Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
41. hozzászólás - 2008.09.22. 23:38:15
Ez ugyan nem program hiba de helyesírásilag nem jó.

"Vadászatod során egy kobaltpatkány akad az utadba. A lény harcol az életéért, többször meg is sebesít, míg végól kinyered lélekenergiáját (+38). A sebek szerencsére nem súlyosak, fantasztikus regenerálódó képességednek köszönhetően már nyomuk sincs, mire visszaérsz a táborba. Bár a végzeturak is csak ilyen könnyű sebeket ejtenének! +2 TP"

végól=végül
Pontszám: 5
kedvelt tagTierNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
42. hozzászólás - 2008.09.23. 09:02:59
A küldetések kiválasztásánál nem lehetne feltüntetni mennyi LE jár érte ? Hogy legalább ellehessen dönteni a nehézségi fokát vagy következtetni rá melyik lenne a megfelelő sorrend.
Pontszám: 6
népszerűKobeFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
43. hozzászólás - 2008.09.23. 09:28:33
Hello!

Nekem nagyon tetszik ez a játék. Jól sikerült de nekem van egy kicsi BiteFight beütése a dolognak (nem nagyon, csak egy picit).
Ami még nem tetszik az a Fejléc. Lehetne jobb is
Nekem főleg inkább csak a design-el van gondom.
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
44. hozzászólás - 2008.09.23. 10:00:00 (Válasz Tier #42 hozzászólására.)
Minden küldi az előzőhöz képest +50 LE-t ad, tehát 50-100-150...
Később többet érnek majd.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
fórumozójohhaFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
45. hozzászólás - 2008.09.23. 10:17:16
Valamilyen összesítő táblázat a portyázásokról nincsen (mndjuk hordákra bontva)?
Üdv. Johha
Pontszám: 5
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
46. hozzászólás - 2008.09.23. 13:27:03
A toplistáknál ha a szövetségeket horda szerint akarom rendezni, akkor az első oldal még rendben van (gyémánt), de utána folyton visszaugrik a beálliitás lélekútizére.
Illetve szintén a toplistáknál lehetne egy kereső, hogy akár saját magamat, akár valamelyik régi támadómat mgnézzem, hogy most éppen hogy áll, mielőtt revansra szánom el magamat (-:
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
47. hozzászólás - 2008.09.23. 13:31:12
Tetszik a rendszer - így másfél napnyi játék után.
Viszont van egy kérdésem (már máshol is feltettem, de eddig nem kaptam választ)

A szövetségen belüli fórumban hogy lehet visszamenőleg javítani, szerkeszteni (már ha lehet)?
Az a szép módosítás gomb nagyon hiányzik...

Szép napot!
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.09.23. 13:31:39-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozómauzerFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
48. hozzászólás - 2008.09.23. 13:36:59
Nem tudom volt e már ilyen kérés: de a cselekvéspontok számát jó lenne kiírni a karakterlapra is.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
49. hozzászólás - 2008.09.23. 14:42:19
Javasolnam, h a lap cimen is latszodjon a vadaszatbol hatralevo ido, igy ha epp nem az az ablak aktiv akkor is tudni fogom mikor jar le. Meg jobb lenne, ha zarojelben moge lenne irva, h meg hanyszor megyek utana.

Portyazasnal nem figyelmeztet arra, h mar harmadszor fogok tamadni, ha a karlapjarol hivok ki valakit (listanal igen). Ezt is lehetne orvosolni.

Ja es ha nem dobalna ki forumrol es jatekrol sem par perc afk utan, azt is ertekelnem
A hozzászólást Endyr módosította 2008.09.23. 14:44:11-kor
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
50. hozzászólás - 2008.09.23. 14:42:39
Szervusztok!

Nem tudom, mennyire lehetséges valódi Őskövet találni a játékban. Hangsúlyozom: találni, és nem vásárolni, vagy kvízért nyerni.
Szerintem nem lenne rossz ötlet, mert nem mindenki szeretne fizetni azért, hogy egy rakás kacatból használható dolog legyen. Enélkül kötelező lenne pénzt költeni az elméletileg ingyenes játékra, ha pedig lehetséges lesz találni Őskövet, az csökkentheti a meglehetősen hamar szélesre nyíló távolságot a fizetős, és az ingyenes karakterek között.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóTileFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
51. hozzászólás - 2008.09.23. 14:51:39
Mondja a haverom kipróbálta ezt a pihenést mert már nagyon gyepálták hátha úgy jobb lesz neki hát nem lett ott is 2x elverték. Erre én na majd lopakodóba teszem a karimat ugye nem kell mondanom az eredményt engem is elpi...tak láthatatlan módban is pedig ugyanakkora szintü volt.
Nem lehetne valami igazi védelmet is betenni mert ez azért túlzás hogy nem tudok regenerálódni tökmindegy hogy pihenésben vagy vagy láthatatlan módban vagyok. Mondjuk valami olyat hogy napi 5 órára szupervédelmet kapsz senki sem támadhat meg és te sem támadhatsz senkit valami ilyen.


Tile
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
52. hozzászólás - 2008.09.23. 15:05:42 (Válasz Tile #51 hozzászólására.)
Köszönjük a pozitiv véleményeket, jól esnek!

Idézet: Endyr - 2008.09.23. 14:42:19
Javasolnam, h a lap cimen is latszodjon a vadaszatbol hatralevo ido.

A visszaszámlálás csak akkor megy sajnos, ha épp a vadászat menüben vagy, ennek technikai okai vannak.

Idézet: Endyr - 2008.09.23. 14:42:19
Portyazasnal nem figyelmeztet arra, h mar harmadszor fogok tamadni, ha a karlapjarol hivok ki valakit (listanal igen).

Oké, feljegyzem.

Idézet: Endyr - 2008.09.23. 14:42:19
Ja es ha nem dobalna ki forumrol es jatekrol sem par perc afk utan, azt is ertekelnem

Oké, ezt ismerjük, javitani fogjuk!

Idézet: mauzer - 2008.09.23. 13:36:59
Nem tudom volt e már ilyen kérés: de a cselekvéspontok számát jó lenne kiírni a karakterlapra is.

Igen, irták máshol is, mondjuk a vadászatoknál úgyis látod, tudsz-e vadászni vagy sem, ezért nincs külön kirakva a karakterlapra.

Idézet: Normandiai Roland - 2008.09.23. 13:31:12

A szövetségen belüli fórumban hogy lehet visszamenőleg javítani, szerkeszteni (már ha lehet)?
Az a szép módosítás gomb nagyon hiányzik...

A szövetség belső fóruma ennek a nagy fórumnak egy nagyon-nagyon lebutitott, leegyszerüsitett változata. Szándékosan nem akartuk elbonyolitani, de azért feljegyzem az igényt.

Idézet: Tile - 2008.09.23. 14:51:39
Mondja a haverom kipróbálta ezt a pihenést mert már nagyon gyepálták hátha úgy jobb lesz neki hát nem lett ott is 2x elverték.láthatatlan módban is pedig ugyanakkora szintü volt.

A pihenés +10% védelmet ad, ez mondjuk +2 védelem, ettől még nem leszel legyőzhetetlen, kapsz egy pici előnyt. A pihenés igazi előnye inkább abban rejlik, hogy háromszoros sebességgel regenerálsz, tehát akkor is felgyógyulsz, ha közben megtámadnak.
A láthatatlanság nagyon tuti dolog, +10-et kapsz a tulajdonságaidra, elvben elképzelhető igy is, hogy legyőznek, de 10-ből 8-9 alkalommal te fogsz nyerni. Persze, akkor lassabb a fejlődés.
Van a játékban abszolút sebezhetetlenség is, elbújhatsz a katakombákba, de ez később lesz, szövetségi épület, és ha ott vagy, te sem támadhatsz.
Van még egy trükk, ha egy szövetségben vagy, adhatsz segitséget a szövi társadnak, igy megnőnek a tulajdonságai.
De! igazándiból annyira nem gáz, ha néha elgyepálnak, hiszen lesz, amikor te nyersz, a játék elején ez úgyis az adok-kapokról szól.

Idézet: Awenhai - 2008.09.23. 14:42:39
Nem tudom, mennyire lehetséges valódi Őskövet találni a játékban. Hangsúlyozom: találni, és nem vásárolni, vagy kvízért nyerni.

Jelenleg őskövet csak pénzért vásárolhatsz, illetve kvízért kaphatsz jutalmul.
Pontszám: 2.33
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
53. hozzászólás - 2008.09.23. 15:11:06
Szervusztok!

Miklós: A szavaidból arra következtetek, hogy ez meg lesz oldva valamikor, és lesz lehetőség a kiégett Őskövek valamilyen módon való újratöltésére pénz nélkül is. Ha így van, akkor türelmesen kivárom az idejét.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
54. hozzászólás - 2008.09.23. 15:11:46 (Válasz Endyr #49 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2008.09.23. 14:42:19

Ja es ha nem dobalna ki forumrol es jatekrol sem par perc afk utan, azt is ertekelnem

használj firefoxot...
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
55. hozzászólás - 2008.09.23. 15:13:12 (Válasz atua #54 hozzászólására.)
azt hasznalok, 3.0.1-et
Pontszám: 5
fórumozóTileFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
56. hozzászólás - 2008.09.23. 15:42:49 (Válasz Miklós #52 hozzászólására.)
"A láthatatlanság nagyon tuti dolog, +10-et kapsz a tulajdonságaidra, elvben elképzelhető igy is, hogy legyőznek, de 10-ből 8-9 alkalommal te fogsz nyerni. Persze, akkor lassabb a fejlődés."

Miklós ezt most számolni fogom láthatatlanságban vagyok van mithril buzigányom, páncélom és pajzsom is eddig 2x vertek el ha a 10-ből 5x kikapok óvást nyujtok be
Bocs a helyesírási hibákért mert 1 perc körül mindig kidob a fórum


Tile
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
57. hozzászólás - 2008.09.23. 16:29:01
Elírás

A lehetőségek listájában a 20. szintnél:

"specializációdhatsz egy tulajdonságra"

inkább:

"specializálódhatsz egy tulajdonságra"
Pontszám: 5
fórumozóSpikeFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
58. hozzászólás - 2008.09.23. 19:28:58
csak egy kicsike kis dolog de nekem sokat számít amikor véleményt alkotok a játékról
ugyebár a végzeturak olyan galetkik akik túlélték az ellenséget, a és egymás pusztítását és mi is ilyen galetkik vagyunk
nos amennyire szerény tudásomból telik a galetkik max pajzsot használnak, fegyver gyanánt végtagokat növesztenek és egyébb plusz végtagokal harcolnak, akkor viszont itt mért fegyvereket árulnak???
Pontszám: 5
közellenséglewcoFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
59. hozzászólás - 2008.09.23. 20:30:45
Nem tudom ki hogy van vele,de szerintem egy galetkinek nem fegyver kell,hanem TESTRÉSZEK. És még valami,jóóóó lenne ha egy szövetségbe nem csak egy hordába tartozó végzeturak léphetnek be.Egyébként nagyon király a játék,csak így tovább!
Pontszám: 5
fórumozóGramorFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
60. hozzászólás - 2008.09.23. 20:46:01
nekem is nagyon tetszik a Beholder gyakrabban készíthetne ilyen jellegű játékot mert marha jó lett nagyon tetszik!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!