Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1561. hozzászólás - 2009.03.15. 17:13:27
Nem hinném.
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1562. hozzászólás - 2009.03.16. 00:04:28
Gondoltam most már eleget játszottam a játékkal, ahhoz, hogy biztos véleményt tudjak nyilvánítani.
Azon véleményekre szeretnék reflektálni főleg, amelyek elégedetlenek azzal kapcsolatban, hogy aki pénzt is fordít karakterére ellehetetleníti az ingyen játszók életét. Ezt most már bizton merem állítani hogy nem igaz.

Soha nem vettem még egy őskövet sem és mégis azt hiszem jól áll a karakterem. Nyilván nem fogom sose utolérni a prémes, köves játékosokat, de ez nem is lehet célom, evidens ez minden játéknál így kell legyen. Ellenben igenis tökéletesen jót lehet szórakozni kő vétele nélkül is. Az élbolytól picit lemaradva, és tetemes játékidővel mindenre meg van az orvosság. Sőt, így sokkal nagyobb kihívás a játék.
Nem mennék bele a részletekbe, hogy miért és hogyan fejlesztettem a karakterem és ez milyen frankó, inkább csak szimplán gratulálnék a balance megtartásához. Mindig lesz persze javítani való, de messze jó most a játékélmény és kihívásokkal teli.
Úgy hogy gratulálok és folytassátok tovább a jó munkát Miklós.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 6
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1563. hozzászólás - 2009.03.16. 08:36:26 (Válasz Szurilo #1562 hozzászólására.)
Ha elértél a 35-40. szintre ingyenes játékkal, majd újra kíváncsi leszek a véleményedre. Remélem, nem te vagy az a Szurilo, aki a Világ1-en első szinten áll egy szál buzogánnyal, vagy a Világ 3-on ugyanígy!
Pontszám: 5
fórumozóIhateangelFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1564. hozzászólás - 2009.03.16. 08:55:14
Üdv!
Én nem magához a játékhoz inkább a szövetség kezeléséhez illetve a negativ elemekhez tennék javaslatot:
amit jelenleg nem tudok és bosszant
- nincs egyéni rang
- áttekinthetetlen a statisztika (igy pár órát elszórakoztam, mire az egyéni lapból kiollóztam azt ami kell)
- a klán fórum még nem teljes( pl nem tudok tag hozzászólást törölni, nem tudok a hozzászólásban pl. owner szerint rendezni etc. legalább egy embernek adassék meg)
- nem látom hogy a tag online avagy sem az 5 perce belépett igen fals
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1565. hozzászólás - 2009.03.16. 21:23:53
Mi ez az újdonság már megint??? Ma beléptem a játékba 7 levél várt, gondoltam válaszolok is mindegyikre, majd közölte a rendszer, hogy mivel kb. 5-10 percenként (!) küldtem egy üzenetet, ezért letilt egy órára!!!!
Mi ez a baromság már megint????? Más szövetségnek, más hordába tartozónak mégis hogy írjak? Vagy szerezzem be mindenkinek az msn-címét??? Ennyi erővel akár abba is hagynám a játékot, mert élvezetet már régóta nem ad akkorát, mint amekkorát a játékostársakkal való kapcsolat és beszélgetés!!!
És ha már nem hajlandóak a fejlesztők betenni a körüzenet funkciót, mondván ott a fórum, olvassák a szövetségi tagok azt! ... Dehát milyen meglepő, sokan nem olvassák azt sem! Úgyhogy minden szövetség vessen magára, akiknek ilyen tagjai vannak! A körüzenetet ugyan nem fejlesztik ki hozzá, de betesznek egy tiltást is!!!! Gratulálok! Óriási élmény volt szembesülni a dologgal!!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 9.29
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1566. hozzászólás - 2009.03.16. 21:31:41 (Válasz Khetty #1565 hozzászólására.)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1567. hozzászólás - 2009.03.16. 21:38:12
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1568. hozzászólás - 2009.03.16. 22:03:34 (Válasz Khetty #1565 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php?act=profil_posts&user=2

Bookmarkold be, hasznos.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1569. hozzászólás - 2009.03.16. 22:06:57 (Válasz Khetty #1565 hozzászólására.)
Mélységesen egyetértek! Ma én is spammer lettem( ) és csak külön kérésre oldották fel a 72!!! órás tiltást!

Nem rossz ötlet a spam akadályozása, de valami új szisztémát kérnénk!
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1570. hozzászólás - 2009.03.16. 22:18:33 (Válasz krishy #1569 hozzászólására.)
A védelem szerintem főként a Beholder kft. őskőkuncsorgás miatt került be.

1. Az első három szinten szinte teljesen tiltani lehetne az üzenetküldés lehetőségét.
2. Szerintem a szövetségen belüli üzenetküldéseket egyáltalán nem kellene korlátozni.
3. 20. szint felett szintén semmilyen korlát nem indokolt, egy ilyen szintű karakterben már rengeteg munka van, nem kockáztatja meg a törlést.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1571. hozzászólás - 2009.03.16. 22:26:15 (Válasz Mortimer #1568 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.16. 22:03:34
http://forum.vegzetur.hu/index.php?act=profil_posts&user=2

Bookmarkold be, hasznos.


Köszi. Szoktam olvasni, sőt a szövetségben nagyjából az én dolgom az ilyen fejlesztéseket prezentálni. Erre viszont még nem volt időm ma, gondoltam elolvasom a szövetségi fórumot, válaszolok a leveleimre, majd felnézek ide és végignyalom, a fontosabb topicokat!
Csak miután letiltottak egy órára és kidühöngtem magam, utána néztem meg az új hsz-t a topicban, hogy itt ez a nagyszerű fejlesztés...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1572. hozzászólás - 2009.03.16. 22:29:36 (Válasz krishy #1569 hozzászólására.)
Spammer, zsoldos, terrorista
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1573. hozzászólás - 2009.03.16. 22:33:16 (Válasz Mortimer #1570 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.16. 22:18:33
A védelem szerintem főként a Beholder kft. őskőkuncsorgás miatt került be.

1. Az első három szinten szinte teljesen tiltani lehetne az üzenetküldés lehetőségét.
2. Szerintem a szövetségen belüli üzenetküldéseket egyáltalán nem kellene korlátozni.
3. 20. szint felett szintén semmilyen korlát nem indokolt, egy ilyen szintű karakterben már rengeteg munka van, nem kockáztatja meg a törlést.


Az elsővel nem értek egyet, nagyon megnehezítené az új szövetségek létrehozását (még akkor is, ha ez 30+ szinten nem nagyon érdekel), annak idején, amikor kettes voltam, azért számított volna. Ám napi 5-6 üzenet küldése elég kell, hogy legyen ilyen esetben is valakinek az első három szinten. Valami olyasmi kéne, hogy kiírja, hogy hány üzenetet küldhetsz még anélkül, hogy kitiltson. Félmegoldás, de legalább valami.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1574. hozzászólás - 2009.03.16. 22:47:13
A dologban az a vicces, hogy annyit ír ki nagy mennyiségű üzenetet küldünk és utána tilt le. Node mi minősül ipari mennyiségnek? Ezt ki dönti el?
Ha válaszolok 7 levélre, vagy ne adj Isten még 4-re... akkor az már letiltás?
Azt se tudja senki, hogy mennyi a limit! És hogy ezt órára mérik vagy napra?
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1575. hozzászólás - 2009.03.16. 23:18:41 (Válasz Khetty #1574 hozzászólására.)
ajaj, bajban leszek
sima hsz-ekre ugye nem vonatkozik?
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1576. hozzászólás - 2009.03.16. 23:34:35
csati777:
jelenleg a szintem első egy harmadának végén vagyok TÖ szerint, de a körülöttem levők többségéhez képest a szaki összegem jóval nagyobb. A toplistában nagyon sokáig a 9. oldalon voltam szintlépés után és előtt is. Most már a 8-ban vagyok. Persze nyilván emberek hagyják abba a játékot előttem és ezért is elképzelhető, hogy feljebb jutottam, de akkor is sztem max. stagnálok, ami már jó, ahhoz képest, hogy a körülöttem levők 80%-a köves, prémes.
V1-en és V3-on mindkét említett kari az enyém. Mi baj van vele? Nyilván azért van ott, hogy időnként betekintést nyerhessek V1-re és megkukkanthassam a haverokat V3-on ha el akarnak dicsekedni vmivel.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1577. hozzászólás - 2009.03.16. 23:37:47
Najó ez már baromira nem vicces amit a kvíznél csinálnak az emberek!

Két kérdésemet nem fogadták el, holott az egyik szerintük túl könnyű, holott állítom az emberek 50%a nem tudja:
"A 0 az páros vagy páratlan szám?"

A másik meg szerintük csak egy bizonyos réteg ismerheti:
"Melyik sith harcolt négy lézerkarddal a star wars harmadik epizódjában?"

De bezzeg teli van sok nyomorék kérdéssel a játék, hogy ezt meg ezt a könyvet ki írta, és ezek nem tartoznak bele az általános műveltségi szintbe, ezeket a könyveket mostanában írták, és én nekem azt honnan kellene tudnom? Azokat miért nem vágták ki a francba? Állítom azokat a könyveket fele annyian sem olvasták el, mint ahányan a star warsot megnézték. Csak durcipofa nem tudta a választ és rossznak állapította meg a kérdésem. meg az F1-es kérdések, meg hasonlók, azokat nekem miért kéne tudnom? És még én rendes voltam és ilyeneket is elfogadtam, holott a választ nem tudtam rájuk. A latin szavakról és a különböző sorozatokról nem is beszélve. Ezentúl én is geci leszek.
Pontszám: 1.57
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1578. hozzászólás - 2009.03.16. 23:46:08 (Válasz Nari77 #1577 hozzászólására.)
Ügyes megoldás, legyél te is bunkó, legalább elveszik az értékelési jogod gyorsan
A topicok címét pedig értelmezésre ajánlanám.
Bár... nincs olyan hogy "nem fogadták el a kérdésemet, akkor most itt hisztizhetek"
Pontszám: 8
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1579. hozzászólás - 2009.03.17. 00:41:45 (Válasz cirip #1578 hozzászólására.)
Szerintem nagy sikere lenne egy olyan topicnak, hogy Visszadobták a kérdésem, az indok nem érdekel, csak dühöngeni akarok!

És legalább nem offolnák szét nyafogással az összes topicot, az értelmesebbeknek, akit meg tényleg érdekel, hogy hogy írhat jó kérdést, megmaradna a mostani topic.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1580. hozzászólás - 2009.03.17. 00:46:12 (Válasz Khetty #1574 hozzászólására.)
Khetty! Tekintve, hogy épp csak lecsengett az őskő akciós spam mizéria, máris kezdi felütni a fejét egy jelszó után tudakoló spam, ez szerintem szükséges rossz, amit muszáj elviselnünk. Persze, kényelmetlen egy magasabb szintű karinak, főleg ha nem tud róla és váratlanul éri, de szerintem inkább te is lassabban válaszolsz a hét levélre, mint hogy a 7 levél mellett még 15 spam fogadjon mikor belépsz, nem?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője