Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1901. hozzászólás - 2009.05.20. 00:16:42
Spam szűrőn please egy picit finomítsatok még, valamint ígértétek hogy nyilvánosságra hozzátok a rendszerét, ami nem történt meg. Ezt pótolhatnátok.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1902. hozzászólás - 2009.05.20. 05:11:54
nem tudom hova írjam, ide írom, most találtam ki ezt a dolgot, kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá...

A kincskamrának vagy kristályosítónak lenne egy új funkciója, miszerint lehet bele ősköveket rakni, amit aztán a szövetség tagjai között szét lehetne osztani.
Pl páran beleteszünk 10-10 követ, és ha valakinek késik az őskő befizetés akkor kap belőle. Vagy pont lejárna a prémium akkor is kaphatna. És jó lenne háborúkban is, mert védelem italt lehetne így adni a őskő nélkül játszó karaktereknek. Beholdernek elvileg tökmind1 ki veszi meg a követ szerintem.
A kifizetés valahogy úgy működne mint a hadüzenet vagy bármi ami szavazást igényel, pl.:
LanMaffia javaslata, hogy kincseskamrából fizessünk X őskövet XY részére, az alábbi miatt: ..... Igen/Nem

Persze lehetne ezzel is visszaélni valahogy, de lehetne korlátozni például hogy 10 őskövet lehessen berakni vagy akármi. Persze kiégettet nem lehetne betenni, és ha innen osztunk követ akkor nem változna át a kiégett eredetire.

Hasznos lehetne ez arra is hogy megjutalmazzunk egy karaktert mert sokat épített vagy kiemelkedően teljesített egy háborúban és hasonlók. Ezzel a nem prémiumos karakterek is prémium tagsághoz juthatnának és ha már 10ember tesz be őskövet akkor fejenként 1 őskőre sem jön ki 1 hét prémium tagság.

Várom a vélemenyéket

Ha rossz helyre írtam bocsi
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.75
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1903. hozzászólás - 2009.05.20. 07:19:44 (Válasz LanMaffia #1902 hozzászólására.)
Inkább a javaslatokba kellene, nekem tetszik az ötlet. Egy hátulütője van csak, hogy őskőátadást valósít meg, amire jelenleg nincs lehetőség. Ezáltal egy karaktert ki lehet fosztani őskő szempontjából, jelenleg azért elég nehéz.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1904. hozzászólás - 2009.05.20. 07:27:03
ez is itt a Javaslatok vagy nyissak neki külön topicot?... annyira azért nem nagy dolog
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1905. hozzászólás - 2009.05.20. 07:34:41 (Válasz LanMaffia #1902 hozzászólására.)
basszus, tegnap este pont ezen gondolkoztam!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1906. hozzászólás - 2009.05.20. 07:35:35 (Válasz LanMaffia #1902 hozzászólására.)
Szerintem direkt nincs őskő átadás a játékban, csak a karakter törlésével együtt, másik világra.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1907. hozzászólás - 2009.05.20. 09:21:17 (Válasz LanMaffia #1902 hozzászólására.)
Jo otlet, csak naiv. Ugy ertem eleg konnyen ki lehet hasznalni visszaelesre.
Hirtelen ami eszembe jut: egy teljes szovi meg tudja oldani a lelekkut kisutest 5-600 osko korbekuldesevel, amihez ugye tobbezer kellene osszessegeben. Ezen viszont sokat bukna a Beho.
Pontszám: 5.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1908. hozzászólás - 2009.05.20. 11:52:04 (Válasz Endyr #1907 hozzászólására.)
de le lehetne korlátozni valamivel, pl 1 hét alatt 10 követ rakhatsz be, meg csak X mennyiséget kaphatsz.

gondolom arra is "tárgyakat" lehetne beletenni, pl védelem ital, 1 hét prémium tagság, és ezeket lehetne kiosztani
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1909. hozzászólás - 2009.05.20. 13:53:06
Szerintem Maffia ötlete jó, csak nem a megfúrásán kéne gondolkodni és hogy hogyan lehet ezzel unfair előnyt kovácsolni, hanem a jó irányba való továbbfejlesztésén. A szövetségi szintű kútsütögetés nagyon jól hangzó ellenérv, de a(z őskő)jutalmazás limitálása elég egyszerűen megoldja ezt a "problémát".
Nekem, nem is pl. a védelem italának osztogatása (ami a háborút könnyíti) tetszik, hanem a szövetségen belüli elismerés, jutalmazás és pozitív motiváció gondolata.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1910. hozzászólás - 2009.05.20. 14:28:53
az ötlet valóban jó...szükségessége azonban már más tészta...valamint nem ez az első ötlet ami jó...ahogy én veszem észre a játék egy megadott sinen fut...célirányosan arra amerre azt a készítők kitalálták és nemnagyon térnek le az útról...kissebb módosítások meg satöbbik beleférnek ám nem egy ötletet láthattunkmár amit üdvrialgással fogadott a nép mégse lett belőle semmi...

bár az biztos hogy Miklós aszondta piac vagy valmi ahos hasonló épület nem lesz a játékban amivel a népek egymsát tápolnák(célzok itt a életöltő meg egyébb biszbaszok adogatására)

de lehet valóban nem volan hüyleség egy iylen kis aranytartalék cucc bedobása...mondjuk az is igaz ha mindenki 1 nap csak egy őskövet dobhatna be és egy tag eccerre csak 10et kaphtna akkor mondjuk van egy 30 tagú szövetség az 3 nap alatt fejenként 3 kövecskével kitermelhetnének 3 emberkének egy 30 köves motyót...leegalábbis az őskő költségét...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1911. hozzászólás - 2009.05.21. 23:52:50 (Válasz Morroch #1909 hozzászólására.)
Az ötlet valóban nem rossz, de itt igenis a megfúrásán kell gondolkodni (mármint, hogy milyen kiskapuk nyílhatnak ki fifikás játékosok előtt), és úgy kidolgozni egy-egy ötletet, hogy ne nyíljanak ki azok a bizonyos kiskapuk, hogy aztán ne az legyen, hogy a megvalósulása után kis idővel attól legyen hangos a fórum, hogy néhányan visszaéltek vele.

Én pl úgy tudnám elképzelni, hogy külön épület, betehető védelem itala, őskő (esetleg fókuszkristály, állatfelszerelés); kiosztani pedig egy többségi szavazás alapján lehetne, és a nyertes adott esetben nem az őskövet kapná meg, hanem a heti prémium tagságot, a hat őskő pedig levonódna az épületben vezetett "bankszámláról". Vagy persze a konkrét tárgy kerülne hozzá. Kb mint a szövetségi széf a wowban.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1912. hozzászólás - 2009.05.31. 16:01:39
Nem tudom fel lett e már dobva a kérdés, de jólenne, ha a portyapontokat át lehetne váltani cselekvésponttá. Sokat segítene most nekem. Küldetésnél és vásárlásnál is.
Vagy ha meglehetne oldani, akkor pl.: max 50 portyapontért kapna az ember 35-40 csp-t. Én örülnék neki.
V2: Psychoid
Pontszám: 1.57
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1913. hozzászólás - 2009.05.31. 16:10:17 (Válasz Prinyo #1912 hozzászólására.)
örülnének neki sokan, azt hiszem a játékosok 99.5%-a váltaná a PPt CSPre, még ha 10/1 arány lenne is.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1914. hozzászólás - 2009.05.31. 16:27:34 (Válasz LanMaffia #1913 hozzászólására.)
Én a portyapontjaimat TP-re szeretném átváltani (Mondjuk 1 pp = szint * 30 TP árfolyamon)




Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1915. hozzászólás - 2009.06.03. 13:16:28
Gyulas84: PP-bol TP-t csinalni a legegyszerubb: portyazz

javaslat: a premium tagsag lejartarol ne egy nappal elotte szoljon a rendszer, ez nagyon nem jo, most is 1 napra kiestem a "prembol", jo lenne ha mondjuk az utolso het megkezdesekor szolna, hogy egy het mulva lejar, igy nem kell az utolso pillanatban kapkodni ha az embernek elfogynak a kavicsai
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1916. hozzászólás - 2009.06.03. 13:42:41 (Válasz bokorn #1915 hozzászólására.)
Hol van az szint*30 TP?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1917. hozzászólás - 2009.06.03. 13:46:09
Neked hány TP-t ad a 0 LE mellé a portya?
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1918. hozzászólás - 2009.06.03. 21:09:29
Sziasztok
Nem olvastam végig ezt a topicot, lehet hogy volt már arról szó amiről most írnok...
A 3-as világon alapítottam egy szövetséget, ami már elég tekintélyes tagot számlál... (pontosan 20-at)
A problémám az hogy ha a klán tagjaihoz szeretnék írni egy üzenetet, egyesével kell elküldenem... (tudom hogy a fórum is ezért van többek között, de a szövetség tagjai is jobban szeretik ha nekik küldöm a levelet, szerintem sokkal figyelemfelkeltőbb is)
Azt szeretném kérdezni hogy a közeljövőben aktuális lehet egy "körüzenet" megvalósítása? pl: Akinek min. 5 szavazata van az tudjon küldeni ilyet... vagy valami hasonló.
Véleményeket és információkat előre is köszönöm!
Üdv: Leonard
V3-Alíz
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1919. hozzászólás - 2009.06.03. 21:10:40 (Válasz Dozer #1918 hozzászólására.)
Sajnos ez tobb alkalommal is el lett utasitva, mondvan ott a forum. Ne szamits ra, h a kozeljovoben megvalosul.
Pontszám: 5
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1920. hozzászólás - 2009.06.03. 21:16:38
egy próbát azért megért. Bár őszintén szólva nem lenne értelmetlen dolog szerintem....
V3-Alíz
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője