Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűJoC4Férfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
161. hozzászólás - 2008.09.29. 21:14:03
A hejetesítés nem lenne rossz. Bár ha elmész hosszabb időre ott a láthatatlanság, aztán ha megjössz elköltöd a pontjaidat és ugyanott vagy. Annak én is örülnék ha lehetne találni őskövet kicsi eséjjel de azért akkor annak is lenne aki nem fizet. A plus szűrők nem lennének rosszak könnyebb lenne a portyázás. Jah és ami szemet szúr "apró óriás skorpió" oké h a méret jellemző egyuttal utal a lélek enregi mennyiségére is de azért ez fura nem?
Pontszám: 5
fórumozóRobibaFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
162. hozzászólás - 2008.09.30. 07:14:33
Hello

Az egyik kérdésnél Minincs a sima fociba ami az Americaiban van?(ha jol emlékszem)
Időkérést nyomtam de az oldalbedobás volt jo??
Tudtomal a simába van oldal bedobás
V. fére olvastam a kérdést??
Előre is thx
A hozzászólást Robiba módosította 2008.09.30. 07:15:11-kor
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
163. hozzászólás - 2008.09.30. 09:19:57 (Válasz JoC4 #161 hozzászólására.)
Az "óriás skorpió" a faj elnevezése, és te egy "apró" példányt ejtettél el. Az emberek sem egyformák.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
164. hozzászólás - 2008.09.30. 11:27:43
A lelekkufarnal a kategoriaknal ha at lehetne a varazsitalt manaitalra nevezni, az nem lenne rossz. Jeleneleg a varazslatok es a varazsitalok nagyon konnyen osszeteveszthetoek.
A hozzászólást Endyr módosította 2008.09.30. 11:29:29-kor
Pontszám: 5
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Szövetségi szavazatok
165. hozzászólás - 2008.09.30. 12:49:51
Kirúgtunk egy tagot a szövetségből mert nem tudott lépést tartani az építésben.
A bug ekkor mászott elő a gyufásdobozból:

Az illetőnek 1 szavazata volt, a másikat átadta valakinek, de az átadott szavazat megmardt.
Mos 10 tagnál 21 szavazat van összesen.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
166. hozzászólás - 2008.09.30. 13:30:30
Nem tartom jónak, hogy a lélekkútból építés is hozzáad a szerencséhez, illetve a karakter össz-építésszámához. Ez már most is torzít szerintem, és később még nagyobb probléma lesz. Egy szövetségben csak néhány karakternek van három szavazata, és ez az egy-két karakter elég nagy előnyhöz jut azáltal, hogy a folyamatosan termelődő lélekkút, illetve az őrtorony építésével megnyíló új tagok által a lélekkútba rakott lélekerőt csak ők rakhatják át máshova.

Legyen a szövetség vezetése feladat, ne pedig előny!
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
167. hozzászólás - 2008.09.30. 13:31:47 (Válasz Mortimer #166 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.09.30. 13:30:30
Nem tartom jónak, hogy a lélekkútból építés is hozzáad a szerencséhez, illetve a karakter össz-építésszámához. Ez már most is torzít szerintem, és később még nagyobb probléma lesz. Egy szövetségben csak néhány karakternek van három szavazata, és ez az egy-két karakter elég nagy előnyhöz jut azáltal, hogy a folyamatosan termelődő lélekkút, illetve az őrtorony építésével megnyíló új tagok által a lélekkútba rakott lélekerőt csak ők rakhatják át máshova.

Legyen a szövetség vezetése feladat, ne pedig előny!


szerintem nem adja hozza a szerencsehez. de ha igen, akkor az bug.
A hozzászólást Syck módosította 2008.09.30. 13:32:14-kor
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
fórumozóEldaronFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Portyalista + kvíz design
168. hozzászólás - 2008.09.30. 13:52:29
Üdv!

A portyalista csoportos törlésére jó lenne egy funkió....

Az új kvíz design-nél ha elbírálandó kérdésed nem jelzi ki az az idő alatt történt jó válaszaidat. (most már elég sok ideig eltart a felülvizsgálat.)
Pontszám: 5
kedvelt tagRedswiftFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
169. hozzászólás - 2008.09.30. 14:17:27
Úgy látom, hogy a szövetség építési statisztikáinál többnyire rosszul írja ki a progi a beépített LE-t. Időnként 0-ra csökken néhány szövitagnál...
Jó lenne kijavítani ezt...
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
170. hozzászólás - 2008.09.30. 15:05:56
Idézet: Mortimer - 2008.09.30. 13:30:30
Nem tartom jónak, hogy a lélekkútból építés is hozzáad a szerencséhez, illetve a karakter össz-építésszámához. Ez már most is torzít szerintem, és később még nagyobb probléma lesz. Egy szövetségben csak néhány karakternek van három szavazata, és ez az egy-két karakter elég nagy előnyhöz jut azáltal, hogy a folyamatosan termelődő lélekkút, illetve az őrtorony építésével megnyíló új tagok által a lélekkútba rakott lélekerőt csak ők rakhatják át máshova.

a lélekkutas építés nem számít egyikbe se...

Idézet: Eldaron - 2008.09.30. 13:52:29
A portyalista csoportos törlésére jó lenne egy funkió....

egy kattintással ki lehet jelölni az összes portyát...

Idézet: Redswift - 2008.09.30. 14:17:27
Úgy látom, hogy a szövetség építési statisztikáinál többnyire rosszul írja ki a progi a beépített LE-t. Időnként 0-ra csökken néhány szövitagnál...
Jó lenne kijavítani ezt...

nem lehet, hogy még csak a kutat töltik és nem az épületet építik...?
Pontszám: 7.50
közellenségArcsrácNő
Végzetúr tanonc
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
171. hozzászólás - 2008.09.30. 19:09:13
Itt tudok tenni javaslatot a játékkal kapcsolatban???
Mert roppantmód zavr, hogy egy idő után a játékosok által írt kérdések bekerülnek a játékba, és már nem lehet jelezni ha hibásak!!!! Már nem egy értelmetlen, vagy hibás kérdéssel találkoztam, ami mellé már nem lehett a jelzést odatenni!
SZERINTEM azt az opciót jóval tovább hagyjátok a kérdések mellett, mert sokan csak rányomják, hogy jó kérdés, azt bennemarad a játékban!
Pontszám: 5
népszerűPacalpörköltFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
172. hozzászólás - 2008.09.30. 21:21:21
Nem terveztek játékosnaplók (blogok) indítását? Anno Setét Patkányt élvezet volt olvasni, hátha innen is kikerülne néhány gyöngyszem
Arius - Nyugdíjas Klub
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
173. hozzászólás - 2008.10.01. 09:20:43 (Válasz Arcsrác #171 hozzászólására.)
A Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Panaszok -> Kvíz topicban beírod, hogy melyik kérdéssel volt gond, és kijavítják! Egyébként én sokszor azért nyomok rá, hogy "jó kérdés", mert nem akarok átesni a ló túloldalára. Nehogy az legyen, hogyha nem tudom, akkor "törölni". Próbálom megtartani a határvonalat, feltételezem mások is, és ezért csúszik át néhány hibás kérdés.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
174. hozzászólás - 2008.10.01. 11:49:28
Ki kellene venni azokat a küldetéseket amelyek adott szinten nem teljesíthetők, és másokat betenni helyettük. Engem példának okáért rohadtul idegesít (szerintem sok más mindenkit), a kutasd fel Drakint, a szerezz 5 Tp-ot egy portyával, a keresd fel a hordaparancsnokodat stb. küldetések.

Minek foglalják a küldetések helyeit ha lvl 10-12 előtt nem lehet teljesíteni őket, mert a játék nem teszi elérhetővé a megoldást. Erre csak jönnek az értetlenkedő forum bejegyzések hogy ezt így hogy és miért és mikor stb.
Azirafael, TGY
Pontszám: 3
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
175. hozzászólás - 2008.10.01. 12:34:29 (Válasz Azirafael #174 hozzászólására.)
Idézet: Azirafael - 2008.10.01. 11:49:28
Ki kellene venni azokat a küldetéseket amelyek adott szinten nem teljesíthetők, és másokat betenni helyettük. Engem példának okáért rohadtul idegesít (szerintem sok más mindenkit), a kutasd fel Drakint, a szerezz 5 Tp-ot egy portyával, a keresd fel a hordaparancsnokodat stb. küldetések.

Minek foglalják a küldetések helyeit ha lvl 10-12 előtt nem lehet teljesíteni őket, mert a játék nem teszi elérhetővé a megoldást. Erre csak jönnek az értetlenkedő forum bejegyzések hogy ezt így hogy és miért és mikor stb.


Pontosan azért foglalják a helyet, hogy behúzzák a féket.
Mindig lesznek olyan küldetések, amiket csak adott szinten tudod megoldani.
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
kedvencLeinádFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Küldetések
176. hozzászólás - 2008.10.01. 12:52:34
Szerintem azt a célt szolgálják ezek a küldetések, hogy a 12. szinten induló küldetések előtt is legyenek küldetések (bemelegítés). Feltételezem, hogy korlátozott számban vannak, és úgy lettek kialakítva, hogy 12. szint előtt befejeződjenek. Gyanítom, hogy közeledtek a végéhez, ezért vannak már olyan küldetések, amik csak magasabb szinten oldhatóak meg. Lehet nem szerencsés az elosztásuk 2-11. szint között, mert túlzsúfolt lett a 2-5. szint, viszont mégis voltak, és nem kellett rájuk 12. szintig várni.

Nomis Leinád
V1 - ELIT HORDA
V5 - JólesőHullaszag
Pontszám: 7.50
irritálómikrosockoFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
177. hozzászólás - 2008.10.01. 17:17:45
véleményme az utolsó hiről ami a kvízra utal.

szerintemkicsit kibbaszás hogy szivjuk majd mert sok rosz kérdést pontot kapunk csak mert valakinek tul bonyolult nyomni egy szaros ctrl+t -t és beütni a wikipediába vagy a googlebe. léegalább megtanulja a sok kocka kezelni az internetet és képes lesz adatok felkeresésére-.- szerintem ne legyen egy kérdés rosz csak mert nehéz végülis neten böngészőbe megy az egész szal nemtart sokbol bárminek utánnanézni mellesleg a feltett kérdésemre miszerint 2+2*2=? menyi az esetek 70% -ába mindenki roszat vagyis közel 30 an már 8 at jelöltek be és a röhely az hogy 6 a megoldás. ehez is csak azt tudom hozzáteni hogy 3osztályba tanulják és ha nemtudsz számolni van a gépeden egy fain tudományos számologép... számold ki azzal . persze van hogy elirja az ember de akkor dobjátok vissza és had javitsuk ki mert csak mert elirunk valamit ne szivjuk már ha elérünk bizonyos rossz határt. Mellesleg eddig a szar kérdésekre is 80 % ba eltaláltam a választ pedig némeiknek semmi értelme... naésakor mivan? a szándékos hülyeségeket kéne törölni nem pedig a szerintetek túl nehezeket... legalább müvelődne a nép kicsit meg megtanulná azt a szaros googlet kezelni... hozzáteszem eddig a kérdések 97% a amit kaptam megtaláltam a wikipédiába.

Szerintetek rosz kérdés hogy:

Menyi a Földünk Aspektus aránya?

0,996 647 1 (ez a megoldás)
0,997 657 1
0,986 637 1
0,934 647 1


pedig csak probáljakibárki bátran hogy bemásolja a googlebe hogy föld aspektus aránya behoz egy wikioldalt és a poén hogy rásekéne nyomni mert már ott látszik hogy a megoldás 0,996 647 1 . és mivel ilyen gyorsan meglehet találni a többiben csak pár számot változtattam hogy figyeljen oda mert öszekeverheti a számokat ennyi. Ez se lexi tudást se semmit nem igényel csak max 30 másodpercet az életetekből. ha nemhiszed mérd le

bárkinek véleménye van erről mikrosocko névre irjatok üzit végzeturba mert nem szeretek forumozni xD
"Stay a while and listen."
"you are not prepare "
"You'r gold is wellcome here."
Pontszám: 4
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
178. hozzászólás - 2008.10.01. 17:41:20 (Válasz mikrosocko #177 hozzászólására.)
Van egy javaslatom: a kérdezők egyből a googlenak tegyék fel a kérdést, a vadászok pedig automatikusan kapják meg a plusz 10 százalékot. Így a világ tele lesz mosolygó végzeturakkal. Egyébként én még mindig saját kútfőből válaszoltam (szégyenlem is magam miatta).
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5.33
irritálómikrosockoFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
179. hozzászólás - 2008.10.01. 21:32:15 (Válasz Gort #178 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.10.01. 17:41:20
Van egy javaslatom: a kérdezők egyből a googlenak tegyék fel a kérdést, a vadászok pedig automatikusan kapják meg a plusz 10 százalékot. Így a világ tele lesz mosolygó végzeturakkal. Egyébként én még mindig saját kútfőből válaszoltam (szégyenlem is magam miatta).


Szerintem rosszúl értelmezted amondanivalóm. nem mondtam hogy automatikusan válaszoljon ugyanis az emberek töbsége még azt az internet nevezetű dolgot se tudják kezelni amugy fejből válaszolok én is de lefogadom van kérdés aminél még sokszor a kérdést se tudod értelmezni anyira távol áll a téma....
"Stay a while and listen."
"you are not prepare "
"You'r gold is wellcome here."
Pontszám: 5
irritálóChammaqulFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
180. hozzászólás - 2008.10.01. 23:47:48
valaki adjon nekem legyszives magyarazatot arra, hogy a varazslatok miert kerulnek oskobe? illetoleg inkabb azoknak a szama a problema (10 darab!)
biztos, hogy nem fogok penzt kolteni a jatekra, igy nyilvan nem varom el hogy azonnal olo targyaim legyenek, hogy ket nap alatt 800^8 le-t szerezzek, meg mittudomen
turelmes ember vagyok, es nem erot fitogtatni jarok ide, de azert egy mezei varazslatot tudjak mar megvenni
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője