Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1781. hozzászólás - 2009.04.12. 21:18:53
Érdekes módon Nőnapkor nem volt ehhez hasonló, ejnye Miklós, ez nem szép tőled...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1782. hozzászólás - 2009.04.12. 21:19:29 (Válasz Mortimer #1776 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.04.12. 19:33:04
Jelenleg kínzókamrán, állat fejlesztésén kívül semmi értelme ütögetni (toplista első lapos TP vadászok nem ide tartoznak). Ezt magyarázzuk Miklósnak több hónapja, de foganatja eddig nem volt.


te sem CSAK az állat miatt ütögetted magad a győzelmi lista top20-ba, gondolom. harcolni jó, még akkor is, ha nincs előny, olykor becsaphat valami zsákbamacska LE vagy egy nagy győzelem, egyébként pedig a játék egyetlen kvázi kiszámíthatatlan aspektusa. (hmm, ha belegondolok, hogy alapból bármennyit lehetett volna portyázni, hogy a portyapontot csak később vezették be...)
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1783. hozzászólás - 2009.04.12. 22:48:54 (Válasz winnie #1782 hozzászólására.)
Nem érdemes bosszankodni a locsoláson, én is szétosztottam ma 3640 LE-t a locsolók között, és nem sajnálom senkitől. A dolog jó oldala, hogy a sebeim 2/3-át begyógyította a kölni, és több végzeturat tudok móresre tanítani.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1784. hozzászólás - 2009.04.13. 06:51:23
Nekem úgy tűnik, hogy semmi változás a tegnaphoz képest, legalábbis hiába győztem le urakat, nem locsoltak vissza .
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1785. hozzászólás - 2009.04.13. 08:06:07 (Válasz Anababa #1784 hozzászólására.)
Tényleg van benne valami, mert a portyalistában már egyetlen egy végzetúrnő sincs (hosszas keresgélés után).
Megmondom őszintén eddig 2 tojást kaptam. Egyiket tegnap szereztem, másikat ma, de úgy, hogy velük háborúban vagyunk és Ő támadott, vesztett.
Sőt nagyon illedelmesesen megisbeszéltük...
************************
Én: Köszi a grifftojást!

Yasha: Neked mindig

***********************

Megkérek minden végzetúrat, aki már tucatnyi végzetúrnőt vert el, csak azért, hogy + száz Le-kell több legyen az figyeljen oda, és ne garázdálkodjon szabadon, ünnep van, DE az ne arról szoljon, h x számű hölgyet leütök...blabblablala!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1786. hozzászólás - 2009.04.13. 08:25:23
Ha lenne Ghallán ombudszman, most panaszt tennék. Ez alapvető diszkrimináció! A férfiak kapnak +LE-t, a nők nem. A nők nem bújhatnak 15% ÉP alá, mert a támadás után visszagyógyulnak. Az állatom eddig 812Ép-t sebződött, mert meglepetés! Nem volt információm, hogy időben mind a kenellbe vágjam...

Jól el lett cs3szve az ünnepem, köszönöm Beholder!
Pontszám: 9.14
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1787. hozzászólás - 2009.04.13. 09:42:41
Lehet, hogy Beholdernél nincsenek lányok, akik súgtak volna nekik. Vagy készülnek valami hasonló akcióval a hölgyek részére is. Vagy mondjuk van egy titkos számláló, hogy hány tojás van a lányoknál, és amennyi megmarad húsvét után, abból ők kapják a LEt, sőt még az állataik is gyógyulnak
Mondjuk furcsa húsvét lett volna, ha minden hölgy a katakombákban figyelt volna
Pontszám: 5
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1788. hozzászólás - 2009.04.13. 20:31:32 (Válasz Viszok009 #1785 hozzászólására.)
Énis csak két tojást kaptam eddig.
A hozzászólást Mpsith módosította 2009.04.13. 20:31:48-kor
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1789. hozzászólás - 2009.04.13. 20:37:27
Tőlem kértek ma egyet, hiába vetkőztem buzogányra, nem jött össze, de az uram mondott még egy ötletet, remélem összejön majd - elvégre ha szépen kérnek nem lehet nemet mondani

update: sikerült
A hozzászólást Anababa módosította 2009.04.13. 21:15:24-kor
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1790. hozzászólás - 2009.04.13. 21:17:19 (Válasz Omaher #1742 hozzászólására.)
Idézet: Omaher - 2009.04.12. 10:18:55
Köszönöm Miklós legújabb jó ötletedet, a fél élmezőny végiggázolt eddig rajtam, gratulálok...

Legalább csökkentettétek volna az üthetőség szintkülönbségét (az olyan válaszüziket, amelyben elmagyarázzátok hogy én is üthetek lefele, kéretik a spam@beholder.hu címre küldeni )

Kb. itt véglegesedett hogy több őskövet nem fogok vásárolni, további szép fejlesztéseket...



Én azt gondolom, hogy a női karaktereknek teljesen igazuk van, amikor ki vannak akadva. Ez a húsvéti locsolkodás egy nagy kitolás volt velük. Az egész arról szól, hogy a fiúk többlet LÉ-t kapnak ha lányokat tudnak legyőzni. Ezért aztán mindenki a lányokat hajkurássza. Cserébe a lányok kevesebbet sebződnek egy harc során, hogy minél több fiú tápolhasson rajtuk. Ha ezt a helyzetet úgy egy hónapon keresztül fenntartanánk, akkor a fiúk véglegesen elhúznának a lányoktól, akiknek okkal és joggal menne el a kedvük az egész játéktól.

Az én véleményem az, hogy ez a két nap óriási károkat okozott. Meggondolatlan butaság volt ilyen formában berakni a játékba, és remélem többet nem fog megismétlődni.

ui. Én fiú karakterrel játszom.
Pontszám: 9.55
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1791. hozzászólás - 2009.04.13. 21:54:14
Kijövök láthatatlanságból egy zűrös háború közepén, maxép, gyorsan egy epikus, egy térkapu, meg egy táposállat, lepattanás, elájulás, remek, nem hoztak rajtam csatát. Vígan klikkelgetek, amikor észreveszem, hogy 900Ép-m van, pedig most ájultam el. mert így is kaptam gyógyitalt! Meg adtam tojást. Emancpáció van, mentem meglocsoltatni magam...?

Hát most menjen a fejlesztő, aki ezt leprogramozta, oda, ahová reggelig kitalálom, de gyalog!

"Húsvét alkalmából egy kis meglepetéssel kedveskedünk: húsvét vasárnap és hétfőn ha a fiúk (azaz végzeturak) meglátogatják (!!!) a lányokat (azaz végzetúrnőket) (!!!) meglocsolhatják őket, tojásért cserébe."
A hozzászólást majnx módosította 2009.04.13. 21:56:36-kor
Pontszám: 7.20
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1792. hozzászólás - 2009.04.14. 00:30:16
Huszonhét perce kedd van, és még mindig megy ez a locsolós genya! Ha most azon megy el a háborúnk, hogy a pasik 5 percenként betámadnak és felgyógyítanak gyakorlatilag ugyanoda míg alszom (hogyan is képzelem, nem?), akkor reggel 8kor törlöm a p!csába a karakteremet. 45. szinten 72 kővel együtt!

Nem vicc
Pontszám: 7
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1793. hozzászólás - 2009.04.14. 07:43:44 (Válasz majnx #1792 hozzászólására.)
Te hőbörögtél az 5 hónaposban, hogy milyen jó egy kis színesítő szerepjáték!
Nesze itt van egy kicsi!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1794. hozzászólás - 2009.04.14. 07:58:16 (Válasz Seligen #1793 hozzászólására.)
Semmi bajom a szerepjátékkal, ha a szabályok mindenkire egyformán működnek...és a meghirdetett szöveg szerint.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1795. hozzászólás - 2009.04.14. 10:44:18
MOSTMÁR rohadtul elegem van a randomból, ne idegesítsenek már fel!!!

11-es szinten 20-as szerencsével, és 0 spm-el fogtam 250 LE-s vadászatokat.

Most 15-ös szinten, 34-es szerencsével és 20+10-es spm-el +a 10%os helyes válaszért SEM kapok ekkora lényeket???????????

Ez már rohadtul nem vicces, szal 11es szintem óta csak ezt a szart fejlesztem, meg az építést, hogy legyen szerencsém, és nemhogy nem láttam semmi fejlődést, de még kevesebbeket is kapok??

Szal ne vicceljenek már, hogy egy átlagos méretű (nem volt előtte előtag) lényért kapok 146 LE-t?? Ez a 20+10 spm-ből és a +10%os helyes válaszból jött ki a helyes válaszért +13 LE-t kaptam. SZal EZ MÁR NEVETSÉGES! Egy apróért mennyit kaptam volna? 50-et??

Klántársam 700-800akat vadászik MEGÁLLÁS nélkül, és neki a szerencséje is jóval kevesebb és az smp-je is csak 16-os és semmi turbó nincs rajta.

Eddig fogtam 1 nagyobb lényt egyetlen egyszer, amiért kaptam cirka 600-at, azóta csak lesek....
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1796. hozzászólás - 2009.04.14. 10:45:42 (Válasz Nari77 #1795 hozzászólására.)
Hagyd abba a vadászatot, csak portyázz, ilyen egyszerű.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1797. hozzászólás - 2009.04.14. 10:50:20
Jah most portyázzak azután, hogy 4 szintemet erre basztam el. Semmi esélyem nincs. Azóta nem fejlesztettem TÖ-t.

Portyázással meg az a baj, hogy 50% esély, hogy a tagnál van e LE, mert ha nincs akkor is kapok a tp-t :S
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1798. hozzászólás - 2009.04.14. 10:51:44 (Válasz Mortimer #1796 hozzászólására.)
Nem ilyen egyszerű.Hiába portyázik ha ott sincs szerencséje...
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1799. hozzászólás - 2009.04.14. 10:52:37 (Válasz Nari77 #1797 hozzászólására.)
Azért 14-15. szint környékén jóval több, mint 50% az esély arra, hogy találsz LE-t az ellenfelednél. Már számtalanszor el lett mondva, hogy minimum 20. de inkább 30. szintig nincs értelme a vadászatnak, csak a portyának.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1800. hozzászólás - 2009.04.14. 10:58:57
Igen, esetleg v1-en és v2-ön. ha nem tudnád v3-on teljesen új képlet van rablásra.

Egy velem egyszintű végzetúrtól ha átlagos játékos (mert mostmár győzelemtől és vereségtől is függ), akkor max 160-at rabolhatok, HA megverem. Ennyit kapok vadászatból is, és ennyit kaptam még 9-10es szinten is vadászatból. Ha zsírosabb LE-t kell raboljak, ahhoz olyanokat kell találjak, akik többszörösét nyerték a vesztett csatáiknál. Nah ők azok akiket vagy levered, ha szerencséd van, vagy ők vernek le és máris buktál egy szép adag LE-t. Mondanom sem kell, hogyha kisebbeket támadok mennyivel kevesebb LE-t kapok. Egyszerűen nem éri meg jobban. Hidd el.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője