Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
101. hozzászólás - 2008.09.25. 17:14:02
Esetleg a döntetlen portyázásért nem lehetne TP-t adni?
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
kedvelt tagRolandFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
102. hozzászólás - 2008.09.25. 19:14:13
Sziasztok:)
Javaslatom, hogy a lecserelt dolgokat - fegyver, pancel, stb. ne csak a lelekkufarnak lehessen eladni, - legyen piac, ahol a jatekosok egymas kozott adjak-veszik ezeket, szerintem ezzel is erdekesebb lenne a jatek. Ha van valahol ilyen lehetoseg, akkor elnezest, en nem talaltam...
Pontszám: 7.50
irritálóMelkonFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
103. hozzászólás - 2008.09.25. 19:19:50
Jaja, pl klántársnak (v nem rég kezdett ismerősnek) odaadhatnánk a nekünk már fölöslegessé vált cuccokat.
Ha van ilyen lehetőség nem szóltam, én még nem találkoztam vele.
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
104. hozzászólás - 2008.09.25. 19:57:54 (Válasz Roland #102 hozzászólására.)
én meg pont az ellenkezőjét javasolom, ne legyen ilyen hely, pont az ilyen egymásnak adogatom miatt:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
105. hozzászólás - 2008.09.25. 20:04:29 (Válasz Roland #102 hozzászólására.)
Idézet: Roland - 2008.09.25. 19:14:13
Sziasztok:)
Javaslatom, hogy a lecserelt dolgokat - fegyver, pancel, stb. ne csak a lelekkufarnak lehessen eladni, - legyen piac, ahol a jatekosok egymas kozott adjak-veszik ezeket, szerintem ezzel is erdekesebb lenne a jatek. Ha van valahol ilyen lehetoseg, akkor elnezest, en nem talaltam...



Nagyon jo otlet, mert ezaltal a nem premiumosok is hozzajuthatnanak oskoves cuccokhoz nemi lelekenergiaert. Licit formaban lehetne megoldani. DE az ezzel kapcsolatban felmerulo rabszolgazast szerintem lehetetlen lenne kontrollalni. Persze ha ezt valahogy at lehetne hidalni...
Pontszám: 5
fórumozóSpiduolaNő
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
106. hozzászólás - 2008.09.25. 21:02:52
Jó lenne, ha a küldetések között mindig lenne olyan, amit nem portyázással lehet csak megszerezni!
...és Isten megteremté a férfit. Aztán támadt egy jobb ötlete!!!
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: őskövezés
107. hozzászólás - 2008.09.25. 21:14:24 (Válasz tramenes #94 hozzászólására.)
Az őskövek kérdéséhez.

Írtam erről hosszabban a Segítség - Kérdezz topicban (230. hsz, "a koponyazúzó erkölcsi dilemmája") nem akarom idemásolni, hogy ne legyen spam.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,23.230

Alapvetően az a gondom, hogy az őskő azt az örömet veszi el, hogy azért nyertem, mert okosabb/ügyesebb/szerencsésebb voltam, és azt a vacak érzést teszi a helyébe, hogy a másiknak nem volt pénze arra (oké: nem költött arra pénzt) hogy megvegye a +tápot.

Alapvetően én az őskőért reklámmentességet, és talán bizonyos menü-kezelési könnyítéseket adnék, de nem plusz sebzést okozó olcsó(bb) cuccokat.

(Ős)kövezzetek meg a véleményemért.
A hozzászólást Petrus módosította 2008.09.25. 21:16:28-kor
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: őskövezés
108. hozzászólás - 2008.09.25. 22:15:25 (Válasz Petrus #107 hozzászólására.)
Az osko es premium temahoz:
Valahol olvastam egy tesztelo velemenyet a premium, nem premium karakterekrol. (ha jol emlekszem) O azt mondta egyaltalan nem feltetlen elony a premium kari. Kerlek benneteket ne alig par nap jatek utan probaljatok bolcselkedni errol. Meg a lehetosegek eleg elenyeszo szazaleka elerheto csak a jatekban, es azokhoz viszonyitva van csak ilyen kirivon nagy (amennyire annak lehet nevezni) szerepe az oskonek. Az ujabb lehetosegek megnyilasaval (pl. szakertelmek) kesobb egyre csokken az elony. Mar bocsanat, de nincs valosagalapja annak, amit irtok. Marcsak azert sem, mert alsohangon tizszer (!) elmondtak a tapasztaltabb jatekosok (teszterek) es a vezetes is, hogy hosszutavon sem lesz nagy kulonbseg ket ugyanolyan tudasu premium/nem premium jatekos kozott.
Legyetek turelemmel!
Pontszám: 8.75
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: őskövezés
109. hozzászólás - 2008.09.25. 22:17:56 (Válasz Petrus #107 hozzászólására.)
Túlértékeled az ősköves cuccok jelentőségét. Nem biztosítják a győzelmet, csak néhány százalékkal javítják az esélyt. Én beöltöztem, mégis vagy tucatszor vertek el alapfegyverrel. Ne sajnáld azt az 1-2 százalékot azoktól, akik áldoznak is a játékra, nem olyan sok az!
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Szavazatok a szövetségben
110. hozzászólás - 2008.09.25. 22:26:48
Teljesen más téma: szavazatok a szövetségben.

Nagyon tetszik a szavazásos modell alapkoncepciója, hogy lehet demokráciát, tanácsot, egy szem diktátort csinálni a szavazatátadással.

Egy gondom van: a lélekkútból építéshez át kell adni 1 szavazatot (az illető(k) lesz(nek) gondolom az építésfelelősök) de ekkor minden más szavazáskor (beléptetés, kirúgás) is eggyel kevesebb szavazata lesz annak, aki átadott.

Szerintem jobb lenne az a megoldás, hogy a szövetség megjelölhet - akár szavazással - x tagot, akinek van építési joga, de ez az alap szavazási szabályokat ne változtassa meg.
A hozzászólást Petrus módosította 2008.09.25. 22:27:33-kor
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: őskövezés
111. hozzászólás - 2008.09.25. 22:59:26 (Válasz Balor #108 hozzászólására.)
OK!

Koszi a biztatatast. Ezt eddig igy konkretan leirva nem lattam.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozójohhaFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
112. hozzászólás - 2008.09.26. 08:18:34
Jók az információim, hogy a lélekkútból kinyerhető LE-ért 510 azaz "ötszáztíz" őskövet kell feláldozni?
Nem sok ez egy kicsit?
Üdv. Johha
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
113. hozzászólás - 2008.09.26. 08:59:19 (Válasz johha #112 hozzászólására.)
Az igazi kérdés az, hogy mennyi LE lehet kinyerni ennyiért
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
114. hozzászólás - 2008.09.26. 09:21:28 (Válasz johha #112 hozzászólására.)
Ha van 3 szavazat a birtokodban, már használhatod a lélekkút energiáját építkezésre.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: őskövezés
115. hozzászólás - 2008.09.26. 09:31:33 (Válasz Gort #109 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.09.25. 22:17:56
Túlértékeled az ősköves cuccok jelentőségét. Nem biztosítják a győzelmet, csak néhány százalékkal javítják az esélyt. Én beöltöztem, mégis vagy tucatszor vertek el alapfegyverrel. Ne sajnáld azt az 1-2 százalékot azoktól, akik áldoznak is a játékra, nem olyan sok az!


Rendben, a fegyverek erejéről (gyengeségéről) valamennyire meggyőzhető vagyok.

Továbbra is kérdéses azonban nekem a prémium tagság hatása. +7 cselekvéspont/nap az most, 3. szinten kb 300 LE (oké, ez nem sokat számít), és fixen 21 TP. Ez az utóbbi elég érdekes, mert ha valaki ma 21 TP-t akar behozni, akkor ahhoz 21 győzelem kell. Legyen meg mondjuk 10x3 azaz 30 támadásból. Napi 10 belépéssel... ha egyáltalán fel van annyira gyógyulva az illető, hogy támadhasson.

Lehet aztán persze, hogy a "felfelé" támadással megoldódik a dolog, mert ha 6. szinten megütöm a 8. szintű építőipari dolgozót, akkor nem 1, hanem (mai szemmel) 10 TP-t kapok [ez csak találgatás], és van esélyem (valamennyire) behozni prémium tagság nélkül is... Meglátjuk.
Pontszám: 5
kedvencHatsepsutNő
Adminisztrátor
409 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
116. hozzászólás - 2008.09.26. 09:33:53 (Válasz johha #112 hozzászólására.)
Idézet: johha - 2008.09.26. 08:18:34
Jók az információim, hogy a lélekkútból kinyerhető LE-ért 510 azaz "ötszáztíz" őskövet kell feláldozni?
Nem sok ez egy kicsit?


Rossz az információd. 10 őskőbe kerül, de attól függ, mennyi lélekenergiát kapsz érte, hogy hány ősköved van éppen, és legfeljebb 500-at vesz figyelembe a program.
Pontszám: 5
fórumozójohhaFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
117. hozzászólás - 2008.09.26. 09:41:44 (Válasz Hatsepsut #116 hozzászólására.)
Hány őskő van éppen a karakterlapomon, vagy beépítve valamilyen épületbe?

Előre is köszi.
Üdv. Johha
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
118. hozzászólás - 2008.09.26. 10:03:26
Azt hogy portyázásnál kiből verhetek ki LE-t és TP-t nem lehetne kiírni ? vagy csak én nem látom hol van ? Már kezdem unni hogy győztem, elmegyek megint győztem de a felirat ugyanaz sajnos túl gyenge volt így se LE-t nem kapok se TP-t cszal kidobtam a csp-ket a kukába.


Direkt nem tudod megnézni sehol. Különben mindenki azt támadná, akinek sok LE-je van, és akkor tényleg lehetetlen lenne gyűjteni.

Esetleg a döntetlen portyázásért nem lehetne TP-t adni?


Nem. Csak győzelemért jár.

Toplisták kicsit szét van csúszva. Nagyon belóg FF3-ban a legördülő menü a számos dobozkákba. Egy sortörés talán segítene a problémán.


Megnézzük.

Javaslatom, hogy a lecserelt dolgokat - fegyver, pancel, stb. ne csak a lelekkufarnak lehessen eladni, - legyen piac, ahol a jatekosok egymas kozott adjak-veszik ezeket, szerintem ezzel is erdekesebb lenne a jatek. Ha van valahol ilyen lehetoseg, akkor elnezest, en nem talaltam...


Ennek szerintem semmi értelme, akkor mindenki a piecon vesz és ad el a legelső pár játékos kivételével. Hiszen a piacon nyilván csak akkor jön létre üzlet, ha többet kapsz érte a piacon, és kevesebbet kell fizetned érte, mint a kufárnál.

Jó lenne, ha a küldetések között mindig lenne olyan, amit nem portyázással lehet csak megszerezni!


Vannak olyan küldetések, amiket portyázással tudsz MEGCSINÁLNI.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
119. hozzászólás - 2008.09.26. 10:55:29
"Ennek szerintem semmi értelme, akkor mindenki a piecon vesz és ad el a legelső pár játékos kivételével. Hiszen a piacon nyilván csak
akkor jön létre üzlet, ha többet kapsz érte a piacon, és kevesebbet kell fizetned érte, mint a kufárnál."



aminek tökéletes létalapja van. nézzük csak. koponyazúzó mennyibe is került az elején és mennyiért lehet eladni?
a vevő a bolti ár alatt megveheti ha akarja az eladó meg többért. teljesen jó
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
120. hozzászólás - 2008.09.26. 13:45:12
teljesen jo lenne a piac. Ha en le akarom cserelni a pancelomat nyilvan olcsobban adom el a regit, mint amit a kufar kinal az epp most szintet lepett jatekosnak, de ez az ertek nyilvan tobb is lesz, mint amit a kufar fizetne erte nekem. Legalabb lenne elet a portyazason tul is (vadaszat eleg unalmas)

ezenkivul igy a nem fizetosok is hozza tudnanak jutni oskoves targyakhoz, igaz joval dragabban
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője