Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1761. hozzászólás - 2009.04.12. 14:18:38 (Válasz Lagolit #1759 hozzászólására.)
Lagolit: Akár hiszed, akár nem, sokan örülnének, ha lenne fix havidíjas opció is...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1762. hozzászólás - 2009.04.12. 14:33:41 (Válasz Lagolit #1759 hozzászólására.)
nincs ezzel gond, a 12. szinten egy prémiumos tárgy 20 őskő, a 60. szinten meg 35. szerintem belefér.

én inkább azt sajnálom, hogy míg korábban voltak jó counter-tárgyak a nem őskövesek közül, a 35-50. szint között annyira nincsenek. szerintem ezeken kéne erősíteni.
Pontszám: 5.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1763. hozzászólás - 2009.04.12. 14:35:55 (Válasz winnie #1762 hozzászólására.)
Késöbb megint erősödnek a nem ősköves cuccok, például a negatív csapás és a jégpenge.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1764. hozzászólás - 2009.04.12. 16:11:45
Ez a húsvéti locsolósdi jó móka. Ha már a nőnap kimaradt, Anyák napjára lehetne valami hasonló, csak fordítva.
Pontszám: 6
fórumozóLagolitFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1765. hozzászólás - 2009.04.12. 17:07:44
igen, mert most mindenki rámegy a végzetrnőkre

végülis havidíjas opció se lenne rossz, csak ne legyen több a magasabb mondjuk majd 80-as szintű tárgyak őskő költsége, ne emelkedjen 40 főlé
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1766. hozzászólás - 2009.04.12. 17:21:47
Nem értem a Kölni mért nem ad +LE-t a lányoknak is. Bár így is úgy is elrabolnák :S
Pontszám: 5
népszerűtlenDrakchaelFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1767. hozzászólás - 2009.04.12. 18:40:12


Csesződjenek haza a "fejlesztők"!

Ez nem húsvéti meglepetés, ez húsvéti kiszúrás.

Férfi vagyok, de ez nem nekem való. Háborúban állunk az 1-en 1 szövivel, ott ütöttem női karit, de egyébként nem.

Aki FÉRFINEK érzi magát ma és holnap nem támad NŐT. A többiek csak kisfiúcskák. Azokat meg én fogom meglátogatni és hozok vazelint is a picike popsijuknak.

Ennyi a véleményem a "húsvét"-ról. Szép napok lettek volna.

A hozzászólást Drakchael módosította 2009.04.12. 18:55:22-kor
Üdvözlettel,
Drakchael
Pontszám: 3.50
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1768. hozzászólás - 2009.04.12. 18:54:30
Nekem mind a 3 világon női karakterem van (amúgy is nő vagyok, meg anya is ).
Ha megver egy pasi, mosolygok, és hizlalom.
Ha bukja a csatát, nem történik semmi.
Ha én támadok, és nyerek, nem történik semmi.
Ha én bukom a támadást, megint csak hizlalom.
Cserébe én csak ÉP-t kapok vissza, amire egyébként nincs szükségem, mert elég magas az egészségem, hogy nem legyen egyszerű csak úgy leverni.
Szóval én ezt nőként úgy élem meg, mintha kiírnám magamra: gyertek pasik, verjetek agyon még fizetek is érte!
Cserébe a pasi: nesze, piálj, meg ne dögölj itt nekem!
Szerintem Miklósék nem gondolták ezt végig.
Ráadásul a nőnap kimaradt, nehogy már valamit mi is kapjunk (mint ahogy Meridiath is megjegyezte).
Innentől kezdve gyűlölettel gondolok a húsvétra, és minden évben arra tudok majd gondolni: csak legyünk végre túl rajta (mint valami keserű gyógyszeren)!
"Hála" a fejlesztőknek.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 8.73
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1769. hozzászólás - 2009.04.12. 18:56:04
a nők sosem örülnek a húsvétnak és mindig minnél elöbb túl akarnak rajta lenni ezértaztán ez a kis poénfless ami a játékban van ha úgynézzük eléggé életszerű =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.80
népszerűPrincess SerenityNő
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1770. hozzászólás - 2009.04.12. 18:59:04 (Válasz Dr_Faktor #1769 hozzászólására.)
Bocs, de ne beszélj a nők nevében!
Én eddig szerettem a húsvétot, sőt rajongással vártam, mikor borítanak a férfi ismerőseim illatárba.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő linket: http://vegzetur.wikidot.com/


Kérek mindenkit (aki nem pontoz le másokat hobbyból), pontozza a hozzászólásaimat, mert nekem fontos a véleményetek! Köszönöm

Legyőztem a halált!

Üdv: P. S.
Pontszám: 8.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1771. hozzászólás - 2009.04.12. 19:03:37
Serenity akkor meg talán tanulj meg külömbséget tenni játék és valóság között és a játékban lévő húsvétflesset ne keverd a vaóságbeli húsvéttal...ha meg nem megy akkor IJ =)

amugymeg szerintem a nők 85% nem rajjong a húsvétért...ezvan

még annyit hogy tudom ez hitványság de én egésznap ma is és holnap is női karaktereket fogok ütni mert a sok kicsi lééből ami plusszot adnak egész szép összegeket lehet gyüjteni...akinek ez nemteccik az jöhet...Sharab Shaktor néven a Világ1ben megtalál...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.12. 19:10:29-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.15
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1772. hozzászólás - 2009.04.12. 19:14:00 (Válasz Dr_Faktor #1769 hozzászólására.)
Ne flessérzésezzünk már azon, ha a másik felet olyan helyzetbe hozzák, hogy nemhogy veszít, ki sem tud előle térni, hogy ajándékozgassa LÉ-vel az őt megverőket, hacsak nem üt ő is végzetúrnőket, vagy nincs epikusa.
Veszteni irtó nagy öröm, gondolom neked is Faktor.

Ha holnap megfordítva lesz, az nem egyenértékű azzal, hogy ma ez derültégből húdejónak befutott, ahogyan hátrébb is írták, akit ma LÉ-vel értek, annak dupla öröm, hogy még le sem verődik, holnap viszont nincs meglepi a másik félnek.

A holnapi vendégjárásról nem is beszélve, lesz ideje a női karaktereknek visszabohóckodni a remek ötletet.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.67
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1773. hozzászólás - 2009.04.12. 19:18:32
hey ez a Vezetőség döntése volt odafent gondolom mérlegeltek pro és kontra azt ez lett a vége...én csak kihasználom a helyzetet illetve az alkalmat...

megjegyzem biztos vagyok benne hogy nőnapon majd legközelebb kedveskednek valmivel a lányoknak is...azt ennyi...akinek gyenge karaktere van azt ígyis ugyis agyonverik...mind1 hogy nő vagy férfi...ma és holnap talán kicsit többet kapnak a nők de hey a húsvét mindig is erröl szólt...a húsvét az jobban a fiúk mint a lányok ünnepe...oszt ennyi =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.83
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1774. hozzászólás - 2009.04.12. 19:22:44 (Válasz Dr_Faktor #1773 hozzászólására.)
Igen, már kedveskedtek nőnapon.
Egy szál semmivel celofánban.

A vezetőség hogy mit gondolt át, meg mit nem, azt inkább hagyjuk.
Neked meg valószínűleg az erős lepontozódási vágyad indukálja ezt a hehegést itt mindössze, úgyhogy én itten be is fejezem a társalkodást veled.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.17
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1775. hozzászólás - 2009.04.12. 19:24:24 (Válasz Princess Serenity #1770 hozzászólására.)
Na igen... szerintem végiggondolták, és valóban bájos az eredeti ötlet. Nekem kifejezettem tetszik Egyszer. Kétszer. Egye fene háromszor. Viszont amikor már itt a fórumon is arról érdeklődnek hogyan lehet szűrni a csajokra, ott már látszik hogy elszaladt a paci jónéhány LE-éhes semmirekellővel (és ez természetesen NEM a férfiúi egyedek 100%-át érinti)
Ettől függetlenül pünkösdi a királyság, és részemről nem veszem igazán komolyan, és szerepjátékosilag azon is vigyorogtam, hogy mikor próbálom 15% alá üttetni magam, a sok pernahajder meg folyton felsegít, leporol és leitat. Kénytelen vagyok lányoknál vigasztalódni, ehe

Szóval a végeredmény valóban kicsit vitatható lett, de aranyos a feature, és ha hasonló elven valami más életbeli ünnep alapján a hölgyek részére is le lehet programozni "tojásszorongatást" (köh), biztos vagyok benne hogy meg fog történni... Ne vegye senki magára, inkább nézd onnan, hogy munkát öltek abba, hogy a játékosoknak kicsit feldobják a játékot, ami nájssszzz
Pontszám: 6.55
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1776. hozzászólás - 2009.04.12. 19:33:04 (Válasz Meridiath #1775 hozzászólására.)
"ott már látszik hogy elszaladt a paci jónéhány LE-éhes semmirekellővel"

Szerintem meg az látszik, hogy mennyire nincs LE a portyázásban. Végre van értelme ütni, nem gyengül tőle (annyira) a karakter a beszedett TP miatt. Nem ez a csatánkénti 140 LE fogja megváltani a világot, de mutatja, hogy mennyivel másabb lenne a játék, ha ez is egy stabil LE bevételi forrássá válna.

Jelenleg kínzókamrán, állat fejlesztésén kívül semmi értelme ütögetni (toplista első lapos TP vadászok nem ide tartoznak). Ezt magyarázzuk Miklósnak több hónapja, de foganatja eddig nem volt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1777. hozzászólás - 2009.04.12. 19:54:42 (Válasz Mortimer #1776 hozzászólására.)
Más a szemem szöge, ilyesmi eszembe sem jutott hogy a magas szintű karaktereknek tényleg ez a tojás lehetne az egyetlen LE bevétel portyából.
Noss... erre nem tudom mit mondhatnék. Mint tény, valóban szomorú, viszont én nem egészen ezt a részét fogtam meg, és gyanítom a készítők sem. Holnap pedig esetleg majd te is rájössz hogy milyen ízű ez a konkrét gag az ajándék LE-vel ha a lányok tényleg visszalocsolnak... Semmiképpen sem megoldás semmire.
A problémát amit felvetettél, értem, de nem vagyok benne biztos hogy fixen kapcsolódik a dologhoz.
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1778. hozzászólás - 2009.04.12. 20:01:16 (Válasz Meridiath #1777 hozzászólására.)
Szerintem igen - a szövetségemben nagyon sok magas szintű végzetúrnő van, egész nap folyamatosan támadták őket.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1779. hozzászólás - 2009.04.12. 20:43:51
Hmm, azon gondolkoztam, hogy vajon ezt Miklósék nem FORDÍTVA akarták ? (vegzeturnak HP, v. nönek LE). Mert végülis mégis a nőknek kéne kedveskedni, és a boxzsákká változtatás szerintem nem esik ebbe a kategóriába. Na mindegy, végülis én csak jól járok vele. A szokásos célpontjaimtól emiatt nem fogok eltérni, max ha végzetúrnő az illető, akkor a szokásos párezer LE mellé jön még kb 200. Tehát nem emiatt támadom őket. Meg amúgy sem biztos, hogy az illető a való életben is nő. Márpedig nekem csak az számít >_< Ellenben nagyon sajnálom azokat, akik az élmezőny környékén vannak, mert ma bizony a felgyülemlett 100 PP rajtuk fog lemenni.
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1780. hozzászólás - 2009.04.12. 21:15:42 (Válasz Cavalorn #1779 hozzászólására.)
ezt írtam én is reggel. valahogy az "üssétek a nőket, még LE is jár érte" filozófia elég soviniszta.
Pontszám: 8.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!