Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1141. hozzászólás - 2008.12.30. 19:25:10 (Válasz Zsolesz #1129 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2008.12.30. 11:14:10

Az viszont még véletlenül sem fordulhat elő, hogy én nyerjek csak egyszer, némi szerencsével a toplista első helyezettjei ellen.


Visszavonva. Mire megfelelően felidegesítettem magam, megtámadott Sharpa, és veszített. Ez viszont főleg cáfolja az előbbi állatos magyarázatot, mert az övé 44.szintű, nálam meg most csak a 6.szintű állatom volt. Akkor marad magyarázatnak, hogy most szerencsém volt, eddig meg nem.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
kedvencRaisuFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1142. hozzászólás - 2008.12.30. 19:36:03
Nekem ez a szint*3 dolog eddig elkerülte a figyelmemet, csak a +10-ről tudtam. Minden visszaszívva és elnézést! ^^"
Pontszám: 7.50
irritálóThomazzFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1143. hozzászólás - 2008.12.30. 22:30:46
Kicsit eltérek a jelenleg folyó témától, viszont folytatom azt amire igazán készült is ez a topic, ezért bocs!
A játékról az a pozitív véleményem, hogy könnyű fejlődni, sok LE-t lehet egyszerűen szerezni, jó ötlet ez a kvízes játék és a készítők se sajnálnak ellátni ajándékokkal. Negatív véleményem: Ez is hasonló a számomra bukott játékokhoz, mivel 2 féle pénznem van, természetesen gyengébbiket mindenki tud szerezni, viszont van ez az őskő. Kapunk néha kiégett őskövet, de igazit aligha, ha kapunk is mindig csak annyit, amennyiből egy zsír új tök jó fegyverre nem jut, ez persze ösztönöz arra, hogy vegyem elő a pénzemet. Másik, hogy prémes tag hamarabb lépett játékba ezért 5 szinttel nagyobb ezt ki is használhatja. Most megtámad napi 5-10 nálam nagyobb szintű, mind sebez 6x többet mint én, hát mit érek el így? Portyázás is, mi az hogy minuszt ad? A leglényegesebb dolog lenne, hogy másokat is verjek, had ne csak 2x verekedjek minden erőmmel!

Ami pedig jó lenne a jövőben:
-Nagyobb kezelhetőségi felület szövetség vezérének
-Szövetségben rangok
-Valamiféle bosszúállási lehetőség ha saját hordán belül szivatnak
-Portyázás ne adjon minuszt
-Több őskő szerzési lehetőség
Pontszám: 8
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1144. hozzászólás - 2008.12.30. 23:12:45
"-Több őskő szerzési lehetőség"

Már igy is vagy 6 féle módon tudsz öskövet szerezni, (sms, banki átutalás, stb.) mi kell még?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.67
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1145. hozzászólás - 2008.12.31. 09:58:39 (Válasz Almási Viktor #1144 hozzászólására.)
Itt a hangsúly az INGYEN szón lenne, csak az kimaradt. Én is szeretnék munka nélkül sok pénzt szerezni és egész nap bulizni, de a világ nem ilyen törvények szerint működik.

Valamiféle bosszúállási lehetőség ha saját hordán belül szivatnak


Ezt a hordán belüli szivatást kicsit részletesebben kifejthetnéd, mert tudtommal azonos hordabeliek nem támadhatják egymást. Igaz, már hallottam olyan panaszt is, hogy valakit a saját szövetségi társa (!) terrorizál- ott már nagyon nagy baj van...
A hozzászólást csati777 módosította 2008.12.31. 10:02:53-kor
Pontszám: 5
fórumozóCsobancFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1146. hozzászólás - 2008.12.31. 11:25:48
Szerintem mivel galetkik vagyunk a játékba a szakértelmek közé be lehetne tenni csápok, tüskék és egyéb testrészek kifejlesztését!
Pontszám: 5.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1147. hozzászólás - 2008.12.31. 12:02:22 (Válasz Csobanc #1146 hozzászólására.)
NEM vagyunk galetkik. VÉGZETURAK vagyunk. Az ŐSEINK voltak galetkik. Mi már nem tudunk végtagokat növeszteni és lehelettel harcolni, de nincs is rá szükségünk.
Pontszám: 5.33
utáltWererFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1148. hozzászólás - 2008.12.31. 13:26:48
Hello mikor fejlödünk anak mi értelme tudom nö a életrö és az Sp de lehetne minimum 1 elosztható pontunk!Vagy minden fejlödésnél ujjab dolgok lehetnének elérhetök nem a lélekkufára gondoltam!
Üdv mindenkinek!!! és(BUÉK)
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1149. hozzászólás - 2008.12.31. 14:19:35 (Válasz Werer #1148 hozzászólására.)
Idézet: Werer - 2008.12.31. 13:26:48
Hello mikor fejlödünk anak mi értelme tudom nö a életrö és az Sp de lehetne minimum 1 elosztható pontunk!Vagy minden fejlödésnél ujjab dolgok lehetnének elérhetök nem a lélekkufára gondoltam!
Üdv mindenkinek!!! és(BUÉK)


minden vadászatnál kapsz eloasztható pontokat, szerintem az bőven elég. de több szintlépésnél vannak újdonságok, csak győzd kivárni.
Pontszám: 5
irritálóThomazzFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1150. hozzászólás - 2008.12.31. 15:07:04 (Válasz csati777 #1145 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2008.12.31. 09:58:39
Itt a hangsúly az INGYEN szón lenne, csak az kimaradt. Én is szeretnék munka nélkül sok pénzt szerezni és egész nap bulizni, de a világ nem ilyen törvények szerint működik.


Ez egy játék, ne felejtsd el! Sajnos nálunk ilyen játékért nem szokás fizetni, máshogy fogalmazva nem engedik szüleim, ezért akik hasonló helyzetben vannak (szeretnének játszani úgy mint a fizetősök) legalább egy kis reményt kapjanak, hogy egyszer talán tudsz venni ősköves dolgokat!
A hozzászólást Thomazz módosította 2008.12.31. 15:08:02-kor
Pontszám: 5.33
irritálóThomazzFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1151. hozzászólás - 2008.12.31. 15:07:32
Amúgy BUÉK mindenkinek!
Pontszám: 5.33
utáltTemesFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1152. hozzászólás - 2008.12.31. 16:22:23
Szerintem több eséj kéne hogy lehessen őskövet szerezni hogy azok is vehessenek ősköves cuccokat akik nem vásárolnak.(nem úgy értem hogy egyből százat hanem csak néha párat)
Pontszám: 4.67
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1153. hozzászólás - 2009.01.01. 05:05:00
Ja Battleknighten is többet vesznek mióta lehet találni küldin is
Nagyon ritkán de lehet!
Itt is lehessen:)
Megírjam hozzá a szöveget?
Lehetne többet is:)
Meg (szerintem) olyan is lehetne hogy nem kapsz semmit! Elfut vagy valami! Az is elég ritka lenne és itt ne villany oszlop legyen mint bitefighten:) (Ott elmész 10 percre és véletlenül lefejeled a lámpa oszlopot és a 10 percet kómában töltöd ) Szerintem feldobná a hanguléatot!
Akár még meg is sebezetnének! Kemény 3-at de életszerűbb lenne! Vagy ha vadászaton vagy és akkor támad meg egy végzetúr bele lehetne írni a vadászatba.
Erre is lenne pár ötletem:)
Persze ingyen.
(Bár pár őskőnek örülnék:))
Pontszám: 4.83
utáltWererFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1154. hozzászólás - 2009.01.01. 13:26:42
Idézet: Vulkan11 - 2009.01.01. 05:05:00
Ja Battleknighten is többet vesznek mióta lehet találni küldin is
Nagyon ritkán de lehet!
Itt is lehessen:)
Megírjam hozzá a szöveget?
Lehetne többet is:)
Meg (szerintem) olyan is lehetne hogy nem kapsz semmit! Elfut vagy valami! Az is elég ritka lenne és itt ne villany oszlop legyen mint bitefighten:) (Ott elmész 10 percre és véletlenül lefejeled a lámpa oszlopot és a 10 percet kómában töltöd ) Szerintem feldobná a hanguléatot!
Akár még meg is sebezetnének! Kemény 3-at de életszerűbb lenne! Vagy ha vadászaton vagy és akkor támad meg egy végzetúr bele lehetne írni a vadászatba.
Erre is lenne pár ötletem:)
Persze ingyen.
(Bár pár őskőnek örülnék:))



Ezek jó ötletek de ha legyöznek kábé ez lenne a szöveg:

Ezt most elveszteted és még a lélekenergiád is fogyott sebaj csak 3000 LE volt .
Ez az egyetlen gond!!!
Pontszám: 3
utáltBelwarFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1155. hozzászólás - 2009.01.01. 19:08:13
Sziasztok!
Nem tudom,hogy jó helyre írom-e,de már mind1.
Lenne egy javaslatom: Ha a végzeturak galetkik,akkor miért nincs lehelet-támadásuk?
Valamilyen módon bele lehetne tenni a játékba,hasonló képp mint az állatod támadásait,és mondjuk a szinteddel együtt nőhetne a sebzése...
Ennyi.
Üdv.Belwar
Pontszám: 3.60
fórumozóSayankyronFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1156. hozzászólás - 2009.01.01. 22:07:24 (Válasz Belwar #1155 hozzászólására.)
Már fentebb említették ,hogy régen galetkik voltunk ,de azóta már vágzeturak.
Ebből következik ,hogy már nem használunk testrészeket.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1157. hozzászólás - 2009.01.02. 09:33:43 (Válasz Sayankyron #1156 hozzászólására.)
Nem kevesebb, mint nyolc hozzászólással korábban írtam, nem csoda, hogy nem volt képes odáig visszaolvasni...
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1158. hozzászólás - 2009.01.02. 11:28:12
Ehh, jó a játék, csak kételkedem a szmájlik nemi hovatartozásában >_> + kéne olyan opció, hogy a bemutatkozásokat lehessen jelenteni, ha valami probléma van velük. Na persze igazságot szolgáltatok én, eddig akivel probléma volt mindíg bevertem, de hát mégsem ugyanaz mint egy "Jelentés" gomb. Bár valszeg úgysem valósul meg, a sok kis homo arra használná h aki beverte jelenti és röhög a markába.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1159. hozzászólás - 2009.01.02. 13:46:04
Hali!
Lenne egy ötletem. Mivel sokaknak az a problémája hogy ha átmegy gy másik szövihez mondjuk egy nagyobbhoz ott sokat kell töltenie a lélekkútba. Mi lenne , ha az előző szöviben elköltött LE mennyiség valahány százalékát beletölthetné a Lélekkútba, de ez nem jelenne meg a statisztikáknál, mert akkor ugye visszaélések lehetnének belőle. Na ti mit gondoltok?

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1160. hozzászólás - 2009.01.02. 14:20:01 (Válasz Csaba112 #1159 hozzászólására.)
Idézet: Csaba112 - 2009.01.02. 13:46:04
Hali!
Lenne egy ötletem. Mivel sokaknak az a problémája hogy ha átmegy gy másik szövihez mondjuk egy nagyobbhoz ott sokat kell töltenie a lélekkútba. Mi lenne , ha az előző szöviben elköltött LE mennyiség valahány százalékát beletölthetné a Lélekkútba, de ez nem jelenne meg a statisztikáknál, mert akkor ugye visszaélések lehetnének belőle. Na ti mit gondoltok?


ha átmegy valaki egy másik szövetségbe, akkor viszi magával az előző szövetségben épített LE-t jó részét kútépítés formájában, tehát annyival kevesebbet kell építenie. ha erre gondolsz.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!