Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
621. hozzászólás - 2008.11.05. 10:34:35
Én is reménykedem benne, hogy csalók nincsenek, csak nagyon szerencsések, akik az elején jókor, jó időben megszerezték a pár ezer LE-előnyt, és utána is a legtöbb ellenfelük olyan volt, akinek sok LE-je volt....persze lehet "csalni" úgy is, ha valaki otthon is, meg munkahelyen is van net(vagy még több helyen), és 2 karija van, egyikkel csak vadászik a másikkal meg mindig leharcolja...és mivel 2 külön helyen van a net, ezért le se bukhat csalás miatt, hogy uaz az IP cím....persze én nem csinálom így, csak most így hirtelen kitaláltam ezt...remélem most nem adtam ötletet senkinek
Reméljük a legtöbb játékos tisztán játszik, és nem csal, és ha azok a topjátékosok, akik 100LE +-ba vannak, azok se csalnak, akkor gratulálok nekik, ügyesek és szerencsése....bárcsak nekem is így menne... bár azért én se panaszkodok, +45000 LE-be vok
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
622. hozzászólás - 2008.11.05. 10:58:08 (Válasz csati777 #620 hozzászólására.)
Persze, bizonyítani nem lehet, de ne mondja már nekem senki, hogy 5. szintű karakter +58ezer LE-ben áll, még ha olyan jól is játszik!
Pontszám: 2.33
irritálóNosferatu81Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
623. hozzászólás - 2008.11.05. 11:00:52
Nem iagzán tudom,hogy jó helyre írok-e,de nagyon szeretném,ha végre valahára bevezetnénk a játékba valamilyenféle jegyzettömbőt,amibe írkálhatna az ember!
Köszönöm előre is,hogy fontólóra veszitek!
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
624. hozzászólás - 2008.11.05. 11:15:37
Engem egy dolog zavar nagyon, és az a játékban bekövetkező pénz-spirál. Bár nem prémiumosként kezdtem a játékot, hamar rákaptam az ízére és mivel eredményeim és sikerem is voltak, ezért úgy döntöttem havi kétezer forintot szívesen rászánok a játékra. Nem dohányzom, egyéb káros szenvedélyekre meg költök így is éppen eleget, ez az összeg nem ver földhöz (szerintem senkit), de legalább a karakterem topos lesz.

Aztán el kezdtem számolgatni. 17 szint alatt 15 őskövet drágultak a felszerelési tárgyak (1. szintű Koponyazúzó 10 őskő, 18. szintű Trollagyar 25 őskő). Ez azt jelenti, hogy 69. szinten 70 őskő lesz egy-egy tápos vért vagy fegyver. Ez a leggazdaságosabb megoldással (banki átutalás 5000 FT 350 őskő) is 1000 Ft/stuff. Ezt pedig rendkívül drágának találom, ahhoz képest, hogy ez egy ingyenes játék.

Mikor már ott leszek 55. szinten, beleölve a játékba több ezer forintot akkor fogom érezni, hogy már nem bírom tovább anyagilag. Akkor fájó szívvel kell majd lemondanom a játék egy bizonyos részéről, és ezt megelőzendő talán még most megszüntetem a prémium tagságomat.

Nem biztos, hogy a játék így fog alakulni, de félek tőle, hogy ezt az utat követjük.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.64
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
625. hozzászólás - 2008.11.05. 11:45:34 (Válasz Ricardo #624 hozzászólására.)
Az egyre drágább ősköves tárgyakkal még nem lenne baj, ha nem lennének elkerülhetetlenek. Például az Enyészmester tipikusan kiegyensúlyozatlan, amit az is mutat, hogy a 12-14. szintűek szinte mindegyikének ez van. +8-at ad a legfontosabb harci tulajdonságokra, azokat legalább 25 százalékkal megnövelve - aránytalan.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
irritálóNosferatu81Férfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
626. hozzászólás - 2008.11.05. 12:11:23 (Válasz Mortimer #625 hozzászólására.)
Igazat adok Mortimernek...az enyészmester megvétele elkerülhetetlen.....ennek hiányával jelentős hátrányba kerülhet az ember.
Nemrég még a Deflektorról is ezt,de aztán nem vettem meg és nem is hiányzik annyira!
Szerintem ugyanez a szituáció a villámlással is.11-es szinten megveszed és többet sebez,mint a jóval feljebbi szintű varázslatok,ergó a prémiumosok megint nagy fórba kerülnek!

Azt a részét is meértem,hogy a játék alkotóinak is meg kell élniük valamiből és fenn is kell tartani a játék színvonalát,újabb és újabb fejlesztéseket,javításokat téve értünk játékosokért,hogy még jobban élvezzük ezt az amúgy is jól sikerült játékot!

Nem is ragoznám tovább a szót,lényeg a lényeg a prémiumosok nagy előnyben vannak a játékra pénz nem költő végzeturakkal szemben!
Ha ezt a határt lehetne valami folytán szűkíteni az nagyon jó lenne!
Pontszám: 5.33
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
627. hozzászólás - 2008.11.05. 13:35:31
Így van, prémiumosok előnyben, főleg a +25% cselekvés, a gyorsabb életregeneráció miatt sztem. És ha valaki az szeretne maradni, akkor heti 6 őskő azért elég sok viszonylag.....tehát 4 hónapra kb 100 őskő, ami 2000Ft utalással....
Nem beszélve az ősköves cuccokról...egyrészt sztem is túl erősek, és néha 2-3 szinttel későbbi tárgy is alig veszi fel vele a versenyt...én prémiumos vagyok, már rááldoztam 7000Ft-t, mert gondoltam a 350 őskő/5000Ft-t a leggazdaságosabb, és talán nem marad a nyakamon....hát nagyon nem....igaz nekem minden ősköves cuccom megvan, de sztem is jobb lenne ha olcsóbbak lennének, és kevesebbet adnának a normál tárgyakhoz képest....meg nekem az is uncsi hogy minden játékosnak pl 12-13-sa szinten uaz a cuccai, és elég rossz, hogy nekem is uazok, nincs semmi vizuális élmény, vizuális változatosság....jó lenne, ha nekem más cuccaim lennének mint másoknak, és azok is érnének valamit.....
Amúgy még nem is beszéltem a lélekkút kisütésről...elég csábító sztem hogy valaki legalább 350-et megvegyen, mert pl 10-es szinten 10x350x1,5LE=5250 LE, és azt azért elég jól el lehet költeni....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.40
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
628. hozzászólás - 2008.11.05. 13:52:45
.
A hozzászólást Zolika761 módosította 2008.11.05. 13:54:27-kor
Pontszám: 4.25
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
629. hozzászólás - 2008.11.05. 14:18:53
Sziasztok, újabb javaslat!

2 járható út van a játékban:

1, Vagy egyáltalán nem vadászok, és csak harcolok, és mivel a harcért sokkal kevesebb TP jár, viszont LE annál több, így kapok egy tápos karit, átlagnál magasabb TÖ-vel és a szinten én leszek a verhetetlen istencsászár(lásd mint TruBlood, vagy a többi szerzett LE toplistás)...így viszont jó, ha hetente fejlődök egy szintet, ami kicsit uncsibb, mert rátkán kapok új cuccot, stb.

2, Vagy (igazából a világ2-ben van értelme, mert ott mindenki 0-ról kezd) csak vadászok, meg portya is, amennyi belefér, és akkor gyorsan fejlődni, szinteket lépni, elhúzni a többitől több szinttel, pl shardulla Sharpa, és akkor ugyan a TÖ nem túl nagy, de 2-3 szinttel nagyobb cuccokkal egyensúlyozod ezt...és így változatos a játék is, mert gyorsan jönnek az új cuccok,stb.

Megoldás:

Vadászat TP pontjait legalább a felére le kell venni, így nem lesznek akkora különbségek a vadászó és harcoló, vagy csak harcoló karik között!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 1.80
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
630. hozzászólás - 2008.11.05. 15:51:29
Ezt en is eszre vettem, hogy rakenyszeritenek a penz fizetesre, ha egyaltalan azt akarom, hogy alig verjenek el, es szerintem a tobbsegunk ezt akarja.

Es valoban nagyon keves targy kozul valaszthatunk, ezt jo lenne boviteni.
Az oskoves cuccok osko koltseget is egy szinten meg kene allitani, mert ha ez igaz es igy halad egyelore akkor en sem fogom mar megvenni.
Mivel magyar jatek azt mondtam kiprobalom es tamogatlak titeket de pofatlannak nem kene lenni, es remelem nem is lesztek.
Szerintem 25 osko/cuccnal meg is allhatna a dolog...
Ha kiderul, hogy ez tenyleg novekszik es nincs vege akkor szerintem rengeteg jatekost fogtok elvesziteni ez tuti.
Jo lenne ezt megelozeskeppen ha nyilatkozna egy ADMIN arrol, hogy mi lesz a hatar, mert ez felelmeket kelt mar bennem is.
Havi 2-4000ft-ot siman ra tudok aldozni a jatekra, de tobbet nem, mert semmi hasznom nincs belole..
Multizni nem lehet, hogy eladhassam a karaktereket joval tobbert mint amit beleoltem, szoval csak a joindlatomon mulik az egesz.
Jelenleg tetszik a jatek, es csak igy tovabb, de jo lenne ha megfontolnatok a velemenyeket, hiszen mi fizetos karik, hozunk "hasznot" nektek. (Kitudja mibe kerult ez a jatek megiratasa, bika szerver uzemeltetese, mert azert ennyi lekerest koordinalni leterhelo lehet az adatbazisnak.)
Mutatja az is, hogy tegnap adatbazis eleresi hiba volt kb. 4 szer 5 percen belul es ez mar nem elosszor fordult elo...

Premiumoskent, nagyon tetszene ha VP regeneracio is megnone ugyanannyival mint az ep.
A hozzászólást Zolcsimus módosította 2008.11.05. 17:25:06-kor
Pontszám: 7.50
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
631. hozzászólás - 2008.11.05. 17:00:03
Egy kijavítandó hibára hívnám fel a figyelmet!

Megtámadták a szövetségemet és 5-9-ig erős egyedek és nekem végig "kell" néznem a bukásunkat, mert 13-as szinten vagyok, max. segítő kezet adhatok, de azóta azt a tagot nem támadják...

Hiba! Hiba! Hiba!

Ha a szövimet támadják igen is be kellene szállnom a harcba, ez így nem fair!!!
Pontszám: 1.90
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
632. hozzászólás - 2008.11.05. 17:19:03 (Válasz ATILA2 #631 hozzászólására.)
13. szinten ne 5. szintűekkel szövetkezz
Pontszám: 8.75
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
633. hozzászólás - 2008.11.05. 17:21:24
Gratulalok a hszem lehuzojanak :S
Nem tudom akkor is ilyen velemennyel leszel amikor majd egy targy 75 oskobe kerul?
A szived joga, de nem igazan ertem legalabb irnal hszt. mi a baj vele
A hozzászólást Zolcsimus módosította 2008.11.05. 17:26:47-kor
Pontszám: 7.50
kedvencZolcsimusFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
634. hozzászólás - 2008.11.05. 17:23:56 (Válasz Ravenwood #632 hozzászólására.)
Ravenwoodnak igaza van!
Ez nem hiba, hanem a te gondatlansagod es az ellenfel szovetsege joval jobb strategiat hasznalt, ennyi.
Pontszám: 8.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
635. hozzászólás - 2008.11.05. 17:24:10 (Válasz ATILA2 #631 hozzászólására.)
Atila2, hiszen részt veszel a harcban, most írtad hogy segítő kezet nyújtasz

(Ugye jól sejtem, hogy nem ez volt a bocsánatkérés az alaptalan gyanúsítgatásod miatt? )
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
636. hozzászólás - 2008.11.05. 18:52:28 (Válasz Zolcsimus #630 hozzászólására.)
Idézet: Zolcsimus - 2008.11.05. 15:51:29
Ezt en is eszre vettem, hogy rakenyszeritenek a penz fizetesre, ha egyaltalan azt akarom, hogy alig verjenek el, es szerintem a tobbsegunk ezt akarja.

Es valoban nagyon keves targy kozul valaszthatunk, ezt jo lenne boviteni.
Az oskoves cuccok osko koltseget is egy szinten meg kene allitani, mert ha ez igaz es igy halad egyelore akkor en sem fogom mar megvenni.
Mivel magyar jatek azt mondtam kiprobalom es tamogatlak titeket de pofatlannak nem kene lenni, es remelem nem is lesztek.
Szerintem 25 osko/cuccnal meg is allhatna a dolog...
Ha kiderul, hogy ez tenyleg novekszik es nincs vege akkor szerintem rengeteg jatekost fogtok elvesziteni ez tuti.
Jo lenne ezt megelozeskeppen ha nyilatkozna egy ADMIN arrol, hogy mi lesz a hatar, mert ez felelmeket kelt mar bennem is.
Havi 2-4000ft-ot siman ra tudok aldozni a jatekra, de tobbet nem, mert semmi hasznom nincs belole..
Multizni nem lehet, hogy eladhassam a karaktereket joval tobbert mint amit beleoltem, szoval csak a joindlatomon mulik az egesz.
Jelenleg tetszik a jatek, es csak igy tovabb, de jo lenne ha megfontolnatok a velemenyeket, hiszen mi fizetos karik, hozunk "hasznot" nektek. (Kitudja mibe kerult ez a jatek megiratasa, bika szerver uzemeltetese, mert azert ennyi lekerest koordinalni leterhelo lehet az adatbazisnak.)
Mutatja az is, hogy tegnap adatbazis eleresi hiba volt kb. 4 szer 5 percen belul es ez mar nem elosszor fordult elo...

Premiumoskent, nagyon tetszene ha VP regeneracio is megnone ugyanannyival mint az ep.

A prémium témához még annyit, hogy majd akkor fognak meglepődni ismét a népek, ha majd térkaput akarnak épiteni a nagyszörnygyakáshoz, aztán muszáj lesz oda is pumpálni párszáz őskövet (Energiakristályosító).
Pontszám: 6.67
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
637. hozzászólás - 2008.11.05. 19:18:02
ez a játék már kezd unalmas lenni.
és mért nincs egy ötletek téma?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
638. hozzászólás - 2008.11.05. 19:35:56 (Válasz Batu #636 hozzászólására.)
Idézet: Batu - 2008.11.05. 18:52:28

A prémium témához még annyit, hogy majd akkor fognak meglepődni ismét a népek, ha majd térkaput akarnak épiteni a nagyszörnygyakáshoz, aztán muszáj lesz oda is pumpálni párszáz őskövet (Energiakristályosító).


Ha jól olvasom, akkor a kiégett őrkő is jó oda. Persze a nagyon fizető játékosok gyorsan felhúzzák, de a többieknek is van esélye. Eddig több, mint 20 kiégett őskövet találtam, és egyhamar nem építjük meg az energiakristályosító előfeltételeit. Egy húsztagú szövetségben átlagosan 30 kiégett őskövet kell feláldozni a dologra, amit egy nem fizető játékos úgysem tud másra használni.
Meglepetés akkor lesz, amikor kiderül, hogy a térkapuhoz kéne igazi őskő
A hozzászólást Mormord módosította 2008.11.05. 19:37:16-kor
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
639. hozzászólás - 2008.11.05. 19:43:02 (Válasz Mormord #638 hozzászólására.)
Idézet: Mormord - 2008.11.05. 19:35:56
Idézet: Batu - 2008.11.05. 18:52:28

A prémium témához még annyit, hogy majd akkor fognak meglepődni ismét a népek, ha majd térkaput akarnak épiteni a nagyszörnygyakáshoz, aztán muszáj lesz oda is pumpálni párszáz őskövet (Energiakristályosító).


Ha jól olvasom, akkor a kiégett őrkő is jó oda. Persze a nagyon fizető játékosok gyorsan felhúzzák, de a többieknek is van esélye. Eddig több, mint 20 kiégett őskövet találtam, és egyhamar nem építjük meg az energiakristályosító előfeltételeit. Egy húsztagú szövetségben átlagosan 30 kiégett őskövet kell feláldozni a dologra, amit egy nem fizető játékos úgysem tud másra használni.
Meglepetés akkor lesz, amikor kiderül, hogy a térkapuhoz kéne igazi őskő


akkor valszeg a készítők is meglepődnek majd a nagy lelépési hullámon
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
640. hozzászólás - 2008.11.05. 21:26:05 (Válasz Zolcsimus #633 hozzászólására.)
Szia!

Én voltam aki lepontoztam a hozzászólásod, rögtön el is mondom miért. Maximálisan egyetértek veled abban, hogy ha az ősköves cuccok árainak emelkedése tovább folytatódik, sokan abba fogják hagyni a játékot. Én is prémiumos vagyok, nekem sem tetszik, hogy a Trollagyar már 25 őskő vagy pl., hogy a Térkapuhoz előfeltétel az Energiakristályosító, ami szintén őskőbe kerül. Ami a hsz.-edben egyedül nem tetszett, az már ne is haragudj de a stílusa. Természetesen lehetnek elvárásaid a játékkal szemben(hiszen fizetsz érte), de nem te diktálsz, illetve lehet ezt kulturált formában is közölni, nem fenyegetőzve, hogy akkor te így meg úgy abbahagyod a játékot. Szíved joga. Ha a boltban emelkedik valaminek az ára, akkor is fenyegetőzöl az eladó néninek, hogy már pedig te jövő héten már nem vásárolsz. Ugye hogy nem....
A hozzászólást krishy módosította 2008.11.05. 23:21:31-kor
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 4.67
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője