Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1921. hozzászólás - 2009.06.03. 22:25:12 (Válasz Dozer #1920 hozzászólására.)
Gondolod, hogy azon társaid, akik nem képesek a fórumot olvasni, az üzeneteiket el fogják? Ha tényleg fontos a dolog (háború, mit építsünk, stb), arra ott az üzenőfal.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1922. hozzászólás - 2009.06.03. 22:27:26 (Válasz csati777 #1921 hozzászólására.)
Igazabol ennek akkor lenne igazan ertelme, ha egy 3-5 fos "tanacs" vezeti a szovetseget es nem akarnak mindent a forumon megbeszelni. Jelenleg a megbeszeles az ilyen tagok kozott kivitelezhetetlen, mert minden levelet mindenkinek el kell kuldeni, de akkor a spamszuro radkattan es letilt.
Pontszám: 8
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1923. hozzászólás - 2009.06.03. 22:31:32
Természetesen az üzenőfalat erre használjuk! Szerepel a jelenlegi építés és a következő építés mindig... Az építésekhez tartozó többi információ is... De az sem megoldás hogy mindent odaírunk, hiszen akkor zsúfolttá válik és az sem előnyös... szerintem oda egy tömör, velős és egyszerű dolognak érdemes kerülnie... pl: egy háború (legalábbis egy komolyabb) sosem az.
V3-Alíz
Pontszám: 5
népszerűSzazaFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1924. hozzászólás - 2009.06.07. 22:02:23
Eddig rendszeresen használtam az üzeneteket, nem találkoztam a spamszürővel, most igen.
Az olvastam régebben, hogy elvileg a szint is meghatározza, hogy mennyi üzenetet küldhetek.
47. szinten vagyok 20:00 után küldtem el 21:20-ig 11db üzenetet, amiből 9 szövetségen belülre ment és ekkor tiltott le egy teljes órára , hát én eléggé kevésnek találom a mennyiséget.
És igen használtam a fórumot, sőt az üzenőfalat is. Egy kissé jobban is be lehetne állítani ezt a rendszert.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1925. hozzászólás - 2009.06.10. 17:14:23
Már kezd baromira bosszantani az a dolog, hogy ha fejlesztek a spektrális manipuláció szakértelmen, akkor megostromolnak az APRÓ lények! Mert ügyebár nehogymár jó legyen az ember taktikája, nehogy legyen értelme annak, hogy két nap alatt 16 spm-et felhúz az ember.... még véletlenül s kapjak így semmilyen előnyt. Neeeem, nem szabad Nari, neeeem!

Most 10 vadászatból NÉÉÉÉGGY, jelzem NÉGY apró jött és egy kisebb. Pedig!! Most szint*2+15-ös szerencsém van. És ami még rettentően bosszantó, hogy ebből a 10ből a legnagyobb vadászatomnak az LE-jét meg sem kaptam

Ami még érdekes, hogy hiába raktam most +16 spm-et és turbóztam meg 20-al (eddig visszafogott fejlődésen volt a turbó)! Sokkal kevesebbet vadászok 66+20-as spm-el, mint sima 50-essel!!! EZ MIÉRT VAN?


Pontszám: 5
népszerűLucyferrFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1926. hozzászólás - 2009.06.10. 19:55:39
Ezt szeretném én is tudni.Ugyan így vagyok vele én is.Minél nagyobb a spektrálisom annál több kisebb szörnyek jönnek.Most 72+20-en volt és megkaptam egy 450-est.Mi lett volna ha nincs 1-sem a spektrálison?10?
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1927. hozzászólás - 2009.06.10. 20:21:38 (Válasz Lucyferr #1926 hozzászólására.)
Bizonyára igazatok van a statisztikátokban, de a spektrális nem a kisebb szörnyek esélyét csökkenti, hanem az értük kapott LE nagyságát. Adott szinten 10-es spektrálissal a kisebb szörnyekből jelentősen kisebb LE-t lehet kinyerni átlagban, mint mondjuk 40-essel.

Az, hogy ma több kisebb szörny jön, mint tegnap, vagy tegnapelőtt ez csupán a randomnak köszönhető. Én speciel hónapok óta maxos spektrálissal vadászom, de még mindig van olyan vadászat-tömb, amiben 1700 LE az átlag, és van 2 K fölötti is. A szórás mintavételi nagyság függvénye. Hiszen gondold el, ha hármasával vizsgálod az átlagot sokkal nagyobb szórást kapsz, mintha ezresével néznéd.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűTanafresFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1928. hozzászólás - 2009.06.10. 21:48:43
Kedves fejlesztők!

Nem akarjátok megcsinálni, hogy a felugró ablakok is szép színesek legynek? Mert olyan törést okoz bennem mindig amikor windowskéken felugrik...
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1929. hozzászólás - 2009.06.10. 22:06:59 (Válasz Tanafres #1928 hozzászólására.)
Ezt elég körülményes minden böngészőre megírni. Bár css-el meg lehetne oldani egy olyan ablakban, mint a mentor!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1930. hozzászólás - 2009.06.10. 22:22:48 (Válasz Nari77 #1925 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.06.10. 17:14:23

Most 10 vadászatból NÉÉÉÉGGY, jelzem NÉGY apró jött és egy kisebb. Pedig!! Most szint*2+15-ös szerencsém van. És ami még rettentően bosszantó, hogy ebből a 10ből a legnagyobb vadászatomnak az LE-jét meg sem kaptam


durva, ha nem jött volna 10-ből 4 apró.

ezen mit csodálkozol? lesz olyan is, hogy 10-ből 6 apró jön. meg 10-ből 9. meg 10-ből 10. ahogy minél többet játszol, annél gyakrabban fognak előjönni azok a variációk, amikre 0,1 vagy 0,01 vagy 0,0001% esély van.

ez statisztika. ha van rá esély, akkor bekövetkezhet. legközelebb jó ideig nem fog. az lenne a
Pontszám: 4.25
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1931. hozzászólás - 2009.06.10. 22:23:19 (Válasz Tanafres #1928 hozzászólására.)
van felugró ablak? mikor jön elő?
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1932. hozzászólás - 2009.06.10. 22:44:56 (Válasz winnie #1931 hozzászólására.)
Biztos sajtolni akarod e, meg biztos, hogy ezt a szakértelmet akarod fejleszteni szövegek.
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1933. hozzászólás - 2009.06.11. 20:10:20
elolvastam egy vadászat szövegét, megérte..

"Egy végzetúr táborát közelítetted meg észrevétlenül. Könnyes szemmel búcsúzik állatától, ami egy hatalmas idéző morf. Mellette már ott áll új kedvence, egy jóval nagyobb teremtmény. A távozó idomított állatot követed... "

LOL,
szóval könnyes szemmel búcsúzik tőle, és még ki sem sajtolja..
Pontszám: 7.45
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1934. hozzászólás - 2009.06.11. 20:14:54
Nem olyan gonosz mint te
Pontszám: 6
kedvelt taghungygFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1935. hozzászólás - 2009.06.15. 15:57:54
Egy gyors csel után a szilmill varázstőrrel XY védtelen felsőtestére támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le XY páncéljáról.

Nemtom, nekem valahogy nem passzolnak ezek a feélkövér dolgok.
Pontszám: 5
fórumozóK1k1k1Nő
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1936. hozzászólás - 2009.06.16. 22:33:51
Üdv, mindenkinek!
Mivel kb. fél éve játszom ezen a játékon, úgy gondoltam ezen a fórumon megosztom véleményemet, tapasztalataimat a többi játékossal, kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye erről a játékról. Akkor hát bele is vágok:
A játék abból a szempontból keltette fel az érdeklődésemet, hogy egy karaktert kell fejleszteni nem pedig egy városépítő/falu alapító játék. Induláskor kicsit fenntartásokkal kezeltem azon információkat, hogy úgymond nincs vége a játéknak, meddig lehet, fejleszteni, illetve a játék élményét fenntartani a fejlesztőknek. A kettes világ indult akkoriban kis késéssel regisztráltam és azon játszok jelenleg is. A kezdeteknél feltűnt az őskő kiemelt szerepe ebben a játékban, az elején ez számomra még nem volt zavaró, hiszen hasonló szinten voltak még a játékosok, ekkor ez még nem volt úgymond nagy előny. A játék előre haladtával viszont egyre inkább arról szólt a dolog, hogy aki ősköves felszerelést, illetve prémium tagságot vállt az a játékban tapasztalatom szerint irreálisan nagy előnyöket kap, a játék kezdetétől létező egyre erősebb fókuszkristályokat is őskőért árusítják, természetesen a már eddig is irreálisan erős prémium felszereléssel ezen bónuszokkal felvértezett játékosok még erősebbek lesznek. Igen érdekesnek tartom a csaták random (gondolom így zajlik le) rendszerét is több esetben előfordult, hogy igen nagy különbséggel rendelkeztem, a felszerelés minőségét, a tulajdonság összeg és szakértelem fejlettségi szintjét nézve és vereséget szenvedtem (az említett időben még nem volt Háború csarnoka), "természetesen" ez visszafelé nem volt érvényes tehát , ha megtámadott egy jóval erősebb karakter akkor engem minden esetben vereséget szenvedtem. Másik érdekes dolog a kvíz, véleményem szerint a teljes kvíz rendszert meg kellene szüntetni, az adatbankban melyet folyamatosan szűrnek (admimok, kvíz3 beírás alapján), mégis tele van helyesírási hibával bent lévő kérdésekkel, illetve a kvíz tájékoztatónál ki van írva, hogy ne tegyen fel senki képregényes, szerepjátékos kérdést, mert az nem tartozik az alapműveltséghez, mégis iszonyúan nagy mennyiségben lehet ezen kérdésekkel találkozni. A feltett kérdések elfogadási ideje is igen érdekes, volt olyan eset, hogy még aznap meg kaptam az értékelést és olyan is, hogy négy kérdés helyes megválaszolása után már a következőt írhattam volna amikor megérkezett. Az értékelés igen érdekes, hogy valamelyik fórumtopicban olvastam, hogy többen kell elfogadni, illetve elutasítani egy kérdést, nálam többször előfordult, hogy 1 jó válasz után el lett fogadva, az elutasított kérdésnél ezt nem láthatom, de feltételezem, hogy ilyen esetem is volt. Ma feltehettem egy következő kérdést, melyben úgymond leteszteltem a kérdés értékelés gyorsaságát. Feltettem egy kérdést mely az elmúlt 10 kvízkérdésem elfogadásáról szólt, rekord sebességgel érkezett meg az értékelés, természetesen az azonnal törölni kategória, nem kellett hozzá 10perc sem.
Mivel bízom abban, hogy a fejlesztések számomra is pozitív irányba fognak elindulni, remélem egy alkalommal ugyanebben a topicban leírhatom ezeket is, de jelenleg ez még távol van.
Pontszám: 6.50
közellenségVazze2Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1937. hozzászólás - 2009.10.20. 16:10:07
Ez a legjobb játék a világon már több mint egy éve játszom mindjárt 42. szintű vagyok!!!!!!!!!!!!!!
Az összes haverom megunta és törölte magát de én nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Központ kiszáll, tőke hal risszál!
Pontszám: 2.38
népszerűtlenCONANFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1938. hozzászólás - 2009.10.22. 11:08:18
Az Oroszlánok szövetség kampányt indít a döntetlen küldetés ellen. Egy olyan játékban, ahol nagyon sok a pszichopata , élvezkedő játékos, akik tönkre pofozzák a döntetlennel szenvedő , levetkőzött társaikat, nincs értelme ennek az egyébként is megalázó küldetésnek!

Továbbá kampányolunk a túlzott szintkülönbségű portyázás ellen, hiszen mi értelme bármilyen mértékű fejlődésnek...5-6-7 szint különbséget lehetetlen áthidalni!
Szeretnénk elérni a max. 3 szint különbségű portyázást, ahol már talán reális esély lehet akár a győzelemre is!

Ha támogatod a kampányunkat, akkor írd ki a szövetséged adatlapjára te is!

Talán így játszhatóbbá lehet tenni a játékot...ami így , lássuk be, nem sok élményt ad!
Pontszám: 3.13
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1939. hozzászólás - 2009.10.25. 21:17:42 (Válasz CONAN #1938 hozzászólására.)
Egymás után 4 karakter lő agyon a varázslatával, mikor 70-100-zal nagyobb az iq-m. No ilyenkor megvan a véleményem a játékról ...
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.85
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1940. hozzászólás - 2009.10.25. 23:18:04 (Válasz Ricardo #1939 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.10.25. 21:17:42
Egymás után 4 karakter lő agyon a varázslatával, mikor 70-100-zal nagyobb az iq-m. No ilyenkor megvan a véleményem a játékról ...


Ezzel azzal lehet egyenlő mintha 4esed lenne a lottón:) ha vigasztal:)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.38
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!