Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóLacuss18Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1281. hozzászólás - 2009.01.10. 10:54:54
Hello mondenki!

Én szerintem jó a játék viszonylag sok lehetőséggel de azt kifogásolnám h a harc rendszere rendkívül aránytalan mert olyan ellenfelek vernek meg akiknek 5-6 pontokkal kevesebb a képességeik összértéke irreális rögtön a cuccokról nem is beszélve h nem is ad nekik semmivel se többet mint nekem és mégis kikapok rendszeresen olyantól aki meg se tudna ütni ráadásul a semmi képesség pontjaival nagyobbat sebez...

Én befejeztem a játékot Gladiators ugyanez ugyanezért hagytam abba mert elismerem 1x megver van esélye de h mindig...
Pontszám: 5.33
utáltWererFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1282. hozzászólás - 2009.01.10. 11:08:56
Ezért nem kel abahagyni,
igen megvernek különben ez azért van hogy ök gyengébek érjenek elened valamit,
igen tul sokat érnek de szerintem ez nem nagy gond.
De azért egy 1 es szintü ne verjen me egy 30 ast de erre nincs is nagyon lehetöség
Pontszám: 3
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1283. hozzászólás - 2009.01.10. 19:14:21
Az én ötletem a következő lenne:

Új szövetségi épület, ahol VP-t lehetne átváltani ÉP-re 2:1 arányban
Ez akár lehetne egy szakértelem is, melynél minél magasabb szintű a szakértelem, annál kevesebb VP-be kerül egységnyi ÉP.

Vélemények?
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 3.57
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1284. hozzászólás - 2009.01.10. 19:43:28 (Válasz Lacuss18 #1281 hozzászólására.)
Idézet: Lacuss18 - 2009.01.10. 10:54:54
Hello mondenki!

Én szerintem jó a játék viszonylag sok lehetőséggel de azt kifogásolnám h a harc rendszere rendkívül aránytalan mert olyan ellenfelek vernek meg akiknek 5-6 pontokkal kevesebb a képességeik összértéke irreális rögtön a cuccokról nem is beszélve h nem is ad nekik semmivel se többet mint nekem és mégis kikapok rendszeresen olyantól aki meg se tudna ütni ráadásul a semmi képesség pontjaival nagyobbat sebez...

Én befejeztem a játékot Gladiators ugyanez ugyanezért hagytam abba mert elismerem 1x megver van esélye de h mindig...


ezt nem is értem. 5-6 tulajdonségkülönbség? még 50-60-nal is lehet bármi, hiszen valaki támadást nyom, más meg mágiát.
Pontszám: 5
irritálóHóföldi DrakoFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1285. hozzászólás - 2009.01.10. 19:54:47
Amikor meghallottam, hogy galetkikről szól a játék, mint akinek rakéta van a hátsójában úgy rontottam fel a netre és regisztráltam, aztán láttam, hogy ez a játékmenet a legkevésbé lenne jellemző egy galetkire. Egy galetki igaz, hogy irdatlan mennyiségű tárgyal rendelkezik, szinte semmit nem dob ki, de a végtagjait fejleszti főleg, és azokkal harcol. Erre mit látok? Sehol még egy ici pici tüskés karom se, vagy tűzlehelet, semmi, tiszta Fairlight hívő mágus-harcos karakter. Na mondom szép... A játék magában jó, csak más háttér kellet volna hozzá, vagy pedig a fegyverek helyett testrészeket árulhatna a lélekkufár, dehát ez van. Majd egyszer valaki biztos megcsinálja a galetki játékot nekem. A játékot 10/8ra értékelném, mert alapjáraton megkapná a tíz pontot, de szerintem kegyetlenül mellényúltunk ezzel a háttérrel és kivitelezéssel.

Plusz. Ötlet a fejlesztéshez. A keresőben rendkívüli módon frusztráló, hogy nem tudok rákeresni konkrét szövetségre. Anno ez biztos nem volt gond, mert volt vagy 30 össz visz, most viszont több ezer van, és mire egyet megtalálok, megnézem, hogy érdemes e megtámadni, és mire a szövetségi társaim is megnézhetik, az szörnyen hosszú idő, ezt lehetne evvel lerövidíteni.

Plusz. Valahol már eredetileg is olvastam, hogy jobb lenne, ha tulajdonságösszeg alapján lehetne portyázni, mert így hiába vagyok 20-as, ha jön egy 18-as negyvennel magasabb tulajdonságösszeggel és lever. Ugyanígy én is vertem már 180 tulajdonságösszegű 23-as karaktert. A portyázáspontokat pedig úgy lehetne elosztani, hogy alapból 5 eltérést engedélyez a tulajdonságösszegben, de 96 perces beállításnál már 20 vagy 15 is lehet. Így mindenképp sportszerű marad a játék, és nem az lesz, hogy szintet lépsz, és azonnal lefarmolnak azok, akik már bőven benne járnak a szintben és akkora tulajdonságaik vannak, amekkorákról csak álmodsz.
Pontszám: 3.40
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1286. hozzászólás - 2009.01.10. 19:59:47 (Válasz Hóföldi Drako #1285 hozzászólására.)
Idézet: Hóföldi Drako - 2009.01.10. 19:54:47
Amikor meghallottam, hogy galetkikről szól a játék, mint akinek rakéta van a hátsójában úgy rontottam fel a netre és regisztráltam, aztán láttam, hogy ez a játékmenet a legkevésbé lenne jellemző egy galetkire. Egy galetki igaz, hogy irdatlan mennyiségű tárgyal rendelkezik, szinte semmit nem dob ki, de a végtagjait fejleszti főleg, és azokkal harcol. Erre mit látok? Sehol még egy ici pici tüskés karom se, vagy tűzlehelet, semmi, tiszta Fairlight hívő mágus-harcos karakter. Na mondom szép... A játék magában jó, csak más háttér kellet volna hozzá, vagy pedig a fegyverek helyett testrészeket árulhatna a lélekkufár, dehát ez van. Majd egyszer valaki biztos megcsinálja a galetki játékot nekem. A játékot 10/8ra értékelném, mert alapjáraton megkapná a tíz pontot, de szerintem kegyetlenül mellényúltunk ezzel a háttérrel és kivitelezéssel.

Plusz. Ötlet a fejlesztéshez. A keresőben rendkívüli módon frusztráló, hogy nem tudok rákeresni konkrét szövetségre. Anno ez biztos nem volt gond, mert volt vagy 30 össz visz, most viszont több ezer van, és mire egyet megtalálok, megnézem, hogy érdemes e megtámadni, és mire a szövetségi társaim is megnézhetik, az szörnyen hosszú idő, ezt lehetne evvel lerövidíteni.

Plusz. Valahol már eredetileg is olvastam, hogy jobb lenne, ha tulajdonságösszeg alapján lehetne portyázni, mert így hiába vagyok 20-as, ha jön egy 18-as negyvennel magasabb tulajdonságösszeggel és lever. Ugyanígy én is vertem már 180 tulajdonságösszegű 23-as karaktert. A portyázáspontokat pedig úgy lehetne elosztani, hogy alapból 5 eltérést engedélyez a tulajdonságösszegben, de 96 perces beállításnál már 20 vagy 15 is lehet. Így mindenképp sportszerű marad a játék, és nem az lesz, hogy szintet lépsz, és azonnal lefarmolnak azok, akik már bőven benne járnak a szintben és akkora tulajdonságaik vannak, amekkorákról csak álmodsz.

ez benne a lényeg, hogy szinthez van kötve, mivel a szint csak egy jelképes dolog. képzeld el, hogy nagyjából ugyanolyan erősek csatáznának. annak nem sok értelme lenne.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5.40
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1287. hozzászólás - 2009.01.10. 21:28:27 (Válasz Hóföldi Drako #1285 hozzászólására.)
Idézet: Hóföldi Drako - 2009.01.10. 19:54:47
Plusz. Ötlet a fejlesztéshez. A keresőben rendkívüli módon frusztráló, hogy nem tudok rákeresni konkrét szövetségre. Anno ez biztos nem volt gond, mert volt vagy 30 össz visz, most viszont több ezer van, és mire egyet megtalálok, megnézem, hogy érdemes e megtámadni, és mire a szövetségi társaim is megnézhetik, az szörnyen hosszú idő, ezt lehetne evvel lerövidíteni.


használd a portyaablakot.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1288. hozzászólás - 2009.01.10. 21:36:11 (Válasz Hóföldi Drako #1285 hozzászólására.)
Idézet: Hóföldi Drako - 2009.01.10. 19:54:47
a fegyverek helyett testrészeket árulhatna a lélekkufár


"Főnök, adjon már két húszkilós csápot, meg egy szép darab tűzleheletet!"

Nem tudom, hol olvastad azt, hogy galetkik vagyunk, mert én pl. sehol. VÉGZETURAK vagyunk, akiknek az elődei pár ezer évvel és evolúciós lépcsőfokkal korábban galetkinek nevezték magukat. Igaz, a Hegy belsejében és a pusztában még élnek elkorcsosult egyedeik, de a törzsfejlődés világosan megmutatta, melyikünk az életképesebb a mai kegyetlen világban.
Pontszám: 7.50
népszerűShadowmasterFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1289. hozzászólás - 2009.01.11. 04:07:25
Kicsit drágának találom a fertőzésnél hogy 1%ot hatezer lélekenergiáért csökkenti.
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1290. hozzászólás - 2009.01.11. 08:27:39 (Válasz Shadowmaster #1289 hozzászólására.)
Csak 20. szinten kerül 6000-be, egyébként szinted*300 LE-be kerül.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1291. hozzászólás - 2009.01.11. 08:43:39
Sztem annyira nem drága,ha jobban belegondolunk,mert 20. szinten 6000-ért lassan már csak 1 tul.,szakértelem pontot lehet fejleszteni(persze attól függ...).
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1292. hozzászólás - 2009.01.11. 08:49:12 (Válasz csati777 #1288 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2009.01.10. 21:36:11
Idézet: Hóföldi Drako - 2009.01.10. 19:54:47
a fegyverek helyett testrészeket árulhatna a lélekkufár


"Főnök, adjon már két húszkilós csápot, meg egy szép darab tűzleheletet!"

Nem tudom, hol olvastad azt, hogy galetkik vagyunk, mert én pl. sehol. VÉGZETURAK vagyunk, akiknek az elődei pár ezer évvel és evolúciós lépcsőfokkal korábban galetkinek nevezték magukat. Igaz, a Hegy belsejében és a pusztában még élnek elkorcsosult egyedeik, de a törzsfejlődés világosan megmutatta, melyikünk az életképesebb a mai kegyetlen világban.


Te csati. Mi elvileg galetkik vagyunk. Mivel galetkik voltunk mikor feljöttünk szétrúgni az Ellenség hátsóját. Márpedig életünk során had ne menjünk át evolúciós fejlődésen. Amúgy szerintem ekkor visszafejlődésen, mert egy lélekenergiaszívó csáp, ami nagyobbat ütött mint a szuper ereklye kardok meg egy vámpirizáló fogsor esetleg mérgező farok, stb., na ha ehhez képest az az evolúció, hogy most kénytelenek vagyunk újra fegyvert használni, hát ő... De ez meg egy ilyen játék, és kész! Nem ezen kell fennakadni. (Szerepjátékos szempontból ezt úgy rendeztem le magamban, hogy a fertőzés meggátolja ezen képességeinket).
A hozzászólást Byzon módosította 2009.01.11. 08:50:02-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.50
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1293. hozzászólás - 2009.01.11. 09:41:12 (Válasz Lacuss18 #1281 hozzászólására.)
Idézet: Lacuss18 - 2009.01.10. 10:54:54
Hello mondenki!

Én szerintem jó a játék viszonylag sok lehetőséggel de azt kifogásolnám h a harc rendszere rendkívül aránytalan mert olyan ellenfelek vernek meg akiknek 5-6 pontokkal kevesebb a képességeik összértéke irreális rögtön a cuccokról nem is beszélve h nem is ad nekik semmivel se többet mint nekem és mégis kikapok rendszeresen olyantól aki meg se tudna ütni ráadásul a semmi képesség pontjaival nagyobbat sebez...

Én befejeztem a játékot Gladiators ugyanez ugyanezért hagytam abba mert elismerem 1x megver van esélye de h mindig...
én most újrakezdtem, vettem magamnak pajzsot és páncélt, megtámadok egy olyat, aki nem fejlesztett magán. vesztek. na jó, megint megtámadok egy olyat. megint vesztek. most mínusz 10%-kkal megtámadok egy olyat, akinek már pajzsa is van, erre legyőzöm...
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
közellenségFelthisFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1294. hozzászólás - 2009.01.12. 19:53:56
Vélemények a játékról...hmm.Nos hát lássuk.Ez a játék nagyszerű,és teljesen kiegyensúlyozott,egészen addig míg egy karakter nem lesz magasabb 10-es szintnél.Az elején annyira tetszett,hogy rögtön indítottam az első világon is egy karaktert,de ahogy egyre több időt töltök a játékkal rájövök arra,hogy -és ezt nagyon fájó szívvel mondom- bitefight szintre esik vissza a játék 10+ nál.Vettem ősköveket is,persze,gondoltam nyilván azért vernek le mert nem vagyok premium tag.És itt jön a poén.Megvettem magamnak a premiumos cuccokat,és olyan ellenfelek vernek meg,akiknek a felszerelései sokkal rosszabbak az enyémnél,és a tul.összegeik is épphogycsak megközelítik az enyémet.Előszörre azt mondtam oké,biztos csak szerencséje volt.De mikor 5-6 odszorra vernek meg ilyen karakterek..na erre mondom én azt hogy többet az életben nem fizetek ezért egy vasat sem.Nem beszélve arról hogy ha nem azok vernek meg,akkor olyanok akik 3 szinttel magasabbak mint én,mégis 200 akat sebeznek belém.A legbosszantóbb ebben az,amikor egy ilyen arc 980 LE t szív tőlem.
Pontszám: 3
közellenségFelthisFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1295. hozzászólás - 2009.01.12. 19:59:02
Próbáltam a szokásos trükköket hp leveretés stb,ez működött is kölyökszinten,de 10 felett már korántsem lehet annyi LE t összeszedni amennyi kéne.Nagyon kérek minden illetékest hogy kezdjenek valamit ezzel a harcrendszerrel,mert ez így nagyon nincs rendben.
Felthis
Pontszám: 3
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1296. hozzászólás - 2009.01.12. 20:02:56 (Válasz Felthis #1294 hozzászólására.)
Idézet: Felthis - 2009.01.12. 19:53:56
Vélemények a játékról...hmm.Nos hát lássuk.Ez a játék nagyszerű,és teljesen kiegyensúlyozott,egészen addig míg egy karakter nem lesz magasabb 10-es szintnél.Az elején annyira tetszett,hogy rögtön indítottam az első világon is egy karaktert,de ahogy egyre több időt töltök a játékkal rájövök arra,hogy -és ezt nagyon fájó szívvel mondom- bitefight szintre esik vissza a játék 10+ nál.Vettem ősköveket is,persze,gondoltam nyilván azért vernek le mert nem vagyok premium tag.És itt jön a poén.Megvettem magamnak a premiumos cuccokat,és olyan ellenfelek vernek meg,akiknek a felszerelései sokkal rosszabbak az enyémnél,és a tul.összegeik is épphogycsak megközelítik az enyémet.Előszörre azt mondtam oké,biztos csak szerencséje volt.De mikor 5-6 odszorra vernek meg ilyen karakterek..na erre mondom én azt hogy többet az életben nem fizetek ezért egy vasat sem.Nem beszélve arról hogy ha nem azok vernek meg,akkor olyanok akik 3 szinttel magasabbak mint én,mégis 200 akat sebeznek belém.A legbosszantóbb ebben az,amikor egy ilyen arc 980 LE t szív tőlem.

a tulajdonságösszeggel vigyázz, van aki aránytalanul osztja el, annak olyan mintha több lenne.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 8.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1297. hozzászólás - 2009.01.12. 21:55:15 (Válasz Felthis #1294 hozzászólására.)
A kezdők hibája, hogy a tulajdonságösszeget nézik - magas szinten már tök érdektelen. Én simán nekimegyek nálam 50-nel magasabb összegűnek is, egyszerűen azért, mert jobb fegyverem, brutál állatom és 2-vel több harci köröm van.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1298. hozzászólás - 2009.01.12. 23:06:39 (Válasz Mortimer #1297 hozzászólására.)
Ezt tanúsíthatom, hogy gyulladna rád a gatya!
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1299. hozzászólás - 2009.01.12. 23:53:13 (Válasz Felthis #1294 hozzászólására.)
nem t'om én 23-as(ill kb 2 órája 24-es vok)és tegnap 5-en támadtak meg abból egy lebeszálve jött a többi felüről támadott kb +40-50 TÖ-vel és a 4-ből 3-at elvertem pedig nekem se brutál fegyverem +köröm is MÉG csak egy van a szakikkal is levagyok maradva
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1300. hozzászólás - 2009.01.13. 07:57:15
Nem találtam jobb helyet ennek:

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 173 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.

Vannak érdekes fordulatok ebben a játékban
Próbálom elképzelni a jelenetet: ütöm-vágom, ezer sebből vérzik az ellenfelem, míg én elhajolok, kitérek, meg se tud karcolni. Majd a csata végén valami hirtelen meggondolásból úgy csinálok, hogy "auuu, hörrrrr, blöööööö".

De egyébként ezt a kivégzésnél tényleg leírták, hogy mindegy a sebzés, kizárólag a maradék ÉP vs. kivégzés*5 számít.
No de akkor is....

Ja, magát a játékot nem méltatom, mert túl hosszú lenne felsorolni, mi minden tetszik benne
Pontszám: 9.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!