Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1581. hozzászólás - 2009.03.17. 01:21:38
Udv!
Tenyleg nem sikerult 100%osra ez a fejlesztes, inkabb ki lehetne venni es egy tiltolistaval helyettesiteni, ahova be tudom irni azokat a neveket, akiktol nem szeretnek tobb levelet kapni.
Igy egyszeruen szurhetok lennenek a keretlen uzenetek.
A Pók
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1582. hozzászólás - 2009.03.17. 01:32:44 (Válasz Spider #1581 hozzászólására.)
Hülyeség. Aki spammel, azt törölni kell. Első szintű karakter naponta 3-nál ne küldhessen több üzenetet. Ennyi.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1583. hozzászólás - 2009.03.17. 14:24:43
Én speciel klánt vezetek, és fontosabb dolgokról körüzenetet küldök (vagyis mindenkinek elküldöm ugyanazt) mert a fórumot nem mindig olvassa mindenki, vagy egyszerűen elsiklik a bejegyzés felett. Ez kapásból 20 üzenet. Meg emellett a barátommal is végzetúron keresztül szoktunk levelezni, amíg ő a munkahelyén van, írunk egymásnak néhány (néha jó sok) üzenetet. Amíg dolgozik, nincs más lehetőségünk a kapcsolattartásra, meg szeretjük is ezt a rendszert. Erre most zárolták az üzenetírásiomat két napra, holott 41. szintű a karakterem! Azért ez "kicsit" több,mint felháborító...

Vagy legyen lehetőség körüzenetet küldeni a szövetségen belül, vagy szűnjön meg ez a korlátozás szerintem. Nem a játékosokat kellene büntetni azért, mert valaki visszaélt a rendszerrel.
Sorseress2
Pontszám: 8.33
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1584. hozzászólás - 2009.03.17. 14:41:35
Meg ha már itt tartunk, arra is ki kellene találni valamit, h meg lehessen hívni a szövetségbe tagokat, és ne csak a jelentkezéseket lehessen elfogadni, mert így a meghívásra is rengeteg üzenet rámegy!
Sorseress2
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1585. hozzászólás - 2009.03.17. 14:46:49 (Válasz Lanmandragoran #1580 hozzászólására.)
Lan: Igazad van, és értem, hogy valamit ki kell találni az ilyen aljas "játékosok" ellen... (bár nekem az ősköves levélnél egyből feltűnt, hogy Miklósék más jellegű kódot használnak például).
A jelszavamat meg akkor se adnám ki senki ismeretlennek, ha egy vulkán fölött sütögetnék a talpam érte
De ahogy Sorseress is írta: klánvezetőként, egyszerűen muszáj kiterjedt levelezést folytatni! És nem a 7 lassú válasszal van gond, hanem ha valami még válaszol is és akkor elindul néhány levélváltás... ez már egyből 14 levél... mindegy... nem is ezekkel a klánon kívüli levelekkel van gond, hanem, hogy ezzel együtt nincs körüzenet opció, amit mondjuk lehetne szavazathoz kötni. Aki birtokol 5 szavazatot egy szövetségben az küldhet körüzenetet is... nem hiszem, hogy olyan nagy dolog lenne...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1586. hozzászólás - 2009.03.17. 15:04:24 (Válasz Sorseress2 #1583 hozzászólására.)
Idézet: Sorseress2 - 2009.03.17. 14:24:43
szeretjük is ezt a rendszert. Erre most zárolták az üzenetírásiomat két napra, holott 41. szintű a karakterem! Azért ez "kicsit" több,mint felháborító...


ez mekkora baromság... valahogy direktbe jelezni kéne a játékvezetőnek. én is szoktam körüzengetni. (már az is butaság volt, hogy anno a körlevél hiányát a fórum meglétével magyarázták. beírok én bármit a fórumba, de akkor is kell körüzenet, hogy olvassák el:)
Pontszám: 8.33
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1587. hozzászólás - 2009.03.17. 15:38:15
Jelentősen megemeltük a 12 óra alatt elküldhető üzenetek számát (30+szint*2). Ennek már elégnek kell lennie.
Az 1 órás tiltás egyébként 1 órán belül 10-nél több, a 3 perces pedig 1 percen belül 3-nál több üzenet küldése után lép érvénybe.
Pontszám: 5
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1588. hozzászólás - 2009.03.17. 15:48:19
Ez ok, csak én nem olvastam a fórumot, és mire rájöttem, h ez életbe lépett, addigra beszélgettem is privátban, meghívtam vagy 10 játékost a szövetségbe, és még körüzenetet is írtam! Amennyit írsz, az nekem 12 óra alatt kb 110 üzenet lenne, és annyit tuti nem küldtem. Mégis zárolva lettem üzenetírásból 2 napra... Ha meg vki körüzenetet küld (spec szövin belül van 20 tag) akkor az kb 3-4 perc alatt 20 üzenet, akárhogy is számolom Ha meg mellette még haverokkal/barátokkal is levelezik vki, az még plusz 1-2...
Sorseress2
Pontszám: 5
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1589. hozzászólás - 2009.03.17. 15:52:23
Amúgy tényleg eléggé naiv az, aki csak úgy megadja másnak a jelszavát, egy üzenet miatt, holott erre még Ti is külön felhívjátok mindenki figyelmét. Én ismételten csak azt tudom mondani, h aki bedől ennek, az vessen magára, majd tanul a saját hibájából, az illetőt pedig le kell nyomozni, aki ezeket az üzeneteket küldi. Mást viszont nem kéne büntetni, hiszen ha spamol is (ugyanazt a levelet több embernek elküldi x időn belül) akkor lehet, h toboroz, vagy éppen a szövetségbe ír körüzenetet

És ha mondjuk naponta 2-3 körüzenetet kell írni, máris nem elég a napi 30+szint*2 db üzenet...
Sorseress2
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1590. hozzászólás - 2009.03.17. 15:56:04 (Válasz Sorseress2 #1589 hozzászólására.)
Vagy tényleg spammel, már nem tudom hányadik reklám levelet kapom, a különböző online játékok címével
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1591. hozzászólás - 2009.03.17. 16:03:48 (Válasz Baraty #1587 hozzászólására.)
Nagyon jó, mar csak a klánvezéreket vedd bele valahogy a képletbe nyugodtan benne lehet egy *szavazat a képletben pl!

Alapból 2 szavazata van valakinek, azaz 30+szint*szavazat?
Pontszám: 6.17
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1592. hozzászólás - 2009.03.17. 16:04:22 (Válasz Sorseress2 #1589 hozzászólására.)
Idézet: Sorseress2 - 2009.03.17. 15:52:23
És ha mondjuk naponta 2-3 körüzenetet kell írni, máris nem elég a napi 30+szint*2 db üzenet...

Nem naponta, hanem 12 óránként 30+szint*2
A szövetségi társakat pedig tessék rászoktatni, hogy olvassák a fórumot.
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1593. hozzászólás - 2009.03.17. 16:10:06 (Válasz Baraty #1592 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2009.03.17. 16:04:22
A szövetségi társakat pedig tessék rászoktatni, hogy olvassák a fórumot.

Ti elolvastok minden fórumot?
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1594. hozzászólás - 2009.03.17. 16:10:19
A végzetúr lényege az lenne, hogy kevés idő is elég rá! Láttál te már egy 30-35 fős fórumot mondjuk harci cselekmények közt?
A jelenlegi 30+szint*2-vel ellehetetlenítettétek a szövetség vezetők dolgát! Csak meghívót kiküldeni copy-paste módszerrel tonnaszám kéne néha, nem beszélve a lépjél már katakombába te rabszolga jellegű üzikről stbstbstb...

A szövivezérek munkáját segítendő nem lehetne feltolni 30+szint*szavazatra a képletet???

De az is óriási help lenne, ha nem az üzenetek számát, hanem a célpontok mennyiségét korlátoznánk be. 12 órán belül max szövilétszám+szinted célpontnak küldhetsz akármennyi üzenetet...
A hozzászólást Birka módosította 2009.03.17. 16:17:06-kor
Pontszám: 7.13
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1595. hozzászólás - 2009.03.17. 16:19:02
Ahogy irtam, a dolog jelenleg tesztidőszakban van, a képlet képlékeny. Baraty az eddigi tiltásokat nullázta, szóval ne aggódjon senki. Azzal nem értek egyet, hogy minden üzenetet a szövi vezetőnek egyenként mindenkinek el kell küldeni, erre való a fórum. az új képletben egy 30. szintűnek 30+2*30=90, azaz napi 180 üzenet a limitje. Ennyi nem elég??
Pontszám: 3
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1596. hozzászólás - 2009.03.17. 16:28:36 (Válasz Miklós #1595 hozzászólására.)
Miklós, a mennyiségi korláttal van alapvetően baj. Pl ha valakivel nem tudok skypeolni, ventrizni, msn-ezni, akkor előfordúl, hogy 5 perc alatt 20 üzenetet is váltunk, mert szitu van! Van akinek minden más "chat/kommunikáció" lehetősége le van zárva proxy-ból, de a Vegzetur annyira új game, hogy ezt még nem is ismerik a vásárolható proxy confok, így üzenetekben chatelnek stbstbstb...

Valahogy korlátozni kellene a kéretlen reklámok és spamek mennyiségét, ezt értjük, de ne a normál játékosok kárára!
Azzal meg magatok ellen beszéltek, hogy szorítsuk rá a szövi tagokat a fórum használatára, szerintem a játékosok 70%-a azért itt játszik, mert nem kell sok idő a játékra, azaz nem kell figyelni a fórumra, ha van valami akkor kapja az üzit, hogy mire figyeljen!

Szerintem a maximális célpontok számát kell bekorlátozni 24 órás ciklusokkal, és nem a kiküldhető üzenetek számát, valamint a cl-eknek erre is bónuszt adni, így a kéretlen spamek megszűnnek, és van egy olyan korlát a nyakunkon, ami a normál játékosokat nem érinti...

Nem beszélve arról, hogy aki spamelni akar, az leregel 30 accot, és kiküldi azokon keresztül a kicsin üzenetetit 12 órás adagokban...

Pl minden üzenethez egy képi megerősítés korlátok nélkül? Azonnal minden problémátok megoldódik!
Pontszám: 6.17
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1597. hozzászólás - 2009.03.17. 16:32:58 (Válasz Miklós #1595 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.03.17. 16:19:02
Azzal nem értek egyet, hogy minden üzenetet a szövi vezetőnek egyenként mindenkinek el kell küldeni, erre való a fórum.


ja, az ember azt gondolná, de sokan azt sem tudják, hogy van fórum, nem hogy olvassák azt:) aki ide is ír, az szöv. fórumot is olvas, de rengetegen arra sem szagolnak.
Pontszám: 5
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1598. hozzászólás - 2009.03.17. 16:36:12
Bocsi, ha túl unalmas, h kötöm az ebet a karóhoz, és állandóan a szövetségi vezetőket emlegetem, de tényleg nekik a legnehezebb ezzel a változással. Tegyük fel, h rávesszük a csapattagokat arra, h olvassák a fórumot. Ok, mindenki olvassa, nem kell körüzenet (milyen szép is lenne!) DE: az x ezer játékosból válasszak ki nap x-et, akiket meghívok a szövetségbe? És ha egyik sem lép be, viszont 10 másik belépne, akiknek a korlátozás miatt nem írtam? Vagy tegyük fel, h akkor itt ülök a gép előtt, és 12 órás leosztásban küldök üzenetet mindenkinek. Ezt ki se akarom számolni, h mennyi idő lenne, és addigra tuti belépnének máshová Remélem értitek a problémámat
Sorseress2
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1599. hozzászólás - 2009.03.17. 17:03:10
Miklós: saját szövetségen belül semmi értelme az üzenetváltások korlátozásának. Ha ez korlátlan, szerintem mindenki elégedett, és ott reklámozni nem fog senki.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1600. hozzászólás - 2009.03.17. 21:19:39 (Válasz Mortimer #1599 hozzászólására.)
Én is inkább a tiltható neveket találnám elfogadhatónak, esetleg magában az üzenetküldés menüben lehetne kitenni egy figyelmeztető szöveget, hogy a játék vezetése üzenetben akciós őskő sorsolást nem tart, valamint jelszót ne adjon ki senkinek semmilyen üzenetben kérésre. Ha még ezután is megteszi, az már... nc.

Pl a döntetlenes küldetéshez külső levelezés is kell, nem kevés. Ez az általános korlátozás nem jó.
A hozzászólást Darah módosította 2009.03.17. 21:20:44-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője