Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1341. hozzászólás - 2009.01.17. 15:45:09
Leveretem magam, berakok 20 vadászatot - gondoltam ellesz itt a gép majd két órát magában, rá se kell nézni. Átmegyek anyámékhoz, közös ebéd, stb., gondoltam utána megnézem náluk a neten a karit és elköltöm - nincs net. valamilyen szolgáltatói hiba van. Hatalmas káromkodás, rohanás haza, ajtón be, fél cipő lerug, féllábon beugrálok a lakásba, gép bekapcs - huh, még éppen 15% alatt vagyok.

Ez a játék a sírba fog vinni, ha abbahagyom, emiatt lesz. Ilyen stressz nincsen ikariamban, hősemberben, vagy travianban...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűSzazaFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1342. hozzászólás - 2009.01.17. 17:26:40 (Válasz winnie #1340 hozzászólására.)
Volt csak a toplistában kellett keresgélni (ugy hogy a rendezést a szövetségre állítottad).

Egy javaslat az állatokkal kapcsolatba az igaz hogy az állat aktuállis szintje határozza meg hogy mennyi sebzést felfog minden ütésből, de igy felesleges lecserélni a magas szintü állatot mert a másik nem tudja még hasonlót se produkánli, nem lehetne a sebzésfelfogó képességbe beletenni az állat alapszintjét is.
A hozzászólást Szaza módosította 2009.01.17. 18:31:33-kor
Pontszám: 8.33
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1343. hozzászólás - 2009.01.17. 21:15:20 (Válasz Mortimer #1341 hozzászólására.)
Nem veszed egy kicsit komolyan ezt a játékot?

Neked állandóan ezen jár az eszed? - idézet a nejemtől...
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 6.25
népszerűLégyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1344. hozzászólás - 2009.01.17. 23:35:08
Sziasztok!
Ritkán olvasom a fórumot, nem tudom azt sem, hogy ezt felvetették-e már. A tapaszpont szerzéssel van problémám. 25-ös szintű a karakterem és azt vettem észre, hogy túlfejlődöm magam, a karakter gyorsabban lép szintet, mint az szerintem optimális lenne. Mivel itt már portyából alig jön valami LE, csak tapaszpont, de az irdatlansok; durván 30 cselekvéspont megy arra, hogy a fertőzés ellen küzdjek, aztán 10-10 csp alkalamanként, hogy egyáltalán csataképes állapotba hozzam magam, miután folyton levernek, és így néhány nap alatt szintet lép az ember, anélkül, hogy akármit fejleszthetne, a bevásárlásról és építkezésről nem is beszélve. A legelején azt gondoltam, hogy a szintlépéshez szükséges tapasztalati pont eddigre jócskán meg fog nőni, és egy-egy karaktert jobban ki lehet játszani, de így szinte ki van kényszerítve a sűrű szintlépés és arra kell figyelni, hogy meg lehessen fogni.
Pontszám: 7.20
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1345. hozzászólás - 2009.01.18. 03:18:03 (Válasz Légy #1344 hozzászólására.)
"10-10 csp alkalamanként, hogy egyáltalán csataképes állapotba hozzam magam"

Ezt nem teljesen értem, fejtsd már ki.

A képlet egyébként borzasztó egyszerű: megnézed, hogy egy szintlépés hány TP-be kerül, majd megnézed a vadászatért kapott TP mennyiségét. A kettőt elosztod egymással, kijön egy 180-220 közötti szám, kb. (szintlépésenként nő). Ez a szintlépésenként vadászható mennyiség. Ebből levonsz úgy 10-15%-ot, ez lesz a portyamennyiségért kapott TP, a maradékot pedig felszorzod a szinted *10 LE + spektrális + kvíz helyes válasz képlettel. Ez a szintlépés folyamán kapható össz LE. Az az optimális, ha ezt 2-3 szintre előre eldöntöd, hogy mire fogod költeni, kitűzől célokat magad elé, amiket megvalósítasz. Merj nagyot álmodni!
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1346. hozzászólás - 2009.01.18. 04:34:37 (Válasz Mortimer #1341 hozzászólására.)
Ugyan erre a beírásodra megadtam a max. pontot, de azért vitáznék: a Travi ennél jóval sokkosabb! Mondom ezt egy csodaépítés őrülete után, amit soha nem feledek, de el sem kezdem többet tutira.
Pontszám: 5
népszerűValikNő
Végzetúr
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1347. hozzászólás - 2009.01.18. 09:09:57 (Válasz Mortimer #1341 hozzászólására.)
Bocs de szerintem ez a jatek sokkal nyugisabb en is jatszottam ikariont is es traviant de ezt talalom a leg jobbnak .
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1348. hozzászólás - 2009.01.18. 09:12:57 (Válasz Valik #1347 hozzászólására.)
Azért a nyugis erős kifejezés. Nem véletlenül értékelte szinte mindenki 10-esre Mortimer hozzászólását, szerintem mindenki élt már át hasonlót, aki komolyan játszik.

Valószínűleg a játék neve azért végzetúr, mert mindannyiunknak ez lesz a végzete.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűLégyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1349. hozzászólás - 2009.01.18. 12:02:59 (Válasz Mortimer #1345 hozzászólására.)
A 10-10 csp arra vonatkozik, hogy levernek/ leveretem magam, akkor az orvosság egy ezres, az 4-5 csp, valamint hogy esetleg essen is valami, vagy meg tudjam nézni a térkaput még, ahhoz kell olyan 1000-1500 LE, hogy vinni is tudjak. Ezután ha portyázni megyek, az ilyen alkalmanként 2-3, akkor térkapuval együtt szerzek úgy 1000 LE-t (ebből kb 1000 LE térkapuból jön), meg 40-50 tp-t.
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1350. hozzászólás - 2009.01.18. 12:08:45 (Válasz Légy #1349 hozzászólására.)
Bocsi, de továbbra sem értem.

1. 25. szinten miért 10 CSP, hogy ezret összegyűjts? Jó az 4-nek is, max.
2. Amit a térkapura gyűjtesz (szintén 4 CSP), az miért veszne el? Miután belépsz (ha nyersz, ha nem), utána azt beépíted a karakteredbe.

Tehát az az általad számolt 20 inkább 3-4.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűLégyFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1351. hozzászólás - 2009.01.18. 12:46:01 (Válasz Mortimer #1350 hozzászólására.)
Jólvan, lesarkítottam, de akkoris irreálisnak érzem a szintlépések gyorsaságát és ez nem azon az egy-két vadászaton áll vagy bukik, amiről most vitázunk...
A hozzászólást Légy módosította 2009.01.18. 12:50:24-kor
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1352. hozzászólás - 2009.01.18. 12:59:11 (Válasz Légy #1351 hozzászólására.)
Érezni lehet hogy így érzed, de nincs igazad: pont hogy lassul. Míg tizenx szinteken 170 vadászat volt egy szintlépés, 30 táján már 220 vadászat, ráadásul egyre több LE jön egy vadászat alatt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.25
népszerűsharpFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1353. hozzászólás - 2009.01.18. 15:45:35
Tudja valaki mikor jön az a küldetés, hogy nevelj fel egy Tevét?
Pontszám: 5.33
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1354. hozzászólás - 2009.01.18. 15:49:40 (Válasz sharp #1353 hozzászólására.)
Idézet: sharp - 2009.01.18. 15:45:35
Tudja valaki mikor jön az a küldetés, hogy nevelj fel egy Tevét?

Az egy különleges bónuszküldetés, amit csak akkor látsz, ha már befogtál egyet
Pontszám: 6.50
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1355. hozzászólás - 2009.01.18. 16:00:57
Légy :igazad van szerintem is túl gyorsan halad a kari , főleg ha portyázol is keményen
csak azt nem értem hogy írnak olyanok véleményt a játékoról akik csak fórumoznak meg vadásznak? megcsak nyavajognak hogy így nem jó ha más rabol ,úgy nem jó ha őt ütik? Nekem erről szól a játék a támadásról,és most már a 3. korlátozás van érvényben a harcoló,játszó és komolyabb karakterek ellen : óránként 2 portya (ez még belefér ,nem rossz), Portyapont( ez kezdett kicsit komolytalan lenni) most ez hogy nem lehet a gyengéket ütni ez már tényleg csak vicc,legközelebb tényleg csak építeni meg vadászni lehet majd ,portya ohne,remélem a tevét is átlehet majd hozni és nevelhetjük csendben
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1356. hozzászólás - 2009.01.18. 16:07:20 (Válasz Csagary #1355 hozzászólására.)
A gyengéket továbbra is lehet ütni. Csak a pontosság kedvéért:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1357. hozzászólás - 2009.01.18. 16:16:07
csak nem tudsz hozni tőlük semmit dejó
mindig is sajnáltam szerencsétlen farmokat akik hetente 1szer belépnek a karihoz.......én is támogatom védjük meg őket minden bajtól
aki meg rabszolgát tart kikell B***ni rabszolgástól együtt
valahol olvastam hogy 7000en vagyunk és abból 30-40 kari csal akinek még van 60-70 ilyen karija............ezért meg kell büntetni mind a 7000et
bár igaz hogy nem mindenkit érdekel,van aki úgy akar érvényesülni hogy befizet 2000ft-t és ül a babérjain és nyavajog mindenen mert ő fizetős játékos és őt nehogy meglehessen már támadni , meg tőle jobban fejlesztett karikat csinálni..............
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1358. hozzászólás - 2009.01.18. 16:23:04 (Válasz Csagary #1357 hozzászólására.)
Nem értem a problémád. Ezzel a lépéssel kiiktatták a farmkarakterek egy jelentős részét, akikből a csalók (is) éltek. Mi ezzel a baj?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagCsagaryFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1359. hozzászólás - 2009.01.18. 16:34:47
nem kiiktatják ,hanem korlátozzák,nem ugyan az
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1360. hozzászólás - 2009.01.18. 16:36:46 (Válasz Csagary #1359 hozzászólására.)
Egyik esetben sem tudsz lóerőt hozni a leginkább szétrabolt, legaktívabban használt farmkarakterektől, tehát nincs különbség.
Továbbra sem értem, hogy ez miért baj. Rengeteg gyenge játékos van még, akiken élősködhetsz.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője