Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
861. hozzászólás - 2008.11.29. 18:01:59 (Válasz Mortimer #856 hozzászólására.)
és a vegyél 2 szinttel nagyoib fegyvert?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
862. hozzászólás - 2008.11.29. 19:41:06
Van erre egy küldetések topic, direkt ezért hoztam létre.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
863. hozzászólás - 2008.11.29. 21:51:51 (Válasz Mortimer #862 hozzászólására.)
én ezt csak arra irtam hogy állitottad hogy 1 ilyen küldetés van amihez nagyon kell növelni egy szakértelmet...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
864. hozzászólás - 2008.11.29. 21:55:35
hát ja én is örülnék ha áttudnék ugorni néhány küldit (20k legyen nálam meg ilyenek)de azt se akarom hogy a végén már ne érje meg megcsinálni a küldit pl jön majd egy újabb "veszíts xy LE-t!" és többet kelljen vesztenem mint amennyit kaphatok érte
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
865. hozzászólás - 2008.11.29. 22:20:44 (Válasz Hauer92 #864 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Black Death módosította 2013.08.03. 05:21:07-kor
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
866. hozzászólás - 2008.11.29. 22:33:20
hát ja csak mondjuk a Sárkányos küldit nem dobnám el csak azért mert még 5 szint kell hogy teljesítsem bár épp ezért van szerintem az hogy 3-at lehet választani na mindegy vegyük úgy hogy hozzá sem szóltam
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
867. hozzászólás - 2008.11.29. 22:49:58
Szerintem mindegyik küldetés nagy segítség, csak egy kicsit agyalni kell rajta mire is jó.

1. Drakin, Hordaparancsnok, Orákulum, Sárkány, stb: igaz, hogy ezek a küldetések beragadnak, de pont emiatt jók is. Bármikor egyetlen klikkelés lehet őket teljesíteni ergo biztonsában van az LE-d. Én például kifejezetten örülök neki, hogy 20. szinten lesz fixen 8-10k LE-m vásárlásra amit nem tudnak ellopni (sárkány). (Arról nem is beszéltem, hogy ezekkel a fixen egy klikkelős küldeikkel mennyire egyszerűen meg lehet csinálni a 20k-s küldetést.)

2. 200 LE vesztős küldi: Először azt hittem nem is fogom megcsinálni ezt a küldetést, már csak dacból sem. Ehhez hozzájön, hogy sokan nagyon undorítóan és álszenten reklámozzák magukat illetve próbálnak segíteni az embereknek. Ez a küldetés szerintem arra való, hogy könnyítsen a portyázásokon. Beállítod ezt a küldetést, majd nyugodt szívvel mehetsz 1.5 - 2k LE-vel portyázni. Ha szerencséd van még egy-két igazán LE dús portyát nyersz is, mielőtt egyszer véletlenül kikapsz és elbukod a 200 LE-t. Ha peched van azonnal sikerül a küldetést teljesítened. 9. szint felett a karakterek 85%-nál van legalább 200 LE, szóval ezzel a küldetéssel is csak nyerni lehet, ha az ember okosan csinálja.

3. Szakértelem köteles küldetések: ezek rávezetik arra a játékost, hogy melyek azok a szakértelmek, amelyekre később igazán lehet specializálódni. Kivégzés, kritikus ütés, sajtolás. Előbb-utóbb úgy is mindenki legalább egyesre felfejleszti, így legalább LE-t is lehet szerezni vele. Én már bánom, hogy miért csak 16. szinten fejlesztettem ki a sajtolást (így is csak a küldetés miatt tettem), a kritikus ütés után nekem a másik nagy kedvencem.

Summa-summárum szerintem, ha lenne küldetés eldobás gomb, akkor utána mindenki azon sírna, hogy szeretné visszakapni a küldetést amit egyszer balga módon kidobott az ablakon. A küldetések rész az egyik legjobb szinesítő eleme a játéknak, ahhoz nem szabad szerintem hozzányúlni. (Esetleg még egy-két érdekes küldetéssel megspékelni, hogy később se legyen monoton, de az már végképp egy másik topic, hála Mortimer kollega előrelátásának.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
868. hozzászólás - 2008.11.29. 23:08:47
Üdv.
Láttam egy érdekes(de régi statisztikát) az egyik topicban. Akkor 7000 játékosból 500-500 volt a 2-3-4-5 ödik szintű játékos. A többi első szintű. Na már most megnéztem csak azért is. Jelen pillanatban a toplista 243-340 valameddig 1 es szintű karakterek találhatóak. ez több mint 100 oldal a toplistában!!! Ezek nagy részéhez jó ideje nem léptek be gazdáik. Ezért javasolnám, hogy egy idő múlva a nem használt karaktereket(nem csak első szinten) szíveskedjen a program törölni, külön figyelmeztetés nélkül! Ezzel jóval értelmesebb becslés jönne ki a játékosok számát tekintve, és rengeteg helyet is felszabadítana a szervergépek memóriájában.
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
869. hozzászólás - 2008.11.29. 23:13:01 (Válasz Ricardo #867 hozzászólására.)
Ricardo - senki nem vitatja, hogy jo, hogy vannak kuldik.

Szepen kategorizaltad is oket.

1. Egyetertek. Bar az, hogy te hogyan hasznalod ki, nem igazan lenyeges abban a kerdesben, hogy el lehessen-e dobni.
2. Igen, van benne egy "nevelesi" celzat, talan. Sokaknak nem tetszik, mert valahogy logikajaban ellentmond mindennek... miert akarna valaki vesziteni. Tipikusan ez egy olyan kuldi, amelyet sokan dobtak volna, ha lenne ra lehetoseg.
3. Annyiban egyetertek, hogy azok a kuldik, melyek 1-es szakertelem mellett teljesithetoek, tenyleg okesak. Azonban azok, melyek mar kemeny 10, 20, sot most mar 25-os szakertelmet kivannak (legyen 3 szornyed, vegyel ket szinttel magasabb fegyvert, legyen 6!!! szornyed), szoval, azok mar korantsam nevezhetoek ilyen probanak, vagy izelitonek. Igenis, ezek mar durvan igenylik a befektetest, es mivel nem lehet dobni a kuldit, elakad az ember veluk. Es mivel az meg rosszabb, ezert mindenki kifejleszti ugyanazokat a szakikat.

Ha lenne kuldetes dobas gomb, legalabb mindenki csak sajat magat szidhatna, amiert eldobott egy kuldit ideje-koran.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
870. hozzászólás - 2008.11.29. 23:31:23
Igen, mindenki csak magát szidhatná... meg a fejlesztőket "Miért tették be ezt a fránya gombot???"
3. Annyiban egyetertek, hogy azok a kuldik, melyek 1-es szakertelem mellett teljesithetoek, tenyleg okesak. Azonban azok, melyek mar kemeny 10, 20, sot most mar 25-os szakertelmet kivannak (legyen 3 szornyed, vegyel ket szinttel magasabb fegyvert, legyen 6!!! szornyed), szoval, azok mar korantsam nevezhetoek ilyen probanak, vagy izelitonek. Igenis, ezek mar durvan igenylik a befektetest, es mivel nem lehet dobni a kuldit, elakad az ember veluk. Es mivel az meg rosszabb, ezert mindenki kifejleszti ugyanazokat a szakikat.

van, tegyük fel, 10 es vezetőkézséged. tegyeük fel hogy rendszeresen vadászol is. Azt szintén, hogy küldi miatt megvetted a sajtolást. ergo ----> befogsz állatot----> kisajtolod----> + Le. Mi itt a problémád?
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 3
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
871. hozzászólás - 2008.11.29. 23:42:24
hát azt én se tudom bár én már ott elakadtam hogy tényleg van-e olyan aki nem akar álatot hiszen az adja az egyik legnagyobb pluszt jó mondjuk aztán sokba is kerül de akkor isegy 30-as állat=+30-as elnyelés ami azért simán elérhető 18-19-es szinten és nem jön rosszul
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
872. hozzászólás - 2008.11.30. 01:01:21 (Válasz Danka33 #870 hozzászólására.)
Az, hogy a sajtolos kuldetest 0-as vezetokeszseggel es 1-es sajtolassal is meg lehetett volna oldani... vagy, ha meg akarom tartani a harcolo allatomat, akkor 5-os vezetokeszseggel. Tehat, eleve nem lenne 10. Nem tudom lattad-e mar, te a 48. kuldetes az, hogy legyen 6 -- azaz HAT -- befogott allatod.

Talan ez jobban illusztralja a problemat amirol beszelunk -- olyan szakertelmeket kell magas (vagy magasabb mint kivant) szinten kifejleszteni, melyek nem lennenek szuksegesek. Ezzel SABLON karakterek keletkeznek.

Ha valaki akar allatot, legyen neki. Ha valaki nem akar, ne kelljen mar... Es ne akadjon el emiatt veglegesen a kuldetesekkel. Ugyanez vonatkozik a fogj el x nagyobb, y hatalmas, z oriasi szorny fele kuldetesekre... Ha valaki nem akar vadaszni, ne akadjon el veglegesen kuldetesekkel emiatt. Ugyanez elmondhato a szerezz 500, 1500 LE-t portyabol, avagy, gyozz 10-szer sikeresen portyan kuldetesekrol. Ha valaki nem akar portyazni, akkor ne akadjon mar el a kuldetesekkel veglegesen.

Mindezt lehetne egy egesz egyszeru kuldetes eldobas gombbal orvosolni. Es, pozitiv mellekhataskent akar latnank egy sokkal szinesebb jatekos felhozatalt, kulonfele tulajdonsag/szakertelem mixekkel.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
873. hozzászólás - 2008.11.30. 04:16:11 (Válasz Hauer92 #871 hozzászólására.)
"de akkor isegy 30-as állat=+30-as elnyelés ami azért simán elérhető 18-19-es szinten és nem jön rosszul"

1. 30 feletti állata jelenleg csak 2 ultratápos embernek van.
2. Zoli beírása szerint egy bizonyos szint felett az állatok nem annyit nyelnek el, amennyti a szintjük. Hogy ez pontosan mit jelent, nem tudjuk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
874. hozzászólás - 2008.11.30. 04:23:13 (Válasz Simon #872 hozzászólására.)
Igen, vannak "kemény" küldetések. De ezek a küldetések azért kemények, mert általánosságban túl gyorsan haladunk előre. Pl. a 200 LE vesztős küldi 18. szinten micsoda? olyankor már mindenki minimum 5-600-al megy portyázni, és ha vesztesz 200-at egy nagyot csapsz az asztalra, és ennyi, egy vadászatból visszajön. Az 500-at rabló, vagy az állatmegölős ugyanilyen. Nem mondom, hogy én nem szenvedtem napokat velük, mert de, viszont azután 1-2 héttel hogy megvolt (lebeszéltem az állatost), saját magam is már többet kinyírtam, illetve a rablósat magam csináltam meg. Biztos vagyok benne, hogy az 1500-at rablós ugyanilyen lesz mondjuk 25 szinten, mivel akkor 1500 LE mindössze néhány vadászatot jelent, és bármely fontos tulajdonság fejlesztése ennek triplájába kerül, ergo simán lehet majd ennyit rabolni.

(Persze mindezek a 6 állat befogására nem igazak, az egyértelmű szívatás.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
875. hozzászólás - 2008.11.30. 08:01:54 (Válasz Mortimer #874 hozzászólására.)
csak addigra mindenki rájön hogy milyen hasznos is a transzcendális projekció. és akkor is vagy megbeszélve vagy rabszolgázva lesz meg ez a küldetés. vagy NAGYON nagy szerencsével
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 3
utáltXanthippéFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
876. hozzászólás - 2008.11.30. 08:32:03
Ma sikerült fölvergődnöm a 7. szintre , s így jutalomképpen a legenda egy új fejezetét olvashattam el. Mindjárt végig is futott a hátamon a hideg, a magyar történelem egy közelmúlt időszaka elevenedett meg a legenda soros fejezetében, nevezetesen az 50-es évek világa, a koncepciós perek és társai...a múlt kísért még a játékainban is...
Pontszám: 5
közellenségGujdo01Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
877. hozzászólás - 2008.11.30. 10:27:03
Hi nemtudom volt e már a javaslat, de nemakarom átolvasni ezt a topicot elejétől a végéig, szal nem akartok sapkát/kesztyűt/cipőt stb... a játékba? vagy legalább a sapka jó lenne
Pontszám: 3
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
878. hozzászólás - 2008.11.30. 10:34:16
egy jó kis csukát én is elfogadnék,mert fázik a lába a karimnak , de hát nincs, remélem azért majd lesz
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
879. hozzászólás - 2008.11.30. 22:32:27
Őőőőőő nemtom hogy jó helyre írom-e, mert a fő oldalon írtakkal ellentétben nem látok programhibáról szóló fórumtémát, de azért ide írom:

Ma ezt az eseményt "kaptam":

Ma, 17:17 Jelentkezési kérelmedet a Paralel szövetségbe a többség elutasította.

Én vagyok Paralel...
Pontszám: 5
népszerűRashid1
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
880. hozzászólás - 2008.12.01. 16:29:40
A szövetségi háborúk végén ki lehetne-e írni egyfajta statisztikát ami tartalmazná a nyert és a vesztett csatákat tagonként?Mert így elég egyszerű/száraz,hogy mennyit nyert vagy vesztett a szövetség.
Pontszám: 7.80
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!