Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
421. hozzászólás - 2008.10.21. 20:02:03 (Válasz Metoman X #415 hozzászólására.)
Idézet: Metoman X - 2008.10.21. 17:49:48
Helló!
Csak ajánlanék valamit,ami elég jó lenne nem is 1 játékosnak!!!
Sztem jó lenne ,,piacot" csinálni,ahol lehet venni másik játékosoktól cuccokat,és az őskőbe kerülő tárgyakat is el lehetne adni LE-áért


Az lenne a rabszolgázás melegágya...
Pontszám: 4.75
közellenségTinkaFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
422. hozzászólás - 2008.10.21. 20:25:37
Szerintem jó lenne ha lenne mondjuk munka vagy valami amiért nem kapunk tp-t csak LE-t
Pontszám: 2.33
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
423. hozzászólás - 2008.10.21. 20:28:22
A munkát énis hiányoltam elősszőr....szerintem be lehetne vezetni...
Pontszám: 5
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
424. hozzászólás - 2008.10.21. 21:23:15 (Válasz Craslorg #414 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.21. 12:15:25
Javaslat, bár ezzel a szövim ellen beszélek. Ne 1 hét legyen az automatikus béke, hanem 2 vagy inkább 3 hét. Kis szövik farmolása miatt.


Ez nem rossz ötlet. Támogatom. Esetleg azon is el lehetne gondolkodni, hogy a háború hosszának is lehetne valamilyen hatása a háború utáni béke hosszúságára.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
425. hozzászólás - 2008.10.21. 21:25:15 (Válasz Craslorg #421 hozzászólására.)
ugy kéne csinálni hogy az olyan tárgy ami őskőbe került azért használtan is kelljen valamennyi őskövet vagy kiégett őskövet adni
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 6
népszerűFataliNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
426. hozzászólás - 2008.10.21. 21:32:20
Véleményem a játékrol.
egyre rosszabb

elcseszett hordabalance. (15. szinten mindenki gyémánt lesz.)
portyapontok bevezetése egy folyó játékba
kevés tárgy
unalmas elhuzódo Szöviháboruk
beragadós, LE-elvonó küldetések (legyen 3 befogott állatod)
egyre jobban idegesitö, kiszámithatatlan random csatákban.
haszontalan szakértelmek, petek...

Le-áttoló rabszolgák játékban tartása.

bocs ha negativ vagyok, mondjatok valami pozitivumot, célt, ami egy kisebb karakternek élményt okoz
Pontszám: 6.86
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
427. hozzászólás - 2008.10.21. 21:38:11 (Válasz Fatali #426 hozzászólására.)
ne legyél negativ és ne akard elrontani a tesztelők játékát
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
428. hozzászólás - 2008.10.21. 22:31:02 (Válasz Mazlee #425 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.10.21. 21:25:15
ugy kéne csinálni hogy az olyan tárgy ami őskőbe került azért használtan is kelljen valamennyi őskövet vagy kiégett őskövet adni

Nem. Akkor is rabszolgázás lenne. Ráadásul a lélekkufár elvesztené a lényegét, hiszen minden fegyvert az előrébb állóktól veszel LE-ért, csak ők járnak be a lélekkufárhoz. Azt hiszem egy ilyen játékban nem lehet a kereskedelmet bevezetni, mert nagyon sok visszaélésre adna okot.
Pontszám: 8.33
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
429. hozzászólás - 2008.10.21. 22:34:18
Két sz9vetség háborúja esetén nem lehetne 1 olyan menü ahol láthatnák hogy hogy áll a háború mennyi győztes mennyi vesztes. Vagy csak én nem találom?
Pontszám: 5
fórumozóEldaronFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
430. hozzászólás - 2008.10.21. 22:50:29
Csak Te!
Kapituláció gomb... s +látod
Pontszám: 5
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
431. hozzászólás - 2008.10.21. 22:56:00 (Válasz Mazlee #425 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.10.21. 21:25:15
ugy kéne csinálni hogy az olyan tárgy ami őskőbe került azért használtan is kelljen valamennyi őskövet vagy kiégett őskövet adni


Szerintem is totális hülyeség ezt bevezetni. Ebből lenne a farmolás, rabszolázás melegágya. +szerintem ez is "töltsünk minél több időt a játék előtt" vonalat erősítené, hiszen így kevés eséllyel maradsz le egy jó vételről. Egyébként a BF-en is bevezették, be is csődölt, és ha jól emlékszem meg is szüntették, vagy nagyon erősen lekorlátozták.
Pontszám: 6
fórumozózenderFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
432. hozzászólás - 2008.10.22. 04:39:48
Hi mindenkinek!
A játék jó, és tetszik!
Egy javaslatom lenne: a befogott állatokat lehessen leölni ne csak elengedni (végülis végzeturak vagyunk ), és kinyerni a beléjük feccölt energia egy részét. A TF-en is volt lehetőség erre is, arra is, kinek vérmérséklete szerint..
Ja igen, és ha már van 2-3 állata valakinek, miért nem mehet több is harcba? Így minek növeljem az aktuális szakértelmet?
Jaelithe
Pontszám: 4
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
433. hozzászólás - 2008.10.22. 06:01:09 (Válasz zender #432 hozzászólására.)
Ha jól tudom - pár oldallal előrébb írták - lesz, vagy már van is olyan szakértelem, amely segítségével kiszívhatod az állatod LE-jét ha már meguntad (csak a monsztervédők nehogy megtudják!!! ) A több állatos harc pedig valszeg azért nincs mert túl tápos lenne, de eben én nem vok szakértő.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
434. hozzászólás - 2008.10.22. 08:28:14
Sziasztok!

Nem tudom, hogy magasabb szinteken mi lesz a helyzet, de remélem lesznek "unic" cuccok is, amiket majd lehet találni, esetleg az eposzi lényeket leőlve kapunk spéci cuccokat, illetve később jó lenne ha lenne esetleg varázsgyűrű, nyaklánc, esetleg öv, mint a Diablo-ba, vagy más hasonló játékokba...csak mert olyan kevés cucc van az emberkémen:)
Lehet hogy "utánzás" lenne, ha itt is bevezetnék, de sztem inkább még összetettebbé és érdekesebbé tenné a játékot, miközben el se bonyolítaná.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
435. hozzászólás - 2008.10.22. 09:28:48 (Válasz Craslorg #428 hozzászólására.)
Craslorg:
magyarázd már el mitől lenne rabszolgázás.

főleg ha kiégett őskőbe is kerül ÉS licites lehetne a tárgy! akkor akárki elnyerheti igy el is felejtheted a rabszolgázást. aki jobb fegyvert szeretne hamarabb az lehet hogy igy többet fizetne egy tárgyért mintha kivárná a sorát, de ha nem éri meg már annyiért akkor megveszi a lélekkufártól. teljesen jó ez az ötlet. ez csak annak nem jó aki elöl van.

Cassian:
a keveset töltsünk a gép előtt már a háborúknál bedőlt...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
436. hozzászólás - 2008.10.22. 09:42:03
Idézet: Mazlee - 2008.10.22. 09:28:48
Craslorg:
magyarázd már el mitől lenne rabszolgázás.

főleg ha kiégett őskőbe is kerül ÉS licites lehetne a tárgy! akkor akárki elnyerheti igy el is felejtheted a rabszolgázást. aki jobb fegyvert szeretne hamarabb az lehet hogy igy többet fizetne egy tárgyért mintha kivárná a sorát, de ha nem éri meg már annyiért akkor megveszi a lélekkufártól. teljesen jó ez az ötlet. ez csak annak nem jó aki elöl van.

Cassian:
a keveset töltsünk a gép előtt már a háborúknál bedőlt...


Akkor azt kérdezném, hogy miért kellene egy olyan dolgot bevezetni, ami hátrányos az elől lévőknek? +ha valaki okoskodik, cslezik, akkor igenis lehet ezzel rabszolgázni. Nem is keveset. Szerinted miért lett korlátozva a licit a TF-en? Pontosan ezért. Vegyünk egy példát. A jobbik karakterem feltesz a licitre egy buzogányt, és a rabszolgám megveszi azt 10e LE-ért. Hmmm, csak én látom ebben a potenciált?
Pontszám: 6.50
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
437. hozzászólás - 2008.10.22. 09:52:18 (Válasz Cassian #436 hozzászólására.)
azért mert elöl kevesen vannak hátul viszont sokan. és sok embernek javitani a játékát érdemes.



látom a licit fogalmával nem vagy tisztában.

felteszed a buzogányt 1000 indulóval. Minden tárgynak meglehetne a max induló ára és a max eladási ára, hiszen a lélekkufár árai fölé menni nincs logikus értelme.ezzel ki is lövöd a túltápolást. ok akkor annyit módosítok hogy a lélekkufár árainál nem lehetne több. egy alacsony szintű ugyis nehezen szed össze +3-4 szintű tárgyra LE-t. mondjuk 3 nap hosszú a licit. annyira sokat nagyon kevés karakter tud összeharácsolni anélkül hogy ne csapják meg előtte és vegyél el a pénzét. hozzáteszem a log-ból ez is kiderülne...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
438. hozzászólás - 2008.10.22. 10:06:55 (Válasz Mazlee #437 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.10.22. 09:52:18
azért mert elöl kevesen vannak hátul viszont sokan. és sok embernek javitani a játékát érdemes.



látom a licit fogalmával nem vagy tisztában.

felteszed a buzogányt 1000 indulóval. Minden tárgynak meglehetne a max induló ára és a max eladási ára, hiszen a lélekkufár árai fölé menni nincs logikus értelme.ezzel ki is lövöd a túltápolást. ok akkor annyit módosítok hogy a lélekkufár árainál nem lehetne több. egy alacsony szintű ugyis nehezen szed össze +3-4 szintű tárgyra LE-t. mondjuk 3 nap hosszú a licit. annyira sokat nagyon kevés karakter tud összeharácsolni anélkül hogy ne csapják meg előtte és vegyél el a pénzét. hozzáteszem a log-ból ez is kiderülne...

Azt hogy küszöbölöd ki, hogy én jó sok LE-ért ne adjam el a 10. szintű tárgyamat egy 4. szintűnek? Nekem már nem kell, ő még nem tudja megvenni a kufárnál, de így megtudná. Nem kicsi táp...
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
439. hozzászólás - 2008.10.22. 10:07:22
Azért az elég kemény, hogy mindenki úgy kalkulál, hogy a "gyengébbik" karakterem, meg "erősebbik" karakterem. Elvileg mindenkinek csak egy karaktere lehetne a játékban; arra már nem is gondol senki, hogy magától szabályosan játszon?!

Ez azért elég elszomorító tekintve, hogy még csak egy hónapja kezdődött a játék.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
440. hozzászólás - 2008.10.22. 10:26:20 (Válasz Craslorg #438 hozzászólására.)
miért kéne kiküszöbölni?

ha van annyi LE-je és kiégett ősköve akkor miért ne vehetné? mire egy 4. szintű karakter összeszed 4000-5000LE-t plusz néhány kavicsot addig simán leszedik róla a felét tehát effektív még többe kerül neki és lehet nem éri már meg. másodsorban igy meg a karaktere nem fejlődik annyit amennyit ez a tárgy adhat ennyiért.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője