Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
761. hozzászólás - 2008.11.20. 16:02:41 (Válasz Ricardo #760 hozzászólására.)
"sem a Tökéletes gyémánt sem az Elit horda (sem semelyik másik) nem okozott még kellemetlenséget közvetlenül nekem vagy a klánomnak."

Az egyik épp most farmolt le minket, a másik pedig üzenetben jelezte, hogy felkerültünk a listájukra, szóval maximálisan meg tudom érteni Alendaart. A legszomorúbb a tehetetlenség és a tökéletes kilátástalanság, "az erős még erősebb lesz" spirálból nincs kitörési lehetőség. Tudjuk, hogy akár minden héten megtörténhet, ráadásul az elképesztő fölény ellenére mint kiderült, nem is minimálisat vittek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
kedvelt tagPlagueFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
762. hozzászólás - 2008.11.20. 16:10:54 (Válasz Miklós #758 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.11.20. 15:15:41
Csak megjegyzem, hogy a portyázás oldalon is van lehetőség karakternév begépelésére, tehát ez nem sokmindent oldana meg.


Igaz, erre nem gondoltam. Akkor nem szóltam. : )
- We're all mad here. I'm mad. You're mad.

- How do you know I'm mad?

- You must be, otherwise you wouldn't come here.
Pontszám: 5
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
763. hozzászólás - 2008.11.20. 16:25:40 (Válasz Ricardo #760 hozzászólására.)
"nem értem miért kell szidni a prémiumos játékosokat."
Nem írom le még1x! Nem szidtam egyetlen prémium játékost sem! Jelenleg 500+ őskövem van nekem is.
Csak nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy szopassanak - comprende?
Nem a játékosokkal van a baj, hanem hogy NINCS játékegyensúly! Nem hiszem el, hogy legálisan több 100k LE-t lehet szerezni a játékban pl.
A játékvezetés pedig nem tett eddig semmit ez ellen, mert ők fizetnek a legjobban valószínűleg. A különbségek pedig csak nőni fognak, hatványozottan.

"sem a Tökéletes gyémánt sem az Elit horda (sem semelyik másik) nem okozott még kellemetlenséget közvetlenül nekem vagy a klánomnak"
Majd ha több erős klán is rátok száll és 2-3 hetente 10-20k LE-t visznek, akkor majd talán tudni fogod, miről is beszélek.
Addig meg óránként sz*rrá verik a karidat, aztán elmehetsz a prémiummal láthatatlanba meg a katakombákba, ami teljesen felesleges pénzkidobás!!!

"Meg kell tanulni játszani, nem csak sírni kell, aztán jön majd a sikerélmény is."
20 éve játszom rpg-t és stratégiai játékokat. TF-en is volt pár tűrhető kaliberű karakterem, úgyhogy tudom, miről beszélek.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.20
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
764. hozzászólás - 2008.11.20. 16:42:20 (Válasz Alendaar #763 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2008.11.20. 16:25:40
"nem értem miért kell szidni a prémiumos játékosokat."
Nem írom le még1x! Nem szidtam egyetlen prémium játékost sem! Jelenleg 500+ őskövem van nekem is.
Csak nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy szopassanak - comprende?
Nem a játékosokkal van a baj, hanem hogy NINCS játékegyensúly! Nem hiszem el, hogy legálisan több 100k LE-t lehet szerezni a játékban pl.
A játékvezetés pedig nem tett eddig semmit ez ellen, mert ők fizetnek a legjobban valószínűleg. A különbségek pedig csak nőni fognak, hatványozottan.


Nem ertem mirol beszelsz... Mire lehet oskovet hasznalni annyira, hogy barki is legjobban fizessen... barki aki premiumos nagyjabol ugyanannyit fizet.

Azt meg hogy te mit hiszel el, az egy dolog. Attol meg nem lesz teny, hogy nem lehet tobbszaz K LE-t szerezni legalisan. Mivel mar eleg sokan vannak akiknek van, szerintem hidd el, hogy lehet, es probald kitalalni hogy te hogyan tudnal hasonlo eredmenyeket elerni.
A hozzászólást Simon módosította 2008.11.20. 16:42:45-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.00
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
765. hozzászólás - 2008.11.20. 17:06:02
"Nem ertem mirol beszelsz... Mire lehet oskovet hasznalni annyira, hogy barki is legjobban fizessen... barki aki premiumos nagyjabol ugyanannyit fizet."

Észrevettem, hogy nem érted...
A lényeg az volt, hogy nem mindegy, hogy
1. fizetsz és élvezed a játékot.
2. fizetsz és láthatatlanul/katakombákban töltöd az időt --> 0 élvezet, pénzed a levesbe.

"Attol meg nem lesz teny, hogy nem lehet tobbszaz K LE-t szerezni legalisan. Mivel mar eleg sokan vannak akiknek van, szerintem hidd el, hogy lehet, es probald kitalalni hogy te hogyan tudnal hasonlo eredmenyeket elerni."
Egyszerre indult karakterekkel, normálisan játszva NINCS 200.000 LE különbség legálisan!
Ezen nem igazán van mit gondolkodni.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 4.20
irritálóMat_Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
766. hozzászólás - 2008.11.20. 17:08:37
hiába magyarázod neki, akkor sem fogja érteni. talán mert nem akarja...
azt azonban neked is el kell fogadnod, hogy a jelenlegi körülmények között VAN LEHETŐSÉG ilyen különbséget elérni 2 "ugyanolyan" karakter között...
ezt is figyelembe kell venned, amikor legközelebb eldöntöd, hogy fizetsz-e be még pénzt. vagy nem...
Pontszám: 5
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
767. hozzászólás - 2008.11.20. 17:21:42 (Válasz Mat_ #766 hozzászólására.)
"azt azonban neked is el kell fogadnod, hogy a jelenlegi körülmények között VAN LEHETŐSÉG ilyen különbséget elérni 2 "ugyanolyan" karakter között..."

Tudom, hogy van!
Itt végig azon volt a hangsúly, hogy LEGÁLISAN!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 3.80
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
768. hozzászólás - 2008.11.20. 17:35:51 (Válasz Alendaar #767 hozzászólására.)
Ket kulonbozo dologrol beszelsz...

En azt nem vitatom, hogy nem elvezet ebben a szituacioban bizonyosoknak a jatek. Sajnalom is azokat akiknek ilyen "elmenyben" van reszuk.

Viszont, es ezt meg ugy tunik te tovabbra se fogadod el, a top karakterek LE gyujtese legalisan tortenik. En kizarolag ezt a reszt kommentaltam.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
769. hozzászólás - 2008.11.20. 18:57:43 (Válasz Alendaar #765 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2008.11.20. 17:06:02
Egyszerre indult karakterekkel, normálisan játszva NINCS 200.000 LE különbség legálisan!


Nezd meg a toplistat. Van.
Pontszám: 7.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
770. hozzászólás - 2008.11.20. 20:10:36
Koc már Te is?
Toplistát láttam már, nem arról beszélek.
A hozzászólást Alendaar módosította 2008.11.20. 20:11:54-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 3
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
771. hozzászólás - 2008.11.20. 21:00:14 (Válasz Alendaar #765 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2008.11.20. 17:06:02

Egyszerre indult karakterekkel, normálisan játszva NINCS 200.000 LE különbség legálisan!
Ezen nem igazán van mit gondolkodni.


Megérem a hozzászólásodat, tényleg vannak a játékban "egyensúly problémák", de odafigyeléssel, taktikázással enyhíteni - nem megszüntetni! - lehet rajtuk. A toplista elején lévő szövetségek éppen az egymás elleni minél magasabb toplista helyezésért farmolják annyira durván a "kicsiket", de ők ezért alakultak. A módszerrel nem értek egyet, de a miért-et értem.

A LE differenciához meg annyit, hogy a játék elején még lehetett igenis jó LE-t portyázni és aki ott naponta lenyomott 30 portyát, az simán eljutott erre a szintre. Én napi 6 portyával 2 hét alatt hoztam 30k LE diffit, pedig csak max 1 szinttel ütöttem lejjebb. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mostanában milyen portyákat hoznak a topportyázók, ebben a LE szegény időszakban.

Engem ennél már jobban idegesít az, hogy ahogy egyre nagyobb szintet elérünk annál lejjebb lehet ütni. Értem, hogy miért de itt is van egy kis balance bug!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 6.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
772. hozzászólás - 2008.11.20. 21:18:18 (Válasz Alendaar #770 hozzászólására.)
Bocs, most mar vegkepp gozom nincs mirol beszelsz, akkor...

Idézet: Alendaar - 2008.11.20. 20:10:36
Koc már Te is?
Toplistát láttam már, nem arról beszélek.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
773. hozzászólás - 2008.11.20. 21:43:25
Sziasztok!

Ezt a topicot találtam a legalkalmasabbnak a játékfejlesztési javaslatomhoz.
Jó lenne, ha bajnoki viadal előtt lehetne fogadni az egyes szintek bajnokaira őskőben vagy LE-ben. pl: "AranyAlmára teszek 5.000 LE-t, most 5:1-hez fizet. "

Hogy tetszik az ötlet?
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 9.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
774. hozzászólás - 2008.11.20. 21:45:49 (Válasz G0df4th3r #773 hozzászólására.)
Ez nagyon aranyos! Nem tudom mennyire megvalósítható, de nekem tetszik az biztos! Sajna az ilyenek sohasem fognak attól tartok megvalósulni, de attól még nagyon tetszik!!! Gratulálok!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
775. hozzászólás - 2008.11.21. 00:16:54 (Válasz G0df4th3r #773 hozzászólására.)
Nagyon jó ötlet!
Csak azt hiszem elég bonyolult rendszer egy tippmixre. Emellett igazán félelemkeltő lenne, ha megjelenne az adatlapján: "Eddig 91 fogadott rád bajnokságon, összesen 91536 LE és 132 őskő értékben."
Pontszám: 5
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
776. hozzászólás - 2008.11.21. 00:27:23
Ez a fogadós ötlet tetszik Mennyit buknék rajta...

Alendaar: Egyrészt már észrevehető, hogy magasabb szinteken szóródik a mezőny. Ha mondjuk fixen csak 3 szintet lehetne lefelé ütni, akkor Sharpát és az utána következőket véve alapul 80. szint környékén vicces lenne, hogy folyamatosan 2 embert üthetnél. Már ha nem azonos hordához tartoztok.

Másrészt ha te 15. szintű vagy (tegyükfelhogy), akkor te is ütsz lefelé valakiket. Ez a lánc nem csak az élbolyban megy, sőt. Feltételezem mivel sokkal több 12-es szintű van, mint 18-as, ezért több 10-es szintű átkozódik, mint 16-os. De rendben, tegyük fel, hogy csak azonos szintre támadhatsz. Ebben az esetben a szinteknek lesz egy élbolya, aminek jó lesz és egyre jobban elhúz ugyanannak a szintnek a leszakadozóitól, akiket nyilván gyepálni fog. Bár lehet, hogy te szereted a kihívásokat és folyton Wurgolx-t csapkodod, esetleg a veled azonos erejűekkel dobáljátok a fej vagy írást. De szerintem erre a bajnokság való, egyébként nem túl jövedelmező dolog. Szöviként a nagy szövik támadják a közepeseket, mert onnan jön a LE, a közepesek pedig pótolhatják a dolgot pl. kicsikből, vagy más közepesekből. Ha megnézed nagyjából és egészében _bármelyik_ webjátékot, akkor elég soknál még ennyi védelmet sem fogsz találni, mint itt.

Értem én, hogy ez ebben a formában nem feltétlenül élvezet. És ha úgy gondolod, hogy bedobod a törülközőt, mert az elején elrontottál valamit és nem tudod helyrehozni, vagy idő közben rájössz, hogy ezt vagy azt tudnád jobban csinálni és szeretnéd megvalósítani akkor indult világ 2 és fog világ 3 is.

A LE rész kommentálásához nem érzem jogosultnak magamat. Vacak 20.000 volt kb. 3 héttel az indulás után is, meg most is. De nyilván van rá lehetőség, ha arra hajtasz.
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 7
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
777. hozzászólás - 2008.11.21. 09:16:45
Én két héttel a játék indulása után kezdtem, azaz jóval lemaradva a többiektől. Haver aki behozott Ő ismár 4. szintű volt. LOL 4. szint. mikor volt ?

És két hét lemaradásból felhotam magam a top20ba LE szerzéssel TELJESEN LEGÁLISAN! Azaz nem ütöttem farmkarikat amiket llétrehoztam. Mi a titok!? Légy prémiumos, csak statra gyúrj, ne vadásszál, és csak a szinteden levőeket, v ennél nagyobbakat támadj, és a leggörényebb módszerrel ami nem szép, de így jövedelmez. A kis tulpontúakat támadd mikor már minuszban vagy. Ezzel eléred, hogy kb óránként 5x támadsz. Én ezzel a módszerrel jöttem fel. És mi ebben ami nem legális? Nem támadtam kisebbeket, mert felesleges. Aki meg velem van egy szinten annak ugyanannyi esélye volt mint nekem.

Ami baromira zavar, de ezt már írtam az a 4 szinttel visszatámadok dolog. de ezt már írtam.
Ma reggel 13 ra léptem, fél órára rá két 17es támad meg. Megnézem mit tudnak. Statokba szinte ugyanúgy állunk pár ponttal van több nekik 5-8. De a gear miatt esélyem sincs ellenük. Én összeszedtem magam portyázással eddig, hogy statokba felvegyem a versenyt, raboltam 100k-t ő rabolt 10k-t, mégsincs esélyem. Hol itt az egyensúly?

Igen már mondtam támadjanak lefele azok akiknek ez az esélye van csak, de ne tegyük tönkre azzal a játékot, hogy bizonyos szint után ninsc esélyed semmire se.

Hogy ne névtelenül vagdalkozzak! Pastseeker néven tolom, és ha vki megnézi a karlapomat, akkor nyugodtan adhat tanácsot mit csináljak jobban, hogy egy 17es ne verjen le rólam 250-300 HP-t, v hogy legyen esélym megverni. (A Chestet most veszem meg, azért nincs még rajtam.)

Én egyedül egy admin, v fejlesztő postjára várnék, hogy van e folyamatban vmi változtatás v minden marad úgy mint eddig? Ugyaniselbeszélgethetünk mi itt, de ennyi amit tehetünk!

Elnézést mindenkitől, ha vhol bántó, netán sértő hangnemben írtam, kicsit sok a kísélet mostanában és fáradt is vagyok! Még1x elnézést!

Üdv mindenkinek és jó játékot!

Pastseeker
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
778. hozzászólás - 2008.11.21. 09:49:47 (Válasz Lazarantal #777 hozzászólására.)
tehát téged az zavar hogy 4 szinttel feljebb levő karaktert nem tudsz lenyomni? érdekes...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
779. hozzászólás - 2008.11.21. 09:55:42 (Válasz Lazarantal #777 hozzászólására.)
Nézd meg Sharpát: 20-on senki, 19-en pedig 18 ember - ennek többsége pedig szövetségi társ, azaz ha nem tudna több, mint 3 szinttel lefelé ütni, a nyolc órás korlát miatt még elméletben sem tudná a 15 portyapontját kihasználni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
780. hozzászólás - 2008.11.21. 10:49:10 (Válasz Mazlee #778 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.11.21. 09:49:47
tehát téged az zavar hogy 4 szinttel feljebb levő karaktert nem tudsz lenyomni? érdekes...


Nemigazán értetted meg mit is írtam! Bár már megszokhattam volna, hogy az emberek azt olvassák ki a szövegből, amit ki akarnak olvasni.

Nem! Nem akarom lenyomni, mert nem is lehet, bármilyen jól is játszik vki. (Jó elismerem xar player vok! sry )
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője