Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1061. hozzászólás - 2008.12.20. 14:20:25 (Válasz Ebegab92 #1059 hozzászólására.)
Vadászat...
"Egy Vortex vihar elől menekülő lényeket figyeled éppen, amikor a vihar közepéből csilingelést és egy hangot hallasz: Hohohohóóóóóóó! Ekkor egy piros ruhás alak vágódik ki a viharból egy repülő szánkón, melyet rénszarvasok húznak! Ősi ösztöneidnek és a hihetetlen reflexeidnek köszönhetően már kezedben is van a fegyvered és ajkaid legpusztítóbb varázslatodat mormolják. Elrepül a varázslat, mely sokakkal végzett már, de a szánkóról lepattan csak megbillenti egy kicsit. A megbillenő járműből valami kiesik és pont feléd tart! Emberfeletti izmaidat megfeszítve felugrassz és még a levegőben kettévágod. Gurulással tompítod esésed de a gurulás után már legerősebb védelmi állásodban állsz. De nem történik semmi. A szánkó már messze száll, csak a hang kísért még: Hohohohóóóóóóó. A repülő tárgy egy bokorban landolt, odamész, szétszabdalod a csenevész bokrot és megnézed mi az. Egy kettévágott doboz, színes papírba csomagolva, benne egy plüss Goblin Védőmágus - fejétől megfosztva ütésedtől - melyen egy cédula lóg, neked címezve és rajta egy felirat:
BOLDOG KARÁCSONYT!
Összeráncolod homlokod, elrakod fegyvered, majd tű és cérna után nézel, és magadban morgolódsz:
- Pedig én Ork fosztogatót kértem...
Jutalmad egy mosoly és egy kis megérdemelt pihenés..."
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 8.50
kedvencCalenFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1062. hozzászólás - 2008.12.20. 17:27:34
Sziasztok!

Lehet, hogy bugot találtunk:
Ma 16:03-kor leüttettem magam Almirával vadászathoz. 2131 LE volt nálam, de nem hagytam ott semmit. Elvileg tudott volna szívni (LE-t ). Korábban volt gondunk a 200 LE vesztős küldivel is.

Tes Tos Teron
Pontszám: 5
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1063. hozzászólás - 2008.12.20. 21:05:34
Sziasztok!

Be lehetne a szövetségi épületeknél tenni, hogy X szavazat felett le lehessen tiltani egy-egy épület építését.

Teljesen "agyalágyult" tagokkal teli szövetségben vagyok, és hiába szavazunk meg bármit is, mindenki össze-vissza pakol az épületekbe.

Megválni meg nem szeretnénk olyasmi miatt, hogy valaki szétszórt, vagy figyelmetlen, mert ez csak ugyebár egy játék. De jól esne, ha valahogy ki lehetne jelölni egy épületet építésre, hogy a többit addig ne tudja senki tolni.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 5.50
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1064. hozzászólás - 2008.12.20. 21:57:02
Tudom, hogy ez nagyon megváltoztatná a játékot, és nem is mondom, hogy be kellene vezetni (meg persze a farmtulajdonosok biztos erősen tiltakoznának is ), csak spekulálok, vajon milyen következményekkel járna, ha direkt támadásokat csak háborúban lehetne indítani?

A portyában véletlen sorsolna ki ellenfelet a masina (ahogy kószálsz a pusztában ) - a végzetúr választana nehézségi szintet, hogy könnyű vagy nehéz portyát akar.

Esetleg még lenne párbaj ahol két végzetúr közös megegyezéssel megvívhatna.
Pontszám: 6
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1065. hozzászólás - 2008.12.21. 16:44:53
Mint már tegnap említettem a Végzeturat lehet PSP-n(PlayStaion Portable) is játszani.A-az ötletem lenne,hogy a PSP felbontásában is lehessen játszani,mert a sok kép miatt kicsit sokáig tölt+nem minden gomb működik(tulajdonságok növelése).Erre én csak azt a megoldást találtam eddig,hogy gyors legyen,hogy mikor elkezd betölteni,akkor állítom meg,így ilyenkor minden egymás alatt van,a linkek kék színűek,a háttér fehér,nincsenek képek.Ezért,ha lehetséges,akkor szerintem belehetne valahogy állítani a honlapot úgy,hogy automatikusan felismeri a gépet(PC vagy PSP vagy PDA stb.).Így a PSP felbontásban a honlap 480*272 pixel lenne.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1066. hozzászólás - 2008.12.21. 22:01:13 (Válasz Ebegab92 #1065 hozzászólására.)
Ezen kívül lehet Nintendo DS-en és okostelefonon is játszani (lényegesen kisebb felbontásban, mint a PSP), de azt mégsem várhatod el, hogy minden hordozható kütyü felbontásához hozzáigazítsák a programot!
Pontszám: 5
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1067. hozzászólás - 2008.12.22. 14:44:11
Sziasztok. Kérlek tegyetek valamit, mert az eddig csatákból nem tudom kitörölni a csatákat, eltűnnek a kicsi fehér körök. Előre is köszi.

Pontszám: 5
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1068. hozzászólás - 2008.12.22. 20:12:56
Javaslom (biztos nem én vagyok az első), hogy legyen lehetősége a játékosoknak lemondani a kérdésfeltevésről. Nagyon fárasztó a sok idióta, kényszerből, a LE-ért feltett kérdést olvasni, bár gondolom, irtogatjátok őket, de mégis.
Kapja meg a játékos a kérdésfeltevésért járó LE-t (vagy legalább 90 %-ot, vagy valami), mindenkinek jobb lenne.
A hozzászólást Chromecat módosította 2008.12.22. 20:13:18-kor
Pontszám: 3.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1069. hozzászólás - 2008.12.22. 20:17:27 (Válasz Chromecat #1068 hozzászólására.)
Idézet: Chromecat - 2008.12.22. 20:12:56
Javaslom (biztos nem én vagyok az első), hogy legyen lehetősége a játékosoknak lemondani a kérdésfeltevésről. Nagyon fárasztó a sok idióta, kényszerből, a LE-ért feltett kérdést olvasni, bár gondolom, irtogatjátok őket, de mégis.
Kapja meg a játékos a kérdésfeltevésért járó LE-t (vagy legalább 90 %-ot, vagy valami), mindenkinek jobb lenne.


való igaz, ezzel, hogy a fifikásabb kérdések ki vannak ölve, mindenki a "mennyi egy meg egy?"-et kérdezi. a. 2 b. nem tudom c. olyan nincs d. 1 válaszokkal.
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1070. hozzászólás - 2008.12.22. 20:18:00
esetleg magasabb szinten lehetne keményebb, 25% miatt kiirtott kérdéseket bevenni:)
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1071. hozzászólás - 2008.12.22. 20:24:44 (Válasz Chromecat #1068 hozzászólására.)
Ezt nem értem egészen tisztán. Azért kapjanak jutalmat, mert nem képesek normális színvonalú kérdéseket feltenni???
Ezt remélem nem gondolod komolyan. Ha hülye kérdéseket tesz fel, úgyis elveszti a lehetőséget egy idő után. Nehogy már jutalmazzuk is ezért.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.80
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1072. hozzászólás - 2008.12.22. 20:40:31 (Válasz Lanmandragoran #1071 hozzászólására.)
Ezt nem értem egészen tisztán. Azért kapjanak jutalmat, mert nem képesek normális színvonalú kérdéseket feltenni???
Most nem ez a helyzet?
Ezt remélem nem gondolod komolyan. Ha hülye kérdéseket tesz fel, úgyis elveszti a lehetőséget egy idő után. Nehogy már jutalmazzuk is ezért.
Szeretném, ha így lenne, de amíg a kérdésértékelés olyan, amilyen, a hülye kérdések feltevői is megkapják a jutalmat. Akkor meg legalább engem kímélhetnének...
Félre ne érts, nem akarom én jutalmazni őket, csak ha semmit nem kapna, ha passzol, akkor inkább feltenne valami hülyeséget (ahogy páran megteszik most is).
Pontszám: 5
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1073. hozzászólás - 2008.12.22. 20:43:44 (Válasz winnie #1070 hozzászólására.)
Ez tetszene, tuti lennének jó húzós kérdések... lehetne plusz LE-ért agyalni
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1074. hozzászólás - 2008.12.22. 22:23:57 (Válasz Chromecat #1064 hozzászólására.)
Idézet: Chromecat - 2008.12.20. 21:57:02
A portyában véletlen sorsolna ki ellenfelet a masina (ahogy kószálsz a pusztában )
Esetleg még lenne párbaj ahol két végzetúr közös megegyezéssel megvívhatna.

Ezen már én is gondolkodtam. Igaz, hogy ez csak egy játék de akkor is jó lenne egy kis "valóságosság". Vagyis nem egy szobában harcolunk, és rámutatunk valakire akit meg akarunk támadni, hanem egy hatalmas földrészen vagyunk szétszórva. Ez egyben meg is oldaná egy kicsit a farmolást.
A másik rész is érdekes a Vadászat és a Portyázás mellett lenne egy Párbaj menü, ahol két végzethölgy/végzetúr egy előre meghatározott időpontban összecsapna egy előre meghatározott LE-ben fogadva.
Hm... Már megint csak bonyolódna a játék... De egyszer, talán, réges régen, egy messz, messzi Galaxisban...
Bocs megint fáradt vagyok.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 7.22
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1075. hozzászólás - 2008.12.22. 22:27:34 (Válasz Kyron #1074 hozzászólására.)
Csatlakozom hozzád Kyron! Sokkal jobb lenne!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1076. hozzászólás - 2008.12.22. 22:36:36 (Válasz Kyron #1074 hozzászólására.)
Remek ötlet, tuti sikere lenne!
Pontszám: 5
népszerűChefFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1077. hozzászólás - 2008.12.23. 10:34:13
Nekem egy olyan ötletem lenne, hogy szerintem a 3 választható küldetés közül el lehetne vállalni egyszerre kettőt (persze nem kötelező), mert ha van két küldetés, amihez szerencse kell (pl:
-Szerezz portyában 500 LE-t úgy hogy te támadsz
-Végezd ki ellenfeled úgy, hogy te támadsz)
elvállalod az egyiket és közben teljesül a másik, de mivel nem azt választottad, ezért nem teljesül. Ez elég idegesítő. Pléne ha mondjuk már komolyabb összeg járna jutalmul, mondjuk 3000-4000 LE.
Pontszám: 7.67
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1078. hozzászólás - 2008.12.23. 11:31:04
Szerintem ez elég nagy könnyítés lenne, viszont nem indokolná semmi... küldetésekért így is elég sok LE-t lehet kapni. Persze idegesítő pl. a kritikus ütéses küldetésnél, de játékbeli alapja nem hiszem, hogy lenne ilyen változásnak.
Pontszám: 2.33
népszerűtlenRootshaperFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1079. hozzászólás - 2008.12.23. 17:32:10
Az allatokkal kapcsolatban lehet hogy mar volt ilyen, de szerintem ahhoz, hogy effektiven lehessen hasznalni a joszagokat, kellene olyan lehetoseg, hogy LoErobol lehessen tapasztalatot adni nekik, vagy a vadaszatbol vegyek ki a reszuket, nekem mindegy, de ha mondjuk nemtetszik az allat amit befogtam 4-es szinten, es patyolgatom mar egy ideje, fogni akarok egy masikat, az mire utoler engem szintben megoszulok... sot, nem is fog utolerni valoszinuleg soha. Ezert lenne ertelme annak amit felvetettem, mert velem is megesett az a baki, hogy a megunt allatomat elkuldve es egy ujat befogva igazabol semmi ertelme az allatomnak mert nagyon semmit nem csinal, csak ugy van, mutatoba...
Pontszám: 5
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1080. hozzászólás - 2008.12.23. 17:35:43
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a Ronin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
A hozzászólást ATILA2 módosította 2008.12.24. 00:15:55-kor
Pontszám: 1.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!