Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
781. hozzászólás - 2008.11.21. 11:04:20 (Válasz Lazarantal #780 hozzászólására.)
"tanácsot mit csináljak jobban, hogy egy 17es ne verjen le rólam 250-300 HP-t, v hogy legyen esélym megverni."

most akkor le akarod nyomni vagy sem? döntsd el
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
782. hozzászólás - 2008.11.21. 11:11:21 (Válasz Mortimer #779 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.21. 09:55:42
Nézd meg Sharpát: 20-on senki, 19-en pedig 18 ember - ennek többsége pedig szövetségi társ, azaz ha nem tudna több, mint 3 szinttel lefelé ütni, a nyolc órás korlát miatt még elméletben sem tudná a 15 portyapontját kihasználni.


Vannak ötleteim, hogy tudja ilyen gyorsan szintezni a kariját, de bárhogy is teszi jól csinálja.

ha jól számoltam 58 embert tud Sharpa támadni úgy, hogy 3 szintet támad visszafele (20,19,18), és a rubin hordásokat leszámítva! Miért nem tudja ellőni a 15 portyapontját? És megjegyzem szerintem még így is győzne mindegyikben.
Pontszám: 7.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
783. hozzászólás - 2008.11.21. 11:17:55 (Válasz Lazarantal #777 hozzászólására.)
Végre vki érti miről akarok ugatni itten!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.33
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
784. hozzászólás - 2008.11.21. 11:20:15 (Válasz Mazlee #781 hozzászólására.)
Idézet: Mazlee - 2008.11.21. 11:04:20
"tanácsot mit csináljak jobban, hogy egy 17es ne verjen le rólam 250-300 HP-t, v hogy legyen esélyem megverni."

most akkor le akarod nyomni vagy sem? döntsd el


Oki akkor kifejtem!

Tud vki olyan módszert amivel bárkinek is van esélye 4 szinttel magasabb ellen? Nem, nem tud mert ilyen nem lehetséges!

Azaz ez egy olyan kérdés volt amire senki nem tud rendes megoldást adni, mert nem lehet! Rá akartam világítani, hogy akit megtámadnak annak nemhogy esélye sincs, de rendesen portyázni se fog tudni, mert ha " No HP! No Portya!"

Nade majd lesz vhogy! Eddig is volt, ezután is lesz! Majd kitalálok vmit ami v bejön v nem!

Sok sikert addig is mindenkinek mind IRL , mind ingame!
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
785. hozzászólás - 2008.11.21. 11:22:24 (Válasz Lazarantal #784 hozzászólására.)
az a néhány ügyeskedő több100k-s LE rablós biztos tudja a tutit
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
786. hozzászólás - 2008.11.21. 11:24:51 (Válasz Lazarantal #784 hozzászólására.)
Nincs esélyed, és ez így teljesen normális. Bár így lenne mindenkinél...

Van néhány ember, akik ellen a 4. szinttel magasabban lévőknek sincs esélyük, persze ők 200e felett raboltak, és emiatt játékegyensúly borító tényezőnek számítanak. Szerintem szégyen, hogy ezzel nem foglalkozik senki.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.17
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
787. hozzászólás - 2008.11.21. 11:41:27
Én nem raboltam több100k LE-t. Csak 100K-t!
Pontszám: 3
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
788. hozzászólás - 2008.11.21. 11:41:55
jAvasolnám, h a fertőzés leírás ne tünjön el amikor behúzok egy csökkentést.
A 2 sor messze még a messze helyett szivesebben olvasgatnám, h pontosan mi hogy is van.
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
789. hozzászólás - 2008.11.21. 12:05:23
Javasolnám a beholdernek h alkalamazzon egy kompetens, döntésképes és döntési jogkörrel bíró személyt aki főállásban a felemerülő javaslatok, problémák MEGVITATÁSÁVAL foglalkozik

A konstruktív vita:ez ismeretlen lehet, oda vissza párbeszéd nem pedig a ti írtok mi nem olvasunk csak döntünk hisz mi magunk vagyunk Bölcs Salamon reinkarnációja.

olyan felvetések voltak már az első napokon ami kb 2 perc programozást igényelnének egy jobb kiállású csimpánztól és nem lett belőle semmi.-pl a még lehetséges pihenés szám kiírása amikor pihensz.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagKalyndraNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
790. hozzászólás - 2008.11.21. 12:13:17 (Válasz Mortimer #786 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.21. 11:24:51

Van néhány ember, akik ellen a 4. szinttel magasabban lévőknek sincs esélyük, persze ők 200e felett raboltak, és emiatt játékegyensúly borító tényezőnek számítanak. Szerintem szégyen, hogy ezzel nem foglalkozik senki.


Ez a legnagyobb gond, hogy nem foglalkozik vele senki! Veszik az őskövet ők is, haszon van, a nagy többség meg ballisztikus ívben le vannak sajnálva...
Pontszám: 6.33
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
791. hozzászólás - 2008.11.21. 12:15:25
fölöslegesen téped a szádat, bejött nekik a cucc a vártnál jóval több zsét hoz, így nem kell vele 100%-osan foglalkozni, ha véletlenül jelentősen csökken a bevétel akkor elkezdenek próbálkozni.

a játék egyensúlyt meg felejtsd el, mivel nincs egységesz zsintmérő (mint minden normális játékban) így nem is lesz egyensúly. de jeriko ezt már több helyen kifejtette. semmi dolgod nincsen cska elfelejted a vadászat opciót és szépen ütöd a hülyegyerekeket akik sírnak miért csak 20 vadászatot lehet egyszerre indítani. 10 alat megállsz bermelyik szimpatikus szinten és naponta sok 1000 Le-t besöpörsz
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5.50
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
792. hozzászólás - 2008.11.21. 13:12:42 (Válasz Kalyndra #790 hozzászólására.)
Mivel kell foglalkozni apa?
Ha valaki napi több órát eltölt egy játék elött hadd engedtessék már meg neki, hogy jobb legyen, mint aki 2*5 percet vadászgat aztán sir a szája itt a fórumon hogy elverik a nagyok.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2008.11.21. 13:14:29-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
793. hozzászólás - 2008.11.21. 13:18:49 (Válasz Almási Viktor #792 hozzászólására.)
annál legyen is jobb... de a nagy többség nem 2*5percet játszik.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
794. hozzászólás - 2008.11.21. 13:23:42
Látom itt is vannak olyanok akik azt a szép régi magyar mentalitást követik, hogy adjanak nekem mindent ingyen. Ezért tart ez az ország ott ahol. Emberek vegyétek már észre, minden pénzbe kerül, ennek ellenére itt van ez a játék ahol pl. én is ingyen játszok, játszhatok. Igen vannak olyanok akik fizetnek érte, nekik köszönhető az, hogy a játék itt van és üzemel, s amíg fizetnek addig nem fogják leállítani vagy ha tönkre megy a serverben valami akkor kicserélik, hogy mi is tudjunk tovább játszani. Igen aki fizet had kapjon többet, aki többet foglalkozik a karakterével az többet is fejlődik, de gondolom ezt ti sose fogjátok megérteni, mert nektek dolgozni se kell, hisz mindent ingyen megkaptok és TI is ingyen megcsináltok mindent.
Ezenkívül, sehol nincs leírva, hogy ha kevesebbet foglalkozol a karaktereddel, akkor is ugyan úgy fogsz fejlődni, mint az aki többet foglalkozik vele, esetleg isten bocsássa meg nekik még a "szemtelenje" fizet is érte.
Pontszám: 7.62
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
795. hozzászólás - 2008.11.21. 15:39:21 (Válasz Mazlee #793 hozzászólására.)
Akkor rosszul csinálják, és ahelyett, hogy ezt észrevennék sírnak a fejlesztöknek, hogy ugyan gyengitsék már le azt aki jol csinálja, mert én béna vagyok és tönkreteszik a játékomat. Minden ilyennek üzenem, nem mi tesszük tönkre a te játékodat, azért te vagy a felelös, hanem pont forditva, te akarod tönkretenni a mi játékunkat az ajánlgatott-megszavazott szabálymodositásaiddal, de csináld csak, répa a füledbe, akkor is béna leszel.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.79
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
796. hozzászólás - 2008.11.21. 15:39:42 (Válasz Almási Viktor #792 hozzászólására.)
Első hozzászólásnak azért kicsit erős volt pici fiam!
A sír-t pedig í-vel írjuk.

Itt tényleg csak 2-3 ember van, aki hajlandó (képes?) felfogni a lényeget.
Egyáltalán nem arról volt szó, hogy ki mennyi időt tölt a játékkal! Ha csak ezen múlnának a nagy különbségek, semmi gond nem lenne.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 3
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
797. hozzászólás - 2008.11.21. 15:58:26 (Válasz Almási Viktor #795 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2008.11.21. 15:39:21
Minden ilyennek üzenem, nem mi tesszük tönkre a te játékodat, azért te vagy a felelös, hanem pont forditva, te akarod tönkretenni a mi játékunkat az ajánlgatott-megszavazott szabálymodositásaiddal, de csináld csak, répa a füledbe, akkor is béna leszel.



Jó az anyag, öreg?
Milyen szabálymódosítás? Milyen sírás? Miről beszélsz Te egyáltalán?
Én nem ajánlgattam semmit a játékvezetésnek, elmondtam a véleményemet és kész.
Érdekes módon Kocos és Leinád tudott normális hangnemben válaszolni, pedig nem voltunk egy véleményen.
Erre jössz Te, aztán lebénázod a játékosok 90%-át.

Én arról "beszéltem", hogy
1. havonta 30-60k LE-t bukni nem igazán üdvözítő egy szövetségnek.
2. nem vagyok hajlandó azért fizetni, hogy éjjel-nappal a katakombákban bujkáljon vagy láthatatlanul ácsorogjon a karakterem. Ilyenkor hol van a játékélmény? Vagy csak a Te játékod számít???
3. jót tesz-e a kft-nek, ha sokan úgy gondolkodnak, mint én (nem fizetnek, csak ingyen bohóckodnak majd)?
4. az ún. elit a közeljövőben kifogy az ellenfelekből, max. egymást üthetik. Az majd a Te játékélményedet is le fogja kissé rontani.

Gondolkodj már kicsit hosszabb távon is! A saját játékodat ölöd meg majd ezzel a hozzáállással!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.33
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
798. hozzászólás - 2008.11.21. 16:05:37 (Válasz Alendaar #796 hozzászólására.)
Gondolom arra gondolyz, hogy nincs rendesen kitesztelve a játék, és emiatt el tudnak huzni emberek.
Na most figyelj! Akármilyen szabályai vannak egy játéknak, MINDIG vannak elönyösebb játékstilusok, több is, és az inteligensebbje, meg aki odafigyel a játékra meg is találja azokat.
A nagy különbségek meg SEMMIT nem számitanak, az egyedüli problémája ezzel a sok embernek csak az, hogy irigyek, hogy nem ök ilyen jók, pedig meglenne a lehetöségük. Vegyük példának Trueblood-ot, már ezer éve tökmindegy, hogy mekkorák a tulajdonságai, ugyis bever mindenkit, aki meg sir, hogy beveri, annak meg nem mindegy, hogy Trueblood veri be vagy megteszi egy 4 szinttel nagyobb játékos? Ha megtanulna játszani az adott szabályok szerint, egyik sem zavarná.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
799. hozzászólás - 2008.11.21. 16:14:44 (Válasz Alendaar #797 hozzászólására.)
Na pont rólad beszéltem apa, ha kicsit odafigyeltél volna a játékra, nem ölted volna az LE-d java részét épitkezésbe, hanem foglalkoztál volna a karaktered erösitésével. Halálra röhögtem magam azokon a szöviken, hogy "mi gyorsan fejlödö szövetség vagyunk, naponta ennyit épitened kell" LOOOOOL arra nem gondoltak, hogy ha az épületeket húzzák ezerrel, oriási lélekkuttal rendelkezö borzalmasan gyenge karakterek lesz a végeredmény? Aztán nem veszitek észre, hogy elrontottátok, ezt másképp kellet volna, hisz nyilvánvaló volt, csak hát...
Inkább sirás-rivás pontokba szedve.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.20
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
800. hozzászólás - 2008.11.21. 16:20:13 (Válasz Almási Viktor #798 hozzászólására.)
A lényeg:

"éjjel-nappal a katakombákban bujkáljon vagy láthatatlanul ácsorogjon a karakterem. Ilyenkor hol van a játékélmény?"

Ezért nem lesz "ütnivalód" előbb-utóbb. Sokan belefáradnak az állandó kudarcba, ha pedig van ilyen (márpedig biztosíthatlak, van ilyen bőven!) akkor ott vmi nagyon el lett cseszve.
Nem az a bajom, hogy hülyére verik a karaktert, az benne van a játékban. De hogy lényegében semmit nem tudok ellene hosszú távon sem tenni, az már nem tetszik.
Semmi bajom azokkal, akik melójuk folytán állandóan gép előtt ülve, folyamatosan tudnak játszani. BIZTOS, hogy jobb karit tudnak összehozni! Minden tiszteletem azoké, akik a TOP karit összehozzák!!! Nekem pénzem lenne rá, időm sajnos nincs.
DE, gondolni kéne a nagy többségre is, akiknek előbb-utóbb tele lesz a hócipője az állandó kudarccal.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!