Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
561. hozzászólás - 2008.10.31. 10:02:17 (Válasz Csapka #558 hozzászólására.)
Ugyan ősi román szokás ezzel foglalkozni, de borzasztó a helyesírásod, annyira zavaró, hogy már az értelmezést gátolja.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
népszerűGillbatesFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
562. hozzászólás - 2008.10.31. 10:07:56
Javasolnám hogy a fókuszkristállyal feljavított cuccokat ne 1/4 áron hanem mondjuk 1/2 áron vegye meg tőlem a Lélekkufár.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
563. hozzászólás - 2008.10.31. 10:41:39 (Válasz Csapka #560 hozzászólására.)
Csapka, valami bajod van a zafírokkal? Csak nekünk nem ajánlottál új épületet.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
564. hozzászólás - 2008.10.31. 10:46:07 (Válasz Gort #563 hozzászólására.)
A zafírok szimplán érdektelenek
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
565. hozzászólás - 2008.10.31. 11:32:26 (Válasz Mortimer #564 hozzászólására.)
A zafírok nagyon érdekesek, sőt számomra a legérdekesebbek.
Egyébként Csapka ötletei lehet, hogy alapos kidolgozásra szorulnának, de az alapötlet, miszerint hordánként legalább egy különböző épület legyen kiváló, sőt zseniális, hisz olyannyira kézenfekvő, és még sincs.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
fórumozóNoruFérfi
Végzetúr tanonc
38 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
566. hozzászólás - 2008.10.31. 13:30:40
Mivel máshol nem tudok hozzászólni, ide írom:

Lehetne-e X db szavazattal egy-egy épület építhetőségét ki-be kapcsolni, hogy se véletlenül, se direkt ne lehessen építeni, amit a többség nem akar? Persze, ha csak letiltott épületet lehetne fejleszteni (és nincs a többi se kimaxolva), akkor azonnal feloldódna az összes, valamint letiltani nem lehet, ha már csak egyfélét lehet építeni. (kivéve, ha az összes többi maxon van)

Scylla
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
567. hozzászólás - 2008.10.31. 14:51:32 (Válasz Noru #566 hozzászólására.)
Azt mondd meg minek? Egy szövetségben a tagok megbeszélik, hogy mit építsenek, miután eldöntötték, nekilátnak a falazásnak. Nem? És akkor mindenki azt építi, amiben megállapodtak... Legalábbis így gondolnám alapból... Meg nálunk így van. De szerintem a legtöbb szöviben ugyanez a helyzet, ha nem cáfoljatok meg!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
568. hozzászólás - 2008.10.31. 15:23:30 (Válasz Csapka #560 hozzászólására.)
Idézet: Csapka - 2008.10.31. 09:29:08
Én kitaláltam egy újj épületet a neve Lélek fogó

Hogy mit tudna????A vadászat során több LE nyerhető ki a felszíni lényektől
1. szint felépítésével plussz 5% al több lehetne a kinyerhető LE a lényektől de ezt csak a gyémánt horda építhetné föl
2. szint felépítésével plussz 8%...... és ez az épület csak 10. szintig lehetne felépíteni ma

köszönjük emese...

Idézet: Gillbates - 2008.10.31. 10:07:56
Javasolnám hogy a fókuszkristállyal feljavított cuccokat ne 1/4 áron hanem mondjuk 1/2 áron vegye meg tőlem a Lélekkufár.

miért is? én meg javaslom, hogy a fókuszkristállyal feljavított cuccokat ne is vegye meg a lélekkufár...

Idézet: Noru - 2008.10.31. 13:30:40
Mivel máshol nem tudok hozzászólni, ide írom:

Lehetne-e X db szavazattal egy-egy épület építhetőségét ki-be kapcsolni, hogy se véletlenül, se direkt ne lehessen építeni, amit a többség nem akar? Persze, ha csak letiltott épületet lehetne fejleszteni (és nincs a többi se kimaxolva), akkor azonnal feloldódna az összes, valamint letiltani nem lehet, ha már csak egyfélét lehet építeni. (kivéve, ha az összes többi maxon van)

Scylla

teljesen egyetértek byzonnal, nehogymá egy szövin belül ne lehessen eldönteni, mit építünk...
Pontszám: 4.50
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
569. hozzászólás - 2008.10.31. 16:52:28 (Válasz Gort #563 hozzászólására.)
azthiszem irtam nekikis vagy neme???De a lényege csak az hogy a 4 hordának legyen egy egy saját épülete ami csak abban a hordában lehetne építhető ötleteim az igaz kidolgozásra szorulnak
de ezek csak egy télleg kis alap ötletek:D én eddig nem sok épületről tudok hogy mik vannak a játékban de nekem lett pár gondolat és leirtam ennyi:D azért köszönöm a jó szót:)
Meg Emesének is köszönöm:P
Pontszám: 6.33
utáltCsapkaFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
570. hozzászólás - 2008.10.31. 18:53:13
Nagy gondolkozás által de a zafirnak nem tudok kitalálni semmi okosat:( NEmtudom miért de télleg nem megy
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
571. hozzászólás - 2008.10.31. 19:31:15
Csak pl....zafírnak épület, ami gyorsítja az ÉP és VP regenerációját szintenként +1/órával, lehet az épület 20.szintű....neve...Kórház:D:D:D
Vagy...nőveli a sebzés elnyelés képességet, épület szintenként +1 sebzés elnyelés....

vagy, épület, mely 0,1% esélyt ad, hogy egy harci kör egyáltalán se sebezzen...20-as szintű épület lehet max, szintenként +0,1%-kal nő...vagy ilyesmi...nem nehéz kitalálni:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
572. hozzászólás - 2008.10.31. 19:38:43 (Válasz Csapka #570 hozzászólására.)
Nem baj Csapka! Sajnálatos módon azt kell mondanom, hogy a hordaépületek úgysem kerülnek be a játékba, számtalan más ötlettel egyetemben. Nem értek hozzá, de biztos vagyok benne, hogy egy ilyen játék üzemeltetése és fejlesztése rengeteg munkát igényel. Időhiány okán egyszerűen nem vehetnek figyelembe minden ötletet. Azért ne búsulj! Ez egy jó gondolat volt, és én értékelem a jó szándékod. További lélekenergiában gazdag játékot kívánok.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.33
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
573. hozzászólás - 2008.10.31. 23:35:26
Szerintem az nagyon jó lenne ha a kiégett őskő az ajánlásból jövő őskőnél is aktiválódna! Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lééééééééééééétsziiiiiiiiii naaaaaaaaaaa
Pontszám: 1.73
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
574. hozzászólás - 2008.10.31. 23:36:43 (Válasz Vulkan11 #573 hozzászólására.)
ilyen nem lesz, sajnos
Pontszám: 5
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
575. hozzászólás - 2008.10.31. 23:38:15
De naaaaaaaaa Tényleg Akkor csak pénzel lehet sok őskövet szerezni(azon az 1-1-en kívül a,it az ajánlásból kapok)
Pontszám: 1.89
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
576. hozzászólás - 2008.11.01. 00:11:08
Van még egy ötletem:-) Hát igen van ész itt Na szóval, a szövi háborúban ne legyen portyapont! Vagyis az ellenséget lehetne támadni a nélkül hogy kéne hozzé portyapont!
Pontszám: 2
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
577. hozzászólás - 2008.11.01. 07:00:31 (Válasz Vulkan11 #576 hozzászólására.)
Idézet: Vulkan11 - 2008.11.01. 00:11:08
Van még egy ötletem:-) Hát igen van ész itt Na szóval, a szövi háborúban ne legyen portyapont! Vagyis az ellenséget lehetne támadni a nélkül hogy kéne hozzé portyapont!


Nem jó, mert amelyik szövi egész nap a gép előtt ül, az nyerne, mert leverik az életed, és amint éppen hogy magadhoz térsz, megint levernek...egy 1-es szintü is, mivel csak 1-2 ÉP vel vagy ájulás felett!!!!!
Úgyh maradjon ez a 15 portyapont, sztem elég...igaz, mindig elhasználom gyorsan, de azért a napi 10-15 portya már jó...általában napi 1000-2000LE-t tudok szeretni belőle....ami egész jó:D
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
578. hozzászólás - 2008.11.01. 14:12:10
Kedves játékostársak, barátaim!

Szeretnék tanácsot kérni tőletek. Hogy érhetem el azt az optimális pontot, ahol a karakterem igen kigyúrt, erős harcos marad, de ugyanakkor ne kelljen naponta min. 10-szer beregelnem. Hol találom ezt az arany középutat, hol feleségem nem néz rám ferde szemmel, miután felállok a szülinapi zsúrom ebédje mellől, hogy leverjek még pár száz LE-t valakiről, hol munkatársaim nem röhögnek fel hangosan hátam megett, mikor meglátják a jól ismert sötét lilás hátteret monitoromon(igen, végzetúr vagyok és büszkén vállalom ), hol édesanyámékhoz történő látogatásaimat nem az órás portyázások közé teszem (majd szegény mami értetlen arccal nézi, ahogy rohanvást kötöm be cipőfűzőmet és hagyom ott a döbbent szomszédságot, kik összegyűltek, hogy megünnepeljék évente egyszer történő hazalátogatásomat). Tudom, kövessem Dorothy-t a sárga úton, ott lesz a megoldás valahol...

Aki tudja a választ, annak jutalom balaton szelet jár és ünnepélyesen ígérem hogy a jövő évi munka ünnepéig nem támadom.

maci
Pontszám: 8.12
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
579. hozzászólás - 2008.11.01. 14:16:54 (Válasz Maci #578 hozzászólására.)
Kérdésedre nincs jó válasz, bár szerintem nem is vársz rá igazán választ. Mi két világban élünk, s bár olykor hiányzunk valamelyikből, azért még élhetünk mindkettőben teljes életet.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
580. hozzászólás - 2008.11.01. 15:30:27 (Válasz Maci #578 hozzászólására.)
Te még semmi vagy az igazi MMORPG-függőkhöz képest. Az én ismeretségi körömben egy házasság és két hosszabb kapcsolat ment rá a World of Warcraft-mániára (ráadásul a "bűnösök" közül kettő nő volt)-nem is szólva az iskolákról és munkahelyekről.. Józan beosztással kell élni-ezalatt azt értem, hogy virággal a kezedben hazatérsz az asszonyhoz, megeszed az asszony finom vacsoráját, beszélgetsz egy jót az asszonnyal, kedvére teszel az asszonynak, aztán mikor ő már mélyen alszik, kiosonsz a géphez, és indulhat az igazi móka...
Pontszám: 7.25
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!