Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1201. hozzászólás - 2009.01.06. 14:29:21 (Válasz Eardog #1198 hozzászólására.)
nézd meg a wikipedia-t ott vannak a tárgyak táblázatbaszedve
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.50
népszerűThyrlyNő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1202. hozzászólás - 2009.01.06. 14:56:59
Üdv Mindenkinek!

Én sem játszom olyan régóta, és prémium tag is vagyok, és mégsem költök több ezer Ft.-t per hó, mert nincs miből. Ennek ellenére én is vertem már meg nálam magasabb szintű karaktert, nem egyet. Elég sok LE-t áldoztam fel, és így a kiégett őskő találás elég jól megy, ehhez néha veszek is, havi kb. 300Ft. értékben. A játék mégis élvezhető.
Néha nem értem, miért kell tényleg lepontozni olyan ötleteket, amik szinesítenék a játékot, csak végig kéne gondolni, mit is szeretne az ötletadó. Pl. nekem a szövetségek vendégségbe átjárása kimondottan tetszik, és még van ilyen más is.Az sem lenne rossz, ha saját hordabelivel is össze lehetne időnként találkozni. Szinesítené a játékot.

Thyrly
A hozzászólást Thyrly módosította 2009.01.06. 14:58:41-kor
"Örökké nem eshet"
Pontszám: 6.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1203. hozzászólás - 2009.01.06. 16:30:50 (Válasz Eardog #1198 hozzászólására.)
fenn vannak a wikin, nézegesd ott.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.50
utáltMekusFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1204. hozzászólás - 2009.01.06. 17:26:56
Sziasztok!

Úgy érzem és látom,hogy nagyon áldatlan állapotokat tud okozni, ha valaki nem prémium tag. Nem lehetséges a kettő társaságot - prémiumos és nem prémiumos - külön választani? Kezd lehangolóvá válni, hogy prémiumos tagok, jóval magasabb szintről támadják és rabolják az alacsonyabb szintű, nem prémiumosokat. Hiába vadászok, nem vettem émég egy sétabotot sem, mert azonnal rámjön valaki!

Sziasztok:
Meki
Pontszám: 1.80
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1205. hozzászólás - 2009.01.06. 18:52:14 (Válasz Mekus #1204 hozzászólására.)
Ha külön választanák, minek venne akárki is prémiumot ? xD
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1206. hozzászólás - 2009.01.06. 19:00:30
Az hogy valaki prémium vagy ősköves tárgyakat vesz nem ugyan az nekem is prémiumos tárgyaim vannak és mégsem vagyok prémium tag. Neked viszont ajánlom a világ 3-mat ott neked nem lesznek ilyen problémáid ott nem lehet majd sokat rabolni és csak vadászgatni kell.

Ja és az azonos horda támadását támogatnám nem portyára gondolok csak háborúban lehetne támadni azonos hordát és csak akkor lehetne ütni azonost.
A hozzászólást Meszy86 módosította 2009.01.06. 19:03:40-kor
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
utáltCYrilNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1207. hozzászólás - 2009.01.06. 19:38:48 (Válasz Lanmandragoran #1186 hozzászólására.)
Nos édes-kedves barátom! Nem vagy te kissé beképzelt? Azthiszem ezt a taktika-stat dolgot hagyd a nagyokra nem most kezdtem az RPG vénát (ha nagyon vissza szeretnék számolni akkor lassan 15 éve mellesleg elég jó RPG-s hírében állok mind Mágus, Vampire, AD&D, Shadowun, a számítógépes RPG-ről megsztem ne beszéljünk mert a Baldur's Gate-től felfelé játszottam szinte mindennel, szóval sztem van rálátásom a dologra... és ezekhez képest EZ a játék eléggé le van egyszerűsítve)

Egyébiránt: hogy taktikolsz le egy olyan karit amin CSAK premium cuccok vannak? Megnéztem a srácot össz elosztott statpont:140(lvl3-on!) + a prem cuccok, nekem(lvl3) meg 148 abszolut defensive módra álltam be +a legjobb elérhető ingyen cuccok állás: ő nyert a deftank kari ellen úgy hogy pihentem...36-ot sebeztem ő meg 48-at! Kösz! EZT taktikold-statold ki te kis okos!

Hmm... tevenevelde? Biztos érdekes lehet, majd meséld el ha ennyire tudod!
Ha nem fogod fel a mondandóm értelmét akkor ezzel magad értékeled...
Szóval akkor amit írtam: nem jó mert: hú a fene pénzes gyerek örüljön a pénzének a többi meg szívjon? Ahogy írtam tudott volna harcolni csak EGYENLŐ esélyekkel!

Nos mindegy játszogatok vele még egy darabig majd ráhagyom mert ez a FREE game is átesett a ló túloldalára... Ingyen de ha élvezni akarod akkor pénzért mert anélkül ESÉLYTELEN vagy

Tisztelettel: CYril
Pontszám: 2.29
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1208. hozzászólás - 2009.01.06. 20:15:23 (Válasz CYril #1207 hozzászólására.)
Hát apa igaz eléggé vágod a témát de azért jó ha tudod hogy a deftank karidnak olyan óriási volt a védelme, hogy talán elérte az ellenfeled támadására pluszban rászámolt random értékét.
Persze az aljas prémiumos übertáp 3. szintü +1 +1 védelmet adó felszerelése is közrejátszott csufos bukásodban
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.36
utáltCYrilNő
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1209. hozzászólás - 2009.01.06. 20:30:10 (Válasz Almási Viktor #1208 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.01.06. 20:15:23
Hát apa igaz eléggé vágod a témát de azért jó ha tudod hogy a deftank karidnak olyan óriási volt a védelme, hogy talán elérte az ellenfeled támadására pluszban rászámolt random értékét.
Persze az aljas prémiumos übertáp 3. szintü +1 +1 védelmet adó felszerelése is közrejátszott csufos bukásodban


vagy talán az hogy a prem fegyver +3 támadást ad, a páncél,pajzs varázslat elnyelést, meg persze a pajzs +1 mágia se olyan rossz, ha már erről nézed akkor mindjárt 6+2 pontal van előnyben ami azért szép és ez alacsony szint! és nem azt mondtam hogy übertáp hanem túltápos.

Nos mindegy maradok inkább a pókernél mert ott a prem-es nem ász párral kezd a kezében...
Pontszám: 1.80
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1210. hozzászólás - 2009.01.06. 20:36:05
Óriási a random szerepe a csatákban ennél a játéknál, föleg elsö pár szinten szinte kizárólag az dönti el, maximum növelni lehet a prémes felszereléssel az esélyeidet, de 80% legalább a random 3. szinten.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.11
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1211. hozzászólás - 2009.01.06. 21:10:32 (Válasz Eardog #1198 hozzászólására.)
Ha találsz olyat, ami nincs a wikin, tedd bele, vagy szólj nekem és berakom, kösz!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 4.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1212. hozzászólás - 2009.01.07. 00:49:59 (Válasz CYril #1207 hozzászólására.)
Ja kérlek szépen, én nem az óvodáról beszéltem, amikor azt mondtam, hogy verhetők. Egy 11.szintű ésszel fejlesztett karakter meg tudja verni azt a prémiumost, aki azt hiszi, hogy az enyészmestertől lesz király csávó. De le is írtam, 12. és 13-14. szint.
Én vagyok a beképzelt? Te fényezed magad, hogy 15 éves RPG múltad van, egy leegyszerűsített játék meg kifog rajtad a harmadik szinten. 8 pont statnöveléssel deftank karakter? Ne nevettess. Az a 8 pont kb annyira elég, hogy 10%-kal több esélyed van győzni mint a másiknak, ugyanolyan felszerelésben mint te. Ne csodálkozz hogy ez nem fogja meg a prém cuccot. Megnyugtatlak, a 140-es tö-jű egyszem buzogánnyal rendelkező karakter is el fog gyepálni párszor, hogy ne hidd hogy akkora táp a prémium.

Ne haragudj, de ne olyan ember álljon már elő a szerinte hűdeszuper ötletekkel, aki 5 kemény napja tolja a játékot, és már feljutott a hatalmas harmadik szintre...
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.01.07. 00:56:15-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9.38
kedvelt tagAshran83Férfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1213. hozzászólás - 2009.01.07. 01:18:16
Első 3-4 szinten szinte teljesen mindegy hogy fejleszted a karaktert, mert a random dönt, tudom, mert 2. világon, amikor indítottam a karakterem sokat anyáztam miatta. A prémiumos tárgyak később 20-30. szinten sokkal nagyobb tápokat adnak, de úgy összességében, azokon a szinteken már az a probléma, hogy a fegyverek sebzése túl nagy. Ezt mondjuk itt a fórumon, csak másik topicban kifejtettem.
Más: ezt a teveneveldés hülységet el kéne felejteni, akkár mennyire agresszív pvp ez a játék ezer sebből vérzik sok, helyen és én kifejezetten örülök, ha jön egy olyan világ ahol a csendes építkezéseké lesz a főszerep, és nem portyákon.
Más lehet, hogy 11. szinten ésszel fejlesztett karakter megtudja verni a nála nagyobb karaktert, de ugyanezt nem csinálod meg 24. szinten.
Az viszont tényleg gáz, hogy a játék legelején a fejlesztéseknek nincs semmi gyakorlati értelmük. És itt van az is, hogy a hordák gyakorlatilag semmiben nem különböznek ha harcról van szó. A smaragd szivatva van, bár elvileg nagyobbat sebeznek a varázslataik, nem egyszer volt olyan nálam is, hogy egy 146 tulösszegűnek mentem neki 200 feletti tulösszeggel, ahol 35 az iq, és 30 a tau volt, ennek ellenére a gyémánt nagyobbat sebzett varázslattal mint a varázslatokra kihegyezett smaragd.
Na mindegy...
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Tyberius06 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1214. hozzászólás - 2009.01.07. 08:03:59 (Válasz Ashran83 #1213 hozzászólására.)
Én is elleszek a v3-on is, ott majd a vadászat jobban lesz táplova, más taktika kell majd, ezért az is izgalmas lehet, ha az ember szövetség szinten gondolkodik.

24. szinten valóban nem fogjuk meg a nagyobb karaktert, de csak azért, mert a 30. szintről annyira lekezelik az ép-t, hogy esélytelen rá az ember, hogy partiban legyen egy 25-26. szintűvel. Természetesen az, hogy a magasabb szintű karakter átlagos, az alacsonyabb meg portyakari, az itt is áll.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1215. hozzászólás - 2009.01.07. 12:06:36
Basszus Lan, a teveneveldében is vannak prémiumosok. Rohadtul nem volt jó példa!

Engem meg lehet utálni mert van munkám és megtehetem a fizetésemből a családom eltartása mellett, hogy havi 3000ft-ot szánok erre a játékra és nem a bölcsészkaron melegítem a seggem és nem zsebpénzből élek. Tudom ez most nem trendi, de én ilyen vagyok. Ja és követelem, hogy ezentúl az őskövekből mézsört is lehessen rendelni, amit ősköves prémium végzeturas korsóban szállítanak ki, ajándék babzsák manaszövő pókkal együtt!
Na mára ennyi...

És most 3ra mindenki bégessen! Beee-beeee, beee-beeeeeeeeeeeeee
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.30
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1216. hozzászólás - 2009.01.07. 12:12:54 (Válasz Stubb #1215 hozzászólására.)
De ott nem zúzós fegyvereket tudsz a venni datolyádért, amivel lealázod a nálad gyengébbet.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1217. hozzászólás - 2009.01.07. 12:20:01 (Válasz Lanmandragoran #1216 hozzászólására.)
Azt nem, de lehetek sikeres bkv-ellenőr vagy rendőr és a patámat is kifesthetem!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűThyrlyNő
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1218. hozzászólás - 2009.01.07. 13:58:50
Üdv Mindenkinek!

Unalmas már ez az állandó marakodás, ki prémiumos, ki nem. Nekem most járt le a prémium tagságom, és semmivel sem kapok rosszabb cuccukat, mint úgy. A prémium tagságnak semmi köze az őskövekért megvett tárgyakhoz. Olvassátok már el, mit is ad, a prémium tagság, és utána veszekedjetek marhaságokon. Én is dolgozom, nem csak más, és még szerintem sokan. De nem vagyok fanatikus, hogy "x ezer" kőért vegyek olyan tárgyakat, amelyektől 1-2 szinttel feljebb jobbat lehet kapni őskő nélkül is. Csak azért, mert másnak jut ésszel beosztva erre a játékra is, ne ugorjunk már a torkának. Akinek meg ennyire nem tetszik, van más játék is, meg ott vannak a többi világok is.

Thyrly
"Örökké nem eshet"
Pontszám: 9.14
kedvelt tagArrakysFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1219. hozzászólás - 2009.01.07. 14:11:53
Üdv!

Csatlakozni szeretnék Thyrly hozzászólásához azzal, hogy a prémium tagság gyorsabb gyógyulást, -VP regenerálódást, és több cselekvéspontot ad, amitől ugye többet vadászartsz. Ha meg tudja valamelyik főokos indokolni, hogy ennek mi köze az őskőért beszerezhető tárgyakhoz, akkor van értelme a vitának. Ha nem akkor parttalan vitatkozás, ami értelmetlen, az ilyeneket gondolkodás nélkül felvetőkkel együtt /akinek nem láncinge ne vegye magára/.
Prémium tagságos söröskorsót én is kérek, de ha lehet válogatni, akkor legyen a babzsák-állat figurája mindig véletlenszerü, tekintve hogy nem csak egy korsóval szeretnék inni, továbbá, hogy legyen mit csereberélni a többi végzetúrral és -úrhülggyel.
Ide kapcsolódóan javasolnám fogadó megépítését, mint semleges találkozóhelyét.

Arrakys
Ki vrill-kristályt majszol, bajba jut,
Szegény kölyök már fél tejut

Pontszám: 8.75
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1220. hozzászólás - 2009.01.07. 14:30:33
Csak csendben jegyzem meg, hogy a prémium karakterek tartják fönt a játékot.
Pontszám: 7.43
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!