Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűtlenKheonFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1101. hozzászólás - 2008.12.24. 16:24:09 (Válasz CharlieSnake #1099 hozzászólására.)
Ha valakinek csak a portyázásról szól a játék, akkor nehéz. Gyakorlatilag 1 napig be sem kell lépnie.
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1102. hozzászólás - 2008.12.24. 22:32:36
Nekem lenne egy olyan javaslatom, hogy a legjobbnak értékelt kvíz is kapjon valamilyen medálfélét
Nekem pl van olyan feltett kérdésem amire 35% válaszolt helyesen de olyan is amire 80%
ebből adódóan jött az ötlet, hogy akinek a legnagyobb %-ban lett helyesen megválaszolva a kérdése, az kapjon, valamilyen bónuszt

(Bocsi ha rossz topikba írtam)
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 2.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1103. hozzászólás - 2008.12.25. 08:37:00 (Válasz Sasuke20 #1102 hozzászólására.)
Ez ott bukik meg, hogy azok a válaszok vannak 90% felett, amik 2+2 kaliberűek. Szerintem a legjobb kérdések 25 és 50% között mozognak jó válasz terén, de itt sem mindegyik fenomenális, van ami csak nehéz és véletlenül bent maradt.

Nincsen objektív értékelési rendszer a kvíznél, így ez az ötlet megvalósíthatatlan.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1104. hozzászólás - 2008.12.25. 10:00:17
nem hiszem, hogy a legbénább kérdéseket még díjazni is kéne...
Pontszám: 7.20
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1105. hozzászólás - 2008.12.25. 11:54:56 (Válasz winnie #1104 hozzászólására.)
De akkor legalább kikerülnének azok a kérdések, hogy mikor született XY ismeretlen és 4 válasz között csak a napok térnek , ua az év meg hónap

Am meg a jó válaszok arányától függene nem a kvíz értékelésétől
De ez csak 1 ötlet volt hogy még élménydúsabb legyen a játék
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 3
utáltOrbán MátéFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1106. hozzászólás - 2008.12.27. 12:45:38
Én meg azt a javaslatot vetném fel hogy:
A tárgyaknál lehessen több fókuszkristályt berakni...
Az előbb is volt egy +2 sebzéses fókuszkristályom meg még volt egy +1 sebzéses fókusz kristályom:
Először beletettem a szilmill varázstőrömbe a +2 sebzésest és lett 7-30-as sebzése, utána beletettem a +1 sebzésest és lett belőle 6-21-es sebzése

Szóval lehessen több fókuszkristályt beletenni 1 bizonyos tárgyba !
Pontszám: 2.86
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1107. hozzászólás - 2008.12.27. 13:33:59 (Válasz Orbán Máté #1106 hozzászólására.)
Idézet: Orbán Máté - 2008.12.27. 12:45:38
Én meg azt a javaslatot vetném fel hogy:
A tárgyaknál lehessen több fókuszkristályt berakni...
Az előbb is volt egy +2 sebzéses fókuszkristályom meg még volt egy +1 sebzéses fókusz kristályom:
Először beletettem a szilmill varázstőrömbe a +2 sebzésest és lett 7-30-as sebzése, utána beletettem a +1 sebzésest és lett belőle 6-21-es sebzése

Szóval lehessen több fókuszkristályt beletenni 1 bizonyos tárgyba !


valamit elnéztél, de muris lenne, hogy minden tárgyban lenne így +1, +2, +3, +4, +5 sebzás, +1, +2, +3, +4 védett és stb.

ha +3 sebzést akarsz, akkor majd egy +3-asat rakj bele.
Pontszám: 6.25
fórumozóSosi81Férfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1108. hozzászólás - 2008.12.27. 13:48:20
Nem tudom, hogy volt-e már ilyen javaslat (mert nem olvastam vissza ), de azért felteszem!

Mi lenne ha az állataink egymást támadnák főképpen a portya során!
Lehetne nekik is másodlagos támadási képzettségük és ezzel sebeznének valamennyit a végzetúron!
Ha az egyik végzetúrnál nincs állat akkor támadhatná magát a végzetúrat! Ekkor nem kellene érvényesülni a másodlagos támadási képzettségnek!
És ha valamelyik állat legyőzi a másikat az végleg el is pusztulhatna és az érte kapott LE mennyiség tizedét a legyőző állat kapná meg TP-ben!

Tudom hogy ez alapjában "rengetné" meg a játékot, de a 3. világban be lehetne vezetni!
V1 Zyon - Obszidián Kard Szövetsége
Pontszám: 2
népszerűBorogFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1109. hozzászólás - 2008.12.27. 15:30:06
Nem lehetne valahogyan megoldani, hogy a szövetségi statisztikáknál látható legyen, hogy melyik társam láthatatlan éppen, illetve, hogy melyik tag az aki a Katakombákban leledzik?

Fontos lenne, olyan téren, hogy míg a láthatatlanságot pusztán 15-20(!) klikkelés árán ki tudom deríteni még, későbbiekben ez ugye csak növekszik, a Katakombás részre semmi megoldás nincs.
Bazor fia, Borog
- IMP nagyjai szövetség -
- Rózsaszín Nyuszitappancs -
Pontszám: 8.75
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1110. hozzászólás - 2008.12.27. 18:30:55 (Válasz Borog #1109 hozzászólására.)
Idézet: Borog - 2008.12.27. 15:30:06
Nem lehetne valahogyan megoldani, hogy a szövetségi statisztikáknál látható legyen, hogy melyik társam láthatatlan éppen, illetve, hogy melyik tag az aki a Katakombákban leledzik?

Fontos lenne, olyan téren, hogy míg a láthatatlanságot pusztán 15-20(!) klikkelés árán ki tudom deríteni még, későbbiekben ez ugye csak növekszik, a Katakombás részre semmi megoldás nincs.


ha más nem, a fórumban mindig jelzitek, hogy ki milyen státuszban leledzik. valóban jó megoldás lenne, támogatom, de szerencsére ezt azért lehet szabályozni.
Pontszám: 5
kedvelt tagTeteFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1111. hozzászólás - 2008.12.28. 10:16:47
Sziasztok!

12-es szinten már csak őskővel együtt lehet vásárolni a lélekkufárnál cuccokat?? Vagy csak én vagyok a béna?
Pontszám: 7.50
fórumozóTrakiFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1112. hozzászólás - 2008.12.28. 10:48:30
Ritkán forumozok , talán ez az elsö ,de hátha olvassa valaki aki értékeli a hozászólásokat .
Véleményem kezdetbe pozitív volt , jó volt a játékmenet , jó volt a történet , lehetet csatázni , de ez mostanra megváltozott .
Átment negatívba , azon gondolkozok hogy inkább letöltöm a super mariot és azzal játszok . Az legalább az észszerüség határain belül van .Ez a játék az elsö 6-7 szintig van az észszerüség határain belül utánna ez elvész . miért mondom ezt , a készítök ,(akik remélem olvassák legalább a véleményeket ) összekavarták egy kicsit a dolgokat . ügye nem választották külön hogy pl legyen egy banda aki áldoz a játékra meg legyen egy aki nem . Gondolok itt az ösköre . Én személy szerint áldoztam rá egy keveset , azt hiszem 4 smst de többet nem tudok . Van olyan aki százával veszi a dolgokat , van olyan aki semmit nem vesz .Innentöl kezdve a pénzesebbek játékává kezd elmenni a dolog. Minnél többet költ rá annál többet tud fejlödni . (Lélekkútkisütés , prémium tagság , felszerelés stb.)aki meg nem költ vagy keveset költ az (ingyenes játékra) az lemarad . minnél tovább nem költ annál nagyobb a lemaradása , és elöbb utóbb behozhatatlan lesz. A másik nagyon fontos dolog amit akár lehet az elöbbihez kapcsolni, minnél magasabb szinten tart az illetö annál magasabb szintröl támadhatnak le pl én 12 15 szintek csak úgy püfölnek . Ez valaki szerint észszerü? tudom én is letámadhatok meg támadtam is de mire belejön az ember eltelik egy kis idö meg mindent kipróbál . az a véleményem erröl hogy ennek a játéknak arró kellene szólni ki mennyire birja kihasználni az egy szint adta lehetöségeket gondolok itt arra hogy gyorsan végigvadászatja , meg nem jó helyekre költi el a szerzett leet vagy okosan vegyesen csinálja a dolgokat és szintjén belül jól megerösödik lásd Tru. bár fogalmam sincs hogy csinálta nekem egy kicsit büzlik a dolog de ez az ö dolga ügyeseb nállam ennyi.Ezen nem kellene a játék készitöinek gondolkodni ?Tudom sokba , rettentö sokba kerül egy ilyen volumenü játéknak az elkészítése , de akkor miért hirdeti ingyenesnek . Tudom a választ attól függetlenül hogy csak éretségim van nincs felsöbb papirom pláne nem marketing területen csak kiváncsi lennék mások véleményére . Ha már a játék véleményezésöröl szól ez az egész megkérdezném , hogy miért kell átverni az embereket , de föleg a fiatalabb korosztályt ? Egyszerüen értelmetlenné vált a játék számomra hogy költöttem rá haladtam nem költök rá nem haladok , pláne ha bejelentkezek , és látom nap mint nap hogy ingyenes van kiirva.
Még várok egy kicsit , ha nem lesz pozitív változás ezekre a véleményekre kiszálok mert ez igy nem buli .
Pontszám: 4.14
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1113. hozzászólás - 2008.12.28. 12:44:52 (Válasz Traki #1112 hozzászólására.)
Én prémiumos vagyok. (Lehet megkövezni.) Bár jövedelmem alacsony, de ez az egyetlen hobbim, és költök rá. Nem vagyok gyenge, sem alacsony szintű, (27. szint) mégis gyakran elvernek. Jönnek a 27. sőt 26. szint legjobbjai, a 28.,29., stb. szintűek. És? Ez van elfogadom. Pedig mondhatnám, hogy hé beholderesek, én fizettem, intézzétek már el, hogy senki se győzhessen le, de nem teszem. Igazán nem értem, hogy miért csodálkoztok, hogy ingyen kevesebbet kaptok, mint az, aki több tízezret öl bele a játékba. Talán a hajléktalan szálló ugyanolyan kényelmes és fényűző, mint egy első osztályú szálloda? Nem hiszem. Én, ha sajnálnám a pénzt a kedvenc játékomra, akkor legalább annak örülnék, hogy ingyen is játszhatok vele, még ha nem is olyan eredményesen mint pénzért.
Rajta, kedves ingyen játszók, lehet lepontozni a gaz prémiumost!
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 8.29
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1114. hozzászólás - 2008.12.28. 15:29:16 (Válasz Traki #1112 hozzászólására.)
Üdv, nem igazán értem a problémádat.

Azt mondod, jó lett volna különválasztani a prémeseket a nemprémesektől. Túl azon hogy ez értelmetlen (elvégre azért vesz valaki prémet, hogy előnybe kerüljön azokkal szemben akik nem vesznek, azaz a túlnyomó többséggel, tehát, akkor miért nyomná a prémesek között ha ebből nem származik előnye), azt is leírod hogy igen, te is költöttél már a játékra. Na most ha így sem boldogulsz, akkor gondolod hogy kizárólag prémesek közt több sikerélményed lenne?

Másrészt hidd el nekem, egy deka HUF bepengetése nélkül is lehetsz jó, sikeres.

Harmadrészt... Gondolom hogy te még a játék elején reggeltél. Nos hát minden játékban van egy réteg, akik a szerver indulásakor reggelnek, és természetesen ráprémelnek. Ők lesznek a legnagyobb szintűek, és hát mivel nincs náluk nagyobb, a kisebbeket fogják támadni. Evidens. Kik lesznek azok? Leginkább, javarészt azok akik velük kb. egyidőben reggeltek, de nem prémelnek. Gondolom ez a 4 sms azért inkább téged is ebbe a körbe helyez.

Nos, ezen sokat nem tudsz segíteni, azt viszont megteheted hogy legalább egy kicsit jegeled a játékot. Addig a legelsők méginkább elhúznak tőled szintben, nem fognak már ütni téged, melléd viszont felzárkóznak a gyengébb emberek, és ütheted őket. Ezzel pedig megerősödsz

Gondolom ez nem igazán tetszik, vszleg inkább olyan megoldást szeretnél hogy márpedig téged ne üssenek a nagyobbak, illetve hogy a békés vadászatból és az építésért kapott szerencséből is meg lehessen élni. Nos hát sajnos ilyen megoldás viszont nem lesz, vagy legalábbis nagyon remélem...

A játék pedig valóban ingyenes, senki nem kötelez rá hogy fizess érte, és ha nem teszed, a te dolgod hogy kitaláld hogy hogyan kerekedhetsz a fizetősök fölé. Megoldható.

Kitartás!
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.33
népszerűBkittenNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1115. hozzászólás - 2008.12.28. 15:49:48
Sziasztok,

nekem javaslatom lenne az ősköves cuccokkal, nem tudom volt-e ilyen nem olvastam végig, sorry.
A játék fejlesztői gondolhatnának arra, hogy jó ötlet-e, ún. piacot létrehozni, ahová a lecserélt felszerelést el lehet adni. Tudom, a lélekkufárnál így is eladhatom, DE! Az lenne a lényege, hogy megjelenik újra a már felőskövezett cucc és mások, pl. alacsonyabb szintűek megvehetnék LE-ért, nem kellene költeniük ha nem akarnak pénzt ,sms-t ,stb. őskő vásárlására!!!
Persze, kicsit drágább lenne LE- szinten, hogy megérje harcolni érte...de így nem vesznének kárba a lecserélt felszerelések...
nos, csak egy ötlet volt. Persze, ha már lenne piac, ott mást is lehetne eladni, venni, a lehetőségek bőségesek...
B
Végzeturas házasságot támogatom...
Pontszám: 5.40
utáltWererFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1116. hozzászólás - 2008.12.28. 17:27:58
Elkell mondjam a játék remek, nagyon jo . De lehetne több avatár mert sok ikremet látam már
lehett hogy ez idöbe telik de sokal élvezetesebb lenne töle a játék.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1117. hozzászólás - 2008.12.28. 17:56:04 (Válasz Bkitten #1115 hozzászólására.)
Idézet: Bkitten - 2008.12.28. 15:49:48
Sziasztok,

nekem javaslatom lenne az ősköves cuccokkal, nem tudom volt-e ilyen nem olvastam végig, sorry.
A játék fejlesztői gondolhatnának arra, hogy jó ötlet-e, ún. piacot létrehozni, ahová a lecserélt felszerelést el lehet adni. Tudom, a lélekkufárnál így is eladhatom, DE! Az lenne a lényege, hogy megjelenik újra a már felőskövezett cucc és mások, pl. alacsonyabb szintűek megvehetnék LE-ért, nem kellene költeniük ha nem akarnak pénzt ,sms-t ,stb. őskő vásárlására!!!
Persze, kicsit drágább lenne LE- szinten, hogy megérje harcolni érte...de így nem vesznének kárba a lecserélt felszerelések...
nos, csak egy ötlet volt. Persze, ha már lenne piac, ott mást is lehetne eladni, venni, a lehetőségek bőségesek...
B


Igen, tényleg nem olvastad el az előzményeket, ahol már többen is kifejtettük, miért nem működhet ez. Röviden és tömören: rabszolgázás. Ennek a játéknak az a legerősebb pontja, hogy nem lehet más munkájából előnyt szerezni, minden erőforrást magadnak kell előteremteni. SOHA nem lesz olyan újítás a Végzetúrban, ami ezt semmissé tehetné, és ez így van jól. Mindig lesz olyan, aki valamilyen előnyben van a többiekkel szemben. Én is prémiumos vagyok, de soha nem fogom utolérni az élmezőnyt, mert amíg ők megtehetik, hogy óránként bekukkantanak és kattintanak néhányat, én csak naponta 2-3 órát vagyok számítógépközelben (szövetségi társaim hasonlóképpen). Ez olyan előny, amit semmiképpen nem lehet kompenzálni-akkor most kezdjek el sírni, hogy az informatikusok minden háborúban legyőznek minket, korlátozzák le őket? Az életben sincs egyenlőség- aki többet tanul és keményebben dolgozik, az többet is fog keresni. Az életben a gazdagabbakra fújnak, ebben a játékban meg a prémiumosokra...

Ui:ez nem személyesen neked szólt, Bkitten, hanem mindenkinek.
Pontszám: 5
utáltWererFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1118. hozzászólás - 2008.12.28. 20:08:42
Hello mindenkinek lehett hogy ezt a kérdést is már felteték de ez igy nem lenne rosz.
Mikor vadászunk akkor a szörnyektöl nem nyerhetnénk tárgyakat?Vagy hogyha lehett csak nekem nem sikerült akkor irjatok elöre köszönet.
Pontszám: 5
fórumozóToltec7ArrivalFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1119. hozzászólás - 2008.12.28. 21:13:16
A játék tetszik /minden része/,de nem lehetne a klánoknak külön világot létrehozni és ott elvolnának egymással és nem a szólójátékosokat gyakdosnák ,támadnák be mindig. Azokat könnyű persze.
A másik,hogy a támadhatóságot szintekhez kellene kötni.
Az adott karakter szintjéhez három szinttel lejjebb és feljebb. Példaként egy ötös karakterszintűt csak max.nyolcas szintű támadhatná be és lefelé ő is csak max. kettes szintűt szóval vice versa. Mert a mostani helyzet erősen a klános játékosoknak kedvez mindenben.
Pontszám: 5
fórumozóToltec7ArrivalFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1120. hozzászólás - 2008.12.28. 21:18:32
Pláne unalmas,ha rászállnak az emberre nap,mint nap és legtöbbször mindig ugyanazok. A csorda avagy a falkaszellemben.
Így nehezebb is fejlődni. Én még nem vagyok prémium-tag sem.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!