Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
721. hozzászólás - 2008.11.15. 09:59:41 (Válasz Nádja #720 hozzászólására.)
Van ilyen, úgy hivják hogy transzcendentális projekció szakértelem.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
722. hozzászólás - 2008.11.15. 12:38:39 (Válasz G0df4th3r #719 hozzászólására.)
Idézet: G0df4th3r - 2008.11.15. 07:37:08
Sziasztok!

Fejlesztés és hibabejelentés, ezt a topicot találtam legalkalmasabbnak.

FEJLESZTŐK FIGYELMÉBE

Nagyon örülnék, ha lehetne már a szövetségi listában látni, hogy ki van a katakombákban vagy kinek kevés az életpontja és ezért nem lehet támadni. (Pl a neve valamilyen háttérszínnel lenne kiemelve. Katakombák sárga, kevés életpont piros.) Elég unalmas egy 20 fős szövetséget háborúban végigkattolni, hogy előbújt-e már valaki, akit lehet támadni.

Másik hogy mostanában a portyánál nem tudom rendezni a végzeturakat. Pl a tulajdonságösszegre kattintva is csak frissít, nem sorbarendez. TI is tapasztaltatok ilyet?

Ha nem ez a megfelelő topic, amit a fejlesztők is néznek, szóljatok és/vagy tegyétek át ezt az üzenetet. Köszi!


1. Van egy olyan alapos gyanúm, hogy eléggé erőforrás igényes lenne egy ilyen szövilista fejlesztés.
2. Egyáltalán nem lenne korrekt, hogy a szövetség oldalát megnézve egyből minden információ kiderüljön a tagok állapotáról.
3. Van a portyázás menüben egy ötletes szűrő, beírod a szövetség nevét, és kiírja a támadható tagokat.
4. A portyázás rendezhetősége szándékosan nem működik, mert a játékosok nagy része nem arra használta, amire eredetileg ki lett találva.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.50
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
723. hozzászólás - 2008.11.15. 13:41:10
Köszi Mortimer, utánna nézek.

Pontszám: 7
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
724. hozzászólás - 2008.11.15. 13:43:20 (Válasz Nádja #723 hozzászólására.)
http://vegzetur.wikidot.com/skill13

Itt megtalálod.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
725. hozzászólás - 2008.11.15. 15:36:24 (Válasz Lanmandragoran #722 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2008.11.15. 12:38:39

4. A portyázás rendezhetősége szándékosan nem működik, mert a játékosok nagy része nem arra használta, amire eredetileg ki lett találva.


És elmondanád akkor, hogy eredetileg mire szolgált volna? Kilistázzam, hogy kik azok akik szétvernek simán és őket megtámadom? LOL! Az a gond hogy nem látom a logikát ebben a módosításban, valaki magyarázza már el!
Pontszám: 8
közellenségBlaziuszFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
726. hozzászólás - 2008.11.15. 21:13:51
A szövetségi fórumon miért lentről felfelé vannak az egyes hozzászólások a topicokon belül?
Ez olyan hülyén néz ki, és az olvasásban is nehezít: bár nem kell lelapoznom a legutolsó hozzászólásért az aljára, de ha többet is el akarok olvasni, akkor a hozzászólásokat lentről fölfelé (hogy időrenben olvassam), a tartalmukat meg fentről lefelé kell olvasni... Csodálkozom h a játék fórumján nem így van...
"Csak egy a biztos: hogy semmi sem biztos. Ez alapján az sem biztos, hogy semmi sem biztos."
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
727. hozzászólás - 2008.11.15. 21:15:15 (Válasz Ravenwood #725 hozzászólására.)
Ajánlom figyelmedbe Miklós hozzászólásait, nem hiszem, hogy unalomból írja őket.
Idézet: Miklós - 2008.11.14. 14:40:17

Ez a funkció még a legelején került be a programba, akkor a kisebb számú tesztelő miatt általában szinte mindenki megjelent a portya ablakban, aki megfelelt az adott szűrési feltételeknek, és a fenti funkció egy egyszerű rendezés volt az adott ablakra.


Magyarra fordítva, az a rendezés nem arra lett kitalálva, hogy kilistázd vele két kattintásra a szinted támadható leggyengébb játékosait, hanem hogy az eredetileg kilistázott 10 embert lehessen sorbarakni .
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
728. hozzászólás - 2008.11.15. 21:18:37 (Válasz Blaziusz #726 hozzászólására.)
Az ilyen játékon belüli fórumok elég gyenge motorral rendelkeznek általában a kis rendszerigény miatt, így egyszerűen könnyebb megjeleníteni. De ha a régiek lennének elöl, akkor beszédes szövetségben percekig kéne lapozni mire megtalálod, hol jártatok legutóbb.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
közellenségBartakuszFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
729. hozzászólás - 2008.11.15. 21:21:32
nem rég kezdtem a játékot és fogalmam nics hogy hogy kell belépni egy klánba és ezért csináltam egyet de az enyémbe hogy hivhatok meg tagokat
szerintem változtatni vagy esetleg könyiteni kéne ezeket a dolgokat mert még most se tudom hogyan kell öket
Barna hello mindenkinek
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
730. hozzászólás - 2008.11.15. 21:44:58 (Válasz Bartakusz #729 hozzászólására.)
Jelentkezni kell a szövetségbe, bárkit is meghívni maximum üzenetben tudsz.

Ha van szabad férőhely a szövetségben, akkor a szövetség oldalán találsz egy olyan gombot, hogy jelentkezés a szövetségbe. Ezen nem hiszem hogy lehetne még mit könnyíteni.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2008.11.15. 21:45:21-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagBrakaFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
731. hozzászólás - 2008.11.16. 10:48:24
Kérdésem a fejlesztőkhöz szól. Nem kellene olyan szövetségi épület a játékban, ami az IQ-t és a Taumaturgiát növeli? A varázslatokat használó szövetségek nagy hasznát vennék, mint ahogy olyan szakértelmeknek is, amik több varázslatot tennének lehetővé egy harcon belül.
Arról senki nem tehet, hogy milyen helyzetbe születik, de hogy abban a helyzetben hogyan viselkedik, azért igenis felelős!
Pontszám: 5
közellenségFekaboyFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
732. hozzászólás - 2008.11.16. 15:50:44
Nem tudom jó ötlet-e de ki kellene találni valamit az állatok szabadon engedésére is.Például ha én beidomítok egy jószágot 2500LE-ért és felviszem 5.szintűre de fogok egy másik szinpatikusabb lényt akkor azért az 5.szintűért jó lenne egy kis LE-t kapni hamár annyit kínlódtam vele.Mondjuk egy rabszolgakereskedőhöz mit szólnátok?Tisztelet!!!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
733. hozzászólás - 2008.11.16. 17:24:00 (Válasz Fekaboy #732 hozzászólására.)
Erre van egy szakértelem, úgy hívják hogy sajtolás.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
734. hozzászólás - 2008.11.16. 17:28:00 (Válasz Fekaboy #732 hozzászólására.)
Ez így igaz, bár erről írtam pont most a szakértelem topicba. Amikor ki sajtolod rá fogsz jönni, hogy de keveset kaptál érte, ahhoz képest, hogy mennyit vesződtél vele és mennyit költöttél arra, hogy ki tud sajtolni.
Pontszám: 5
közellenségCsuszitappancsFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
735. hozzászólás - 2008.11.16. 20:47:11
Sziasztok!
Szerintem nagyon drága az épületek fejlesztés! Ez annyira nem jó!
Pontszám: 3
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
736. hozzászólás - 2008.11.17. 13:29:20
Nem tudom, mennyire számít a szerencse /jelenleg34-es az enyém / nagy lények, hatalmasok ritkán jönnek viszont apró, kisebb rengeteg néha 8 is egymás után. Nem értem.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
737. hozzászólás - 2008.11.17. 13:58:47 (Válasz Darkshade #736 hozzászólására.)
Átlagot kell nézni. Én 11-esével indítom a vadászatokat (55 perc két portyázás között), és a végén mindig összeadom, átlagolom a nyereséget. Tapasztalatom szerint nem sok eltérés van ezek között a sorozatok között.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
738. hozzászólás - 2008.11.18. 00:22:16
Sziasztok!

Van egy 2% kritikus ütést adó fókuszkristályom és csodaszépen ki is van írva a karakterlapomra, hogy kritikus sebzés 2%. Jó is nézegetni az ilyen szép bónusz statokat. Fogtam magam és a kritkus sebzés szakértelmet 0-ról 1-re növeltem nemrég. Arra számítottam, hogy így a karakterlapon a 2% 3%-ra fog változni. Sajnos nem így lett. Ez programhiba vagy így normális??

Köszi és jooéjt
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
739. hozzászólás - 2008.11.18. 00:46:12 (Válasz G0df4th3r #738 hozzászólására.)
Teljesen normális. Az elnyelésnél sem a teljes összeget írja (pl. nem veszi bele sem az állat bőrpáncélját, sem a szintjét).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
740. hozzászólás - 2008.11.18. 09:08:23
A háborúk miatt vagy az eseményekben, vagy a portyázásoknál ki lehetne írni, hogy ki mikor váltott portya-taktikát. Jó lenne tudni pontosan, hogy mikortól tudok segíteni a klánnak egy-egy háborúban.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!