Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1181. hozzászólás - 2009.01.05. 21:26:56 (Válasz Rolik #1175 hozzászólására.)
A lélekkút kisütése sem elhanyagolható, bár ennyit azért nem ad. Valamint lehet, hogy te sok LE-t hagytál a kufárnál, míg ő ritkábban vásárolt.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1182. hozzászólás - 2009.01.05. 22:04:10
Hi!

Most írok elsőnek:P sajnos fórumozni nem nagyon van időm a suli meg egyéb elfoglaltságok miatt. De támadt egy frankó ötletem amivel talán hangulatosabb lehetne a játék. Íme: egy újabb épület, amit csak 1* kell felépíteni, ez pedig a nagykövetség lenne, ami azt tenné, hogy a békében lévő felektől a legtöbb szavazattal rendelkezők "átmehetnek" konferenciákra(nem kilép a szövetségből) csak átkukkant a haverhoz. Így sokkal egyszerűbb lenne lerendezni a háborúkat és nem kéne annyit levelezni(amit szerintem nem 1-2 ember sokal). Ha átmennének a tagok beletekinthetnének a fórumokba és írhatnának is, persze a saját szövetségi fórumba is, hogy könnyű legyen lebonyolítani az ügyet. Így sokkal jobban átjönne a szövetséges segítség feelingje és nem csak az lenne, hogy akkor üzenjetek hadat és verjétek agyon őket. Lehet egy-két embernek ez nem tetszik, de csak egy ötlet és szerintem nem is olyan rossz:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.40
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1183. hozzászólás - 2009.01.05. 22:16:14
esetleg még az is lehetne, hogy a kisebbek is ellátogathatnának és párbajozhatnának(aréna) van 1-2 ismerősöm akivel szívesen párbajoznék, de nem tudok a békeszerződés miatt, vagy azért, mert ugyanabban a hordában van:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.17
irritálóCitrom23Nő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1184. hozzászólás - 2009.01.05. 22:41:28
Elnézést, nem volt időm végig olvasni az elöttem szólokat!

Arra gondoltam, hogy lehetne vmi olyat csinálni, amit a szövetség vezető oszthatna ki, pl egy szövin belüli építési versen nyertesének.
Gondolok itt, bármi dicsőségrend , ami meg jelenne a karakterlapon, vagy LE, vagy vmi ilyesmi.

Köszi
WF
Pontszám: 5.20
utáltCYrilNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1185. hozzászólás - 2009.01.05. 23:18:11
Üdv!

Sztem a prémiumosok túl erősek! Lerontják a többiek játékéléményét... Mert teszem azt a mostani szintemen erős vagyok(rágyúrtam a védelemre) erre jön ő 1lvl-el alacsonyabb de kiürítette a bukszáját vett őskövet és lever a mocsokba mert neki volt rá pénze...

Nem a prémium szükségességét vitatom! Erre szükség van hogy tudjunk játszani ezzel a nagyszerű játékkal. Inkább változzon hasonló képpen:

-ha pihen 15% védelem
-több vadászat pont
-egyszerre akár 24 órát is pihenhet
-ha megtámadják(ha ő támad akkor nem!) akkor az első támadástól számított 2 órán belül nem lophatják el LE pontjainak csak a felét(szóval megtámadom ellopok az 1000LE ből 500-at akkor a következő 2 órában már 0LE-t tudnak csak lopni) , esetleg a fele után már csak max. 1-5 LE/ támadás

Így hirtelen ennyi...
Amint látjátok jelentős előnyök volnának náluk(ergó: megérné fizetni) de más szórakozását nem tudnák elrontani mert nincs támadó előnyük, viszont ennyi védelmi cuccal már nyugodtan tudnak fejlődni

Véleményeket kérnék kinek hogy tetszik? Adminok, SysOp-ok, Modok megvalósítható? Tetszetős?
Mert ha igen akkor mindenki jól járna
Tisztelettel: CYril
Pontszám: 3.82
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1186. hozzászólás - 2009.01.05. 23:46:48 (Válasz CYril #1185 hozzászólására.)
Bocsi, de a tevenevelde egy oldallal arrébb van. Ez egy harcos tamagochi.
Ha pedig egy egy szinttel alacsonyabb lever, az nem azért van, mert ő hajlandó volt a játékra áldozni, hanem mert jobb a taktikája, és te csak hiszed hogy olyan erős vagy. Ismerek olyan 12. szintű karaktert, aki egyetlen egyszer volt prémiumos a kép és az állatnév miatt az ingyen őskőből, meg egyszer megvette az Enyészmestert, és nem egy 13-14. szintű fullprémes cuccokat hordó, őskövekkel teletűzdelt játékost lenyel rendszeresen keresztbe, mert rendesen portyázik, és jók a statjai, ha nem is feltűnően kiugróak.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.78
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1187. hozzászólás - 2009.01.06. 00:00:36
Az enyémet is olvassátok már el!:D nem azért szántam rá magam a fórumraO.o
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.86
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1188. hozzászólás - 2009.01.06. 00:32:50 (Válasz Eliteninja #1187 hozzászólására.)
Szerintem jobban jársz, amíg nem kommenteljük...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.17
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1189. hozzászólás - 2009.01.06. 00:46:08
Csak egy ötlet volt, hogy lehetne színesebbé tenni a játékotO.o attól még nem kell parasztnak lenni^^
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1190. hozzászólás - 2009.01.06. 00:50:06
A játék forintbeli költsége exponenciálisan nő. A 36. szintű Legendás Tőr már 30 őskő, a +8 sebzésű fókuszkristály belé 7 őskő. Ez összesen 37, ami a legolcsóbb variációval számolva is 520 forint. (Sharpán több, mint 2e forint értékű cucc van, és ugye néhány hetente cserélni kell a teljes felszerelést.)

Ugyan gondolom a fejlesztőket nem hatja meg, de én már nem újítom meg a prémiumomat, kiszállok ebből a spirálból. Gondolom a sikerélményem is drasztikusan csökkeni fog nemsokára, szóval ez idővel a karakterem törléséhez is fog vezetni, mivel fejlesztés, na az nincs.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.86
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1191. hozzászólás - 2009.01.06. 00:58:49
Jah 1re drágább minden...a végén 100 őskő lesz 1 pajzs?O.o
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1192. hozzászólás - 2009.01.06. 08:30:23
Számomra érthetetlen, miért lett a felszerelés árának forintbeli növekedését reklamáló hozzászólásom lepontozva, de ha ezt a fejlesztők csinálták, akkor csak még egy lökést adtak a döntésemnek...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.60
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1193. hozzászólás - 2009.01.06. 09:31:43 (Válasz Mortimer #1190 hozzászólására.)
Ezt a problémát már én is felvetettem hetekkel ezelőtt. 50. szint felett már csak az vesz majd ősköves cuccot aki nem csak fanatikus, de tele is van lóvéval.

Az első amiről leszoknak a játékosok az a prémium tagság. Én több, mint egy hónapja kb 14-15. szint környékén hagyhattam abba. Először is plusz csp-t ad ami amúgy is végtelen. Másodszor kevesebb LE-t lehet rabolni tőlem, de a 0-tól sehogy sem lesz kevesebb. Az ép regeneráció sem kell, mert az Elit Horda TP taktikája miatt mindig össze leszek verve, ha az ép-m 50% fölé nő (most nem az Elitet szeretném kritizálni). Karakterképem már van, az állatomat már elneveztem. A prémium tagság semmilyen pluszt nem nyújt (csak lélekkút kisütéshez kell, de az max havi 1 alkalom) viszont 24 őskövet lehet vele spórolni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1194. hozzászólás - 2009.01.06. 09:43:56 (Válasz Ricardo #1193 hozzászólására.)
"aki nem csak fanatikus, de tele is van lóvéval"

Árnyalnám a képet: fizethetnék, de úgy látom, ennyit egyszerűen nem ér már meg. 4-5e Ft havonta már sok egy olyan játékért, ami alapvető hibákkal küzd. Egy sok száz ember által fejlesztett a játékboltokban dobozban kapható MMO nem kerül annyiba havonta, mint ez.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.71
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1195. hozzászólás - 2009.01.06. 09:54:06
Nekem az a bajom, hogy a vadászatokért kapott LE nem követi az érte kapott TP-t. (Jó, tudom, fejleszteni kell a spektrális manipulációt) 24. szinten pl. 17TP jár minden elejtett állatra, akkor is, ha 180 LE jár érte, ez kicsit aránytalan. Olyan gyakran pedig nem jönnek a nagy zsákmányok. (Jó, tudom, fejleszteni kell a szerencsét)
Pontszám: 5.33
fórumozóNoruFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1196. hozzászólás - 2009.01.06. 10:30:40
A csatalistánál miért nem működik az összes csata kijelölése a felső X-re kattintva? Máshol megy...
Pontszám: 4.25
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1197. hozzászólás - 2009.01.06. 13:48:10 (Válasz Mortimer #1190 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.01.06. 00:50:06
A játék forintbeli költsége exponenciálisan nő. A 36. szintű Legendás Tőr már 30 őskő, a +8 sebzésű fókuszkristály belé 7 őskő. Ez összesen 37, ami a legolcsóbb variációval számolva is 520 forint. (Sharpán több, mint 2e forint értékű cucc van, és ugye néhány hetente cserélni kell a teljes felszerelést.)

Ugyan gondolom a fejlesztőket nem hatja meg, de én már nem újítom meg a prémiumomat, kiszállok ebből a spirálból. Gondolom a sikerélményem is drasztikusan csökkeni fog nemsokára, szóval ez idővel a karakterem törléséhez is fog vezetni, mivel fejlesztés, na az nincs.


Elég régóta 500 őskő felett van a készletem, de az általad említett probléma engem is terel a leürítés-és-soha-fel-nem-töltés irányába! A klasszikus ritkaforint/sűrűfillér problémája ez. Kiváncsi vagyok, meddig emelik az "árakat"! De ennél is jobban érdekelne egy illetékes reagálására a hozzászólásodhoz!
Pontszám: 6.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1198. hozzászólás - 2009.01.06. 14:11:48
Sziasztok!

Most kicsit nézegetem azokat a szöviket, akik már harcoltak epikus szörnyek ellen, hogy kicsit csorogjon a nyálam a jó cuccaikra...esetleg nem lehetne egy olyan gomb, hogy kilistázza azoknak az embereknek a nevét, akiknek van epikus lényektől származó cuccaik...csak akkro nem kéne végignéznem feleslegesen 100-200 embert:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.40
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1199. hozzászólás - 2009.01.06. 14:23:34 (Válasz Mortimer #1192 hozzászólására.)
Nem biztos, hogy a fejlesztők pontozták le a hozzászólásod.
Lehet, hogy valakinek nem tetszett.
Pedig szerintem nem írtál hülyeséget.
Végül is mindenkinek igaza van, aki felteszi a kérdést: mért kéne fizetni a normális fejlődésért egy "ingyenes" játékban?
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 7.71
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1200. hozzászólás - 2009.01.06. 14:25:42 (Válasz Noru #1196 hozzászólására.)
Lehet, hogy rendszer probléma.
Írd meg valamelyik fejlesztőnek (pl.; Miklos), vagy a hibabejelentés topicba!
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 8.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!