Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagBrakaFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
221. hozzászólás - 2008.10.06. 19:05:53
Üdv!

Jó lenne ha szövetségen belül lehetne egymást helyettesíteni, úgy hogy nem kellene elárulni egymásnak a jelszavunkat. Pl.: lenne egy menü, amiben be lehetne állítani a helyetesünket, aki a mi felhasználónevünkel, és az ő saját jelszavával be tudna lépni a mi karakterükhöz, és bírna portyázni, vadászni, építeni, stb.
Arról senki nem tehet, hogy milyen helyzetbe születik, de hogy abban a helyzetben hogyan viselkedik, azért igenis felelős!
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A lélekkút kisütése - kritika és javaslatok
222. hozzászólás - 2008.10.06. 20:31:58 (Válasz Miklós #215 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2008.10.06. 15:31:08

Hogy miért van ez az egész úgy, ahogy van: a tesztelés során sokszor volt olyan, hogy hú, bárcsak lenne egy egyszer, vagy nagyon ritkán használható "kívánságom" amivel a tárgy gyűjtéshez hozzájárulhatnék. Ez a "kívánság" lett a lélekkút kisütése. Azért kötöttük az egészet őskőhöz, mert különben ez egy általános táp lenne, amit akár hozzá is adhatnánk a vadászat LE-jéhez. De elismerem, ez részben egyfajta marketingfogás is.


Köszönöm a gyors és érdemi választ.

Továbbra is azt gondolom, hogy az így elérhető bónusz túl magas, és (főleg) elérhetetlen a mezei halandók számára, szóval ha bármikor csökkenni fog, én örülni fogok neki.
A hozzászólást Petrus módosította 2008.10.06. 22:12:58-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagRedswiftFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
223. hozzászólás - 2008.10.07. 07:30:08
Hali!
40/42 ÉP álláso pihenni küldtem az állatomat (macskapárduc) és 10 óra alatt nem regenerálta vissza a 2 ÉP-t
Ez normál?
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
224. hozzászólás - 2008.10.07. 07:42:48
Szervusztok!

Ez normál helyzet, van valahol, jó magas Tanulás (kb 9) szakértelemnél egy állatgyógyító szakértelem. az kell neked az állatgyógyuláshoz.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
225. hozzászólás - 2008.10.07. 16:02:28
Üdv!

Sokan írták már:
Az egyetlen amiben rossz a játék az a portyázás! Ha szándékosan is kisebbeket/gyengébbeket támadok mint jómagam, képes vagy elveszteni több száz LE-t. Viszont ha velem egyenlő játékost támadok, akkor kb 50% hogy megnyerem. És nem is láthatatlanok, nem is segítenek nekik, esetleg pihennek, de azt is ritkán. Nem is mondhatnám, hogy gyenge karakterem van. Túl nagy a random, és ez eléggé le tudja hordani a kedvem, amikor egy 2000-es pajzsra gyűjtök, és jön pár nálam gyengébb karakter és elvisznek 200-300 LE-t fejenként! Ráadásul akkor is ez van amikor szövi nélküli karaktert támadok.

Csirguz
A hozzászólást Csirguz módosította 2008.10.07. 16:02:55-kor
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
226. hozzászólás - 2008.10.07. 16:12:37
Ha megoldható, jó lenne, ha a "Tettek és eredmények" rovatban fel lenne tüntetve a beírt jó kvíz kérdések száma is. Számomra-és gondolom más olyan személyek számára is, akik nem "milyen színű a kutya" jellegű kérdéseket tesznek fel-az is egy fontos része a játéknak. Előre is köszi. Üdv.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
227. hozzászólás - 2008.10.07. 16:44:04 (Válasz Csirguz #225 hozzászólására.)
Rosszul választassz ellent, sosincs ilyen gondom. Ha gyűjteni akarok, akkor előtte lerongyolom magam.
Pontszám: 7.50
népszerűCalahanFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
228. hozzászólás - 2008.10.07. 17:50:42 (Válasz Zsolesz #226 hozzászólására.)
Idézet: Zsolesz - 2008.10.07. 16:12:37
Ha megoldható, jó lenne, ha a "Tettek és eredmények" rovatban fel lenne tüntetve a beírt jó kvíz kérdések száma is. Számomra-és gondolom más olyan személyek számára is, akik nem "milyen színű a kutya" jellegű kérdéseket tesznek fel-az is egy fontos része a játéknak. Előre is köszi. Üdv.


Csatlakozom Zsolesz hozzászólásához, és a jó válaszok mellett szertném látni a jó kérdéseket is.
Kössz
Üdv
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
229. hozzászólás - 2008.10.07. 22:53:54
Hello!

Jó lenne, ha lehetne lehetőség a szövetségi fórumon belül Topic törlésére. Akár úgy, hogy az tud, akinek 3 szavazata van legalább, bár a legjobb talán a szavazásos módszer lenne.

Köszi!
Üdv!
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.50
utáltmuerteFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
230. hozzászólás - 2008.10.08. 06:14:39 (Válasz Trinigan #1 hozzászólására.)
az egyik legismertebb fekete tea az Earl Grey. Nevét II. Earl Grey angol miniszterelnökről kapta. Earl Grey 1830-ban Kínába utazott, ahol megkínálták egy csésze kiváló minőségű, bergamott olajjal ízesített fekete teával. A miniszterelnöknek nagyon tetszett a tea érdekes íze és színe, ettől kezdve gyakran fogyasztotta délutáni teaként. Nemsokára Angliában is elterjedt ez a szokás, teaházak létesültek ahol gyakran szolgáltak fel innentől kezdve Earl Grey teát.

Ez a helyes válasz az Earl Grey-es kérdésre.
Tehát a kérdés hibás!!!!!!!!!!!
Pontszám: 2
irritálóInnyuFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
231. hozzászólás - 2008.10.08. 18:06:20
Ok a játék király na, tényleg tetszik ....de nem bánnám ha a háttér nem ez az idióta lila vagy milyen lenne nem kritika de tényleg szurja a szemem(könyörgöm, valaki csak én látom?)
ok lehetne változatosab is a háttérben lévő grafika, ennyi
amugy tényleg jó hamarosan megerősödöm és mindenkit lelyomok a pi&@#ba.
Pontszám: 1.67
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
232. hozzászólás - 2008.10.08. 18:49:30 (Válasz Innyu #231 hozzászólására.)
Jujj...
Pontszám: 5
irritáló_WHITE_Férfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
233. hozzászólás - 2008.10.08. 19:44:29
Sziasztok!

Engem az most marhára zavar, hogy olyan küldetést kaptam, hogy tegyél fel 3 kvízkérdést amit elfogadnak, ami a napokban történt meg de 2. szinten tetten azt. Hozzáteszem, hogy több, mint 100 helyes válaszom van, és már tettem si fel kérdéseket számszerint 4-et. Most meg itt ez a küldetés, ezt nem lehetne ilyenkor, ha kiválasztom a küldetést autómatikusan teljesítve van, legyen??? 4 jó kérdésem volt... Most várjak még további 100 jó válaszra, hogy meg tudjam csinálni az adott küldit???
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
234. hozzászólás - 2008.10.08. 19:47:29 (Válasz _WHITE_ #233 hozzászólására.)
Idézet: _WHITE_ - 2008.10.08. 19:44:29
Sziasztok!

Engem az most marhára zavar, hogy olyan küldetést kaptam, hogy tegyél fel 3 kvízkérdést amit elfogadnak, ami a napokban történt meg de 2. szinten tetten azt. Hozzáteszem, hogy több, mint 100 helyes válaszom van, és már tettem si fel kérdéseket számszerint 4-et. Most meg itt ez a küldetés, ezt nem lehetne ilyenkor, ha kiválasztom a küldetést autómatikusan teljesítve van, legyen??? 4 jó kérdésem volt... Most várjak még további 100 jó válaszra, hogy meg tudjam csinálni az adott küldit???


Ahogy mondod. Én is azt tettem. Meg mindenki más is. Sok sikert
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
235. hozzászólás - 2008.10.08. 19:52:22 (Válasz _WHITE_ #233 hozzászólására.)
Szia. Azt javaslom, hogy válassz másik küldetést, amíg összejönnek a válaszok, és utána vedd ezt fel újra, vagy várj türelemmel. Ezzel a problémával mindannyian találkoztunk, és elhiheted, hogy ez még gyorsan összejön a későbbi küldetésekhez képest. Ha visszamenőleg lehetne teljesíteni a küldetéseket, akkor nagy részét csak felvennénk, és kész is lenne. De akkor hol marad a kihívás?
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
kedvencDeronFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
236. hozzászólás - 2008.10.09. 02:13:39
Egy aprocska felvetés, egy nem tul gyakran felmerülő esetre:)
Ha befogok egy állatot, és ugy döntök hogy őt nem szeretném beidomitani, akkor nem nyirhatnám ki? Miért kéne szabadon engednem, ha el is vehetem a lélekerejét?
Vagy akár a már beidomitott, de megunt joszágét
Pontszám: 8.33
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
237. hozzászólás - 2008.10.09. 02:33:04 (Válasz Deron #236 hozzászólására.)
Idézet: Deron - 2008.10.09. 02:13:39
Egy aprocska felvetés, egy nem tul gyakran felmerülő esetre:)
Ha befogok egy állatot, és ugy döntök hogy őt nem szeretném beidomitani, akkor nem nyirhatnám ki? Miért kéne szabadon engednem, ha el is vehetem a lélekerejét?
Vagy akár a már beidomitott, de megunt joszágét


Remek ötlet, szívvel-lélekkel támogatom
Pontszám: 5
fórumozófokombereFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
238. hozzászólás - 2008.10.09. 07:22:16
Nem lehetne esetleg lélekenergiáért állatot venni?
Fejesztgettem a csapdakészítés szakértelmem, de soha nem voltam Fortuna istenasszony kedvence, szóval nem sok esélyem van egy állatra viszont ha akarom, hogy fejlödjön az a szerencsétlen jószág, minnél hamarabb szert szeretnék tenni egyre.
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
239. hozzászólás - 2008.10.09. 09:15:54
Idézet: Deron - 2008.10.09. 02:13:39
Egy aprocska felvetés, egy nem tul gyakran felmerülő esetre:)
Ha befogok egy állatot, és ugy döntök hogy őt nem szeretném beidomitani, akkor nem nyirhatnám ki? Miért kéne szabadon engednem, ha el is vehetem a lélekerejét?
Vagy akár a már beidomitott, de megunt joszágét


Kinyírni egyelőre nem lehet, de lesz majd egy szakértelem, amivel kiszívhatod az LE-jét, sokkal többet, mintha simán megölnéd.

Idézet: fokombere - 2008.10.09. 07:22:16
Nem lehetne esetleg lélekenergiáért állatot venni?
Fejesztgettem a csapdakészítés szakértelmem, de soha nem voltam Fortuna istenasszony kedvence, szóval nem sok esélyem van egy állatra viszont ha akarom, hogy fejlödjön az a szerencsétlen jószág, minnél hamarabb szert szeretnék tenni egyre.


Nem lehet. Hidd el, be fog jönni az a % és lesz szörnyed hamarosan, csak vadászgass.
Pontszám: 5
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
240. hozzászólás - 2008.10.09. 09:39:10
Fél óra alatt kaptam 3 támadást. Ha már kb 30%-on állok ÉP-ben, akkor minek támad meg még egy, mire gondolhat, mi van még nálam, amit elvehet? Dögöljek meg? Még jó, hogy nem lehet...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!