Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűMIvanFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1381. hozzászólás - 2009.01.19. 12:02:09
Sajnos ez nem megoldás.
Mi lesz, ha csak a fele sebzést kapod be?
Reggelre nem három, hanem hat +5 szintü ver le.
Ugyanúgy nem lesz ÉP-d, csak több csatát buksz, mert lassabban kerülsz % alá.
Persze nekik jó, többször támadhatnak.
Mi a különbség egy amator és egy profi számítógépes között?
Az amator szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.
Pontszám: 5
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1382. hozzászólás - 2009.01.19. 13:03:56 (Válasz MIvan #1381 hozzászólására.)
De két támadás között legalább nekem is van esélyem portyázni, és nagyobb eséllyel találhatok olyat aki nem ájultan piheg a bokorban.
Mert hiába fejlesztem az egészséget, hogy kitoljam a támadhatósági szintet, ha jön egy benga állat, és simán ájultra ver, ha felette vagyok, akár csak 10-zel is.
Na most, ha a sebzésének csak a felét kapnám meg, akkor simán maradhatna annyi ÉP-m, amennyiből még el tudnék menni portyázni, és élvezhetném egy kicsit a játékot, meg a nagyok is támadhatnának, hogy az állataik morálját szinten tartsák, vagy akármi másért.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1383. hozzászólás - 2009.01.19. 13:10:10 (Válasz Atreus #1382 hozzászólására.)
És ha én direkt azt szeretném, hogy te ájultan pihegj a bokorban, megvédve így egy háborúban alacsonyabb szintű szövetségi társaimat, hogy te ne támadhasd őket?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.25
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1384. hozzászólás - 2009.01.19. 13:26:41 (Válasz Mortimer #1383 hozzászólására.)
És ha nem tudnál megtámadni, mert ájultan feküdnél egy a magasabb szinten lévő szövetségi társam csapásától?

De ennek a kérdésnek nem sok értelme van, mert a végeredmény ugyanaz, mind a két esetben, ami most van, meg amit én vetettem fel, mint ötletet.
A különbség csak annyi, hogy amit én javasoltam, az megnyújtaná a játékélményt, a kisebb szövetségi tagjaid számára is, ők is többet támadhatnák az én kisebb szövetségi tagjaimat, abban az esetben is, ha esetleg nem tudnál ájultra verni 1 csatából.

-Na de, nem sírni jöttem ide, távol álljon tőlem! Csak egy ötlet volt, és kíváncsi voltam kinek mi a véleménye
A hozzászólást Atreus módosította 2009.01.19. 13:46:12-kor
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1385. hozzászólás - 2009.01.19. 14:16:25 (Válasz MIvan #1381 hozzászólására.)
Elfelejted, hogy 3 oran beluli tobbszoros tamadasnal mar nem 100%-os celpontnak mutatkozik az illeto, es ezzel kiesik a portyaablakbol. Tehat, az EP regeneracio nem feltetlenul vezetne tobbszori tamadashoz.

Ketsegtelenul, haborukban ennek lenne egy negativ hatasa, mert ott nem feltetlenul portyaablakbol tamad az ember, es az erosebb karakter igy tobbszori tamadaslehetoseghez juthat a gyengebb elleneben. Ezen meg gondolkodni kell.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1386. hozzászólás - 2009.01.19. 18:08:04 (Válasz Mortimer #1383 hozzászólására.)
miért nem lehet védeni magad a támadásoktól? van ahol 1 óránként csak egy támadást enged és ha te támadsz akkor az is beleszámít? és egy ép duplázással meg mindenki kedvére játszhatna
tetszenek a prémesek mégjobban tápolása Védelem itala,ne lehessen LE-t vinni tőlük ....... sajnos észt nem lehet venni,attól még hogy fizet valaki ,nem lesz komoly játékos
Pontszám: 6.50
irritálóPersacFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1387. hozzászólás - 2009.01.20. 16:46:16
Ebben a portyázásban is csak azt látom, hogy a kedves szerkesztők ki akarják csikarni a támogató SMS-t. Mert elhitetik velem, hogy ha fejlesztem magam, akkor erősebb leszek, de ennek ellenére 3. szinten, ahol van bőrmellényem, 3-12 fegyverem, és mindegyikben kő erősít, és ki vagyok pihenve, nem tudok legyőzni egy sima 2-9 buzogányost, akinek semmi egyebe nincs. Sőt, még csak nem is sebesítem meg! De a vicc az egészben, hogy ezt csak akkor adja be a gép, ha sok LE-m van, és akkor sokat el is vehet, hogy felbosszantson, és vegyek extra erőt. Talán úgy lenyomhatom majd a 2-9 buzogányost, ha előfizetek 5 varázslatra, meg gyémántvértre (vagy mi van már feljebb). Szóval ez olyan, mintha egy buldózerrel egy roller ellen mennék, és a roller nyer, de ha veszek egy atomrakétát is a buldózerre, akkor már van esélyem.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1388. hozzászólás - 2009.01.20. 16:53:19 (Válasz Persac #1387 hozzászólására.)
Micsoda??? Nem elég nekik hogy játszod a játékukat még pénzt is kérnének érte???

Viccet félretéve: a játék kezdetén még nincs olyan nagy jelentősége a felszerelésnek, mert több szerepe van a randomnak. Később majd ez változni fog.

"...De a vicc az egészben, hogy ezt csak akkor adja be a gép, ha sok LE-m van, és akkor sokat el is vehet, hogy felbosszantson, és vegyek extra erőt..."
Ez csak egyszerűen pech!
A hozzászólást Liadas módosította 2009.01.20. 16:58:56-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagJonelethFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1389. hozzászólás - 2009.01.20. 17:44:57
Nem tudom, hogy valaki fejében megfordult -e de szerintem a harcrendszerrel is lehetne valamit kezdeni. Történetesen, hogy ne csak egyszer lehessen varázslatot használni. Mert ez így elég zavaró, én személy szerint az IQ, Mágia és Traumaturgia (ez utóbbi az előnyben részesített vagy milyen) képességeimet tolom, a szintemen elérhető legjobb varázslattal rendelkezem, és nagyon zavaró, hogy a csaták során csak egyszer lőhetem el a varázslatot. Minek fejleszteni akkor a mágiát, ha egyszerűen 90 VP (Tűzgolyó) elég egy csatára. Szerintem ezen lehetne változtatni.
Ha jól tudom a Smaragd horda ráadásul pont hogy "mágikus" népség, és mégis hátrányban vagyunk azokkal szemben, akik csak erőre meg támadásra gyúrnak. Ez így nem fair. Szerintem.

Esetleg lehetne olyan opció, hogy egy bizonyos IQ vagy Mágia szint után fegyver helyett varázslatot lehessen használni, mintegy másodlagos eszközként. Így lenne értelme a sok VP-nek és az IQ-Traumaturgia fejlesztésének.
Pontszám: 4.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1390. hozzászólás - 2009.01.20. 17:54:22 (Válasz Joneleth #1389 hozzászólására.)
Bár én vagyok az egyik élharcosa a "tüntessünk a smaragdok jogaiért és tápoljuk a hordabónuszukat mert gyenge" ligának, mégis mostanra azt kell mondanom, hogy a mana magasabb szinten a rengeteg tudatturbó, térkapu és portya miatt bőven fontos lesz, az IQ pedig talán a legfontosabb tulajdonság az epikus elleni csatáknál.

Szóval túrjad csak őket ezerrel, meglesz annak a haszna később, addig meg pakolj támadásra és védőre is.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1391. hozzászólás - 2009.01.20. 19:04:05 (Válasz Joneleth #1389 hozzászólására.)
Türelem, 30. szint felett kicsit javul a helyzet, én jelenleg bizakodom.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.25
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1392. hozzászólás - 2009.01.20. 21:27:43 (Válasz Joneleth #1389 hozzászólására.)
Megnyugtatásodul ajánlom figyelmedbe a "legnagyobb sebzés" toplistáját. Szted melyik horda van többségben az első oldalon? Tudom itt sok minden számít, de hidd el magasabb szinten már átlagosan 200 örül kapok sebzést a smaragdoktól, és jön még a negatív hatás is(-támadás, -erő, -védekezés)
Alacsony ÉP-vel hamarabb nekimegyek egy kigyúrt harcosnak, mint egy erős varázslatú mágusnak, aki mindjárt a harc elején kivégezhet!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1393. hozzászólás - 2009.01.20. 21:31:34 (Válasz Kyron #1392 hozzászólására.)
Az elején a kritikus varázslat sebzés van. Gigantosz karma egyszerűen bukás.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1394. hozzászólás - 2009.01.20. 22:11:42 (Válasz Joneleth #1389 hozzászólására.)
Idézet: Joneleth - 2009.01.20. 17:44:57
Nem tudom, hogy valaki fejében megfordult -e de szerintem a harcrendszerrel is lehetne valamit kezdeni. Történetesen, hogy ne csak egyszer lehessen varázslatot használni.


á, tök jó lenne nem 250-300-at és 14 mínusz támadást bekapni az elején, hanem kétszer annyit:)
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1395. hozzászólás - 2009.01.21. 10:40:46
Nagyon jó az új fejlesztés, hogy 15% alatt látszik mikor üthetek újra. Ezért szerintem sokan hálásak lesznek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.75
kedvelt tagHuntaFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1396. hozzászólás - 2009.01.23. 19:25:06
Üdv,

a kronokompenzáció jelenlegi formájában nem sok előnyt biztosít. Felesleges fejleszteni. Javaslom, hogy legyen hatása minden idővel kapcsolatos visszaszámlálásra (térkapu, sajtolás, sebgyógyítás, kennel, stb).

Saint
Pontszám: 6.50
népszerűtlendefikeFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1397. hozzászólás - 2009.01.23. 19:51:00
Üdv mindenkinek! Nekem a játék tetszik!De nem lehetne megoldani azt az egy kis gondot , hogy játékosok ne tegyenek fel kérdéseket?
DEF az IGAZ Lélekőr
Pontszám: 3.25
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1398. hozzászólás - 2009.01.24. 08:44:52
Elnézést ha már felvetették ezt a dolgot, de..

Nem lehetne a szakértelmelet szakértelmekként kezelni? Azaz rendben, hogy fejlesztek valamit, de ha nincs rá szükségem kikapcsolom. Pl. elég életszerűtlen, hogy nem akarok lopni őskövet, de mégis KELL, mert a szakértelmem megvan hozzá. Ha már ez olyan szerepjátékszerűség, akkor jó lenne, ha ilyenekben legalább lehetne dönteni!
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 6.17
irritálóCsumpikaFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1399. hozzászólás - 2009.01.24. 08:49:36 (Válasz Csumpika #1398 hozzászólására.)
mi ezzel a hozzászólással a probléma, hogy azonnal le kellett pontozni? vállald már fel magad és írd le a véleményed, ha nem értesz egyet..
Csumpika - Végzeturak mesterei (V1)
.. - .. (V2)
Lajderk - Vörös Démonok (V3)
Pontszám: 4.25
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1400. hozzászólás - 2009.01.24. 08:51:48 (Válasz Csumpika #1398 hozzászólására.)
Ha neked annyira fáj, hogy valamivel, amiért megdolgoztál, előnyt szerzel, akkor valami gond lehet veled. Kérd meg a tanárodat, hogy jó feleletnél rontsa le a jegyed, a főnöködet, hogy ha jól dolgozol, csökkentse a fizetésed...
Szerintem az már elég "életszerűtlen", hogy egy kitalált világban játszol lélekenergia-szívó szörnyeteg humanoidokkal...
Pontszám: 4.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!