Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
441. hozzászólás - 2008.10.22. 10:48:22 (Válasz Metoman X #415 hozzászólására.)
Idézet: Metoman X - 2008.10.21. 17:49:48
Helló!
Csak ajánlanék valamit,ami elég jó lenne nem is 1 játékosnak!!!
Sztem jó lenne ,,piacot" csinálni,ahol lehet venni másik játékosoktól cuccokat,és az őskőbe kerülő tárgyakat is el lehetne adni LE-áért

konkrétan megmondták, hogy ilyen nincs és nem is lesz... felesleges ezen vitatkozni...

Idézet: Eardog - 2008.10.22. 08:28:14
Nem tudom, hogy magasabb szinteken mi lesz a helyzet, de remélem lesznek "unic" cuccok is, amiket majd lehet találni, esetleg az eposzi lényeket leőlve kapunk spéci cuccokat

"A térkapun átlépő borzalmas szörnyektől néha különleges relikviákat zsákmányolhatsz."

Idézet: Ricardo - 2008.10.22. 10:07:22
Azért az elég kemény, hogy mindenki úgy kalkulál, hogy a "gyengébbik" karakterem, meg "erősebbik" karakterem. Elvileg mindenkinek csak egy karaktere lehetne a játékban; arra már nem is gondol senki, hogy magától szabályosan játszon?!

Ez azért elég elszomorító tekintve, hogy még csak egy hónapja kezdődött a játék.

ne legyél már ennyire naív, a készítőknek épp erre kell gondolniuk, mert ha abból indulnának ki, hogy mindenki szépen, becsületesen jáccik, meg is nézhetnéd a játékot...
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
442. hozzászólás - 2008.10.22. 10:50:35 (Válasz Goombi #423 hozzászólására.)
Idézet: Goombi - 2008.10.21. 20:28:22
A munkát énis hiányoltam elősszőr....szerintem be lehetne vezetni...

a végzeturak nem dolgoznak, csak vadásznak és harcolnak... vagy te istállót akarsz takarítani?
Pontszám: 5
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
443. hozzászólás - 2008.10.22. 11:56:55
Nekem naaaaaaaaaaaaagggggyyyyyoooooon naaaaaaaaaaaaaaagggyyyyyyyooooooonnnnnn tetszik ez a játék és írnék ide egy ötletet
mivel sok embernél nagy a portyázási pont ezért arra gondoltam hogy ha elér egy olyan összeget mint pl.:100 portyázási pont akkor belehetne!!!! váltani mondjuk azta 100 at 5 vadászati pontra

Nem?????????
Szerintem jó ötletlenne mivel én kikapok mindig és csak gyulik ottan:)

üdv:a SárkányokŐsiVezetője:)
A hozzászólást Csapka módosította 2008.10.22. 11:58:44-kor
Pontszám: 3.50
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
444. hozzászólás - 2008.10.22. 12:10:00 (Válasz Eldaron #430 hozzászólására.)
Idézet: Eldaron - 2008.10.21. 22:50:29
Csak Te!
Kapituláció gomb... s +látod


De én nem akarok kapitulálni kizárt dolog ők támadtak mi nem futamodunk meg és különben is mióta megtámadtak jobban tudok fejlődni, nekem ez sokkal jobb így , ők meg szenvedjenek ha nyerni akarnak.
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
445. hozzászólás - 2008.10.22. 12:12:36 (Válasz Csapka #443 hozzászólására.)
Portyázás - az mellet, hogy egy kis izgalom - rizikós, győzöl-e/ veszítesz-e és ebből kifolyólag lesz-e belőle LE. A vadászat biztos győzelem és biztos LE ( csak a mértéke változó ) mindenkinek minden rendelkezésre áll. Azt csinálsz vele amit akarsz, de nehogy már 20CSP-ért meg kapjak egy TÖ-t stb. Hova vezetne ez?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
446. hozzászólás - 2008.10.22. 12:16:19
Meséld el, hova? Oda, hogy a nagyon gyengéket segítené, egyéb tápolási lehetőséget nem látok benne.

"20CSP-ért meg kapjak egy TÖ-t"
Hát ha így beváltod, meg is érdemled
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
447. hozzászólás - 2008.10.22. 12:16:40 (Válasz Mazlee #440 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.10.22. 10:26:20
miért kéne kiküszöbölni?

ha van annyi LE-je és kiégett ősköve akkor miért ne vehetné? mire egy 4. szintű karakter összeszed 4000-5000LE-t plusz néhány kavicsot addig simán leszedik róla a felét tehát effektív még többe kerül neki és lehet nem éri már meg. másodsorban igy meg a karaktere nem fejlődik annyit amennyit ez a tárgy adhat ennyiért.

Aham és utána 7 szinten keresztül használ egy fegyvert, amiből biztos nem lesz előnye... Na ne már. Lazán visszajönne a belefektetett LE.
Pontszám: 5
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
448. hozzászólás - 2008.10.22. 12:20:33 (Válasz Craslorg #447 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.10.22. 10:26:20
mire egy 4. szintű karakter összeszed 4000-5000LE-t plusz néhány kavicsot addig simán leszedik róla a felét tehát effektív még többe kerül neki és lehet nem éri már meg. másodsorban igy meg a karaktere nem fejlődik annyit amennyit ez a tárgy adhat ennyiért.


Lelekkut kisutes 4.szinten 500 kavicssal= 3000LE. kuldetes leadas, legyen mondjuk 500LE. kb 1 ora alatt teljesitheto, ez ido alatt bent lehet maradni a 15% alatt.
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
449. hozzászólás - 2008.10.22. 12:23:50 (Válasz Syck #448 hozzászólására.)
ezidőalatt beleöltél 10e HUF-ot a játékba... azt nem hinném hogy megéri egy szolgának... hozzáteszem és még nemis biztos hogy ő nyeri a licitet tehát elég rizikós a dolog.
A hozzászólást Mazlee módosította 2008.10.22. 12:24:51-kor
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
450. hozzászólás - 2008.10.22. 12:30:21
Hogyan lehet itt mínusz TP-t szerezni?????
Pontszám: 3
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
451. hozzászólás - 2008.10.22. 12:33:47 (Válasz Mortimer #446 hozzászólására.)
20CSP=1TÖ csak egy példa.

Miért gyenge a gyenge?
Kezdő: pár napi játék után fel kell ismernie a szabályok adta lehetőségeket, tájékozodni a fórumon stb.
Nem kezdő: már eddig se tudta, az előzőeket a gyakorlatba átültetni.

Akkor most adjunk minden ilyen játékosnak ajándék 5000 LE ( hetente/havonta) és akkor majd jobbak lesznek? Úgyanúgy lemaradnak és továbbra is borjak lesznek. Milyen játékot is játszunk.................?
Pontszám: 7.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
452. hozzászólás - 2008.10.22. 12:45:36
Ebben tökéletesen igazad van, egyetértek, hogy a gyengék jórésze saját maga tehet erről. De ez abból a szempontból lényegtelen, hogy így abbahagyják a játékot, amivel viszont az Én játékom lesz rosszabb. Tehát érdekem, hogy a nagyon gyenge is találjon sikerélményt, nőjjenek az esélyei, ne legyen teljesen elveszett.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
453. hozzászólás - 2008.10.22. 14:58:46
Hát akkor tanuljon meg játszaniXD
Pontszám: 5.33
közellenségDaarFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
454. hozzászólás - 2008.10.22. 19:52:53
Alapvetően tetszene a játék, de az nagyon lehangoló amikor zsinórban 5-6szor kikapok nálam legalább 30al gyengébb tulajdonságösszegű karakterektől. :\ Olyan mintha nem is jelentene semmit a tulajdonságösszeg.
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
455. hozzászólás - 2008.10.22. 20:09:33
tapasztalaimról és a gyémánt hordáról úgy általában és jó hosszan

10 napja kezdtem a játékot gyémánt hordában. Végigolvastam a fórumokat, hogy kialakíthassak egy olyan stratégiát, amivel gyémántként sikeres lehetek. Ez nagyjából sikerült is, jelenleg még csak 5.szinten kapirgálok igaz, de ott a többiekhez képest kiemelkedő harcértékekkel. Így sikeres a kari, működik a hordabónusz is halleluja. DE:
- rengeteg időt töltök gép előtt, többet mint szeretnék hogy rengeteget portyázhassak, gondolom persze mint mindenki aki erős karit szeretne
- már az elején őskövet vettem nem keveset, hogy minden tápot megkapjak , hiszen a gyémántnak minden megvásárolható harci erő KELL, hogy felvehesse a versenyt a másik három kaszttal akiknek direkt bónusza van csatában ellene.
- mivel a portyázás a kari ereje, nem állhatok át (egyelőre úgy látom) a 15 pontos rendszerre, hiába erősödnek az ellenfelek.
- fenti jellemzőből fakad, hogy csak saját és magasabb szintűeket támadok. Amihez értelemszerűen a legjobb harcosnak, vagy legalábbis a legjobbak között kell lennem saját szintemen.
- ehhez azonban kénytelen vagyok visszafogni a szintlépésemet, mert ha ugyanúgy játszok mint bárki más, rövid idő alatt, olyan szintre érek, hogy a tul. előnyöm semmivé porlad, üthető játékos leszek.
- a rengeteg portyázás negatívumai között egyébként ott van az , amit igaz meg szoktatok említeni fórumon, de valamiért mégsem jön elő túl gyakran. Gyakorlatilag bármekkora faxmáker vagyok sebződni tuti fogok (még ha én győzök is ugye)és vp-t is költök. Sajnos egy egyszerű buzogányos karaktertől is simán kaphatok 30-40 sebet, ami az életpontom 10-15%-a. Ki lehet számolni hogy gyógy és vp ital nélkül hány támadást tudok indítani egy nap. Ebből következik, hogy portyáim számát nem a 30 PP fogja vissza (nem is fogja szerintem soha, mert felhalmozódott a max.) hanem a vp és ép feltétel. Ezzel nagyon nem lehet mit csinálni, italozás és kész., vagy türelmesen várom hogy regenerálódjak.

Fentieket summázva, a gyémánt karakternek erőltetni kell mindig a portyázást, a saját szintjén erősebbnek kell lennie mint a többiek és többet is kell gép előtt ülnie, ha érvényesülni akar.
Mondhatnánk, hogy ő a kaszt haladóknak..

Jerikónak igaza van, amikor azt mondja, hogy kezdésnél gyengébb a gyémánt, hiszen tényleg így van. Utána pedig időigényes tervezés, és olyan környezet (értsd saját szinteden rengeteg verhető kari) kell, ami megalapozza a gyémántnak hogy felzárkózzon harcértékben a többiekhez.

Saját Szubjektív Véleményem Szerint

Uff én beszéltem;)
Pontszám: 7.79
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
456. hozzászólás - 2008.10.23. 10:32:52 (Válasz Daar #454 hozzászólására.)
Szia Daar

Sokszor felmerült már az, amiről panaszkodsz, nem is véletlenül persze.
DE figyelembe kell venned két dolgot:

- ez mindenkinél így működik, tehát egységesen szívunk (ha szívunk:) )
- mindenféleképpen kell az, hogy ilyen nagy legyen a szórás, mert különben BAROMI unalmasak lennének a csaták, ha tudom hogy csak én nyerhetek, vagy csak én veszthetek.
A szintemen durva fegyverzetem van, az átlaghoz képest +30 tulom, állatkám és mégis varázslat nélküli mithrill buzogányos nem túl jól vértezettek bevernek! és? ha nem így lenne, akkor a kevésbé rutinos játékosok kevésbé erős karaktereinek szűk lehetőségeik lennének a portyázásra illetve annak sikerére.
Persze én is néha döbbenten ülök, hogy kik meg nem vernek, de így legalább izgalmasabb a játék
Pontszám: 8.08
fórumozóEldaronFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
457. hozzászólás - 2008.10.23. 11:37:24
Az állatoknál jól lenne ha a vásárolt tárgyak nem semmisülnének meg csere esetén, hanem mondjuk kiégett őskővet kapnánk érte.
Vagy az új tárgynál nőne az elégedettsége a kis kedvencnek...
Pontszám: 8.33
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
458. hozzászólás - 2008.10.23. 12:24:47 (Válasz Eldaron #457 hozzászólására.)
Ha új tárgyat adsz neki nő a morálja.
Pontszám: 5
fórumozóEldaronFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
459. hozzászólás - 2008.10.23. 15:55:18
pihenés közben kiírhatná a program mennyi pihit használtál fel eddig
Pontszám: 5
népszerűGillbatesFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
460. hozzászólás - 2008.10.23. 19:37:51
A háborúról szeretném elmondani a véleményem. Nagyon gyenge és nem látom sok értelmét. Egyszerűen nevetséges hogy hadisarcként annyit ad egy 8-9 szintű szövettség elleni háború mint amennyi LE-t egy 3. szintű karakter szed össze naponta (ha jól emlékszem 1200 LE)
Komolyabb hozadéka nem lehet egy ilyen háborúnak? Mondjuk a lélekkút méretének kétszerese a győztesé. Ha kapitulál az ellenfél akkor csak lélekkút mérete a hadisarc....
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője