Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1501. hozzászólás - 2009.02.19. 12:28:36 (Válasz Kyle #1500 hozzászólására.)
Törlik. Pontosabban nem engedik át a bármilyen ok miatt hibás kérdéseket, legyen az akár néhány gépelési hiba csupán. Viszont az adatbázis mostanra meghaladja a 100.000 kérdést. Azt csak úgy tudják szelektálni, ha mi jelezzük a fórum erre kijelölt topicjában a problémás kérdéseket.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1502. hozzászólás - 2009.02.19. 13:01:27
De mi értelme van annak hogyha ide fórumba beírjuk attólmég az a játékból nem törlődik, és ha úgyis több mint 100.000 van akk. még azokat megkeresni se könnyű.
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1503. hozzászólás - 2009.02.19. 13:25:12 (Válasz Kyle #1502 hozzászólására.)
De, ha ide a fórumba beírjuk, ügyelve pl a helyesírási hibákra (ezért praktikus másolni kompletten) akkor a Kvízadminok, amikor elolvassák az utolsó belépésük után jelzett rossz kérdéseket, akkor az adatbázishoz tartozó szabad szavas keresővel pillanatok alatt megtalálják a kérdést, és látják azt is, mi a helyes válasz, ki adta fel, és milyen arányban válaszoltak rá jól. Sőt, ha azonnal törölni kategória a kérdés, akkor rá tudnak szűrni, a feladó többi kérdésére, és ha megérdemli, végleg el tudják tiltani. Bele tudnak javítani a kérdésbe/válaszokba, és ha csak duplikáció miatt veszik ki, akkor még rossz értékelés sem jár rá.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagMagusocskaFérfi
Végzetúr mester
794 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1504. hozzászólás - 2009.02.19. 15:06:28 (Válasz Enigma #1497 hozzászólására.)
Ha elolvastad a GyIK-ot, abban ezt találod:
Ha többen játszotok ugyanarról a számítógépről, ügyeljetek rá, nehogy úgy tűnjön, hogy egy ember játszik több karakterrel. Ne támadjátok egymást, ne támadjátok egyszerre ugyanazt, és lehetőleg ne lépjetek azonos szövetségbe.
Tehát lehet, betartva bizonyos feltételeket. Ne verjétek a saját gyereketeket, mert akkor rabszolgakarakternek tünne
A lényeg az, hogy működik a rendszer!
Nálunk is ketten vagyunk a családban egy IP mögött.
Más horda, más technika, más név, Más enyka. Meg én.
A hozzászólást Magusocska módosította 2009.02.19. 15:09:11-kor
Pontszám: 5
népszerűtlenZolta NagyúrFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1505. hozzászólás - 2009.02.20. 14:24:52
Hali!
Azt sem tudom, hol dühönghetem ki magam!!!
A fórum átláthatatlan, terjengős.
A legnagyobb gondom, hogy portyázáskor megtámadok valakit akinél egy szál buzogány van (én persze teljes díszben, varázslat, meg a faszom) és 400 LE-t rabol tőlem. OK, hogy tapasztalat meg izé, meg öreganyátok térde, de akkor meg a játékmenet a szar.
A dícséret kedvéért el kívánom mondani, hogy a kvíz-rendszer jó ötlet. Sajnos nem nyújt annyi örömet, amennyi bosszúságot a portya butasága okoz!
Pontszám: 6.50
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1506. hozzászólás - 2009.02.20. 14:46:13 (Válasz Zolta Nagyúr #1505 hozzászólására.)
Elvert egy buzogányos? Ez inkább vicces.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1507. hozzászólás - 2009.02.20. 14:53:00 (Válasz Zolta Nagyúr #1505 hozzászólására.)
Idézet: Zolta Nagyúr - 2009.02.20. 14:24:52
Hali!
Azt sem tudom, hol dühönghetem ki magam!!!
A fórum átláthatatlan, terjengős.
A legnagyobb gondom, hogy portyázáskor megtámadok valakit akinél egy szál buzogány van (én persze teljes díszben, varázslat, meg a faszom) és 400 LE-t rabol tőlem. OK, hogy tapasztalat meg izé, meg öreganyátok térde, de akkor meg a játékmenet a szar.
A dícséret kedvéért el kívánom mondani, hogy a kvíz-rendszer jó ötlet. Sajnos nem nyújt annyi örömet, amennyi bosszúságot a portya butasága okoz!


az nem a játékmenet hibája, ha még egy buzogányos is legyőz. nyilván sok-sok karakter legyőzne buzogánnyal. (elég egy mínusz támadást adó varázslat, te nem találsz, ő pedig magas erővel simán eltalál és üt beléd 30-50-eket.)

de talán, ha konkrétumokat is írnál...
Pontszám: 5
népszerűBiohazorFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1508. hozzászólás - 2009.02.20. 16:59:44
Heló!
Nekem lenne egy javaslatom, amivel a szövetségeknek kedveznénk...
Ha mondjuk van egy épület pl: védőfal x es szint és valakik előre megegyezés nélkül beleépítettek 4000 LE-t és a szövi nem szeretné tovább fejleszteni az épületet, akkor a vezér vagy akinek van pl 5 szavazata a fölöslege LE egy részét mondjuk 75 % át beletölthetné a lélekkútba így nem fölöslegesen építettek a nemkívánt épületbe.
Kérem, fontoljátok meg, mert szerintem jó kis ötlet:P
A 75% ot úgy értem, hogy mondjuk 4000 Le van az épületbe, visszatöltünk 4000 LE-t és annak csak a 75% megy a kútba a többi elvész
(Nem szükséges feltétlen hogy elvesszen LE de szerintem így korrekt)
Üdv:Biohazor
A hozzászólást Biohazor módosította 2009.02.20. 17:09:01-kor
Pontszám: 7
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1509. hozzászólás - 2009.02.21. 10:10:15
Hello!

A szavazatok menüpontban hasznos lenne, ha a rendszer feltüntetné, hogy kiktől kaptam szavazatot, illetve az átadónak, hogy Ő kinek adta.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
utáltIziszNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1510. hozzászólás - 2009.02.21. 15:40:42
hello minden jatek fejlesztönek .......
csak azert irom ezeket a sorokat ......mert akarmikor irtam , akkor semmi vallaszt nem kaptam a leveleimre.....
söt meg figyelmezteteseket annal inkabb......sajnos.....
szeretnek kerni vlmit töletek ha lehetseges ......habar ...manapsag az ovodasok is ellopjak szüleik bankkartya szamat....ugyhogy mind1 ......de azert en beirtam ide.......
1
ne tudjon beiratkozni az ovodas is.........
kene kerni születesi datumot......
Pontszám: 3.60
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1511. hozzászólás - 2009.02.21. 21:13:27 (Válasz Izisz #1510 hozzászólására.)
Idézet: Izisz - 2009.02.21. 15:40:42

ne tudjon beiratkozni az ovodas is.........
kene kerni születesi datumot......


Szerintem nem rossz ötlet habár a fogalmazáson sztem lenne mit csiszolni.
Am. teljesen igaza van Izisz-nek: Találkoztam portyán olyan PRÉMIUMOS 11 éves gyerekkel hogy amikor leütöttem akkor rámírt hogy haggyam már békén mert tényleg 11. Na BOCS de sztem most akk. minek játszik egy csatákra egyensúlyozott játékkal?
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 5.33
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1512. hozzászólás - 2009.02.21. 23:06:19
Nah bocs hogy Dula posztolok, de ez külön tartozik:

Szerintem olvasta/olvasni fogja még pár játékos az Akadémia topic-ban leírtakat.

Ezún szeretném megkérdezni hogy: A játéknak hány adminja van?
Merthát az olvasottak alapján kéne egy kis kiegészítés az admin létszámnak.
Nem is tudom esetleg egy felhívást is ki lehetne írni hogy Adminfelvétel van.
Már előre is bocsánatot kérek ha olyasmit írtam amit nem kéne de ez már nagyon eldurvult.
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 8.75
kedvelt tagDriver41Férfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1513. hozzászólás - 2009.02.23. 07:18:03
hm...este itt hagyom a harcosom azzal h nix lélekenergiám csatázni,engem sem támadhatnak.Reggel bejövök, egy csomó csatám volt, a fele lélekenergiám lenyúlták.És ez majdmindennap így megy.Szerintem NEM korrekt...
Pontszám: 2.33
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1514. hozzászólás - 2009.02.23. 07:42:18 (Válasz Izisz #1510 hozzászólására.)
Lehetne kérni születési dátumot, de végülis mindenki azt ír oda amit akar, nem? Ellenőrizni úgy sem lehet.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1515. hozzászólás - 2009.02.23. 08:15:08 (Válasz Driver41 #1513 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.02.23. 07:18:03
hm...este itt hagyom a harcosom azzal h nix lélekenergiám csatázni,engem sem támadhatnak.Reggel bejövök, egy csomó csatám volt, a fele lélekenergiám lenyúlták.És ez majdmindennap így megy.Szerintem NEM korrekt...


Ezt kifejtenéd bővebben, mert nem nagyon érteni!
Mit értesz az alatt, hogy nix lélekenergiád csatázni és, hogy téged sem támadhatnak? Téged bármikor támadhatnak, ha az ÉP-d 15% fölött van. Az meg automatikusan regenerálódik, azaz, ha otthagyod a karaktert éjszakára, költsd el a lélekenergiád előtte, mert támadni fogják.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1516. hozzászólás - 2009.02.23. 15:24:30 (Válasz bonca #1514 hozzászólására.)
Idézet: bonca - 2009.02.23. 07:42:18
Lehetne kérni születési dátumot, de végülis mindenki azt ír oda amit akar, nem? Ellenőrizni úgy sem lehet.


Lehet hogy az lenne hogy azt ír oda amit akar, de egy óvodás csak nem fog hazudni...
Vagy nem is tudom egy olyan kérdést beletenni ami 8.-as tananyag. XD ez hülye ötlet...
Na mind1 valahogy csak meg lehetne oldani.
De végülis nem érdekem csak néha érdekes az amit már írtam fentebb.:Idézet: Kyle - 2009.02.21. 21:13:27
Találkoztam portyán olyan PRÉMIUMOS 11 éves gyerekkel hogy amikor leütöttem akkor rámírt hogy haggyam már békén mert tényleg 11.
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 7.50
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1517. hozzászólás - 2009.02.23. 15:26:50 (Válasz Driver41 #1513 hozzászólására.)
Idézet: Driver41 - 2009.02.23. 07:18:03
hm...este itt hagyom a harcosom azzal h nix lélekenergiám csatázni,engem sem támadhatnak.Reggel bejövök, egy csomó csatám volt, a fele lélekenergiám lenyúlták.És ez majdmindennap így megy.Szerintem NEM korrekt...


Menj el pihenni így kapsz egy kis védelmet és mire felkelsz pont lejár vagy még marad is abból a 10 órából.
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 8.33
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1518. hozzászólás - 2009.03.01. 12:46:33
azon gondolkodtam ma, erdemes lenne egy kis eselyt adni a nem-premiumos karaktereknek is, hogy szerezzenek egy-ket jofajta cuccot
pl. a lelekkufarnal lehetne fizetni kiegett oskovel is, mondjuk 1:10 aranyban (tehat egy vedelem itala mondjuk 2 oskoert VAGY 20 kiegett oskoert lenne megveheto)
ezzel anyagiaktol nem esik el a beholder, hiszen aki eddig vett oskovet, ezutan is fog, nem fog szintenkent 150-200 kiegett oskovet begyujteni hogy megvehesse az uj spellt/fegyvert, stb, viszont erosen novelne a jatek elvezeti faktorat a "nem penzes" jatekosok szamara is, hogy neha-neha azert meg tudja venni az ahitott felszerelest ha sokat sporol ra
arrol nem beszelve, hogy vegre lenne ertelme a lopas szakertelemnek

(megjegyzem, a kezdetek ota premiumoskent jatszom, es ezen nem is akarok valtoztatni)
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1519. hozzászólás - 2009.03.01. 13:28:24
hmmm... kínzókamra... újabb nagy ötlet! tápoljuk tovább az eddig is űbertápokat. nem elég, h TELJESEN ELLEHETETLENÍTIK a játékomat, most már a vadászattól is megfosztanak, hiszen, ha én LE-t szerzek, azzal őket tápolom tovább, ergo méginkább nő a szakadék köztem és közöttük, még erősebbek lesznek, és nem 600at fognak belém ütni, hanem 1200at. sebaj, így nem 4en vernek halomra naponta, hanem majd csak 2. ehhez csak gratulálni tudok. remekül ki van szolgálva a toplista első 50je, a többi meg azért játszik, h ők még erősebbek legyenek. és MINDEN fejlesztés ezt segíti elő.
(megjegyezném, h a védelem itala sz...t sem ér sztem, akármikor agyonvertem vele együtt a delikvenst)
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1520. hozzászólás - 2009.03.01. 15:37:56 (Válasz Blazek #1519 hozzászólására.)
Valami baj van veled ott belül, hallod-e! A kínzókamra szar, mert ellehetetlenítik a játékodat, viszont a védelem itala meg azért szar, mert akiket te támadsz, annyira gyengék, hogy azzal együtt is elvered őket. Vagyis ugyanazt csinálják veled a még nagyobbak, amit te a kisebbekkel, de az a fejlesztés, ami ellened jó, az a játék ellehetetlenítését jelenti. Tudod mit, legalább megtapasztalod, milyen a f*rok rossz végén állni!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője