Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagPiper1000Nő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1861. hozzászólás - 2009.05.07. 14:34:08
és még 1 dolog!
Rendszeresen kéne frissíteni a szervert, és kidobni azokat akik már hónapok óta még vadászni sem vadásztak a karakterükkel!
Kezdtem egy új karaktert, elértem a négyes szintig, megnéztem a toplistát gondoltam utolsó helyen leszek, de nem! A közép kategóriába tartoztam, mert a vége, tele van egyes színtű 140-es karakterekkel!
Pontszám: 8.33
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1862. hozzászólás - 2009.05.07. 18:21:22
Arra gondoltam hogy lehetne vmi képes kvíz is. Úgy értem, hogy fel lehet tölteni egy képet (nem túl nagyot) valami személyről vagy egy helységről és a 4 válasz közül kitalálni hogy melyik (szóval a rendes kvízben). Külön beállítás is lehetne hogy képek jöjjenek csak. Minden 500 helyes kvízkérdésnél lehetne felrakni ilyet. És ha jó lenne a feltett kérdés akkor szint* 250 LEt kapnál érte.

Ennyi lenne az ötletem, szerintem jobb is lehetne...
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1863. hozzászólás - 2009.05.07. 18:26:07 (Válasz gsziszi #1860 hozzászólására.)
Hidd el, lesznek majd olyan karakterek akik megunják a játékot "odafenn", illetve olyanok akik rájönnek hogy hol rontották el, és a tapasztalataik alapján újra megpróbálják. Ekkor pedig nincs más dolguk mint szólni az addigra 1000. szintre lépett régi ismerősnek, aki pár percre átugrik a szép új szövetségbe, és bármilyen épületet mellényzsebből megvesz nekik, például egy ilyen gyakorlóépületet.

A küldetést a portyások annyira nem szokták erőltetni, másrészt nem arról van szó hogy XY atomportyás folyamatosan ezzel töltené az idejét, az is bőven elég ha csak a regelés után pár hétig nyomja ezt. Az így megszerzett előny aztán már saját magát tolja maga előtt, ugyanaz mint amikor valaki rabszolgázik és szanaszét farmolja magát, aztán kap érte 3 nap kitiltást Letölti, és köszöni szépen, jól elvan.

Értem hogy a jószándék vezérel, de szerintem ha bármi olyat adnál ami "megéri", akkor pont hogy az lesz előnyben aki napközben is be tud lépni, és mondjuk 2 portya közt is benyomja a gyakorlást. Ha pedig olyat ami nem éri meg, akkor azok kerülnek vele hátrányba akik csak rövid távon gondolkodnak. Olyan mint a BFen a munka: kevés LÉ, röhejesen sok tp, és rohan vele előre.

Egyébként szerintem ezt inkább a Javaslatok topicban kéne folytatni

Edit: bocsesz, de az
A hozzászólást Bolsevik módosította 2009.05.17. 14:36:39-kor
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 7.50
kedvelt taggszisziFérfi
Végzetúr mester
332 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1864. hozzászólás - 2009.05.08. 22:27:25 (Válasz Bolsevik #1863 hozzászólására.)
ez nem a javaslatok?
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1865. hozzászólás - 2009.05.08. 22:45:51 (Válasz gsziszi #1864 hozzászólására.)
Nem.
Vélemények a játékról.
Pontszám: 5
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1866. hozzászólás - 2009.05.09. 11:24:47
A kezdetek óta inaktív játékosokat törölni kellene, mert a kezdőknek baromi idegesítő lehet.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 8
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1867. hozzászólás - 2009.05.10. 13:55:00
Skacok,most olvastam el a játék indulása előtti hozzászólásokat,és mindenki panaszkodott,hogy miért nincs térkép a játékban.Miklós ott írta is,hogy nem jutott az eszükbe a fejlesztéskor,és már nem tudják átírni. Gondolom ők már millió+1szer átgondolták,kéne/nem kéne,nem tudják megcsinálni stb..De szerintem ha bele vágnának,sok-sok gondot megoldanának a játékkal,és a játékosoknak sokkal-sokkal több lehetőségük lenne játszani,nem beszélve arról,hogy nagyon színesítené a játékot.Gondolok itt pl. egy mocsárra,ahol orling disznókra lehet vadászni,szövetségi vár,az egyetlen hely,ahol tudsz pihenni,először oda kell menned egy végzetÚrhoz,hogy megtámadd,stb.stb...
Nyilván,több hónapos munka lenne,a játék alapját nagyban át kéne írni/gondolni,de szerintem megérné.Mostanában minden játéknak van térképe,tehát arra is ügyelni kéne,hogy ne egy klón játék legyen.

Másik színesítő ötlet,ami nem ennyire bonyolult,a legenda interaktivizálása.(a két ötletet egybe is lehetne forrasztani)
Nem lenne ennyi munka,bár nyilván Baraty jobban ért hozzá.Ha mondjuk küzdesz a fertőzés ellen,akkor ilyen üzenet jelenne meg,ha nem,akkor amolyan.És számos lehetőség lenne ebben még.
Sokan vagyunk,akik nagy izgalommal olvassák a legendát,szintlépéskor,de az,hogy előre meg van írva,bármit csinálsz,nem változik,ugyanaz a fehér elf jelenik meg mindenkinek,kicsit rossz érzés..

De az első ötlet tényleg csak egy elvetemült ötlet,csak felvetettem,hogy mennyivel színesebb lenne vele a játék.
A hozzászólást Zokneenho módosította 2009.05.10. 13:56:18-kor
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 3.20
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1868. hozzászólás - 2009.05.10. 14:18:46
Idézet: Zokneenho - 2009.05.10. 13:55:00
pl. egy mocsárra,ahol orling disznókra lehet vadászni,szövetségi vár,az egyetlen hely,ahol tudsz pihenni,először oda kell menned egy végzetÚrhoz,hogy megtámadd,stb.stb...



Mi ez, Wow, vagy mi? Ez a Végzetúr, szerepjáték, nem mászkálós. Így szeretjük szerintem a legtöbben...szerintem kisebb gond is nagyobb annál, hogy ezt megvalósitsák, amikor még a portyarendszer se jó...
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.80
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1869. hozzászólás - 2009.05.10. 14:53:32 (Válasz Szabinho #1868 hozzászólására.)
jó,mondom,hogy csak egy elvetemült ötlet volt,amelyiket idézted,azt úgy értettem,hogy ha azon a helyen vagy éppen,benyomod a vadászatot,és csak azt az egy(több)féle szörnyet vadászod,mert csak az van ott.De mondom,csak egy ötlet volt,hagyjuk..
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 2.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1870. hozzászólás - 2009.05.10. 21:01:32
Kedves Játékostársunk,
Ha túl gyakran / túl sok üzenetet küldesz, spam szűrő rendszerünk átmenetileg letilthatja számodra az üzenetküldés lehetőségét. A következő üzenetet 1 óra múlva küldheted. Ha szövetségi társaidnak akarsz üzenni, használd a szövetségi fórumot.
Megértésedet köszönjük!


Ezt a nyomorékságot, csak küldit beszéltünk meg!!!!! EZ de idegesítő, azonnal vegyék ki ezt! Semmi értelme!
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1871. hozzászólás - 2009.05.10. 21:28:46 (Válasz Nari77 #1870 hozzászólására.)
Ha minden kötél szakad, használd az MSN-t...
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1872. hozzászólás - 2009.05.10. 21:36:28 (Válasz Cavalorn #1871 hozzászólására.)
És ha nincs?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1873. hozzászólás - 2009.05.10. 21:40:25 (Válasz D4vid #1872 hozzászólására.)
Akkor csináljon 1et!!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1874. hozzászólás - 2009.05.10. 23:14:59
Jó, és mégis hogy adjam meg neki az msn címemet, ha nem tudok üzenni??

De végül megoldottam úgy, hogy klánfórumban gyorsan beírtam, és hála égnek volt fent pár ember és továbbították
Pontszám: 5
kedvelt tagPiper1000Nő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1875. hozzászólás - 2009.05.11. 13:20:02
Az lenne a legjobb, ha a játékosnak jelezné a játék ha fontos üzenetet kapott a szövetségi fórumban. Sok embernek nem az az első hogy megnézze a szövetségét, max ha látja hogy ki van emelve sárgával. De ez is csak akkor van, ha történt valami, szavazás, akármi, de fórumnál, ha valaki bejegyzett valamit, akkor nem.
Ezen kéne változtatni. A térkép nem rossz ötlet, néhány küldetést is lehetne hozzá rakni (keresd meg drakint, vagy a sárkányt meg a hordaparancsnok stb.) és a legendát is ott olvashatnánk el. És ha ilyen küldit adna, akkor egyből jöhetne a következő novellácska. Ezzel kapcsolatban, akár a játékosok is küldhetnének történeteket. Meg kéne adni az alap történetet, és a játékosok ezzel megkönnyíthetnék a készítők dolgát. A vadászatoknál is meg lehetne frissíteni a szöveget, elég vicces, amikor nem vadászom le az óriás Vortex zombit, mert a kicsinyét óvja aztán egy csávó ad nekem + LE-t. A játékosok fantáziáján múlna, sokkal jobb vadászatok jöhetnének, nem pedig folyton a titán elől menekülő szörnyet vadászom egyfolytában. A kvízkérdések után 15%-ot kéne kapni, mert sok embert látok, akik 22-es színtűek, helyes válaszok 2, és nem hiszem hogy 5000-ből csak 2-t talált el, csak leszarja az egészet magasról.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1876. hozzászólás - 2009.05.11. 14:26:52 (Válasz Piper1000 #1875 hozzászólására.)
Azok farmkarakterek, lényegtelen számukra a százalék. Beszedi a LE-t, aztán másfél óra múlva megtámadja a főkarakter.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1877. hozzászólás - 2009.05.11. 14:32:38
Hiába írnánk történeteket még 1000-et vadászathoz,egy idő után az is unalmas lenne,és mindenki fejből vágná az összest.
A hozzászólást D4vid módosította 2009.05.11. 14:32:57-kor
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1878. hozzászólás - 2009.05.11. 14:39:26 (Válasz Piper1000 #1875 hozzászólására.)
Harmadik szint óta nem olvasom a vadászmeséket és 43 vagyok, nem hiányzott azóta sem.
Ez alól 1x volt kivétel, amikor magányos harcos is volt a vadászlistámban, akkor figyeltem mindig, de csak azért hátha látok egy olyat amikor "könyörög, mert páncélra gyűjt és inkább adakozik..." Ugye nem kell magyarázni miért
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1879. hozzászólás - 2009.05.11. 14:39:46
egy eccerű Fantasy kis városkával amoylan beépitett játéktérrel minden szerpejáccani és írni vágyó játékos tökéletesen kilenne elégítve...arrol nem is beszélve hoyg ezt beilleszteni a Végzetúr világába egyátalán nem vóóna nagy ördöngősség...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1880. hozzászólás - 2009.05.11. 14:42:24 (Válasz Dr_Faktor #1879 hozzászólására.)
Doktor úr, mi elszórt Őrtornyokban élünk a vadonban, nem?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!