Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
541. hozzászólás - 2008.10.29. 21:36:14
- beraktuk a portyázás oldalra, hogy lehessen szövetség szerint is szűrni, tehát csak az adott szövetség támadható tagjai jelenjenek meg. A dolog nyers változatát már beélesítettük, kicsit még finomítani kell hogy mindig minden támadható tag megjelenjen.

Nagyon pöpec!
Pontszám: 5
fórumozóDabarFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
542. hozzászólás - 2008.10.29. 22:07:42
Tisztelt Játék készítők,
Lenne egy ötletem, mint tudjuk a kinőtt tárgyakat, fegyvereket, páncélokat csak a lélekfutárnak tudjuk eladni. Az ötletem a következő, lenne egy rész ahol bárki bárkitől vehetne felszereléseket, LE vagy éppen Őskőért cserébe. Ahhoz hogy bármilyen tárgyat áruéni tudjunk a piacon Adót kelljen fizetni, ami azt jeleni hogy 1 vagy több őskőért cserébe vagy dupla annyi Kiégett őskőért cserébe lehessen regisztrálni a közös piacra. Így a készítők is hasznot húzhatnak a piacból, mert szükség lesz Őskövet venni, hogy regisztrálni tudjunk tárgyakat.
Véleményetek?
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
543. hozzászólás - 2008.10.29. 23:59:06
azt még megértem, hogy ne üssünk sokkal kisebbeket, de miért nem üthetünk nagyobbakat max. 3 szint különbségig?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
544. hozzászólás - 2008.10.30. 09:05:05 (Válasz Morroch #543 hozzászólására.)
kicsi huszár összegyűjti a LE-t nagy huszár is és kis huszár átpasszolja egy támadással az egészet.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 6.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
545. hozzászólás - 2008.10.30. 10:16:23 (Válasz Dabar #542 hozzászólására.)
Idézet: Dabar - 2008.10.29. 22:07:42
Tisztelt Játék készítők,
Lenne egy ötletem, mint tudjuk a kinőtt tárgyakat, fegyvereket, páncélokat csak a lélekfutárnak tudjuk eladni. Az ötletem a következő, lenne egy rész ahol bárki bárkitől vehetne felszereléseket, LE vagy éppen Őskőért cserébe. Ahhoz hogy bármilyen tárgyat áruéni tudjunk a piacon Adót kelljen fizetni, ami azt jeleni hogy 1 vagy több őskőért cserébe vagy dupla annyi Kiégett őskőért cserébe lehessen regisztrálni a közös piacra. Így a készítők is hasznot húzhatnak a piacból, mert szükség lesz Őskövet venni, hogy regisztrálni tudjunk tárgyakat.
Véleményetek?

Ilyen nem lesz, ezt elég sok helyen leírták már a fejlesztők itt a fórumban. Szóval nem lesz semmilyen módon karakterek közötti kereskedelem.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
546. hozzászólás - 2008.10.30. 12:18:45 (Válasz Mazlee #544 hozzászólására.)
már bocs de elég gagyi indok, ha valaki így akar LE-t szerezni, megteheti a megengedett határon belül is...
a helyesírásodra figyelj legalább mielőtt megpróbálsz beszólni valakinek...
mellesleg vajon honnan vannak ilyen ötleteid...?

nekem ennyi elég is volt a fórumból: értelmes választ nem várhatok, csak nagyképű okoskodást...
akinek nem inge ne vegye magára


szerk.: 2008-as hsz-eimhez nem adnám a nevem azóta sokminden változott.
A hozzászólást Morroch módosította 2009.08.29. 12:20:24-kor
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 2.63
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
547. hozzászólás - 2008.10.30. 13:51:10 (Válasz Morroch #546 hozzászólására.)
nem az én indokom. ezt találták ki az okosok.

1. nem szóltam be
2. helyesírásra visszaszólni ősi román szokás... de ha a vesszőket hiányolod hát képzeld oda.
3. onnan az ötlet hogy más már leírta
4. nem vettem magamra
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 6.80
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
548. hozzászólás - 2008.10.30. 15:21:09
Sziasztok!

Sztem el kéne törölni a 15.szinten a hordaváltás lehetőségét! Igaz, hogyha valaki elszúrta a karaktert, akkor az szív, de azért egyik se olyan rossz osztály, és aki akar másik hordát, az indítson másik karaktert....
Pont az lenne a lényeg, hogy aki elkezd egy hordában, az maradjon is ott...én zafírosnak szeretek lenni, mert kevesen vagyunk, de pont az a jó benne, a gyémánt a legerősebb, az túl erősre sikerült, m majd a végén mindenki az lesz....mondjuk én akkor is maradok zafír....
És majd naponta átválthatok másik hordába...az télleg jó lesz....meg mivel a gyémántosok vannak a legtöbben, és akit sokan támadtak eddig, meg nem volt nagy szövibe, meg ilyesmi, azok most átmennek gyémántba, és bántják a keveseket, megtámadják 5-en az ellent....
tehát egy szóval a hordaváltást törölni kéne...de legalább szavaztassátok meg!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
549. hozzászólás - 2008.10.30. 15:44:44 (Válasz Eardog #548 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.10.30. 15:21:09
Sziasztok!

Sztem el kéne törölni a 15.szinten a hordaváltás lehetőségét! Igaz, hogyha valaki elszúrta a karaktert, akkor az szív, de azért egyik se olyan rossz osztály, és aki akar másik hordát, az indítson másik karaktert....

Ezt azért ne hangoztasd Ezt hívják multizásnak.
Aki akar az majd a második világban indíthat más hordában karaktert.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
550. hozzászólás - 2008.10.30. 15:45:25 (Válasz Eardog #548 hozzászólására.)
Ne aggódj azért ennyire.

1. A lélekkufárnál vásárolható új hordajelvény őskőbe fog kerülni.
2. A gyémánt bónusza 12. szinten már jóval kevesebbet ér (szakértelem a LE elrejtésére, 0-hoz ad hozzá 33%-ot)
3. Magasabb tulajdonságot nehezebb tovább növelni. A smaragd +10%-a 20-as IQ-nál 22-t jelent (ami alig + 629 LE), de 40-esnél már 44 (a különbség 6494 LE).
Persze ezeket a topgyémántok továbbra is hozzák, de nem a legfelső 1%-ra van optimalizálva a rendszer, ők kivételek.
4. Ha többen lesznek, több emberből válogathatsz portyázáskor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
551. hozzászólás - 2008.10.30. 16:19:54
Úgy tudom hogy a bajnoki viadalon egyeneságú lesz a kiesés, 1 harc, és az dönt. Nem lehetne 3 harc 1 ellenfél ellen? Mert ha 1 van, akkor tényleg sok múlik a szerencsén, és úgymond a stat nem sokat számít...viszont ha 1 ember ellen lenne 3 harc, akkor azért már 3ból jobban érvényesül a stat is, és igazságosabb lenne.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
552. hozzászólás - 2008.10.30. 16:21:02 (Válasz Craslorg #549 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.30. 15:44:44
Idézet: Eardog - 2008.10.30. 15:21:09
Sziasztok!

Sztem el kéne törölni a 15.szinten a hordaváltás lehetőségét! Igaz, hogyha valaki elszúrta a karaktert, akkor az szív, de azért egyik se olyan rossz osztály, és aki akar másik hordát, az indítson másik karaktert....

Ezt azért ne hangoztasd Ezt hívják multizásnak.
Aki akar az majd a második világban indíthat más hordában karaktert.


Ja, bocs, rosszul fogalmaztam, én úgy gondoltam hogy másik világba indítson...vagy itt törli a jelenlegi karaktert, és úgy indíthat újat...így a pontos!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
553. hozzászólás - 2008.10.30. 17:33:17
Szerintem tök jó lenne hogy ha alád regisztrál valaki és eléri a 10-es szintet akkor kapnál 2 öskövet!
Szerintem nem sok de jó lenne!
Vagy lehetne választani hogy a 2 őskő kell vagy az öregtől(aki adná ezt) 1 őskő kölcsönbe amivel bekapcsolhatnád a kiégett ősköveket!
Na milyen ötlet?
Pontszám: 5
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
554. hozzászólás - 2008.10.30. 19:11:41
Szerintem nagyon jót tenne ha a szövetségi fórumon a saját hozzászólásodat lehetne modosítani/szerkeszteni!
Pontszám: 7.50
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
555. hozzászólás - 2008.10.30. 19:29:25
A világ-eseményeknél jobb lenne, ha nem

"az A és a B szövetség között kitört a háború" lenne a formátum, mert ez elég semmitmondó, hanem
"a B szövetség hadat üzent az A szövetségnek és kitört a háború" lenne a formátum.


Még valami: a világ-események "fület" elérhetővé kellene tenni a Szövetség menüpontból is.
Pontszám: 8.33
fórumozóEldaronFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
556. hozzászólás - 2008.10.30. 20:44:00
A Szövetségi háborúk menü alatt jó lenne látni az egyes háborúknál legalább a sáját statisztikát. (győzelmek / vereségek aránya)
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
557. hozzászólás - 2008.10.31. 08:09:51 (Válasz Eldaron #556 hozzászólására.)
Kattints a Kapituláció gombra a Szövetség oldalon, és láthatod.
Pontszám: 5
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
558. hozzászólás - 2008.10.31. 09:28:24
Én új épületeket találtam ki:) ha megmár ilyen van akkor meg már van:D
A smaragd horda mivel a varászlataival jeleskedik nekik a Mágusok botját találtam ki ami

Szintenkét adna a tagoknak egy uj kisebb varázslatot de a varázsalok minden szinten megmaradnának mondom csak kisseb varázslatokat ez csak 3 szintes épület lene

1. szint a varázslt neve: A Halálcsapás ami a szövetségek közötti háboruban a tagoknak a sebzési képességét 10% al csökkentené
2. szint a varázslat neve:Sebkötözés ami a háboruk során elszenvedett sebesülést óránként 10%-all gyorsabban visszategenerálódan
3.szint a varázslat neve:Szemet szemér XD amit tud csekély életpont vesztés[ szintől is függen de nehéz számolni ugyhogy nem irom le]XD árán a háburoban 10% al nagyobb lenne a sebzése a smaragd hordának mikozben háboruzik

NA vélemények???ne kíméljetek :D
Pontszám: 2
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
559. hozzászólás - 2008.10.31. 09:28:41
A Rubin hordának is találtam ki egyet ami jól jönne nekik mivel nagyobb a támadási esélyük
és a sebzésük ezért nekik találtam ki a Vérző Kútat

Ereje: felépítésével minden szinten 2 sebzést kapna fegyveréhez.......... és ez az épület scak 5.szintig lehetne építhető nehogymár 10 es ig az már sok lenne
Pontszám: 2
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
560. hozzászólás - 2008.10.31. 09:29:08
Én kitaláltam egy újj épületet a neve Lélek fogó

Hogy mit tudna????A vadászat során több LE nyerhető ki a felszíni lényektől
1. szint felépítésével plussz 5% al több lehetne a kinyerhető LE a lényektől de ezt csak a gyémánt horda építhetné föl
2. szint felépítésével plussz 8%...... és ez az épület csak 10. szintig lehetne felépíteni ma
Pontszám: 2
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője