Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1261. hozzászólás - 2009.01.08. 14:42:11 (Válasz Mortu #1260 hozzászólására.)
Egyelöre nem, de a jó portyáknak lassan vége, és 25. 30. szintre már nem lesz akkora ez az elöny hogy ne verjenek szét 5 szinttel magasabbról. Mindenesetre mindent be fogok vetni hogy ez mégse történjen meg tul sürün
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1262. hozzászólás - 2009.01.08. 14:59:49 (Válasz Almási Viktor #1261 hozzászólására.)
Nyugodj meg, keresnek majd inkább könnyebb célpontot legalábbis eddig ez a tapasztalat.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1263. hozzászólás - 2009.01.08. 16:08:11
A csatában összesen 35 sebzést okoztál, és 474 sebzést kaptál. 5 szint különbség + a felszerelés.
Ezzel tényleg nem fog semmi sem történni? Pont annyi támadás van egy nap, hogy semmit se lehessen csinálni. Tudom, fejlesszem a karakteremet.
Pontszám: 5
népszerűÖrdögFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1264. hozzászólás - 2009.01.08. 20:09:22
Nem hiszem hogy itta helye, de csak itt tudom leírni, hogy igazságtalannak tartom,hogy az én kérdésemet, hogy milyen színű a közlekedési lámpán a tilos, (még a 2 éves lányom is tudja a piros az tilos) elutasítják, szemben az "5 faktoriálissal", amit ugye minden 12 éves TUD. A véleményem B-vel kezdődik. Lassan eljön az 2+3 ideje. Gratulálok
Pontszám: 4.67
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1265. hozzászólás - 2009.01.08. 20:11:10 (Válasz Mortu #1263 hozzászólására.)
Mortu szerintem maradj le 4-5 szintet, akkor a 3. vonalba kerülsz, és pont azoktól lennél üthetö, akik folyamatosan le vannak verve az elsö vonal által. Más megoldást nem látok, pedig tényleg jó a karaktered, ez igy elég gáz...

Tényleg jó lenne korlátozni a leüthetöséget mondjuk max. 4 szintre, az meg nem kifogás, hogy a legelöl haladók akkor nem tudnának kit ütni. Minden szélsöértéket játszó karakternek le kell mondania a játéknak bizonyos elemeiröl, ugyhogy ha elöl akarnak szaladni ezt kibirhatnák...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1266. hozzászólás - 2009.01.08. 20:14:19 (Válasz Ördög #1264 hozzászólására.)
Ördög, talán épp ez a gond vele, tudod olyan kérdést se illik kvíznek feltenni, hogy:

Milyen színű a fehér fal?

fekete
zöld
kék
fehér
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6
kedvelt tagAshran83Férfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1267. hozzászólás - 2009.01.08. 21:35:31 (Válasz CaveMaN #1266 hozzászólására.)
Remélem valami szarkazmusfélét hallottam ki az írásodból, mert ez alapján hova lehet sorolni az ilyen kérdést? Túl egyértelmű a válasz? Nagyon speciális?

Igazából Ördöggel értek egyet, hogy a retekbe kerülhetnek be ilyen szintű matekos kérdések. Ha nincs épp számológép a közelemben, akkor én se tudnám, mennyi 5 faktoriálisa, és lévén (seggemet meresztő) bölcsész vagyok hasonló szinten állok minden matematikai okossággal. Igazából vicc az egész:

"Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket! Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést."

És ez is vicc, napjába több tucat ilyen kérdéssel találkozok (sőt én csak filmes kérdéseket teszek fel mindet jelölheti valaki rossznak, aki nem néz filmeket és fingja nincs ki az a Robert de Niro vagy Al Pacino, vagy Steven Spielberg), még se fogom rosszra értékelni, csak mert nem tudom, max ha már maga a kérdés is über nagy hülyeség a válaszok meg pláne. Napjában kapom a különböző regényekre (többnyire fantasy vagy sci-fi regényekre) vonatkozó kérdéseket olykor olyanokat, hogy melyikben a főszereplő barátnőjének öccsének ki a mostohaanyja. Kérdés, honnan a francból kéne tudnom, ha még magáról a könyvről se hallottam soha és simán benne vannak a kvízbe rögzítetten, tehát értékelni se értékelhetem az ilyen tipusú kérédéseket. Én a fentebb említett sorokat kiszedném vagy átfogalmaznám, mert sokan lehet az alapján ítélnek rossznak egy csomó kérdést, ami egyébként tök evidens.
A hozzászólást Ashran83 módosította 2009.01.08. 21:38:01-kor
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Tyberius06 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1268. hozzászólás - 2009.01.09. 10:15:18
Eszembe jutott, a Tulajdonságösszeg alatt fel lehetne tüntetni valódi TÖ-t is, amihez már hozzá van adja a bajnoki medál, meg a ruháktól származó bónusz is...ugye elvileg azt mindenki látja, tehát ha van kedvem fejben összeadogatni, akkor ugyis tudom, hogy pontosan mennyi az ellenfél igazi TÖje....így viszont akkor nem kéne szórakozni, egyből látnám zuzammen hogy mennyi a tejles TÖje.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 2.57
kedvelt tagPetybFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1269. hozzászólás - 2009.01.09. 15:37:27
Én azt szeretném javasolni, hogy legyen moderálás a játékban, csak egy jelentem gomb kéne a levelezéshez.
Sok más játékban van ilyen és egyáltalán nem válik a játék rovására.
Előbb ezt olvasd el! http://vegzetur.wikidot.com/
Utána kérdezhetsz!
Pontszám: 7.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1270. hozzászólás - 2009.01.09. 16:34:52
Hello!

Javasolnám, hogy a bajnoki viadalon az egyes kategóriák győzteseit inkább sorsoljátok ki, az a szervert sem terheli... mert a jelenlegi rendszer körülbelül azzal egyenértékű!

Üdv!
Pityu
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 4.14
utáltWererFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1271. hozzászólás - 2009.01.09. 18:39:10
Hello kicsit furrának tartom a salyát ötletemet de miért ne:Szerintetek jó lenne ha lehetne Házasodni a játékban de csak Hordatagjaidal (Ha Férfi karakterel vagy, akkor nem lehet Férfi karakterel házasodni,ugyanez vonatkozik a hölgyekre) Ezt ugy értem ha össze ismerkedsz valakivel
akkor Össze lehetne "kötni" öket persze egy kis elenérték fejében és adhatna valami pluszt!?
Pontszám: 3.20
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1272. hozzászólás - 2009.01.09. 19:10:43 (Válasz Werer #1271 hozzászólására.)
És mondd csak, kis végzeturak ne szülessenek, akiket LE-vel kell etetni, mert különben eldugják az ősköveidet; és ha felnőtt, tudod vinni magaddal csatázni?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.82
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1273. hozzászólás - 2009.01.09. 19:34:37 (Válasz Lanmandragoran #1272 hozzászólására.)
Szerintem szülessenek, és a két szülő tulajdonság összegének átlagával lehessen őket 1. szintről indítani ! Szintvisszamaradottak rettegjenek, jönnek a "pelenkás bajkeverők" !
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 9.62
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1274. hozzászólás - 2009.01.09. 20:52:00
Szerintem nem rossz ötlet ez a házasodós dolog, és még a születős se de akk. inkább szólna a game családnevelésről, mint gyilokról.

Am. nekem az lenne az ötletem ha még valami fizetőeszközt is kitalálnának a fejlesztők a game-be pl. a Lélekfutárt át lehetne cserélni Kereskedő nevűre és akk. valami fizetőeszközzel (nem LE-vel) lehetne a páncélt fegyvert stb-t venni. persze az őskő maradhatna.
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 3.75
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1275. hozzászólás - 2009.01.09. 20:56:40 (Válasz Kyle #1274 hozzászólására.)
Na és minek bonyolítsuk a rendszert? Ez a legjobb része, hogy te döntöd el, a LE-t mibe akarod beforgatni!
Pontszám: 6.25
fórumozóKyleFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1276. hozzászólás - 2009.01.09. 21:07:15 (Válasz csati777 #1275 hozzászólására.)
végülis kicsivel bonyolultabb lenne de az LE-t meg így csak fejlesztésre kéne változtatni de Ok bocsi rossz ötlet volt.
Az LE legyen veletek!!
Köszi, köszi:
Pontszám: 7.50
közellenségRetikeFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1277. hozzászólás - 2009.01.09. 21:35:53
Ez jó ötlet szülesenek Kis végzeturak
De én sima házaságra gondoltam
Pontszám: 1.50
utáltWererFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1278. hozzászólás - 2009.01.09. 21:39:13
Hmmm látom azért sokan jó ötletnek tarják az ötletemet de kis végzeturak nem tom
igy téleg elfajulna a játék!!!
Pontszám: 3
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1279. hozzászólás - 2009.01.09. 22:34:45 (Válasz Liadas #1224 hozzászólására.)
Idézet: Liadas - 2009.01.07. 18:47:03
Idézet: Sir Ny - 2009.01.07. 18:13:38
Idézet: Liadas - 2009.01.07. 14:30:33
Csak csendben jegyzem meg, hogy a prémium karakterek tartják fönt a játékot.

fönntartani a játékot? lol. szerinted mi történne, ha az összes nem ősköves játékos elhúzna a játékról? venne bárki is ezek után őskövet? na látod, a nem őskövesek pont ugyanannyira tarják fönn a játékot, mint ti.

Nem hinném, hogy a nem-prémiumosok el akarnának húzni... Ezért aztán a kérdésed értelmetlenné válik, csakúgy mint a hozzászólásaid nagy többsége.

Ezt a nyelvészekkel kéne megbeszélned, hogy szedjék ki a feltételes módot, mert értelmetlen...
ennyi erővel a jövőidőt is kiszedhetnék, hiszen semmi értelme. Akár a múltat is, mivel semmire sincs bizonyíték. Sőt, a jelen időt is, és akkor nem írkálnál hülyeségeket.
Méghogy egy hsz értelmetlen lesz egy feltevéstől. az ember azt hinné ennél mélyebbre már nem süllyedhettek. és mégis.
Jut eszembe az embert az előre gondolkodás különbözteti meg az állattól (meg még jó sok minden), az, hogy az ember bele tud gondolni, hogy mi lenne ha, az állat nem.
A hozzászólást Sir Ny módosította 2009.01.09. 22:35:18-kor
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 6.17
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1280. hozzászólás - 2009.01.10. 10:50:25
A játékkal mint tudjuk túl sok időt kell eltölteni (kinek mi a sok persze), illetve a gép előtt ülni. Hiába a térkapu pontok, ha csak óránként lehet bemenni, tehát 8 térkapu ponthoz kell 8 óra és ha hétköznap csak korlátozottan érsz rá, rendesen felhalmozódhat. Miért nem lehet a pp-khez hasonlóan (akár fáradság árán) korlát nélkül bemenni a térkapuba? Esetleg lehetne a prémium lehetőségek között automatizálás. Pl. berakok a sorba 3 térkapu belépést és otthagyom, mintha pl. 10 vadászat menne, az is egy meglévő automatizálás mert nem kell 1-enként kiadnom. Szerintem más játékoknál működik. Az automatizálás nem jelentene előnyt, mert ha nincs a gépnél az ember, úgysem tud reagálni a váratlan támadásokra, de hasznos lenne szerintem.
Pontszám: 6.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője