Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1801. hozzászólás - 2009.04.14. 11:06:43
Meg azt mondanom sem kell, hogy nem mindegy, hogy 37 CSP-ből játszok, vagy 15-30 PP-ből.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1802. hozzászólás - 2009.04.14. 11:22:18
Sajnálom, hogy a húsvéti locsolkodás nem aratott egyöntetű sikert, bennünk a jószándék vezérelt, de elismerem, hogy a rendszer előnyösebb volt a fiúk számára. Valószinűleg annyival meg kellett volna még toldani, hogy a lányok nem veszítenek lélekenergiát, és az állatuk mindenképpen fejlődik a csatában, akkor biztos nem lett volna panaszra ok. A jövőben igyekszünk ezt tökéletesebben megoldani.
Pontszám: 5.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1803. hozzászólás - 2009.04.14. 11:33:05 (Válasz Miklós #1802 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.04.14. 11:22:18
Sajnálom, hogy a húsvéti locsolkodás nem aratott egyöntetű sikert, bennünk a jószándék vezérelt, de elismerem, hogy a rendszer előnyösebb volt a fiúk számára. Valószinűleg annyival meg kellett volna még toldani, hogy a lányok nem veszítenek lélekenergiát, és az állatuk mindenképpen fejlődik a csatában, akkor biztos nem lett volna panaszra ok. A jövőben igyekszünk ezt tökéletesebben megoldani.


Meg esetleg annyit, hogy csak az vegyen reszt benne, aki jelentkezik az egyeb menupont alatt. Amire egy jofajta sargasag hivja fel a figyelmet.
Pontszám: 6.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1804. hozzászólás - 2009.04.14. 11:47:09
jóvolt ez a Húsvét...férfinap úgysincs nőnap viszont igen majd akkor legközelebb a csajok jobban járnak azt kész...kicsit most terror volt a lányoknak háde nahh eccer 1 évben a férfiaknak is lehet habzsolni a dolgokat...

akik meg lengették a véreskardot az elmult 2 nap alatt azoknak csak annyit szertnék modnani hogy...lol...

én kb 350 lélekenrgiát kaptam minden egyes nőtől és saccperkbra olyan 14 000 lléét profitáltam belőlük a 2 nap alatt azé ez egész szép kis összeg...úgyhogy én elégedetten dőlök hátra...

ám az tény hogy jövőre majd valmivel humánosabb megoldást kell kitalálni hogy a nőstények se húzzák a szájukat az iylenkor ugrásszerűen megszaporodó látogatók láttán...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.67
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1805. hozzászólás - 2009.04.14. 15:30:14 (Válasz Dr_Faktor #1804 hozzászólására.)
Hogy nem aratott osztatlan sikert, az talán nem a megfelelő kifejezés.

Várjuk a kompenzációt.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.40
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1806. hozzászólás - 2009.04.14. 19:37:02 (Válasz Dr_Faktor #1804 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.14. 11:47:09
j

én kb 350 lélekenrgiát kaptam minden egyes nőtől és saccperkbra olyan 14 000 lléét profitáltam belőlük a 2 nap alatt azé ez egész szép kis összeg...úgyhogy én elégedetten dőlök hátra...

ám az tény hogy jövőre majd valmivel humánosabb megoldást kell kitalálni hogy a nőstények se húzzák a szájukat az iylenkor ugrásszerűen megszaporodó látogatók láttán...


Nekem meg esélyem volt a nulla lére, ami pont 14000-rel kevesebb a tiédnél. Mi az két szakértelempont? Semmiség... *irónia*

De a max átgondolatlanság a következő:
Háború. Y, a nő, péntek reggel lemegy a térképről (rokonok, család, akármi), és kedd reggel a következőt látja: Ellenfelei, pasik, úgy támadták 30 percenként, hogy minden győzelem után felgyógyították vissza 15% közelébe, de legalább fél órányi gyógyulásra attól. Ezen a női karakteren -milyen pompás ünnepi meglepetés- lehetett hozni a két nap közel száz győzelmet, tehát a háború ezen eldőlhetett. Úgy, hogy péntek reggel ez még nem volt ismert.

Na ezzel van a bajom!

Nem tudom volt-e ilyen,
A hozzászólást majnx módosította 2009.04.14. 19:44:41-kor
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1807. hozzászólás - 2009.04.14. 19:58:26 (Válasz majnx #1806 hozzászólására.)
Még egy nő sem olyan buta, hogy egy háború közepén három napra prédának hagyja a karakterét, láthatatlanság/katakomba nélkül.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.36
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1808. hozzászólás - 2009.04.14. 20:35:44 (Válasz Mortimer #1807 hozzászólására.)
Hű, hát ez azért pöppet sértőre sikeredett, vagy mondjak hímsovinisztát?
A példa tényleg éles volt, de lásd be hogy reggel minimumra ütve az ember bizalommal ott hagyja a karakterét másnap reggelig, mivel másnap mondjuk kb. négyszer üthetnek rá, mindannyiszor visszaküldve a támadhatatlanságba. Ha ez felszorzódik duplára-triplára a tudomása nélkül, az már nem mindegy.

Amúgy sajnálom hogy acsarkodás lett a vége az ötletnek. A hölgyeknek túl kell lépni rajta, az uraknak viszont szerintem nem megengedhető az a bizonyos még egy rúgás.
Pontszám: 6.50
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1809. hozzászólás - 2009.04.14. 21:01:24
Az ötlet szerintem mindeképpen értékelendő, nagyon kedves
Szerintem akkor nem lett volna ebből ekkora felháborodás, ha kiegyensúlyozottabb a dolog a két nem között - pl. a lányok fiúk ellen vívott győztes csatáiért is jár extra LE meg a fiúk is kapnak vesztesként ÉP-t. Mert akkor a lányok is verhették volna a fiúkat... (én hiába vertem őket, nem jött extra LE - és ez azért - tekintve hogy ebből lehet fejleszteni - elég hmm.. hogyismondjam hátrányba taszította a lányokat). És rajtam legalább nem "gázolt át a fél élmezőny" mint Omaher-en.
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1810. hozzászólás - 2009.04.14. 22:15:00 (Válasz Mortimer #1807 hozzászólására.)
"Még egy nő sem olyan buta..."
Nem, a nők előre látják, hogy egy támadással feljebb fogják gyógyítani őket, mint amennyit levernek róluk, mert ez eddig mindig így volt, és tiszta hülye, aki nem tudta.
Persze csak a nők.
LOL!
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.14. 22:16:45-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1811. hozzászólás - 2009.04.14. 23:57:36 (Válasz Mortimer #1807 hozzászólására.)
Ja, Darah, épp ezt akartam reagálni... csak megelőztél.
Az a hivatkozott háború akár kinézhetett péntek reggel sima győzelemnek is...egy nap alatt új szabályok meg felborítják a számítást.
Lásd v1 Lélekőrök, a top 5 szövivel (-TGY) vannak háborúban, és a legerősebbjeik nők. Lehet, hogy ők bőven buktak az ügyön.

Amúgy én láthatatlan voltam végig, ami nem nagyon érdekelte a +5 szintűeket. 14-ből 13 elvert, az állataim sebződését 950-ig számoltam, aztán feladtam.

Katakombába meg nem lehet minden hétvégén berohangálni.
Pontszám: 8.33
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1812. hozzászólás - 2009.04.15. 16:56:46 (Válasz Mortimer #1807 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.04.14. 19:58:26
Még egy nő sem olyan buta, hogy egy háború közepén három napra prédának hagyja a karakterét, láthatatlanság/katakomba nélkül.


Most én szégyellem magam egy kicsit a te nevedben is. Miért kell a lányokat sértegetni? Miért kell kioktató stílust felvenni? És ha már oktatsz, akkor okosságot mondj, ne féligazságot. Te nem kezdő karakter vagy. Pontosan tudod, hogy a láthatatlanságnak és a katakombának is előfeltétele van. Nem ugrálunk ki-be, kivéve ha előzetesen felkészülünk rá, és 12 órán keresztül nem portyázunk. Ha csendben maradtál volna, akkor bölcsebb maradtál volna.
A hozzászólást Petur módosította 2009.04.15. 16:57:13-kor
Pontszám: 8
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1813. hozzászólás - 2009.04.15. 17:04:35 (Válasz Petur #1812 hozzászólására.)
Ő is sarkított, én is sarkítottam, direkt. A példa nagyon blőd volt.

De hogy neked is válaszoljak, hosszú hétvégére nem szoktak úgy elmenni az emberek, hogy aznap reggel döntenek. Csak az előtte való este portyáit kell kihagyni.

Ami még zavar, hogy Jaana, Tierga illetve még páran akik valóban megszívták, nem panaszkodtak több hozzászólásban emiatt, majnx pedig - aki csupán feltételezi, hogy voltak ilyenek - igen. Nem mellesleg az 1733-as hozzászólásban pont én vetettem fel az egész fórumon elsőnek, hogy ez nem volt annyira jó ötlet.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.04.15. 17:05:08-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.20
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1814. hozzászólás - 2009.04.15. 17:18:48 (Válasz Mortimer #1813 hozzászólására.)
Ha már így szóba jöttünk...

Az az igazság hogy nekem nagyon tetszett az ötlet, aranyos volt a leírás (a "megajolsz"-szal együtt ).
A konkrét megvalósítás, mármint hogy kinek a lé, kinek a szívás jutott, az már persze nem esett jól.

A hétvége egy részét gombában töltöttük (ki igen, ki nem), a másik részében pedig próbáltuk megoldani a problémát, több-kevesebb sikerrel. Van olyan szövetségi társunk, aki súlyos ezreket (tízezreket) bukott többek közt emiatt is és a háborúinkra enyhén szólva kártékony hatással bírt.

De az alapötlet aranyos, ezért nem panaszkodtunk túl sokat
A hozzászólást cirip módosította 2009.04.15. 17:20:05-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagmajnxNő
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1815. hozzászólás - 2009.04.15. 22:39:09
Nem igazán hat meg, hogy egyes játékosok egyet értenek-e velem, az őrjöngésem elérte célját: Miklós egyszer egy ujjával megvakarta a fejét, átgondolván a móka más aspektusait. Talán a következő meglepi emiatt lesz élvezetesebb mindenkinek.
Ezzel minden ilyen vitát részemről befejeztem.
Pontszám: 3
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1816. hozzászólás - 2009.04.17. 18:29:04
nekem néha úgy tűnik hogy a fejlesztések/meglepetések átgondolása nem éppen a beho erősségei
Pontszám: 7.50
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1817. hozzászólás - 2009.04.17. 18:43:48
ez a random ... de hogy ekkora, 150 vadászatból egy lényt nem tudok elfogni, akinek meg 6al kevesebb a csapdakészítése, ennyiből pont hárommal többet fogott el
Pontszám: 6
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1818. hozzászólás - 2009.04.17. 20:55:02 (Válasz Andaxin #1817 hozzászólására.)
Idézet: Andaxin - 2009.04.17. 18:43:48
ez a random ... de hogy ekkora, 150 vadászatból egy lényt nem tudok elfogni, akinek meg 6al kevesebb a csapdakészítése, ennyiből pont hárommal többet fogott el


Mekkora a szerencséd? Nagyban befolyásolja az elfogást.

Pl. Nekem 127-es szerencsével, 190 vadászatból 28 befogásom volt.

Mindez 1 nap alatt.
A hozzászólást Szinv módosította 2009.04.17. 21:53:47-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1819. hozzászólás - 2009.04.17. 21:09:22 (Válasz Andaxin #1817 hozzászólására.)
Nekem annó 10+5-ös csapdakészítéssel, amikor ezt a küldit csináltam kb 180 vadászat alatt sikerült elfognom kemény 2-őt.

Most, hogy le van véve róla a turbó, most a 10es csapdakészítéssel, napi 2-3 megvan, sőt két napja 5öt fogtam el egy nap alatt.
Pontszám: 5
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1820. hozzászólás - 2009.04.18. 10:15:36
Nálam meg pont fordítva.
2-es csapdakészítéssel elfogtam 3 lényt pár vadászatból, 12essel meg semmit napok óta.

Pl. itt is megmutatkozik, hogy elsősorban nemcsak a tudás/akarás számít a karakterek fejlődésében és erejében, hanem kb. ugyanannyit tesz ki a mázlifaktor sajnos. Meg kell szokni valahogy, bár nehéz
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője