Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
481. hozzászólás - 2008.10.25. 10:11:11
Egyetértek Rawenwood-dal. Ha napi pár kattintást szeretnél, akkor javaslom neked a Sárkányölőt. Ott az is bőven elég.
Pontszám: 5
népszerűtlenThurakFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
482. hozzászólás - 2008.10.25. 12:16:20
Szerintem jó lenne ha a vadászatnál a képre kattintva meg lehetne nézni a HKK lapot!!!
Very Happy és 4evor Pííííísz
Pontszám: 4
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
483. hozzászólás - 2008.10.25. 14:38:05 (Válasz Soleil #475 hozzászólására.)
Idézet: Soleil - 2008.10.24. 16:08:01
Nem tudom, hogy volt-e már, de engem kicsit zavar a láthatatlanság megoldása. HA elmegyek mondjuk egy hosszú hétvégére valamikor, de nem figyelek oda eléggé, akkor simán előfordulhat, hogy nem tudok láthatatlanná válni indulás előtt, mert még este valakit megütöttem és nem telt le a 12 óra.

Nem lehetne inkább valami olyan megoldást beletenni, hogy amennyiben egy portyázáshoz képest 12 órán belül vagyok, akkor jelzem, hogy láthatatlanná akarok válni, és amikor letelik a 12 óra, akkor láthatatlan leszek?

Vagy ez már így is van csak félrenéztem valamit?


Ez nagyom jó ötlet, én is támogatom.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
484. hozzászólás - 2008.10.25. 18:16:00 (Válasz Ravenwood #480 hozzászólására.)
Mert ha azt mondom vadassz 20x az baromi erdekes mi? Sot gondolom neked ez a kihivas...sikerult kattintanom,most 1 ora 40 percig nyugi van..
Te beszelsz teveklubrol?
Pontszám: 4.50
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
485. hozzászólás - 2008.10.25. 19:15:27 (Válasz Wuher #484 hozzászólására.)
Hogy is hívják a karidat?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
486. hozzászólás - 2008.10.25. 19:36:13 (Válasz Byzon #471 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.10.24. 08:14:05
Salem!

Közelharcban még visszaüt. Hidd el!

Nem üt vissza. Legalábbis nekem elég sokszor sikerül ájultra vernem és eddig egyszer sem ütött vissza,
Pontszám: 5.50
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
487. hozzászólás - 2008.10.25. 20:36:29
Mára már megszűnt az a lehetőség, hogy elindítok egy, másfél órányi vadászatot, majd kilépek a játékból. Vadászat alatt végig ott kell ülni, és figyelni. Ha sikeresen betámad valaki, akkor azonnal el kell költeni a lélekenergiát, mert jönnek a szövi társai is. Ennyit arról, hogy nem időigényes a játék.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.75
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
488. hozzászólás - 2008.10.25. 20:40:00 (Válasz Gort #487 hozzászólására.)
Ez a lehetőség szeptember 22-e óta fennáll. Mint ahogy az is, hogy 1 ÉP-ben indítsd a vadászatodat. Akkor van 1 óra 40 perced.
Pontszám: 8
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
489. hozzászólás - 2008.10.25. 21:02:08 (Válasz Necronis #488 hozzászólására.)
Igazad van, valóban elméletileg szeptember 22.-e óta így van. Bár akkor még nem túl sok szövetség volt. Számomra most ért odáig a játék, hogy most már a gyakorlatban is így van. Nyilván van akinél hamarabb előállt ez a helyzet, és van aki megúszta. Abban is igazad van, hogy lehet 1 ÉP-ről vadászni. A probléma csak az, hogy ezt csak úgy tudom megcsinálni, ha nálam erősebbekre támadok, és laposra veretem magam. Lehet, hogy van olyan, akinek ez kielégítő megoldás, de én nem vagyok mazoista.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.67
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
490. hozzászólás - 2008.10.25. 21:20:26
Mazochista én sem. Csak játszom.
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
491. hozzászólás - 2008.10.25. 22:06:21
mar jo ideje bosszant, de most mar szova is teszem, ha mar van ra topic
szoval: a szovetseg+esemenyek menupont sargan kiabal ha valaki epitett a lelekkutbol, de szerintem tok felesleges, senkit nem erdekel kulonosebben...
viszont ha szavazast ir ki valaki, pl. haduzenetrol, arrol semmilyen feltuno ertesites nincs, csak a szovetseg lapjan alul eldugva egy gomb, a folyamatban levo szavazasokrol

nem lehetne ezt megcserelni? szerintem sokkal praktikusabb lenne...
Pontszám: 7
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
492. hozzászólás - 2008.10.25. 23:20:15 (Válasz Necronis #490 hozzászólására.)
Nálam a játék azt jelenti, hogy beleélem a karakterem helyzetébe magam. Én nem szeretem, ha félholtra vernek, ezért a karakterem sem szereti. Ráadásul ez nem is segít a problémán. 1 órahosszáig nem támadhatnak? Azzal mire megyek? Egy órahosszai vadászattal kb. 1500-1600 lélekenergiát tudok szerezni. A villámcsapás 5500- ba kerül. Ez bő 3 órahossza vadászat. Persze, tudom, küldetések, lélekkút kisütése. Meg lehet oldani, és meg is oldom. De ettől függetlenül, ha valamit el akarok érni a játékban, továbbra is a gép előtt kell töltenem majd minden szabadidőmet. Ezt nem panaszként mondom. Szeretem a Végzeturat. De az a véleményem, hogy egész egyszerűen nem igaz az az állítás, hogy a játék kevés időt igényel.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.60
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
493. hozzászólás - 2008.10.26. 00:05:13 (Válasz Gort #492 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.10.25. 23:20:15
Nálam a játék azt jelenti, hogy beleélem a karakterem helyzetébe magam. Én nem szeretem, ha félholtra vernek, ezért a karakterem sem szereti. Ráadásul ez nem is segít a problémán. 1 órahosszáig nem támadhatnak? Azzal mire megyek? Egy órahosszai vadászattal kb. 1500-1600 lélekenergiát tudok szerezni. A villámcsapás 5500- ba kerül. Ez bő 3 órahossza vadászat. Persze, tudom, küldetések, lélekkút kisütése. Meg lehet oldani, és meg is oldom. De ettől függetlenül, ha valamit el akarok érni a játékban, továbbra is a gép előtt kell töltenem majd minden szabadidőmet. Ezt nem panaszként mondom. Szeretem a Végzeturat. De az a véleményem, hogy egész egyszerűen nem igaz az az állítás, hogy a játék kevés időt igényel.


szerintem meg siman meg lehet oldani kicsi idobefektetessel is
pl. ma hajnalban ment a vonatom, ejjel ertem haza, kozben nem volt netem, megis elmentem vadaszni most este, szintet leptem, fejlesztettem, stb
ehhez kb. 5 percet kellett a gep elott toltenem, amig a 20 kvizkerdest megvalaszoltam, aztan elmentem tarsasjatekokat bontogatni, egy ido utan visszaneztem a gepre, epp' lejart az utolso vadaszat
vagyis kb. 5 perc idoraforditassal "jatszottam" 100 percet... elotte-utana portya, de igy is max. 15 percem ment el ra
ha meg attol tartasz, hogy elveszted a gyujtogetett LE-t, vagy probald megoldani, hogy ejjel/hajnalban vadassz (tudom, ez nem konnyu...) vagy veresd le magad 1 LE-re, es ugy allj neki a vadaszatnak
Pontszám: 5
kedvelt tagRazakFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
494. hozzászólás - 2008.10.26. 10:45:49
Az én kérdésemre senki nem válaszolt:
Szándékosan van benne, hogy azonos hordájú szövetségnek is hadatüzenhetsz?
nem valamilyen bug?
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
495. hozzászólás - 2008.10.26. 10:59:43 (Válasz bokorn #493 hozzászólására.)
Éppen az általad idézet részben mondom el, hogy miért nem kielégítő megoldás az 1 ép-re leveretés. Kérlek, ha már idézel, legalább olvasd el, hogy mi áll az idézetben. Abban viszont igazad van, hogy az éjjel, hajnalban vadászás megoldás lehet. Bár támadtak már rám éjfél után, és hajnali hatkor is. Kezdetben elég volt egy órányi vadászat ahhoz, hogy megvedd amit akarsz, de az árak egyre nőnek. Most a 12. szinten kb. 4 órányi vadászat kell egy új felszerelési tárgy megvételéhez, és nem hiszem, hogy ez a folyamat itt megállna. Elég nehéz négy órát kifogni úgy, hogy közben ne kapj be egy olyan támadást, ami lever. Ha ez megtörténik az illető már küldi is az infót a szövitársainak, és 5 percenként kapsz támadást. Ezt a lélekenergia elköltésével könnyű kivédeni, ha a gép előtt vagy. Viszont ha távol vagy, akkor legközelebb már arra lépsz be, hogy nem több ezer le.-d van, hanem csak két tucat. Szívből örülök neki, hogy neked ilyen problémád még nem volt, és kívánom, hogy ez maradjon is így. Egyébként csak ismételni tudom magam, mindez nem baj. Új kihívások elé állít, új magasságokba emeli a játékot. De továbbra is az a véleményem, hogy nem igaz az, hogy a játék nem igényel sok időt.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűtlenSkybotFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
496. hozzászólás - 2008.10.26. 13:18:57
Szerintem a csaták túlságosan függenek a karaktertől. Ez most így furán hangzik, de lehetne mondjuk tanulni különféle támadásokat és csata előtt beállítani milyen kombinációt használsz. Ha pedig tied jobb akkor nyersz. Persze képességek, tárgyak ugyanúgy számítanának.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
497. hozzászólás - 2008.10.26. 16:41:04 (Válasz Gort #495 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.10.26. 10:59:43
Éppen az általad idézet részben mondom el, hogy miért nem kielégítő megoldás az 1 ép-re leveretés. Kérlek, ha már idézel, legalább olvasd el, hogy mi áll az idézetben. Abban viszont igazad van, hogy az éjjel, hajnalban vadászás megoldás lehet. Bár támadtak már rám éjfél után, és hajnali hatkor is. Kezdetben elég volt egy órányi vadászat ahhoz, hogy megvedd amit akarsz, de az árak egyre nőnek. Most a 12. szinten kb. 4 órányi vadászat kell egy új felszerelési tárgy megvételéhez, és nem hiszem, hogy ez a folyamat itt megállna. Elég nehéz négy órát kifogni úgy, hogy közben ne kapj be egy olyan támadást, ami lever. Ha ez megtörténik az illető már küldi is az infót a szövitársainak, és 5 percenként kapsz támadást. Ezt a lélekenergia elköltésével könnyű kivédeni, ha a gép előtt vagy. Viszont ha távol vagy, akkor legközelebb már arra lépsz be, hogy nem több ezer le.-d van, hanem csak két tucat. Szívből örülök neki, hogy neked ilyen problémád még nem volt, és kívánom, hogy ez maradjon is így. Egyébként csak ismételni tudom magam, mindez nem baj. Új kihívások elé állít, új magasságokba emeli a játékot. De továbbra is az a véleményem, hogy nem igaz az, hogy a játék nem igényel sok időt.

Az 1 ÉP-be nem csak akkor tudod leveretni magad, ha mazochistaként nekimész erősebbeknek. Én ütöm a gyengébbeket, nyerek és mégis lemegyek néhány ÉP-re. Ez pedig 2-3 óra míg 15 % fölé megy. Ha kkor még nem gyűjtöttem elég LE-t, akor nekiesek egy újabb nagyon gyengének, akit nagy valószínűség szerint elverek és lever 15% alá. Így nyugisan lehet tovább vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
498. hozzászólás - 2008.10.26. 17:16:12 (Válasz Craslorg #497 hozzászólására.)
Én zafír vagyok. Kevesebbet sebződök, gyorsabban gyógyulok, sőt a prémiumtagságnak köszönhetően még gyorsabban gyógyulok. Védelmem 54 a tárgybónuszokkal együtt. Eddig háromszor fordult elő, hogy 15 százalék alá vertek, és még egyszer sem ájultam el. Mindezekre büszke vagyok, és továbbra sem áll szándékomban agyonveretni magam.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
499. hozzászólás - 2008.10.27. 07:36:59
A küldetéseknél lehetne olyan, hogy frissíteni lehessen. Az, hogy beragadnak a küldetések nagyon bosszantó. 8. szintű vagyok, a hordaparancsnokos küldetésre még 3 szintet kell várnom, az orákulumosra senki sem tuda, de biztos vagy 6-7-et legalább. A legyen egyszerre 3 állatod befogva küldetés meg teljesen kivitelezhetetlen. Költsek el azért kb. 100 vadászatot, meg a szakértelmekre vagy 10000 LE-t, hogy visszajöjjön 2000 belőle.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
500. hozzászólás - 2008.10.27. 08:41:38 (Válasz Ricardo #499 hozzászólására.)
ŐV-ből kiindulva örülhetsz, hogy egyáltalán belátható reményed van 2 küldi teljesítésére Majd akkor sírjál, ha a 3 küldiből 2 olyan lesz, hogy költs el pár 10ezer LE-t, a 3. meg valami közel lehetetlen. Persze ne aggódj már most tudok olyan küldit, amit a játékosok 98%-a nem fog tudni teljesíteni nagyon-nagyon sok ideig.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!