Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
641. hozzászólás - 2008.11.05. 23:34:48
'estét.

úgy tűnik a zavaró hibák visszahoznak.

tömören: a bajnoki viadal a leggagyibb amivel találkoztam eddig
tul.összeg, szerencse, felszerelés, állat szint mindenben nagyobb és erősebb voltam és lazán kiütött a pofa
veszíteni tudok, de ennyi erővel egy 1. szintű patkány is kiüthetett volna fogpiszkálóval a kezével...

sok sikert a fejlesztésekhez, mert ezen a téren nem ártana
-----------------------------------------------------------------------------
kicsit zavaró a fenti, de ezenkívül minden okés, játszható és jó:)
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 4.83
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
642. hozzászólás - 2008.11.06. 07:37:15
Szervusztok!

Morroch: A random áldozatává váltál. Megtörténhet ugyanis, alapesetben 20% valószínűséggel, hogy az épp most induló, első szintű karakter elver, mint a kétfenekű dobot, pedig csak az alap buzogányocska van a kezében.

Ezt különböző értékek változtatják, de sosem lesz 0%. A lényeg az, hogy statisztikailag, ha tudnál is első szintű karakterek ellen harcolni, akkor is minden századik karaktertől kikapnál. Hogy a bajnoki viadalon bejött ez a balszerencsés eset, az csak annyit jelent, hogy világnagy peched volt.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
643. hozzászólás - 2008.11.06. 08:05:59
Sziasztok!

Arra hívnám fel a figyelmet, hogy míg a közelharcosoknak ott van a Szívósság szakértelem, ami plusz harci kört ad nekik, a smaragd varázslóknak nincs semmi szakértelem, ami a varázslatukat erősítené, és aki csak a varázslatot tápolja, annak ez nagyon nagy hátrány! Nem lehetne nekik is kitalálni egy szakértelmet?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
644. hozzászólás - 2008.11.06. 08:37:47 (Válasz Eardog #643 hozzászólására.)
Igen, ez nekem is fura. Míg a szívósság nemsokára a topkaraktereknél 30-as lesz, azaz körönként 5-ször támadnak, addig a varázslat semmilyen tápot nem kap.

A rubinok +5%/+1 sebzése ezáltal sokkal többet ér, mint a smaragdok +10%-a (kétlem, hogy jönne olyan szakértelem, ami miatt kétszer varázsolsz. Ugyan lesz olyan szakértelem, ami a varázslat kritikust növeli, lásd 16. szintű halálrubin fókuszkristály, de annál is csak csatánként egyetlen lehetőség van a megvalósulásra, míg ütésnél a kritikusra alapesetben is 3.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
fórumozówachutuFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
645. hozzászólás - 2008.11.06. 08:50:35
Sziasztok!

Lenne egy problémám ami talán nem csak nekem okoz gondot, ez pedig az lenne hogy nézegetem a vegzetur.wikidot.com-on az eljövendő küldetéseket, és már világos számomra hogy el fogok igen komolyan akadni velük. Szinte az összes olyan szakértelmet fel kéne vennem hogy meg tudjam csinálni őket, amiket egyáltalán nem terveztem megvenni. Így jártam, mi? -Arról szólnak a küldetések, hogy szívjál velük, öcskös!
DE nem-e lehetne kitalálni valamit amitől a kecske is jól lakik, meg a káposzta is megmarad? Például lehetne egy olyan fejlesztés hasonlóan a lélekkút kisütéséhez, hogy 30 naponta 10 őskőért le lehetne egy küldetést adni, ilyen megvesztegetés stílusban azoknak akik menthetetlenül megakadtak? Én is (meg aki velem egy cipőben jár) elégedett lennék, meg nektek fejlesztőknek is csurranna némi extra profit. Amiből nekem mint frenetikus ötletadónak járna 10%.
(Ez az utolsó részt viccnek szántam, mielőtt valaki elküldene a bánatba.)
Részemről inkább költenék erre mint sok egyéb másra. Aki úgy gondolja nyugodtan pontozzon fel az egekbe / le a sárga földig.
Kérem kapcsolja ki.
Pontszám: 6.78
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
646. hozzászólás - 2008.11.06. 09:25:57 (Válasz wachutu #645 hozzászólására.)
Annak idején a Túlélők Földjén volt egy csomó küldetés, amit egyszerűen lehetetlen volt megcsinálni. Pl. "Ölj meg egy szutykos remákot!".
A szutykos remák egy olyan szörny volt, amit NEM LEHETETT megölni. És aztán csodák csodája, valakinek sikerült. Aztán egy másiknak is. És végül mindenkinek.
Igaz, az olyan küldetéseket, mint az "Öld meg az ellenfeled egy lényét", szinte képtelenség úgy megcsinálni, ha nem beszélek össze az ellenféllel. Lehet, hogy éveken keresztül rohangászok ezzel a küldetéssel, amíg olyan ellenfelet találok, akinek súlyosan sebesült állata van.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
647. hozzászólás - 2008.11.06. 09:43:34 (Válasz csati777 #646 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2008.11.06. 09:25:57
Annak idején a Túlélők Földjén volt egy csomó küldetés, amit egyszerűen lehetetlen volt megcsinálni. Pl. "Ölj meg egy szutykos remákot!".
A szutykos remák egy olyan szörny volt, amit NEM LEHETETT megölni. És aztán csodák csodája, valakinek sikerült. Aztán egy másiknak is. És végül mindenkinek.
Igaz, az olyan küldetéseket, mint az "Öld meg az ellenfeled egy lényét", szinte képtelenség úgy megcsinálni, ha nem beszélek össze az ellenféllel. Lehet, hogy éveken keresztül rohangászok ezzel a küldetéssel, amíg olyan ellenfelet találok, akinek súlyosan sebesült állata van.


Vagy felfejleszted a másodlagos harcot 100-asra és egy csapással megölöd az állatkáját:D:D
Ez van, csak szivatnak minket a játékkészítők, és kérdezem tőletek...hol vannak itt az egyedi karakterek? Mert minden ilyen hasonló játékba az a jó, hogy egyedi vagy, egyedi ruhákat találsz, egyedi módszerrel fejleszted a karaktered, de itt se egyedi ruha, se egyedi fejlesztés, mert a küldik megkövetelik hogy mindenki uazt fejlessze, legalábbis minden szaki 1-es legyen, ahelyett hogy azt is arra költeném amit szeretnék....ergo, nem veszek fel küldit...viszont az a plusz LE elég jól jönne, tehát mégis fejlesztem a felesleges szakikat is...
Meg az is baj, hogyha a 3 küldiből egyet se tok megcsin, akkor újat nem is tudok kapni, pedig lehet, hogy az 5-tel távolabbi küldi simán menne...pl. kémgömböt használd....legalább az kéne, hogy eldobhasd a küldiket...és azért is adna egy minimális LE-t, mondjuk a teljesített 10%-át....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
648. hozzászólás - 2008.11.06. 09:55:28 (Válasz Eardog #647 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.11.06. 09:43:34

Meg az is baj, hogyha a 3 küldiből egyet se tok megcsin, akkor újat nem is tudok kapni, pedig lehet, hogy az 5-tel távolabbi küldi simán menne...pl. kémgömböt használd....legalább az kéne, hogy eldobhasd a küldiket...és azért is adna egy minimális LE-t, mondjuk a teljesített 10%-át....

Igen, az kellemetlen, amikor berakad az ember, de azzal nem értek egyet, hogy kapjon LE-t, ha eldobja. Mire fel? Egy dolgozatban sem kapod meg a pontok 10%-át, csak mert hozzá sem kezdtél. (Bár megkaphatnád, mert az még úgyis egyes )
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
649. hozzászólás - 2008.11.06. 09:59:19 (Válasz Mormord #648 hozzászólására.)
Idézet: Mormord - 2008.11.06. 09:55:28
Idézet: Eardog - 2008.11.06. 09:43:34

Meg az is baj, hogyha a 3 küldiből egyet se tok megcsin, akkor újat nem is tudok kapni, pedig lehet, hogy az 5-tel távolabbi küldi simán menne...pl. kémgömböt használd....legalább az kéne, hogy eldobhasd a küldiket...és azért is adna egy minimális LE-t, mondjuk a teljesített 10%-át....

Igen, az kellemetlen, amikor berakad az ember, de azzal nem értek egyet, hogy kapjon LE-t, ha eldobja. Mire fel? Egy dolgozatban sem kapod meg a pontok 10%-át, csak mert hozzá sem kezdtél. (Bár megkaphatnád, mert az még úgyis egyes )


Ok, azt csak úgy írtam, de ha belegonodlsz, hogy pl végezd ki ellenfeled küldinál rányomsz egyet a kivégzésre, elköltesz 6-700LE-t, és ha megvan a küldi kapsz 3-4000LE-t.....tehát nyersz rajta 3000LE-t minimum...de aki nem akarja "bepiszkítani" a szakértelmeit, és ragaszkodik ahhoz, amit ő szeretne fejleszteni, akkor nagyon nagy lemaradásba kerül azokhoz, akik beáldozzák azt az 1 szakipontot...ezért lenne jó, ha kapna LE-t akkor is, ha eldobja....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
650. hozzászólás - 2008.11.06. 10:20:42
A játékkal kapcsolatos minden más kritikámmal szemben nekem a küldetésekkel semmi bajom. Szerintem azért mennek rá a szakértelmekre, hogy próbáld ki ezt is, azt is, hogy mit csinál. 400 LE-ért 3000-et kapni nem olyan rossz dolog.

Kicsit a TF-es "megszemélyesítés" hiányzik talán (az istenek - lehetnének esetleg hordafüggő küldetések, pl. zafíroknak sok gyógyítás/gyógyulással kapcsolatos, bár lehet, hogy akkor mindenki azon sírna, hogy melyik hordáé nehezebb vagy könnyebb). Esetleg a jutalom lehetne néha más, mint LE (vagy a LE mellé más jutalom is), pl. sok harcos küldetésért pp, állatos küldetéseknél szakértelempontok...
Pontszám: 8.86
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
651. hozzászólás - 2008.11.06. 15:27:54
Szerintem lehetne olyan hogy az a nyeremény hogy vagy 1000LE vagy hogy a kiégett őskövek jók lesznek!
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
652. hozzászólás - 2008.11.06. 18:39:43
szerintem kénéne négy király (minden népnek egy) , aki az adott nép összes megszerzett LE jének az 1%-át megkapja, és a királyság az az első vesztes portyáig tartana (azonos fajjal lehetne csak támadni) és lehetne négy herceg, aki az összes portyában szerzett LE 1%-át kapná meg, és négy gróf is, aki az összes szövibe épített LE 5%-át kapná meg, és akkor ezekért háborúznának a szövetségek.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.63
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
653. hozzászólás - 2008.11.06. 19:26:20 (Válasz Sir Ny #652 hozzászólására.)
Bocsájts meg, de ilyen rossz ötletet még életemben nem hallottam. Egy játékos megkapja több ezer játékos le-jének egy százalékát? Az illetőnek egyáltalán nem kellene játszania, csak magára pakolni a le-t, és örök időkre legyőzhetetlen lenne.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 9
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
654. hozzászólás - 2008.11.06. 20:25:07 (Válasz Sir Ny #652 hozzászólására.)
Most ugye csak vicceltél? Ugye?!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9
irritálóBocsiFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
655. hozzászólás - 2008.11.06. 20:29:05
szerintem nagyon jó a játék főleg 2 világgal!
Pontszám: 5
fórumozóAikoonFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
656. hozzászólás - 2008.11.06. 21:41:48
Szaisztok, nem tudom hogy jó helyre irok, e de nem találtma megfelelő forumot. Nah van egy apró elírási hiba, a portyázáspontok, beállításánál éő leírásban.

"Fontos: Ezt a beállítást elggyakrabban(<----A hibás szó) 48 óránként változtathatod. Ha megváltoztatod, akkor a portyapontjaid nullázódnak!
Sikeresen megváltoztattad a beállítást!
Jelenleg nem változtathatod meg a portyázás beállítást."
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
657. hozzászólás - 2008.11.06. 23:06:01
Jó lenne a kémgömbnek egy fejlesztett változat, amivel a szakértelmeket is ki lehet lesni.

Lehetne egyszerűen a kémgömb 2. szintje, vagy egy új épület, pl. "misztikus látókő".
A hozzászólást Petrus módosította 2008.11.06. 23:08:37-kor
Pontszám: 8.75
népszerűPacalpörköltFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
658. hozzászólás - 2008.11.06. 23:17:19 (Válasz Sir Ny #652 hozzászólására.)
Állítólag van ilyen, 40-es kereskedelem képességnél saját MLM Lélekerő hálózatot építhetsz
Arius - Nyugdíjas Klub
Pontszám: 7.67
közellenségMeszter94Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
659. hozzászólás - 2008.11.07. 07:18:03
hello
KÉRLEK VÁLTOZTASSÁTOK MEG az oldal színeit! mert ettől a sötétlilától golyózik a szemem, és este már nem is látom ha fáradt vagyok. KÖSZI
lehetne valamilyen halvány színű csak ha lehet hamar...
Pontszám: 3
népszerűkokoFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
660. hozzászólás - 2008.11.07. 11:19:32
a szovetsegi oldalon az aktivitasnal a ket nap es ket ora kozti tavolsag eleg nagy.
ha lehetne pl egy 24h-s színt is belevinni, annak orulnek.
A hozzászólást koko módosította 2008.11.07. 11:19:59-kor
Pontszám: 8.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője