Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
381. hozzászólás - 2008.10.18. 21:57:46 (Válasz Khetty #379 hozzászólására.)
Salem Khetty!

És ha beleszámoljátok az útközben gyűjtött LE-t, amit gyakorlatilag fixen nyertetek a szövetség tagjaitól? Végül is mindegy. A "kicsik farmolása" mindig jelen lesz ebben a játékban, mind egyéni, mind szövetségi szinten. Én erre nem szólok egy rossz szót sem, csak nem így játszom, de ez meg is látszik a helyezésemen, meg a győzelmi arányomon is. Ha valami (küldetés, stb.) nem indokolja, akkor csak velem egyforma erejű, vagy erősebb Végzeturat támadok meg, de egy rossz szót sem szólok, ha az erősebbek "lefarmolnak", csak olyankor nem gratulálok privátban. Nekem ez egy szerepjáték, a karakterem meg katona, és nem útonálló. De ez mindenkinél más. Engem az nem zavar, ha nem én vagyok a toplista élén álló példakép, viszont van aki ezért játszik. Azoknak is meg kell adni az örömet!
Szövetségi szinten sem olyan ellenfeleken gondolkozunk, akik nálunk sokkal gyengébbek, hanem kihívásban. Ha veszítünk? Istenem, van ilyen. A hadisten ma nem minket támogatott. De ha valaki vérbeli optimalizátor, akkor ezt persze nem engedheti meg magának.

Mindenkinek jó játékot! Egy a lényeg, hogy élvezzétek, legyen bármilyen a játékstílusotok!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
382. hozzászólás - 2008.10.18. 22:01:48
Igen, Jaana otleteben van fantazia, de magaban nem biztos, hogy eleg...

Mondjuk jelenleg nincs sok informacionk arrol, hogy a % mennyiben valtozik, ha egy ket egyenlo ereju szovetseg csatazik (ugy tudom, van valami ilyen meghatarozo is)... Azt a skalat lehet hogy elesiteni kellene... tehat, relative kis szoviket meg kevesbe megerhetove tenni, mig a nagyobb szovikert jobban lehessen kapni LE-t.

Azert egy 15 napos kemeny, viszonylag kiegyenlitett haboruert nehogy a vegen kevesebb LE-t kapjon a szovetseg, mint egy kis szovetseg harom nap alatti legazolasaert...

Tehat: Jaana szazelakai rendben vannak... viszont, a szovetseg erossegeert jaro %-n kell valtoztatni. Mondjuk egy 10:1 aranyu eroviszonynal a nyeremenynek csak 1/10-e jar. 10/1-nel 10-szeres, stb. Ezen felul, legyen a kut egesze a tet!

Egy-ket pelda... (Nagy szovetseg lelekkutja = 30000 LE, mini szovetseg lelekkutja = 3000 LE):

- Ket azonos ereju szovetseg csatazik. Az egyik valahogyan (nem hiszem hogy lehet, de tegyuk fel) legazolja a masikat 3 nap alatt 2:1 aranyban. Megkapja a vesztes lelekkutjanak 100%-t, azaz 30000 LE.
- Ket azonos ereju szovetseg csatazik. Nem birnak egymassal, 11 nap utan az egyik minimalisan vezet. Megkapja a vesztes kutjanak 10%-t, azaz 3000 LE.
- Egy nagy szovetseg ratamad egy mini szovetsegre. Legazolja harom nap alatt. Megkapja a mini szovetseg kutjanak 10%-t, azaz 300 LE-t.

Itt felteteleztem, hogy az "erosseg" csak lelekkuton alapszik, mert mas infom nincs. Ez remelem nem igy van, mert az egy aranytalan mutatoja a szovetseg erejenek. Tagsag szam atlag, szint atlag, tulajdonsag atlag, atlagolt LE merleg, stb... ilyesmiket kellene a szamitasba venni.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.33
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
383. hozzászólás - 2008.10.18. 22:05:10 (Válasz Byzon #381 hozzászólására.)
Salem Byzon Testvér!

Szerintem a szövetségi háborúk során az egymás csépeléséből származó LE nem nagy jelentőségű, mivel
a.) ha csak úgy portyázom, amúgy is igyekszem olyan karaktert keresni, akinél esélyt látok arra, hogy nyerhetek
b.) az ellenfél is játszik... hiába ver el egy-egy erős karakter a másik szövetségben valakit, nálunk is vannak alacsonyabb szintű játékosok, akiket elverve gyarkolatilag visszaszerezhető a LE...

Persze ez nem igaz arra az esetre, ha egy jóval erősebb szövetség támad meg egy jóval gyengébb szövetséget... de ott is lehet védekező taktika, hogy pl. minden LE-t beépítenek, így nincs is náluk semmi a portyákra... illetve, ahogy írtam, ez egy erősebb szövetségnek egyszerűen nem éri meg: hiszen a portyák alatt akár többszörösét begyűjthetik a LE-nek, ha csak úgy találomra letámadnak valakit...
A hozzászólást Khetty módosította 2008.10.18. 22:07:32-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
384. hozzászólás - 2008.10.18. 22:09:34 (Válasz Khetty #383 hozzászólására.)
Salem Khetty Testvér!

Úgy hiszem igazad van, elfogadom. Neked már van gyakorlatod ezen a téren, meg úgy általában is tapasztaltabb vagy. Köszönöm. Csak akkor miért van az, hogy sok szövinél a háborúban résznél jóval gyengébb vagy jóval erősebb szövetséget látok? Na mindegy. Végül is ha nem éri meg, majd rájönnek.

Jó játékot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
385. hozzászólás - 2008.10.18. 22:15:51 (Válasz Byzon #384 hozzászólására.)
Mi is olyat támadtunk be elsőnek, akinél biztosak voltunk a győzelemben...
Ez volt a próba... de a második hadba vonulásunk már keményebb diónak bizonyul...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 6.50
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
386. hozzászólás - 2008.10.18. 22:21:56
Khetty, az a 341 LE szerintem elég jó eredmény ahhoz képest, hogy háborúzós szintű karaktereknél racionális játék esetén a portyázások eredménye mindig az kéne legyen, hogy "jutalmad 0 LE és nem0 TP". Az más kérdés, hogy egyesek több100 LE-vel rohangálnak, de ez nem a rendszer hibája, hanem a rendszer használóié.

Byzon, a "szerepjátékban" akár igazad is lehetne. A belső fórumunkon én is nagy igyekezettel próbálok játszani. Magában a játékban azonban csak útonálló lehetsz, mert a játék nem támogatja azt, hogy katona legyél. Mármint sikeres katona.
Amit a "kihívásról" írsz a háborúban, az meg pont a legnagyobb gáz az egészben. "Ha veszítünk? Istenem, van ilyen." Én is pontosan ezt gondolnám. De éppen az a baj, hogy SENKI nem győz és senki nem veszít, hanem beragadsz akárhány darab 50%-os háborúba. Ez az, aminek semmi értelme nincs.

A reménytelenül döntetlen háborút nem tudom élvezni. A farmolás sem nagy élvezet, de még mindig inkább az.
Pontszám: 6.50
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
387. hozzászólás - 2008.10.18. 22:22:15 (Válasz Byzon #384 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.10.18. 22:09:34
Salem Khetty Testvér!

Úgy hiszem igazad van, elfogadom. Neked már van gyakorlatod ezen a téren, meg úgy általában is tapasztaltabb vagy. Köszönöm. Csak akkor miért van az, hogy sok szövinél a háborúban résznél jóval gyengébb vagy jóval erősebb szövetséget látok? Na mindegy. Végül is ha nem éri meg, majd rájönnek.

Jó játékot!


haborut a TP miatt erdemes inditani. mivel haboruban nincs 8 oras limit, csak 1 oras, egy karakterbol joval TP-t tudsz szerezni adott ido alatt. ezert igazabol teljesen irrelevans, najo majdnem irrelevans, h kinyeri meg az adott haborut. vszinu ha sokat osztanak szoroznak, az jonne ki, h mind a ket felnek pluszos a haboru tp szempontjabol.
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
388. hozzászólás - 2008.10.18. 22:28:09 (Válasz dorong #386 hozzászólására.)
"Amit a "kihívásról" írsz a háborúban, az meg pont a legnagyobb gáz az egészben. "Ha veszítünk? Istenem, van ilyen." Én is pontosan ezt gondolnám. De éppen az a baj, hogy SENKI nem győz és senki nem veszít, hanem beragadsz akárhány darab 50%-os háborúba. Ez az, aminek semmi értelme nincs.

A reménytelenül döntetlen háborút nem tudom élvezni. A farmolás sem nagy élvezet, de még mindig inkább az."


Ebben a százalékos dologban, amiről Jaanával beszéltetek én is látok rációt és számomra is szimpatikus ötletnek tűnik...csak mivel ez egy lehetséges megoldás a jövőre nézve, mi pedig a múlt tapasztalatairól beszélgettünk, nem akartam összevonni a kettőt...
A hozzászólást Khetty módosította 2008.10.18. 22:33:23-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
389. hozzászólás - 2008.10.18. 22:30:33 (Válasz Syck #387 hozzászólására.)
Syck: huh? Neked ugyanannyi portyapontod van, ha haboruzol, ha nem. Nem mindegy, hogy kit utsz? Ugyanugy jon a TP (mert gondolom olyat utsz, aki ellen nyerni tudsz nagy esellyel). Az, hogy esetleg teged jobban utnek (es ez valoban hoz TP-t) szerintem meg mindig rovidtavu... amint minden szovetseg haboruzik, nagyjabol ugyanugy fog eloszlani a teged ero tamadasok szama, mint a haboruk elott. Most egy atmeneti allapot van.

Vegul... miert is jo a TP?
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
390. hozzászólás - 2008.10.18. 22:40:12 (Válasz Simon #389 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2008.10.18. 22:30:33
Syck: huh? Neked ugyanannyi portyapontod van, ha haboruzol, ha nem. Nem mindegy, hogy kit utsz? Ugyanugy jon a TP (mert gondolom olyat utsz, aki ellen nyerni tudsz nagy esellyel). Az, hogy esetleg teged jobban utnek (es ez valoban hoz TP-t) szerintem meg mindig rovidtavu... amint minden szovetseg haboruzik, nagyjabol ugyanugy fog eloszlani a teged ero tamadasok szama, mint a haboruk elott. Most egy atmeneti allapot van.

Vegul... miert is jo a TP?


nem egeszen. mivel haboruzol rakenyszerited az ellenfeled, h teged tamadjon rad koltse a portyapontjat, ne masra. jo esellyel total masra koltene a PP-t, esze agaban se lenne olyan karaktert utni, aki nem legyengebb legalabb 20-30 tulajdonsagosszeggel.

haboruban 11-20 karakter kozul kell valasztani, igy nem a leheto legoptimalisabban dontesz (nem az 500 leggyengebb karakter kozul valasztasz).

a kis szovetsegeknek a legoptimalisabb ha azonnal kapitulalnak es nem fogja oket vissza a haboru fejlodesben. sokkal gyengebb szovetseget pedig azert nem erdemes tamadni, joval kevesebb tp jar a sokkal gyengebb karakterek legyozeseert, igy a PP pontokat sokkal gyengebb ellenfelre kolteni pazarlas.

lathatatlanna valni a leheto legrosszabb taktika, gyakorlatilag nulla fejlodes amig lathatatlan vagy.

a tprol nem nyilatkozok, igy is sokat spoilereztem
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
391. hozzászólás - 2008.10.18. 22:44:53 (Válasz Syck #390 hozzászólására.)
Idézet: Syck - 2008.10.18. 22:40:12
Idézet: Simon - 2008.10.18. 22:30:33
Syck: huh? Neked ugyanannyi portyapontod van, ha haboruzol, ha nem. Nem mindegy, hogy kit utsz? Ugyanugy jon a TP (mert gondolom olyat utsz, aki ellen nyerni tudsz nagy esellyel). Az, hogy esetleg teged jobban utnek (es ez valoban hoz TP-t) szerintem meg mindig rovidtavu... amint minden szovetseg haboruzik, nagyjabol ugyanugy fog eloszlani a teged ero tamadasok szama, mint a haboruk elott. Most egy atmeneti allapot van.

Vegul... miert is jo a TP?


nem egeszen. mivel haboruzol rakenyszerited az ellenfeled, h teged tamadjon rad koltse a portyapontjat, ne masra. jo esellyel total masra koltene a PP-t, esze agaban se lenne olyan karaktert utni, aki nem legyengebb legalabb 20-30 tulajdonsagosszeggel.

haboruban 11-20 karakter kozul kell valasztani, igy nem a leheto legoptimalisabban dontesz (nem az 500 leggyengebb karakter kozul valasztasz).

a kis szovetsegeknek a legoptimalisabb ha azonnal kapitulalnak es nem fogja oket vissza a haboru fejlodesben. sokkal gyengebb szovetseget pedig azert nem erdemes tamadni, joval kevesebb tp jar a sokkal gyengebb karakterek legyozeseert, igy a PP pontokat sokkal gyengebb ellenfelre kolteni pazarlas.

lathatatlanna valni a leheto legrosszabb taktika, gyakorlatilag nulla fejlodes amig lathatatlan vagy.

a tprol nem nyilatkozok, igy is sokat spoilereztem



Azt hiszem spoiler nélkül is mindenki látja, hogy ki(k) azok a karakterek, akik mindenkinél előbb szintet lépnek... és biztosra vehető, hogy nem a vadászat 6-7TP-jéből tudják ezt megtenni... nekem ez kb. 4 nappal ezelőtt feltűnt, bár az igazi döbbenetet 2 napja éltem át...jóval a jótanácsod előtt... de azért köszi...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
392. hozzászólás - 2008.10.18. 22:59:39 (Válasz Khetty #391 hozzászólására.)
Idézet: Khetty - 2008.10.18. 22:44:53

Azt hiszem spoiler nélkül is mindenki látja, hogy ki(k) azok a karakterek, akik mindenkinél előbb szintet lépnek... és biztosra vehető, hogy nem a vadászat 6-7TP-jéből tudják ezt megtenni... nekem ez kb. 4 nappal ezelőtt feltűnt, bár az igazi döbbenetet 2 napja éltem át...jóval a jótanácsod előtt... de azért köszi...


welcome

a dobbenet "teljesen relativ", mar ha az a dobbenet targya, h mennyivel gyorsabban lepnek szintet karakterek. a jatekban ket fo "tapolasi vonal" strategia van szerintem. errol volt is par vita, eszmecsere, asszem a szovetsegi haboru topicban.

vagy nagyon gyorsan fejlodsz, es igyekszel elhuzni a mezonytol igy igazabol kevesbe vagy kiteve a portya randomnak (kevesebben fognak megtamadni), vagy mindig az adott szint legerosebb karakteret igyekszel osszehozni, minel jobban csokkenteni a portya random szerepet.

mind a ket taktikanak megvan a maga elonye, es a maga hatranya. utobbinal sokkal osszetettebb a taktika.

persze ez szigoruan szubjektiv velemeny, nagyon sokfele taktika mukodhet es mukodik is, de a haboruval kapcsolatban szerintem ezeket kell figyelembe venni az ellenfel valasztasakor.

es persze ott van meg a diadal mamorito erzese is, amiert erdemes felaldozni minden TP-t, LE-t barmit najo szinte barmit

en majd az elso bajnoki viadalnal leszek megdobbenve, ezt mar spec tudom elore talan meg ebben a honapban kiirjak miklosek az elsot
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 6
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
393. hozzászólás - 2008.10.18. 23:03:42 (Válasz Syck #392 hozzászólására.)
Akkor megyek olvasni...

A taktikakat termeszetesen ertem. Az elozo hozzaszolasod kicsit ugy hangzott, mintha a TP gyujtes az egy abszolut cel lenne. Most mar latom, hogy a megfelelo taktikara ertetted, es azzal egyet is ertek.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
394. hozzászólás - 2008.10.18. 23:08:57 (Válasz Syck #392 hozzászólására.)
Idézet: Syck - 2008.10.18. 22:59:39

a dobbenet "teljesen relativ", mar ha az a dobbenet targya, h mennyivel gyorsabban lepnek szintet karakterek. a jatekban ket fo "tapolasi vonal" strategia van szerintem. errol volt is par vita, eszmecsere, asszem a szovetsegi haboru topicban.


Miután diszkréten felhívták a figyelmem, hogy a "szövetségi háború" magántopic-ká vált, nem nagyon olvasom, mert nem találok benne olyan infót, amit hasznosnak értékelnék... mivel a karakterek jól elvannak egymással és lekövetni sem tudom, hogy ki kivel van...

Fejlődés tárgyában pedig nekem elsősorban az számít, hogy a karaktert ne csapja agyon boldog-boldogtalan nap, nap után rabszolgának nézve..... illetve érdekes kérdést vet fel a portyázás, miután a nap elején leütnek 0 ÉP-re és egész nap nem regenerálódok annyit, hogy portyázni mehessek, mert ugye ez esetben mire is jó a portyázás, ha nem tudom kihasználni? Az egészségem köszönöm teljesen rendben van a karakter szintjéhez mérve...
A hozzászólást Khetty módosította 2008.10.18. 23:09:46-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
395. hozzászólás - 2008.10.18. 23:14:14 (Válasz Khetty #394 hozzászólására.)
Nos igen, ezt már felvetettük, hogy jó lenne külön topic a magánjellegű háborújukhoz, sajnos süket fülekre talált... Nem tudom mit szólnának, ha Napkapu történetét például a smaragd szövetségek topicban írnánk rendszeresen De hát nekem mindegy, csak így most van egy topic amit nem olvasok, és lehet, hogy fontos információktól fosztom meg magamat és a szövetségemet is ezáltal.
Pontszám: 6.50
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
396. hozzászólás - 2008.10.18. 23:24:39 (Válasz Khetty #394 hozzászólására.)
Idézet: Khetty - 2008.10.18. 23:08:57

Fejlődés tárgyában pedig nekem elsősorban az számít, hogy a karaktert ne csapja agyon boldog-boldogtalan nap, nap után rabszolgának nézve..... illetve érdekes kérdést vet fel a portyázás, miután a nap elején leütnek 0 ÉP-re és egész nap nem regenerálódok annyit, hogy portyázni mehessek, mert ugye ez esetben mire is jó a portyázás, ha nem tudom kihasználni? Az egészségem köszönöm teljesen rendben van a karakter szintjéhez mérve...


hmm hat kemgombot kb felora mulva tudom hasznalni, de tippre a "Legtöbb okozott sebzés: 46" miatt tunsz sokaknak vonzo celpontnak. ez alacsony taut rejtehet, ami smaragdoknal sokak szamara felgyozelmet jelent.

en spec a leheto legritkabban tamadok meg smaragdot, kellemetlen tud lenni mikor nagy vedelme van, nagy iq+tau komboval. az elejen jon egy nagy sebzodes, ha "szerencses" vagyok akkor meg erot is vesztek, majd korbehadonaszom. jo esetben meg van szolga is, aki be-beut 2-3-4 epeket. a vakitofeny egy masik alternativa, de oda eleg magas IQ kell, h fixen kifejtse hatasat, addig bizony jon a napszemuveg effekt, es nincs hatasa

sajnos a regeneralodast inkabb az hatarozza meg, h premium vagy-e
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
397. hozzászólás - 2008.10.18. 23:27:06 (Válasz Syck #396 hozzászólására.)
Ne leskelődj! Nem illik egy nő után!

Túlélem a dolgot, csak mondom, hogy az ÉP-t szerintem túl könnyen kiütik és nagyon lassan regenerálódik vissza! Bár így 9. szinten azért már nem olyan katasztrófális a helyzet, mint mikor kicsi voltam...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
398. hozzászólás - 2008.10.18. 23:30:58 (Válasz Khetty #397 hozzászólására.)
Idézet: Khetty - 2008.10.18. 23:27:06
Ne leskelődj! Nem illik egy nő után!

Túlélem a dolgot, csak mondom, hogy az ÉP-t szerintem túl könnyen kiütik és nagyon lassan regenerálódik vissza! Bár így 9. szinten azért már nem olyan katasztrófális a helyzet, mint mikor kicsi voltam...


hmm hat erosen korlatos a kemgomb

de ez mar erosen offolas bar sokak szamara egy jo leselkedes nagyot dobna a jatekrol alkotott velemenyen. gondolom.
A hozzászólást Syck módosította 2008.10.18. 23:32:59-kor
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 7.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
399. hozzászólás - 2008.10.18. 23:34:17 (Válasz dorong #386 hozzászólására.)
Byzon, a "szerepjátékban" akár igazad is lehetne. A belső fórumunkon én is nagy igyekezettel próbálok játszani. Magában a játékban azonban csak útonálló lehetsz, mert a játék nem támogatja azt, hogy katona legyél. Mármint sikeres katona.
Amit a "kihívásról" írsz a háborúban, az meg pont a legnagyobb gáz az egészben. "Ha veszítünk? Istenem, van ilyen." Én is pontosan ezt gondolnám. De éppen az a baj, hogy SENKI nem győz és senki nem veszít, hanem beragadsz akárhány darab 50%-os háborúba. Ez az, aminek semmi értelme nincs.

A reménytelenül döntetlen háborút nem tudom élvezni. A farmolás sem nagy élvezet, de még mindig inkább az.

Salem!

Igen, gondolom igazad van, csak én nem tudok, úgy szerepjátékozni, hogy közben a karakterem a játékban totál mást csinál. Majd legfeljebb a világ2-n már első nekifutásra útonállót indítok (pontosabban boszorkánymestert, inkább smaragdból lesz). Én így játszom. Ha neked úgy jó, ahogy leírtad, nos akkor játsz úgy. (Én erre sajnos alkatilag alkalmatlan vagyok, mert tudom, hogy velem ellentétben nagyon sok játékos van, akinek többet számít, hogy miért, és kiktől kap ki, és még véletlenül sem szeretném senki kedvét elvenni a játéktól, ennyi). De ez nem is baj, amíg mindketten jól érezzük magunkat játék közben nem? Élni és élni hagyni! Ez az elvem, és nem erőszakolom rá másokra a véleményem. Éppen ezért ebben a témában ez az utolsó megjegyzésem.

Mindenkinek szívből kívánok jó játékot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
400. hozzászólás - 2008.10.19. 10:27:41
Egy bajom van csak a játékkal... Teljesen esélytelenek azok, akik nem akarnak szövetségbe belépni. Amúgy tetszik a játék.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője