Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
841. hozzászólás - 2008.11.26. 10:45:26
Új karaktert kezdtem gondoltam ha elsőre nem is amjd másodjára jobban fog menni...nah a portyát mostse viszem túlzásba...viszont nemértem...ha az elején ennyire könnyű kikapni akkor később amikor már olyan ellenfelek lesznek akik szintén törődnek és jáccanak a játékkal(fejlesztik a karijukat) akkor nem lesz ugynaz a helyzet mint most?

mertugyebár 1es szinten sok az olyan kari akit megcsináltak megszaglászták aztán otthagyták...és még így is képesek nyerni...noh mind1...majd meglássuk...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
842. hozzászólás - 2008.11.27. 06:59:16
Javasolnam, hogy az oskoert vasarolhato italok amikor ujra megvasarolhatoak, az jelenjen meg az esemenyek kozott. Azzal, hogy nem napi 1-szer lehet, ahogy a leirasban van, hanem 24 oran belul nem lehet ujra, esetemben az jar egyutt, hogy mindig elfelejtem mikor lehetne venni, igy aztan masfel naponta veszek csak. Zarojelben megjegyzem ez ugye a jatek uzemeltetoinek sem feltetlenul jo, hiszen igy kevesebbet koltok.

Ugyanez igaz lehet a Terkapura is, de ott a megoldas hosszu tavon mindenkeppen a terkapupont beezetese lehet, hiszen a jateknak - elvileg - nem celja, hogy 24/7 a gephez szogezze a jatekosokat.

Esetleg lehetne egy ebreszto (riaszto?) amit az ember beallithatna maganak egy idopontra (tobb idopontra?), es az adott idopontban az esemenyek menuben megjelenne, hogy
Ebresztes: <elore ballitott szoveg>.

Remelem egyet vagy tobbet sikerul megvalositani ezekbol.
Pontszám: 8.75
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
843. hozzászólás - 2008.11.27. 09:55:27 (Válasz Kocos #842 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2008.11.27. 06:59:16
Javasolnam, hogy az oskoert vasarolhato italok amikor ujra megvasarolhatoak, az jelenjen meg az esemenyek kozott. Azzal, hogy nem napi 1-szer lehet, ahogy a leirasban van, hanem 24 oran belul nem lehet ujra, esetemben az jar egyutt, hogy mindig elfelejtem mikor lehetne venni, igy aztan masfel naponta veszek csak. Zarojelben megjegyzem ez ugye a jatek uzemeltetoinek sem feltetlenul jo, hiszen igy kevesebbet koltok.



szimplan at kellene irni, h ejfelkor valt ez is, mint a pihenes
Pontszám: 8.33
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
844. hozzászólás - 2008.11.27. 19:25:24 (Válasz Endyr #843 hozzászólására.)
szerintem tegyük fel hogy 1 hónap múlva a tökéletes gyémánt szövnek a kútja kb 300.000LE
lesz és lesz 1 hely bent akkor most töltögetnie kell annak a tagnak kb hónapig hogy tudja használni a tárgyakat? már 70.000LE-nél is elveszti kicsit a játék az élvezetét mert bennünk lesz ez a kétség hogy milett volna ha a 70.000LE-t másra költöttem volna mondjuk ....-ra
ezért azt szeretném ajánlani hogy 1 bizonyos mennyiségű őskőért cserébe fellehessen tölteni a kutat így nagyobb is lenne a beholder bevétele és nekünk is jóval könnyebb lenne a játék én ezt tudom ajánlani
A hozzászólást Magum módosította 2008.11.27. 19:30:20-kor
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5.60
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
845. hozzászólás - 2008.11.27. 19:40:46
hát ja ez nektek elöny csak a próbléma hogy ez a játék ingyenesnek lett meghirdetve és igaz hogy drága a fenn tartás de ha ezt is megadják a prémiumosoknak akkor végképp elvágnák magukat a fejlesztők azoktól akik nem vettek őskövet én spec fel lennék háborodva habár most tervezek beruházni néminemű őskőre a játék kezdete óta elöször, de lehet nem utoljára attól függ hogy tetszik majd a prémium
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.50
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
846. hozzászólás - 2008.11.27. 20:16:14
Újra itt újra Én!

Nos egy kicsit tényleg elhamarkodottan írtam múltkor! Tényleg vhol fúrcsa volt veretlenségek tömege után csúnyán kikapni. Dehát evan! Azóta csak nevetni tok, hogy amint szintet lépek 5 percen elül megtámad egy 4 szinttel magasabb! Nem tom hogy van, de evan! Legutobb ezt a választ kaptam : "Portya menű pont téged jelzett mikor beléptem, véletlen volt"

Nos így jártam.

Meg lehet szokni bár nem kellemes érzés, de belátom, én is sebzek a szintenem annyit, hogy elveszem mások játékát! Ezért elnézést tőlük.

Röviden további jó játékot mindenkinek!
Pontszám: 5
kedvelt tagMidan94Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
847. hozzászólás - 2008.11.27. 21:27:13
Hát igen:D
A jó játék megmaradt,csak annyit sajnálok hogy nincs kéthetente "Bajnoki Viadal" ,ellentétben a "Kvízolimpiával" !
Szeretem a megmérettetést és nem zavar ha valaki megtámad.
Én nem vok idegbeteg,jo pár masik jatekossal ellentetben.
Mellesleg még mindig tetszik az h keveset kell a karinkkal foglalkozni,de ahogy fejlodunk egyre többet.(legalábbis sztem)

További jó jatekot!
Üdv Midan94
Pontszám: 5
népszerűMenőmanóFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
848. hozzászólás - 2008.11.28. 22:08:06
Nekem a béke és hadüzenet küldésével lenne némi problémám. Jó lenne, ha a szövetség statisztikájánál fel lehetne tüntetni a tagok szövetségbe betöltött posztjait, mint például Diplomata. És itt jön a problem. Az etika azt mondaná, hogy bárminemű ajánlat elküldése előtt üzenetet kell/kéne írni a szövetség Diplomatájának. És nem összevissza küldözgetni az ajánlatokat. Egyálltalán miért akar szövetséget kötni, illetve háborút indítani. Azért ezt indokolni is kéne. Vagy nem? De ha nincs ott, hogy ki a Diplomata akkor kinek írjak? Nem lehetne ezt valahogy megoldani, hogy oda legyen bigyesztve a tagok szövetségbe betöltött szerepük? Vagy van valakinek valami ötlete?
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
849. hozzászólás - 2008.11.28. 23:41:41 (Válasz Menőmanó #848 hozzászólására.)
A szövetséged bemutatkozó oldalán nyugodtan feltüntetheted, hogy melyik tagnak mi a posztja, hogy kinek üzenjenek békekötéssel, szövetséggel kapcsolatban, stb. - ahogy ezt több szövetség is tette.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
850. hozzászólás - 2008.11.28. 23:53:56
Mi is megtettük, semmi hatása. Szőröstalpú barbárok ezek, nem úriemberek!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
851. hozzászólás - 2008.11.29. 00:11:01 (Válasz csati777 #850 hozzászólására.)
A szó nélkül küldött üzenetet el is lehet utasítani szó nélkül.

Mi úgy vagyunk vele, hogy aki annyira nem méltatja a szövetségünket, hogy elolvassa ami a kezdőlapra ki van írva, az már eleve nem hozza azt a szintet, hogy egyáltalán megfontoljuk az ajánlatát.

Érdekes, az erős szövetségekbe szorult diplomáciai érzék.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMenőmanóFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
852. hozzászólás - 2008.11.29. 10:32:45
A szó nélkül küldött üzenetet el is lehet utasítani szó nélkül.

Mi úgy vagyunk vele, hogy aki annyira nem méltatja a szövetségünket, hogy elolvassa ami a kezdőlapra ki van írva, az már eleve nem hozza azt a szintet, hogy egyáltalán megfontoljuk az ajánlatát.

Érdekes, az erős szövetségekbe szorult diplomáciai érzék.



Nem csak a tagok erejétől lesz erős egy szövetség, hanem a diplomáciától is.

Természetesen a szó nélkül küldött ajánlatokra nemmel szavazok. Itt is megfigyelhető (tisztelet a kivételnek) mint akár a más hasonló online játékoknál, a kellő intelligencia hiánya. Itt is vannak akik a kellő alázat, tisztelet és intelligencia nélkül játszanak. Itt is Istennek képzelik magukat. De a szívem mindig felderül, ha hozzám hasonló mentalítású emberekkel futok össze. Emberek vagyunk, emberek játszanak és nem gépek. Tehát az alapvető tisztelet kijár mindenkinek én azt hiszem.

Hát akkor szólok az alapítónak, hogy írjon ki mint diplomata.
Pontszám: 7.67
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
853. hozzászólás - 2008.11.29. 13:25:41 (Válasz Menőmanó #852 hozzászólására.)
Hát akkor szólok az alapítónak, hogy írjon ki mint diplomata.


Nem csak az alapító írhatja ki, - vagyis változtathatja meg a szövetség adatlapját - hanem bárki a szövetségből. Ekkor egy szavazás indul, hogy megszavazzátok-e a változást. Bizonyos szavazattal - a pontos számot írja le valaki! - nem indul el a szavazás, hanem egyből megváltoztatja!
Tehát ne várj az alapítóra - végre egy alapító és nem egy vezér! - hanem változtasd te magad!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
854. hozzászólás - 2008.11.29. 14:15:10 (Válasz Kyron #853 hozzászólására.)
Azt hiszem 5 szavazat szükséges hozzá.
Pontszám: 5
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
855. hozzászólás - 2008.11.29. 16:05:33
.
A hozzászólást Black Death módosította 2013.08.03. 05:21:28-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 4.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
856. hozzászólás - 2008.11.29. 16:19:16 (Válasz Black Death #855 hozzászólására.)
Nálad alacsonyabb szintű ellen is könnyedén veszíthetsz 200-at, ha van neki: rohanj neki egy buzogánnyal, -20%-al, állat nélkül, másnak segítő kezet nyújtva.

Mindenki olyan üzenetet ír ki a karakterlapjára, vagy küld másoknak, amilyet akar.

Egyetlenegy küldetés van, amihez magas szakértelemszint kell, ez a 3 állatbefogás. Enélkül is megcsinálhatsz még legalább tíz továbbit, de pl. a 3 állat sajtolását is megkönnyíti. A többihez elég a tanulást tolni, és az adott szakértelemből 1-est fejleszteni (kivégzés, másodlagos támadás, kritikus ütés stb.).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
857. hozzászólás - 2008.11.29. 16:50:30 (Válasz Black Death #855 hozzászólására.)
Szánalmas vagy sem én is kiírtam a bemutatkozásba, hogy aki a 200 lóerőt akarja elvesziteni, nyugodtan jöhet hozzám. Mivel:

1. 200 Le mindig van nálam
2. ha ügyes simán kikap

Nyilván a saját célomat is nézem, inkább adják nekem az engem fejleszt, viszont nem kell egyeztetni, hogy mikor, meg hogyan, nem kérek se levelet se semmit. Jön kikap, megvan a küldetés és megkapja a vesztett lóerő sokszorosát. Ha valaki úgy érzi, hogy magától oldja meg, annak meg ott a lehetőség, hogy úgy csinálja ahogy akarja. Lehet bárki ellen veszíteni, Mortimer leírta. Kikaphatsz nem erőstől is simán, csak legyen nála 200. Van ismerős, aki magában csinálta meg, 15-re sikerült neki, addig 60-190 tartományban bukott, majdnem 2000 lóerőt.

Röviden összefoglalva, nem akarod tápolni az amúgy is erőseket? Ne tedd. Keress egy gyengébbet, add neki azt 200 LE-t, az meg azért nem tetszik, mert nem az utánad jövőt akarod segíteni?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
858. hozzászólás - 2008.11.29. 17:18:16 (Válasz Mortimer #856 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Black Death módosította 2013.08.03. 05:21:20-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 6
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
859. hozzászólás - 2008.11.29. 17:19:36 (Válasz Black Death #855 hozzászólására.)
Kar, hogy az utolso megjegyzesedet hozzatetted, mert lathatolag elvett a posztodtol, aminek elso reszeben egyebkent teljesen jo otletek vannak. Szerintem is nagyon jot tenne, ha lehetne kuldetest veglegesen dobni... Jelenleg minden karaktert ugyanarra a fejlesztesre kesztetik ezek a kockakuldetesek...

A vegleges kuldetes dobas kivalo otlet, mely segitene a karakterek szinesiteset es valtozatos fejlodesi tipusait.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
860. hozzászólás - 2008.11.29. 17:22:50 (Válasz CaveMaN #857 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Black Death módosította 2013.08.03. 05:21:15-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője