Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
irritálóBlasphemyaNő
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1681. hozzászólás - 2009.04.07. 13:03:58
Ha nem veszem meg a pár szinttel feljebb lévő cuccokat, nem maradok versenyképes. Magyarul, leütnek a francba. Meg ez nagy karakterátalakítás keretein belül működött, muszáj venni pajzsot és páncélt, mert a nem prémes, sajnos eléggé ócska és nem ad elég védekezést..
" Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, kedvesen és megbocsájtóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném."
Pontszám: 9
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1682. hozzászólás - 2009.04.07. 13:09:09
nah ez sem feltétlen igaz a rajtam lévő 4 cuccból csak kettő ősköves ebböl 1 a pajzsom(viscrathia vagy mi) már kissé kezd elavulódni viszont a karakteremnek ez az első két cucca amiért őskövet adtam(másik a fényrobbanés)...én ezeknélkül is ha nem Csúcskategoriás karakterrel de igenis versenyképessel éldegéltem eddig is...ezidáig fokuszkristályokat veszegttem és azokat rakosgattam a sima cuccokkba...de mostmár úgyvoltam vele hogy ezek teccettek és megvttem...

királynőpáncélját se fogok venni mer lehet hogy jó lehet hogy ütős nem teccik a képe és pár szint múlva már majd cserélhetem úgyis...

tehát aki abban látja a túlélése zálogát hogy foylton őskövezik nos az necsodálkozzon hogyha a fejlesztők lehetőséget biztosítanak neki a költekezésre =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.14
népszerűtlenBagolyeszFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1683. hozzászólás - 2009.04.07. 13:22:49
Egyetértek. Drága a játék. Olcsóbbá kellene tenni!
V2. Bagoly

A Martalócok oszlopos tagja.
Pontszám: 4.67
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1684. hozzászólás - 2009.04.07. 14:54:37
pontosan...

de Miklós szeretnék én ebbe a játékba még 2 dolgot h sztem tökéletes legyen...


1. lehetne csinálni Állatkereskedést 30. szintre lépve lehetne állatot venni...
vagyis a gép betenné neked a te szinted+2szint nagyságú állatokat és az összeset ezalatt 1. szintig .így lehetne venni állatot és meg lehetne határozni h hanyas legyen mondjuk ott lenne h állat megvétele utánna lenne 1 kis rublika ahová be kell írni hanyas legyen ez az állat kiadna 1árat pl:60-as állatot venni 32.szinten és én vagyok 30-as akkor összeszorozzuk h 60*32*30 és megkapnánk az árat
feltételei lenének 0-ás csapdakészítés [el kell felejteni] 15-ős vezető készség és 5-ös palota... jah és ott lenne az állat képe meg neve szal úgynézne ki mint a lélekkufárnál és lenének különleges (térkapus+epikus) szürnyek amiket drágán őskőért lehet venni
térkapusat 60 őskőért (szint től függ) epikusat 500-2000 őskőért!!!! (lény től függűen mert később epikus álatokat is venne jó sok végzetúr) tuti sokan örülnének ilyennek


2. Végzetúr otthon
lehetne otthona a végzetúrnak amelyt lehetne fejleszteni hasónlóan nézne ki mint a www.bitefight.hu -n adna róla képet stb...

és sztem ezekkel tökéletes lenne remélem Miklós elolvasod és írsz is ezzel kapcsolatban köszönöm és Üdv

UI: 1esnél a 60-as álatot úgy gondoltam h 60. szintre képezve és 32. szintet úgy gondoltam h akkor lehetne befogni azon a szinten vagy gondolom érted h gondolom
A hozzászólást Magum módosította 2009.04.07. 14:56:33-kor
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 4.75
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1685. hozzászólás - 2009.04.07. 15:01:03 (Válasz Magum #1684 hozzászólására.)
a térkapus szörnyeket szimplán befogod vadászat során
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1686. hozzászólás - 2009.04.07. 15:01:43 (Válasz Mazlee #1685 hozzászólására.)
Az epikusokat is...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1687. hozzászólás - 2009.04.07. 15:04:43 (Válasz Mortimer #1686 hozzászólására.)
azt nem tudom mert nem emlékszem milyen monc jött az epikus csatáink elején
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1688. hozzászólás - 2009.04.07. 15:05:55 (Válasz Magum #1684 hozzászólására.)
Magnum Az első ötlet szerintem Fszág, és csak visszaélési lehetőséget szül!

A második ötlet aranyos, bár nem tudom hogy lehetne ezt kivitelezni ebben a játékban. A végzeturak nomád lények, van egy szövetségi központjuk, hol építkeznek, és ahova "hazajárnak". Ha itt saját "házikót" építhetnénk, akkor kikerülnénk az építő rabszolgákat, és mindenki magának építene. Viszont a szövi váltáskor drasztikus veszteséget eredményezne ez a megoldás ugye.

Az ötletben rejlő lehetőség tetszik. Kérdés mennyire vevő rá a vezetőség.
Pontszám: 6.71
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1689. hozzászólás - 2009.04.07. 16:48:56
Faktor: az egy dolog, h x szintig kemény gyerek lehetsz ősköves cucc nélkül is, én is az voltam v1-en az új karimmal. csak éppen nem mindegy, h melyik szinten vagy az. akik most beírtak, szigorúan a top10-20 mögött állnak, és ha nem lennének ősköves cuccaik, az említett top karik nem 500al, hanem 1000el vernék őket. ugye nem kell ecsetelnem, h ez milyen játékélménnyel jár. attól mert egy bizonyos sávban kemény gyerek vagy ősköves cuccok nélkül is, az nem jelenti azt, h lehet nélkülük játszani. ki merem jelenteni, h sajnos nem lehet. amíg a hobbi játékosokon élősködik az ember az ősköves cuccok nélkül is halomra veri őket, addig persze tök felesleges. egy bizonyos szinten viszont már nem.
Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1690. hozzászólás - 2009.04.07. 17:46:20
nahlátod akkor pl ezen segítene az ha nem midnen szinten jönnének újcuccok és vagy ősköves tárgyak...

én egyébként iylen minimál ráfodítással dolgozok ha ottleszek a top 20 mögött akkorse hiszem hogy tipikus fullősköves kari leszek...pontosan azért mert sokmidnere el lehet szórni a köveket jól meg kell gondolni mijaz amire valóban szükség van...egy-egy jó fokuszkristályal a sima cuccból is lehet jó ksi eszközt nyomatni és eséylel felvenni a versenyt egy fullköves ellen...

aztánmeg ha egy karakter alapvetően nagyon gyenge akkor hiába veszi a legjobb cuccokat az max csak disz lesz rajta mer az erős karik így is úgyis áttörik a védelmét
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.80
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1691. hozzászólás - 2009.04.07. 17:49:32
Hát ez eléggé gagyi ez a lélekkút feltöltés. Szerintem eléggé unfair. Miért ilyen drága a feltöltés??

Most hívtak a legerősebb gyémánt klánba, ami a 3as világban van. És lemondtam mert 73 ezer LE-vel kéne feltöltenem a lélekkútjukat, hogy tudjam használni a klánépületeket.

Azért ilyen drága a feltöltés, hogy jogosan használhassák az épületeket? Marhaság, így soha a büdös életbe nem tudnak a nagy klánok új tagokat felvenni ...
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1692. hozzászólás - 2009.04.07. 18:04:21
nekem 19. szinten kellett 190K töltés. nem értem én sem, mivel így kb 100-150K-val több az építésem, mint a szintembeli átlag. és ugye nem kell ecsetelnem mit jelent, hogy hiányzik a karakterből 100K LE...

Faktor: sima ősköves cuccból sosem lesz jó cucc, még ha kristályozod, akkor sem. és a kristály ugye őskő...
top 20 mögé sosem fogsz felérni, ha nem akkor kezdted, és nem mentél végig velük. 0ról nem fogsz odaérni, bárhogy erőlteted. hacsak nem vagy olyan portyakari, mint Nephila, vagy V2-n Eraman mondjuk...
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1693. hozzászólás - 2009.04.07. 18:19:41
Bárhogy is nézem nem éri meg ennyit bele építeni.

Most jönne nekem +6 támadás és +6 védekezés, de ugyan ezt megkapom 16 ezer LE-ből, ha megveszem tulajdonságként, és akkor még jobban is járok, mert így ezeket bármikor felhasználhatom, nem úgy mint az épületbónuszokat. Ami még plussz az a Palota ami nekik már 3as. De most abba nem fogok belehalni, hogyha 6%-al drágábban vásárlok mint ők.

Így sajnos sok kicsi klán jön létre a játékban, s így nagyon lassú az építkezés, szó szerint évekbe telik egy nagyobb épület kiépítése a klánok 90%-ának. S így mindíg csak azok lesznek a top 3ban akik semmi mást nem fejlesztenek az építkezésen kívül, holott ha sok ember lenne egy klánban, akkor simán utol lehetne érni őket.

Most van vagy 500 klán V3on, holott, ha csak 100 lenne máris érdekesebb klánháborúk lennének. És nem kéthavonta lenne a klánunknak háborúja hanem hetente.
Pontszám: 3
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1694. hozzászólás - 2009.04.07. 19:05:28
az én kis szorgos szövetségemnek hetente 10 háborúja van kb
ezt az "utolérés" dumát meg lehet elfelejteni, ne álmodozz ilyenekről
Pontszám: 7.50
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1695. hozzászólás - 2009.04.07. 19:10:36 (Válasz Dr_Faktor #1690 hozzászólására.)
nem leszel ott. esélytelen utolérni a top 50et onnan ahol vagy
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1696. hozzászólás - 2009.04.07. 19:18:03
a céljaimat magam választom meg =)

jelenleg 1 millio rabolt léét akarok és 3000 győzelmet ha ezek megvannak majd nézek mást...amikor elkezdtem jáccani a Klánvezérem 16os szintű volt most ő 36os én meg 33as tehát utollehet itt azé érni emberket csak időigényes...bár annyira nem vágyodom oda fnetre mer ottmár nemnagyon van harc szóval egyelőre nem is fontos hogy utolérjem őket =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.14
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1697. hozzászólás - 2009.04.07. 19:25:03 (Válasz Dr_Faktor #1696 hozzászólására.)
hidd el hogy nem fog menni...
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 8.75
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1698. hozzászólás - 2009.04.07. 20:30:25 (Válasz Birka #1688 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.04.07. 15:05:55
Magnum Az első ötlet szerintem Fszág, és csak visszaélési lehetőséget szül!

A második ötlet aranyos, bár nem tudom hogy lehetne ezt kivitelezni ebben a játékban. A végzeturak nomád lények, van egy szövetségi központjuk, hol építkeznek, és ahova "hazajárnak". Ha itt saját "házikót" építhetnénk, akkor kikerülnénk az építő rabszolgákat, és mindenki magának építene. Viszont a szövi váltáskor drasztikus veszteséget eredményezne ez a megoldás ugye.

Az ötletben rejlő lehetőség tetszik. Kérdés mennyire vevő rá a vezetőség.


h lehet ezzel viszaélni az egyesel?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1699. hozzászólás - 2009.04.07. 20:52:02 (Válasz Magum #1684 hozzászólására.)
1.es az úgy lenne jó, ha a játékosok adnák el az általuk már betanított állataikat. Így azok is hozzájuthatnának nagy szintű betanított állatokhoz akik egyáltalán nem portyáznak. Ez azért is lenne jó, mert egy állat azért elég sok ÉP-et elnyel. Másfelől így több LE-hez juthat az eladó, minthogyha csak simán elsajtolná. Az árat meg a játék lőné be, úgy hogy amit az eladó sajtolásból kapna +10%.


2.est meg én nem nagyon szeretném. Nem elég a szövetséges épületeket építeni? Ne legyen már építés két helyen tök értelmetlen Főleg, ha szinte ugyan azokat lehetne építeni.
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.04.07. 20:52:34-kor
Pontszám: 5
kedvencDanoneFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1700. hozzászólás - 2009.04.10. 17:15:54
Hm tényleg, a fertőzés le van már vajon programozva, vagy lehet ötletelni?
Arra gondoltam, hogy aki eléri a 0-át az átmehessen az 5. hordába.
Hogy ez milyen előnyökkel járna fogalmam sincs, de szerintem jó 5let, ha jól emékszem valamelyik 30+ -os legenda ír is erről a hordáról valamit.
Norlan
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője