Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
141. hozzászólás - 2008.09.28. 12:49:24
Azt meg lehetne oldani, hogy amikor az meber vadászik, akkor ne tudjon a szövetségben épületet építeni, vásárolni a kufárnál, ilyesmi? Csak mert kicsit irreális szvsz.
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűPug a MágusFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
142. hozzászólás - 2008.09.28. 13:28:40
Van néhány olyan kvíz kérdés, ami bekerült a játékba, de hibás. Érdemes lenne utána nézni, hogy tényleg az e a helyes válasz amit beküldő megadott, mert ez így rontja a játékélményt.
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
143. hozzászólás - 2008.09.28. 16:09:38 (Válasz Shiako #141 hozzászólására.)
Nem hiszem, hogy ennek akkora jelentősége lenne, hogy meg kelljen változtatni. Nem jelent senkinek plusz előnyt másokkal szemben, viszont a kis karaktereknek jól jön, hogy elkölthetik a nehezen összevadászott LE-t, mielőtt valaki "leportyázná" őket.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5.50
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
144. hozzászólás - 2008.09.28. 16:14:24 (Válasz Gort #138 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.09.28. 11:31:04
A piacnak megvan az a veszélye, hogy tápolásra használható. Veszek egy csomó őskövet, a kövekért jó cuccokat, amiket lélekenergiáért árulok a piacon, és akik nem akarnak pénzt áldozni a játékra, azok meg is veszik. Ergo pénzt váltottam át lélekenergiává. Biztos, hogy ez mindenkinek tetszene?


igy is azoknak kedvez a játék aki vesz követ akkor meg nem mind1 mennyit? ugyis a pénzről szól a dolog. a való világban is a pénz az úr.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
fórumozóMiticaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
145. hozzászólás - 2008.09.28. 17:45:20
Hali mindenkinek!
Azt szeretném kérdezni hogy nekem a saját karakterem megjelenítésénél ha rákattintok akkor vagy egyeltalán nem jeleníti meg a karimat a toplistába vagy egy teljesen másik oldalon teszi azt.Ez mitöl lehet?

Nem lehet hogy progi hiba ha igen akkor ki kellene javítani.
Másnál ez nem jelentkezett még?
Pontszám: 5
kedvencLélekmesterFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
javaslat
146. hozzászólás - 2008.09.28. 20:10:12
Nem találtam külön topicot ezért ide irom:

Nem jönne rosszul egy kedvencek menüpont, ahová kedvenc szövetséget/karaktert/csatát/stb. fel lehetne venni és nem kellene mindig keresni.
A hozzászólást Lélekmester módosította 2008.09.28. 20:10:45-kor
Lélekmester - Tökéletes Gyémánt

Pontszám: 5
fórumozóSkygornFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
147. hozzászólás - 2008.09.28. 21:22:53
Sziasztok! Én tennék a játékba annyit , hogy akinek nincs sok lélekenergiája az tudjun szerezni úgy mint skövet.. sms-essel avgy nem tom.. csere menü pont alatt.. mert akinek nem jön össze az megunja és no game!
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
148. hozzászólás - 2008.09.28. 21:50:13 (Válasz Skygorn #147 hozzászólására.)
Idézet: Skygorn - 2008.09.28. 21:22:53
Sziasztok! Én tennék a játékba annyit , hogy akinek nincs sok lélekenergiája az tudjun szerezni úgy mint skövet.. sms-essel avgy nem tom.. csere menü pont alatt.. mert akinek nem jön össze az megunja és no game!


Háát... én ennek nem nagyon örülnék. Így is eleget filózom azon, hogy prémium tagság mellett milyen szabályokat, korlátozásokat találjak ki magamnak, hogy úgy érezzem, etikusan játszom és nem használom ki azok helyzetét, akik nem költenek pénzt a játékra. Az általad javasolt megoldással azonban csak még jobban nőne a pénzért elérhető javak száma.
Pontszám: 5
fórumozóSpikeFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
149. hozzászólás - 2008.09.28. 22:27:31
javaslatom az lenne hogy a galetkik ne fegyverekel hanem testrészekel (csápok, +karok, különböző fejlesztet száj, köröm, ...) harcoljanak ahogy alapbol lenne
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
150. hozzászólás - 2008.09.28. 22:34:45
Üdvölet mindenkinek!

Nem tudom, hogy jó vagy rossz ötlet, megoldható vagy nem, de a portyázásnál jó lenne egy kicsit több filter.
Most ugye kijelölöm, pl. hogy zafír, ezután ugye vegyesen dobja ki az eredményt. Lehet a szintekkel is játszani, de jelenleg még nem nagyon tudom kihasználni /lehet, hogy balfék vagyok ? /

Ezek mellett lehetne még egy pár lehetőség, amivel kikereshetném a számomra megfelelő ellenfelet (LE %, tulajdonságösszeg, szövetség tagja-e).

Elég érthetően írtam le? (Én se vagyok benne teljesen biztos, de remélem a lényeget ki lehet bogarászni. )

Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
151. hozzászólás - 2008.09.28. 22:38:41 (Válasz Piciklon #150 hozzászólására.)
Salem!

Szerintem ugorj a toplisták menüre, válaszd ki a megfelelő tulajdonságot, nézz egy szimpatikus jelöltet, kattints az adatlapjára, majd azon a támadásra, és kész... Bár valóban egyszerűbb lenne úgy ahogy te mondod, de amíg nincs más lehetőség...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
152. hozzászólás - 2008.09.28. 22:47:05 (Válasz Byzon #151 hozzászólására.)
Üdvölet!

Jelenleg úgy csinálom, ahogy leírtad.

Csak egy kósza ötlet volt, és hátha odafönt is megtetszik

Pontszám: 7
népszerűBorogFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
153. hozzászólás - 2008.09.28. 22:52:40
Nem tudom, hogy valaki felvetette már-e dolgot. Úgyhogy előre is bocsánat.
Nos megoldható e az , hogy a küldött üzeneteknél az olvasott üzeneteket megkülönböztetjük a olvasatlanoktól?
Választ előre is köszönöm
Bazor fia, Borog
- IMP nagyjai szövetség -
- Rózsaszín Nyuszitappancs -
Pontszám: 7.50
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
154. hozzászólás - 2008.09.29. 10:09:04
Van néhány olyan kvíz kérdés, ami bekerült a játékba, de hibás. Érdemes lenne utána nézni, hogy tényleg az e a helyes válasz amit beküldő megadott, mert ez így rontja a játékélményt.


A kvízeket folyamatosan ellenőrizzük, amennyire tudjuk, de megköszönjük, ha a panaszok/kvíz topicban leírod, ha hibás kvízt találsz.

A piacról: Miklós csomó számítást csinált, táblázatot készített a karakterek fejlődéséhez. Ehhez képest vannak belőve a tárgyak vételi és eladási árai, mivel az az alapkoncepció, hogy a tárgyak rövid távon nagyobb hasznot hoznak, de ugye idővel elavulnak. Ha pedig tulajdonságot növelsz, az végig megmarad, viszont kevesebb bónuszt ad ugyannyi LE-ből. Ha piac lenne, akkor ezek a dolgok teljesen felborulnának, mivel olcsóbban lehetne tárgyat venni, és drágábban lehetne eladni, Innen kezdve a játékban csak ez az egy út lenne, a piacon vegyél meg mindig minden tárgyat. Ráadásul azt sem szeretnénk, hogy ősköves tárgyat őskő nélkül lehessen megvenni. Szóval piac ilyen formában biztos, hogy NEM lesz.
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
155. hozzászólás - 2008.09.29. 10:28:39 (Válasz Zoli #154 hozzászólására.)
Szervusztok!

Ha ősköves cuccot nem lehet Őskő nélkül venni, akkor célravezető lenne (ha leprogramozható) a kiégett Őskő találásának bizonyos százalékában, mondjuk a szubtéri érzékelés mértékének megfelelő arányban valódi őskövet találni. Ez persze működhet a vásárolttal azonos módon, tehát a kiégett Őskövet valódivá változtatva.

Hogy ez mennyire gyakori? Maximális értéket nézve: az 5% 30 %-a, azaz a vadászatokat számolva 1000 vadászatból 15-ben található statisztikailag valódi Őskő. Ehhez azonban komoly mennyiségű LE szükséges, nem jönne össze oly egyszerűen. A kiindulási esély ennél jóval kevesebb: a 2% 1%-a, azaz Ötezer vadászatból találsz 1 Őskövet. Nem sok, de a semminél több...
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvelt tagBrakaFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
156. hozzászólás - 2008.09.29. 10:33:37
Üdv!

Én azt hiányolom a játékból, hogy a fórumon beírt üzeneteket nem lehet utólag szerkeszteni. Jó lenne legalább 10 perc, hogy javítani tudjak.
Arról senki nem tehet, hogy milyen helyzetbe születik, de hogy abban a helyzetben hogyan viselkedik, azért igenis felelős!
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
157. hozzászólás - 2008.09.29. 10:42:02 (Válasz Braka #156 hozzászólására.)
Szia. Lehet szerkeszteni. A profil-hozzászólások-módosítás menüpontban.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
kedvelt tagBrakaFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
158. hozzászólás - 2008.09.29. 13:02:35
Úgy értettem a játékban, a szövetségi fórumban. Vagy ezt is meg lehet valahogy oldani?
Arról senki nem tehet, hogy milyen helyzetbe születik, de hogy abban a helyzetben hogyan viselkedik, azért igenis felelős!
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
159. hozzászólás - 2008.09.29. 15:54:24
Létezik ekkora random?

4. szinten gyémántként 7-es affinitással negyven vadászatból átlag kevesebb, mint 40 LE, úgy, hogy a kérdések 90%-ára helyesen válaszolok. Számomra ez furcsa...
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
160. hozzászólás - 2008.09.29. 18:12:47
A piac jó ötlet, kár hogy nincs támogatottsága!

más: jó lenne, ha lehetne helyetest megadni, aki beléphet és megtehet helytem ezt-azt, ha nem vagyok gépnél (lásd Travian)
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!