Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
901. hozzászólás - 2008.12.05. 12:37:44
Sziasztok!

Mivel ebben a topicban eléggé elvesznek a fejlesztési ötletek csináltam a blogomban egy külön részt, ahol ezeket össze lehet gyűjteni:

http://vegzeturfitness.blog.hu/2008/12/05/vegzetur_innovacio
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
902. hozzászólás - 2008.12.05. 17:13:00 (Válasz Aurri #899 hozzászólására.)
Egyet értek! Eszem ágában sincs állatokra pazarolni a nehezen leszüretelt lélekenergiát.
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
903. hozzászólás - 2008.12.05. 17:26:24 (Válasz G0df4th3r #888 hozzászólására.)
Idézet: G0df4th3r - 2008.12.02. 11:43:46
Hello!

Ahogy szombaton is szó volt róla, nagyon hasznos lenne egy frissítésekre dedikált oldal, ahol a játék aktuális változásait lehetne nyomon követni. Az emberek 10%-a fórumozik. Megint a szöviforumról tudtam meg, hogy az állatok befogási esélye és a sajtolható LE csökkent. :S


Őőőő pontosabban? Bocs hogy itt kérdezem de pont most nyomtam 3 szintet befogáson és sajtoláson, érdekelnének a részletek...
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
904. hozzászólás - 2008.12.05. 19:25:02 (Válasz Enchanter #903 hozzászólására.)
Téged akkor még vszinüleg nem érint. Annyi a lényeg, hogy a csapdakészítés hatásfoka 10. szint felett csökken.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóNihilFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
905. hozzászólás - 2008.12.05. 19:27:45
Csodás volt a bajnoki viadal...
Majd legyen olyan is egyszer, amikor a normálisan játszók, meg a prémek (fizetős, tápolós, PRO-k) külön bandáznak -úgy majd nem a pénz beszél...
Pontszám: 2
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
906. hozzászólás - 2008.12.05. 20:03:25 (Válasz Nihil #905 hozzászólására.)
Ezt fúj prémiumos/tápos/gazdag csávó dumát már vagy ezerszer felhozták, és kezd egy kicsit fárasztó lenni!
Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek aki még lovagol ezen a témán. Értsétek már meg, hogy ingyen nem adnak semmit, itt mégis játszhatsz ingyen is!!! Ha valaki meg megteheti, hogy költsön egy kicsit arra, ami színesíti ezeket a rohadt szürke hétköznapokat, azt miért kell piszkálni? Én nem értem meg! Vagyunk vagy hatezren, akik játszunk ezzel a játékkal férjünk már el egymás mellett!
A bajnokiról meg annyit, hogy az egy óriási random, ahol a mérleg nyelve a jobban kifejlesztett karakter felé áll, de nem biztos a sikere!!!
Amúgy meg a pRÉMEK is normálisan játszanak, csak ők fizetnek is a játékért! Mellesleg a pRÉM és prém is között is van különbség, van aki csak a prémiumos bónuszok miatt költ egy minimális összeget rá, és vannak akik mindenben a legjobbak akarnak lenni és nyomják a lóvét a Beholdernek! Remélhetőleg az ő "adakozásuk" miatt még több javaslat fog belekerülni a játékba, amivel egy kicsit csökkenni fognak a "kicsi" és a "nagy" (normálisan játszó és prémiumos) közötti különbségek.
Amúgy meg olvasgasd a fórumot át rendesen, és mindenki aki szidni szeretné a "gazdag csajokat/srácokat", észreveheted, hogy sok prémiumos próbál javítani azon, hogy ne legyen ilyen nagy farmolás és ne az legyen a cél, hogy a verd ki a szuszt a kicsikből, hanem próbálkozz a saját súlycsoportoddal!!!
Ne érts félre! Tudom milyen érzés amikor átmennek rajtad a nagyok és te csak nézel, hogy most mi van, de ez ellen lehet tenni és aki tesz is, az majd látni fogja a eredményét!!! Aki meg nem, az írja csak a negatív hozzászólásait, majd valaki ír egy hasonlót rá mint én most!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 8
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
907. hozzászólás - 2008.12.05. 20:21:03 (Válasz Kyron #906 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.12.05. 20:03:25
Ezt fúj prémiumos/tápos/gazdag csávó dumát már vagy ezerszer felhozták, és kezd egy kicsit fárasztó lenni!
Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek aki még lovagol ezen a témán. Értsétek már meg, hogy ingyen nem adnak semmit, itt mégis játszhatsz ingyen is!!! Ha valaki meg megteheti, hogy költsön egy kicsit arra, ami színesíti ezeket a rohadt szürke hétköznapokat, azt miért kell piszkálni? Én nem értem meg! Vagyunk vagy hatezren, akik játszunk ezzel a játékkal férjünk már el egymás mellett!
A bajnokiról meg annyit, hogy az egy óriási random, ahol a mérleg nyelve a jobban kifejlesztett karakter felé áll, de nem biztos a sikere!!!
Amúgy meg a pRÉMEK is normálisan játszanak, csak ők fizetnek is a játékért! Mellesleg a pRÉM és prém is között is van különbség, van aki csak a prémiumos bónuszok miatt költ egy minimális összeget rá, és vannak akik mindenben a legjobbak akarnak lenni és nyomják a lóvét a Beholdernek! Remélhetőleg az ő "adakozásuk" miatt még több javaslat fog belekerülni a játékba, amivel egy kicsit csökkenni fognak a "kicsi" és a "nagy" (normálisan játszó és prémiumos) közötti különbségek.
Amúgy meg olvasgasd a fórumot át rendesen, és mindenki aki szidni szeretné a "gazdag csajokat/srácokat", észreveheted, hogy sok prémiumos próbál javítani azon, hogy ne legyen ilyen nagy farmolás és ne az legyen a cél, hogy a verd ki a szuszt a kicsikből, hanem próbálkozz a saját súlycsoportoddal!!!
Ne érts félre! Tudom milyen érzés amikor átmennek rajtad a nagyok és te csak nézel, hogy most mi van, de ez ellen lehet tenni és aki tesz is, az majd látni fogja a eredményét!!! Aki meg nem, az írja csak a negatív hozzászólásait, majd valaki ír egy hasonlót rá mint én most!

te meg értsd már meg, hogy ez a játék azért készült hogy én ingyen játszhassam, és azok akik pénzért játszanak, elrontják a játékomat, tehát a játék célját!
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.55
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
908. hozzászólás - 2008.12.05. 20:26:49 (Válasz Sir Ny #907 hozzászólására.)
Nem értem miért a Te játékodat rontják el?

Én prémiumos vagyok és 18. szintű. Naponta legalább 3 támadást kapok 21-22. szintről, természetesen nincs esélyem. Mégsem érzem úgy, hogy elrontanák a játékomat. Gondolom Te is ütsz lefelé rendesen, ergó Te meg másokat versz agyon. Ingyen is elég korrekt karaktert össze lehet pakolni, csak akarni kell.

U.i.: Ha a Te karaktered Sir Nyeteg, akkor szerintem nem mások rontják el a játékodat, csupán Te a vadászgatós taktikát válsztottad a portyázós helyett. Az azon a szinten még jóval gyengébb taktika.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
909. hozzászólás - 2008.12.05. 20:32:35
Itt a srác problémája szerintem az volt hogy bajnoki viadalon prémium nélkül esélytelen vagy. Te meg jössz és előkapod a "vitát", mikor ő csak annyit mondott hogy prémiumosnak és nem prémiumosnak indulni ugyanabban a kategóriában totál fölösleges.

Sir Ny meg kezd már az idegeimre menni pedig én sem vagyok kimondottan prémium párti...
Pontszám: 4
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
910. hozzászólás - 2008.12.05. 20:33:42 (Válasz Kyron #906 hozzászólására.)
Nem t'om nekem is nagyon tetszik a játék és a prémiumosokkal sincs semmi bajom (csak kicsit sok tápot kapnak de nnyi pénzért bőven belefér hiszen tényleg nem sok)csak épp a sikerélmény az ami nekem úgy 3-as szintől hiányzik azóta sok minden történt hiába megyek rá a tulajdonságokra szakikra sose tudok többetnyerni mint veszteni (ezért már több mint -200 az átlagom ) az állatom jóformán annyira nem tudom használni hogy szintet épjen (elfogtam 5-ös szinten és most én vok 16-os ő meg 5-ös és állandóan ájultra van verve pedig amíg nincs 90% fölött az ÉP-je addig nem viszem magammal de kb 5-10 csata és újra ájult akárhogy gyógyítgatom pedig elég sokat tudok rajt gyógyítani ráadásul szerintem irreálisan sokat kell költeni a morálra pláne hogy a sok ájultság miatt szinte mindig a padlón van) és akkor 7-9-es szinttől a szövetség is csak nyüg állandóan háborúzunk (most mentünk 0 fölé és egyből 4-en jöttek nekünk) esélyünk sincs nyerni (egyedül egy csatát nyertünk azt is hatalmas szerencsével és sok kitartással)
szóval kérdem én hol itt a sikerélmény??? mert én hiába keresem már jó ideje semmit nem láttam belőle maxannyit ha egyszer ne adj isten a random mellém áll és még az ellenfelem is über szerencsétlen akkor talán meg tudok verni egy 20-as szintű embert de aztán ez hatalmas sikerélmény mondhatom osszam be egy hétre mi??? hát már csak azért jáccom mert azért még mindig jobb mint a többi de sikerélmény itt se nagyon ér pedig azt azért ég el kell mondanom hogy ahhoz képest hogy 200-zal többet vesztettem mint amennyit nyerztem ahhoz képest csak -1500-2000 a Le- dif-em szóval a taktikám se lehet olyan rossz ha nem vesztek el minden LE-t amiért keményen megküzdök
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
911. hozzászólás - 2008.12.05. 20:44:15 (Válasz Sir Ny #907 hozzászólására.)
A játék célja játék maga...

Az idő is kívülről jön a játékba, mint a banki utalás. Akkor most szidjuk azokat is akiknek több idejük van foglalkozni a karaktereikkel.
Pontszám: 7.50
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
912. hozzászólás - 2008.12.05. 20:46:39
Csakhogy pénzért aránytalanul több bónuszt kapsz mint időért...
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
913. hozzászólás - 2008.12.05. 21:02:00 (Válasz Ricardo #908 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.12.05. 20:26:49


U.i.: Ha a Te karaktered Sir Nyeteg, akkor szerintem nem mások rontják el a játékodat, csupán Te a vadászgatós taktikát válsztottad a portyázós helyett. Az azon a szinten még jóval gyengébb taktika.

nem, nem az én karakterem Sir Nyeteg.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 3
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
914. hozzászólás - 2008.12.05. 21:06:49 (Válasz Hauer92 #910 hozzászólására.)
Idézet: Hauer92 - 2008.12.05. 20:33:42
Nem t'om nekem is nagyon tetszik a játék és a prémiumosokkal sincs semmi bajom (csak kicsit sok tápot kapnak de nnyi pénzért bőven belefér hiszen tényleg nem sok)csak épp a sikerélmény az ami nekem úgy 3-as szintől hiányzik azóta sok minden történt hiába megyek rá a tulajdonságokra szakikra sose tudok többetnyerni mint veszteni (ezért már több mint -200 az átlagom ) az állatom jóformán annyira nem tudom használni hogy szintet épjen (elfogtam 5-ös szinten és most én vok 16-os ő meg 5-ös és állandóan ájultra van verve pedig amíg nincs 90% fölött az ÉP-je addig nem viszem magammal de kb 5-10 csata és újra ájult akárhogy gyógyítgatom pedig elég sokat tudok rajt gyógyítani ráadásul szerintem irreálisan sokat kell költeni a morálra pláne hogy a sok ájultság miatt szinte mindig a padlón van) és akkor 7-9-es szinttől a szövetség is csak nyüg állandóan háborúzunk (most mentünk 0 fölé és egyből 4-en jöttek nekünk) esélyünk sincs nyerni (egyedül egy csatát nyertünk azt is hatalmas szerencsével és sok kitartással)
szóval kérdem én hol itt a sikerélmény??? mert én hiába keresem már jó ideje semmit nem láttam belőle maxannyit ha egyszer ne adj isten a random mellém áll és még az ellenfelem is über szerencsétlen akkor talán meg tudok verni egy 20-as szintű embert de aztán ez hatalmas sikerélmény mondhatom osszam be egy hétre mi??? hát már csak azért jáccom mert azért még mindig jobb mint a többi de sikerélmény itt se nagyon ér pedig azt azért ég el kell mondanom hogy ahhoz képest hogy 200-zal többet vesztettem mint amennyit nyerztem ahhoz képest csak -1500-2000 a Le- dif-em szóval a taktikám se lehet olyan rossz ha nem vesztek el minden LE-t amiért keményen megküzdök

növeld a gyógyításodat. habár minek, úgyis hamar leesik az állat morálja, felesleges felfejleszteni. én 100-zal többet vesztettem mint nyertem, és plusz 3.5k -ban vagyok.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
915. hozzászólás - 2008.12.05. 21:08:55
Mint mondtam szerintem is jó a játék nekem leginkább a sok értelmetlen háború nem tetszik most amint 0 fölé mentünk egyből nekünk jött 4 szövi hát most úgy öszintén mi értelme ennek azért ramélem hogy egyszer talán nem az lesz a fő hogy mindenki mindenkit üssön (és csak azokat támadjak akikkel épp hadban vagyunk, mert szeretem magam megválasztani kivel küzdök és szerintem semmit nem tettünk azért hogy aztán mindenki minket támadjon bár szerintem vannak akik még nálunk is nagyobbat szívnak)talán egyszer azt is elérjük hogy valami komolyabb súlya legyen egy háborúnak és nem csak az erőfitoktatás hisz most egy 70k-s szövi a fél napi töltés miatt most mégis mi a francnak üzen hadat pedig megtették csak hogy verhessék magukat hogy hát igen megint elagyaltam egy 3,5* gyengébb szövit és hozzá kell tennem hogy eddig egyetlen egy háborúban kapituláltunk és msot sem tervezzük csak idegesítő 4 felé ütni
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
916. hozzászólás - 2008.12.05. 21:11:10 (Válasz Enchanter #909 hozzászólására.)
Értem én és bocs ha valakit megbántottam nem volt szándékomban!
De ennyi erővel akkor ketté is lehetne választani a játékot prémium és nem prémium világra, bár ezt nagyon sajnálnám.(nem azért mert nem lenne kit ütni)
Amellett meg én 1 hónapig nyomtam prém nélkül és sikerült akkor a szintem felső szintjébe kerülni. Prém azért lettem főleg, hogy kisállatomat el tudjam nevezni és, hogy képet tudjak feltölteni, vagyis egy kicsit a saját ízlésemre formáljam a karakterem!
Ja és attól, hogy prém vagyok engem még ugyanúgy megütnek az erősebbek, mert nem hiszem, hogy nagyon néznék, hogy prémest vagy prémtelent ütnek!

Amúgy engem ez bántott egy kicsit: "normálisan játszók, meg a prémek (fizetős, tápolós, PRO-k)" és nem arra írtam, hogy ne változzon meg a bajnoki.

"ez a játék azért készült hogy én ingyen játszhassam" Ezúton a te elnézésedet is kérem kedves Sir Ny! Nem tudtam, hogy a Beholdernél ezért dolgoztak ennyit! Most mát értem, remélem megért nekik, hogy te játszhass!!

Tudom a vége kicsit gúnyos lett, de bocs aki normálisan válaszol(Enchanter) annak én is normálisan válaszolok de aki nem gondolja át rendesen a mondani valóját az viselje el a kritikát is!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 7.20
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
917. hozzászólás - 2008.12.05. 21:16:00 (Válasz Hauer92 #915 hozzászólására.)
Hauer!
Olvasd el a: Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Szövetségek -> Végzetúr tali: szövetségi háborúk topicot! Ott pont ez ellen akarnak tenni! Írd el te is a véleményed, hogy lássák a készítők, hogy mennyi embernek vannak problémái a háborúkkal!!!
A hozzászólást Kyron módosította 2008.12.05. 21:16:26-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
918. hozzászólás - 2008.12.05. 21:19:08
Azt még hozzátenném hogy aki ingyen játszik az is generálja a page-viewt rendesen. Gondolom az a reklám csík ott oldalt nem azért van mert Miklóst érdekli az idős otthoni ellátás vagy egy akciós körutazás Kínába : D
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
919. hozzászólás - 2008.12.05. 21:19:17 (Válasz Kyron #917 hozzászólására.)
Ja azt olvasom kb minden nap (sajnos ma nem )de sajnos a sok inaktív tagunk miatt örülök ha feltudjuk építeni ezeket az épületeket ill csak épületet
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
920. hozzászólás - 2008.12.05. 21:35:06 (Válasz Enchanter #918 hozzászólására.)
Nálad a pont!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!