Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
181. hozzászólás - 2008.10.02. 10:25:29
Idézet: Chammaqul - 2008.10.01. 23:47:48
valaki adjon nekem legyszives magyarazatot arra, hogy a varazslatok miert kerulnek oskobe? illetoleg inkabb azoknak a szama a problema (10 darab!)
biztos, hogy nem fogok penzt kolteni a jatekra, igy nyilvan nem varom el hogy azonnal olo targyaim legyenek, hogy ket nap alatt 800^8 le-t szerezzek, meg mittudomen
turelmes ember vagyok, es nem erot fitogtatni jarok ide, de azert egy mezei varazslatot tudjak mar megvenni


A varázslatok pont olyanok, mint a fegyverek. Van, amiket meg tudsz venni őskő nélkül is, vannak picit erősebbek, amikért őskövet is kell adnod. Ha nem akarsz őskövet venni a te dolgod, viszont a játékban van őskő, így vannak ősköves varázslatok is.
Pontszám: 3
fórumozóMarauderNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
182. hozzászólás - 2008.10.02. 10:40:11
Szisztok szerintem igazán megtehetnétk valamien formába hogy pár szintel elöre lehessen látni hogy miket lehet majd venni a lélekkufárnál akkor volnának dolgok amikel lehetne taktikázni hogy nem veszem meg inkább gyengébleszek de késöbb lesz pénzem jobbra mondjuk 2 szintel elöbre lehetne tudni az már jó lenne akkor a premiumosok se költenék szerintem az öskövet fölös dolgokra köszi enyi
Pontszám: 5
irritálóChammaqulFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
183. hozzászólás - 2008.10.02. 11:16:43 (Válasz Zoli #181 hozzászólására.)
ja hogy ja
így mar ertem, csak mivel egyetlen egy varazslatot latok egyelore a kufarnal, azt gondoltam "nesze jatekos, elso szintu varazslovedeket megveheted LE-ert, tobbiert meg majd fizesse oskovet, koszi"
de akkor ebbol azt veszem ki, hogy lesz majd (gyengebb ugyan, de) tobb varazslat is
Pontszám: 5
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
184. hozzászólás - 2008.10.02. 11:41:45 (Válasz Marauder #182 hozzászólására.)
És továbbá szeretnénk tudni az összes képletet, valamint jó lenne, ha közvetlenül tudnánk írni az adatbázisba.
Picit gondolkodj, aztán még gondolkodj. Ha ezen túl vagy, rájössz, hogy szintlépés előtt ajánlott tartogatni a CSP-ket, majd szintlépés után egybe eltolni az összeset, hogy meg tudd venni az akkor már ismert tárgyat.
Ha mindent tudnál előre, soha nem vásárolnál, mert a köv szinten úgyis van erősebb fegyver, mint a mostanin.

Idézet: Marauder - 2008.10.02. 10:40:11
Szisztok szerintem igazán megtehetnétk valamien formába hogy pár szintel elöre lehessen látni hogy miket lehet majd venni a lélekkufárnál akkor volnának dolgok amikel lehetne taktikázni hogy nem veszem meg inkább gyengébleszek de késöbb lesz pénzem jobbra mondjuk 2 szintel elöbre lehetne tudni az már jó lenne akkor a premiumosok se költenék szerintem az öskövet fölös dolgokra köszi enyi
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
185. hozzászólás - 2008.10.02. 14:18:04
Hát igen, pont ez a játék lényege, ez adja meg az élvezetét! Én alig bírtam kivárni 4. szinten, hogy meglegyen az a pár TP, hogy végre szintet lépjek, és megnézzem mit vehetek a lélekkufárnál! Szerintem pont ez a várakozás adja a játék izgalmaát. És igen, bizony csalódtam, mert azt hittem, hogy vehetek valami jó varázslatot, és nem volt. Pedig spóroltam rá. De sebaj, elköltöttel a LE-t tulajdonságra, majd csak lesz 6. szinten valami jó varázslat, akkor megveszem.
Viszont 3 szinten megvettem már a páncélt, pajzsot, fegyvert. szívtam is a fogam 4. szinten, hogy itt jobbak vannak. De mint azt előttem is írták, ha tudnám előre, akkor nem vásárolnék. sőt szerintem nem is játszanék. Hisz minek, ha már mindent tudok, ami később lesz a játékban. És, ahogy ezt eddig megszokhattuk Tihor úréktől, lesz itt meglepetés, és izgalom egy jó ideig!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.50
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
186. hozzászólás - 2008.10.03. 08:16:18
Van arra valami pontos szám, hogy mennyi építésre fordított LE, mennyivel növeli a szerencsét? Ha nincs állandó érték, mert gondolom ebből is egyre több kell minden újabb ponthoz, akkor jó lenne ha a szerencse mellett láthatnánk, hogy mennyi építés kell még a következő pont megszerzéséhez.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
187. hozzászólás - 2008.10.03. 09:10:37
Látod, ha ráviszed az egeret a szerencse értékére, kiírja.
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
188. hozzászólás - 2008.10.03. 09:18:16 (Válasz Necronis #187 hozzászólására.)
Köszönöm. Én voltam a bal...! Nem vártam annyit, hogy kiírja.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűMogorvaFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
189. hozzászólás - 2008.10.03. 11:17:21
Pár dolog, ami zavar, esetleg képezheti jövőbeli javítás tárgyát:
1. A vadászatból szerzett LE nagyon rapszodikusan kerül kiszámításra (3 vadászatból 100, 1 vadászatból 180, azonos szinten).
2. Pihenés közben nem látom, h áll a portyázás számlálója, vadászat alatt szintén nem,
3. A kvízkérdéseket jobban meg lehetne rostálni, gyakran csak a válasz láttán jelezném, h hibás kérdésről van szó, amire már nincs lehetőségem azon a ponton.

Üdv.

Lylien
v1: Lylien
v2: Narcogar
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
190. hozzászólás - 2008.10.03. 12:21:01
Szamomra borzasztoan zavaro, hogy az uzenet alatt egy V betuvel kezdodo szo van (vo. szokepolvasas), ami nem a Valasz. Marpedig en ezt nyomnam minden esetben automata modban. Nem lehetne megcserelni ezt a ket gombot?
Pontszám: 3
népszerűtlenSzilacFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
191. hozzászólás - 2008.10.03. 13:48:11
Az lenne a kérdésem, hogy nem lehetne-e olyan opció a szövetségeknél, hogy bármilyen kérdést szavazásra lehessen bocsájtani. Gondolok itt a következő építéstől kezdve a szövetség belügyein keresztül minden olyan kérdésre, amit amúgy csak a fórumon lehet eldönteni. Sok játékos nem használja a szövi fórumot, mert ideje/kedve nincs, de egy gombnyomást azért valószínűleg megtesznek...
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
192. hozzászólás - 2008.10.03. 14:51:39
igen, szavazás a szövetségi fórumba tényleg kellene, 11 embernél már nem egyszrű eldönteni fórumban, hogy mi legyen a következő építés.

És lehetne esetleg valami, ami mutatja, hogy naponta/arányosan ki mennyit épít - tudom, hogy van összesített számláló, de az - tekintve, hogy mindenki eltérő időpontban lépett be - nem lehet rá hagyatkozni. (van aki 8ezret épített, de indulás óta ott van, van aki 2500at, de 4 napja - valamilyen arányt kellene mutatni, amit kitűzhetünk)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagJonelethFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
193. hozzászólás - 2008.10.03. 15:30:06
Nem tudom, hogy valaki felvetette -e, de szerintem jó lenne, ha lenne valamiféle bank, vagy kincsesláda (végülis egy táborban lakunk), ahol biztonságba helyezhetjük a Lélekenergiánk egy részét. Persze nem az egészet, de legalább mondjuk olyan 50+60%-át. Vagy van, csak én nem találom sehol?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
194. hozzászólás - 2008.10.03. 15:49:04
nincs, és a játék koncepciójával ellentétes, hogy legyen. Ha lenne ilyen, a portyázást megszüntetné, hiszen nem lehetne rabolni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.25
kedvelt tagJonelethFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
195. hozzászólás - 2008.10.03. 17:45:38 (Válasz Mortimer #194 hozzászólására.)
Nem hiszem. Mint mondtam nem az egészet, hanem csak egy részét legalább biztonságban lehetne tudni. Ha nem is 50%-ot, azért mondjuk 20-30-at. Mert annak semmi értelme, hogy az embert leverik sorozatban, és kifosztják, mert arra várt, hogy összegyűljön annyi LE, hogy a szintjénél elérhető legjobb fegyvert-páncélt-varázslatot megvehesse.
A hozzászólást Joneleth módosította 2008.10.03. 17:46:30-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
196. hozzászólás - 2008.10.03. 21:42:09
sporolj cselekvéspontot, és költsd el egyszerre. Még jobb, ha előtte megtámadsz három embert, jol leverik az életpontod, majd ezután elmész vadászni. 1 óráig biztonságban vagy, nem támadhatnak meg, eközben vadászol 12-t, majd megveszed amit akarsz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.50
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
197. hozzászólás - 2008.10.03. 22:40:29 (Válasz Joneleth #193 hozzászólására.)
Elvileg van, csak még nem találtad meg
Többet nem mondatok sajnos.

Idézet: Joneleth - 2008.10.03. 15:30:06
Nem tudom, hogy valaki felvetette -e, de szerintem jó lenne, ha lenne valamiféle bank, vagy kincsesláda (végülis egy táborban lakunk), ahol biztonságba helyezhetjük a Lélekenergiánk egy részét. Persze nem az egészet, de legalább mondjuk olyan 50+60%-át. Vagy van, csak én nem találom sehol?
Pontszám: 4
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
198. hozzászólás - 2008.10.04. 00:06:46
Javaslom a smaragd horda kapjon bónuszt az IQra is.

jelenleg az a 10% plussz sebzés egy körben érvényesül és az igen könnyen a fele lesz az eredetileg várhatónak. azaz valahol 5% és 10% között található a bónusz a varázslat alap sbzését nézve..

Ha kapna az IQra is 10% ot akkor már látványosabb lehetne, h igen egy varázsló varázsolt rád és te egy varázslóra próbálsz varázsolni.
Pontszám: 7.75
fórumozóXrmhoolFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
199. hozzászólás - 2008.10.04. 04:28:44
Kvíz értékelés szerintem így marhaság ahogy most van. Látok egy jó kis kérdést benyomom neki,hogy jó kérdés,és kiderül,hogy nem a jó választ jelölte meg ... áááá
Pontszám: 5
irritálóRuh Nestah
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
200. hozzászólás - 2008.10.04. 09:40:15
az idomítás szakértelemnél mikor használtam 34 lélekenergiám volt mégis 100-at fejlesztett bele a szolgába.gondoltam szólok...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!