Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1. hozzászólás - 2008.09.18. 08:14:48
illetve már most is mondhatnának valamit a béta teszt résztvevői...
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5.29
népszerűtlenUrmos77Férfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
2. hozzászólás - 2008.09.18. 10:53:29
ozohrat a rend elkötelezett híve, (a dzsointért bármit) egyszerű és hatékony varázslattal operált a viadal során (no meg egy kis pálesszel) és már meg is van a gyógyulás.-egy beteg aki a viadal után alkoholista és szipus lett.(hát ez van:az ozorindumi krónikából)
Pontszám: 3.33
irritálóDanteFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
3. hozzászólás - 2008.09.19. 15:50:39
Üdv!

OFF/
Teljes mértékben egyet kell értenem az előttem szólókkal (beszólókkal?). Egy kis információ reményében olvastam végig ezt a topicot, de rá kellett döbbennem, hogy csak a játékosok életkoráról, lakhelyéről és általános szokásaikról tájékozódhattam.

Shul: ne engedd, hogy mások véleménye kiakasszon, pláne ha igazuk van.
/OFF

A játékleírásból úgy tűnt hogy BF jellegű lesz a játék, de a készítők annál egy jóval konmplexebb játéknak festették le. Tud esetleg erről valaki valamit?

Vale!

Dante
Pontszám: 3.75
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
4. hozzászólás - 2008.09.19. 15:52:31
mi az a BF?
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 3
irritálóShulFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
5. hozzászólás - 2008.09.19. 15:53:59
BattleField?
egyébként meg már én is belátom
Üdv, K.B. Shul
Pontszám: 3
irritálóDanteFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
6. hozzászólás - 2008.09.19. 17:06:24
Üdv!

A BiteFight nevű szörnyűség. Az alapkoncepció jó volt, de a játék hamar unalmassá vált. A csaták unalmasak voltak a NPC-kre való vadászatokról már nem is beszélve. Ezt még a búvóhely fejlesztése és a szintlépések sem tudták igazán feldobni.
Ha jól emlékszem a készítők ebbe a játékba ígértek szakértelmeket, amik a hordákkal együtt már feldobhatják a játékot, de nem tudom, hogy ez miként fog megvalósulni.

Vale!

Dante
Pontszám: 5.33
irritálóShulFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
7. hozzászólás - 2008.09.19. 17:13:23
A BiteFight-vel én nem játszottam, de sok egyéb játékot próbálgattam, és nagyon remélem, hogy ez lesz mind közül a legjobb.
Üdv, K.B. Shul
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
8. hozzászólás - 2008.09.20. 10:45:27
Salem!

Mivel akárcsak Nikol, gondolom még jópár emer úgy fog elkezdeni majd játszani, hogy a Kft. előző két játékát nem ismeri, így nem ártana egy rövid ismertető mindenkinek (akár kedvcsinálóként) a világ háttértörténetéről. A lényege:
A világan valaha egy nagy és erős Királyság uralkodott, amellyel szemben a kisebb félvad "államok" szava semmit nem érhetett. Ezt irányította vagy legalábbis segített az irányításában az Ezüst Mágusok Szövetsége, egy jószándékú varázslókat tömörítő szervezet, a birodalom vigyázói. Hat istenet imádtak: Raia (nap, fény, tisztító tűz), Elenios (szépség, szerelem, bűbáj, szél), Sheran (természet), Tharr (háború, föld), Fairlight (ravaszság, mágia, pénz, villámok) és végül Leah (halál, halottak, túlvilág), akiknek papjai segédkeztek az egyensúly megőrzésében. Egy ezüstmágus, a nagyratörő Nord megszerzett egy Zan nevű, közelebről nem ismert dolgot, amely óriási hatalomhoz juttathatta. Istenné válhatott.Ehhez csupán lelkekre volt szüksége, igen sokra. Lényegében felégette a világot, kivéve egy apró félszigetet, amely dacolt a tűzviharral is. Persze a világégésnek voltak túlélői, akik közül a szerencsésebek erre indultak tovább, hogy a félsziget nyugati részén lévő dzsungelben kalandozókként harcoljanak a mindennapi túlélésükért. Kiderült, hogy a félsziget nyugati oldalán pedig egy elzárkózó királyság létezett, a Yaurr Birodalom. A félsziget alatt pedig egy bebörtönzött ősi, gonosz isten Chara-din aludta évezredes álmát, akinek bilincseit a tűzvihar meggyengítette, és ki akart szabadulni. Ezt a kalandozóknak sikerült megakadályozni, de neki is sikerült híveket szerezni, és csatlakozni a többi istenhez, tehát immár nyolcan voltak (a Nordból lett Dornodonnal a pusztító tűz és gonoszság istenével, és Chara-dinnal a káosz urával együtt). <Off: Ez a Beholder Kft. első levelezős szerepjátékának a Túlélők Földjének (TF) jelene. ON:>
Lassan visszatért az élet a kiégett földekre is, amit a kalandozók újra meghódítottak, és hatalmas irodalommá szerveztek, de megjelent közöttük a csupán Ellenségnek nevezett, talán más dimenzióból érkezett (?) lények kéme is, akik a világot akarták, és megkezdték aknamunkájukat a birodalomban. Végül, amikor eljöttek, eléggé gyenge civilizációt találtak ahhoz, hogy gond nélkül leigázzák, kipusztítsák azt. A túlélők hatalmas hegyek gyomrába menekültek, de belső ellentétektől kínozva egymás ellen is fordultak. A legtöbb értelmes faj (emberek, elfek, törpék, trollok, gnómok, stb.) kipusztultak, avagy elkorcsosultak, de az alakváltók most is jól alkalmazkodtak, egyfajta különleges mutánsokká, un. galetkikké váltak, és egy militarista társadalmat hoztak létre, hogy majd egyszer szembeszálljanak az Ellenséggel és elpusztítsák azt. <OFF: ez a Beholder másik játékának, az Ősök Városának (ŐV) jelene, és eddig bezárólag öleli fel a HKK ezt az egészet. ON:>
Most pedig akkor ott tartunk, hogy a galetkik végül győztek, de láthattuk a bevezetőből, milyen áron. Az Istenek már rég elvesztek, úgy látszik immár az erkölcs is.

Remélem mindenkinek, aki nem ismerte még Ghalla világát segített ez a kis ismertető megérteni a háttérvilágot, aki meg többet szeretne ezekről tudni, azok nézzenek el a www.beholder.hu - ra, megéri. Akik ott már régi motorosok, azok számára ez érdektelen volt, tőlük elnézést.

Jó játékot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.33
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
9. hozzászólás - 2008.09.20. 11:09:37 (Válasz Byzon #8 hozzászólására.)
Ismerem a Túlélők Földjét és az Ősök Városát, ennek ellenére örömmel olvastam összefoglalódat. Jól sikerült és ideillő. Gratulálok hozzá.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
10. hozzászólás - 2008.09.20. 11:17:00
Salem!

Köszönöm szépen, csak annyit akartam még mondani azok kedvéért akik viszont nem ismerik, hogy ez tényleg csak nagyon kivonat, csak a talán leglényegeseb momentumok, de ha játék közben esetleg majd olyasmivel találkoztok, amit nem értetek, mert a háttérvilághoz kapcsolódik, akkor szerintem itt a fórumon nyugodtan érdeklődjetek utána, biztos, hogy lesz aki ismeri.

Na hali mindenkinek, engem vár a szilvásgombóc!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.50
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
11. hozzászólás - 2008.09.20. 13:01:09 (Válasz Byzon #10 hozzászólására.)
Köszönjük, nekem személy szerint sokat segített képbe kerülni, de valószínűleg játék közben még majd teszek fel kérdéseket - most hogy látom, van kihez fordulni.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
12. hozzászólás - 2008.09.20. 18:07:53
A végzetúr jelenleg olyan mint egy csukott könyv. Szép a borítója, izgalmas a fülszövege. Már olvastunk az írótól más, jó könyvet, így hát majdnem biztos, hogy ez is jó lesz. Bár ennél többet remélünk, hogy ez lesz a legjobb. Persze csak akkor tudhatjuk meg milyen is valójában, ha lesz időnk felütni a könyvet és alámerülni az új világba. 22.-én végre kinyílik az a könyv, és jó lesz, bár más, mint ahogy előre elképzeltük, de ez mindig így van, hisz a játék (könyv) csak a vázát adja a történetnek, a részleteket a képzeletünk teremti.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.20
népszerűtlenÁdámFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
13. hozzászólás - 2008.09.21. 18:05:53
Hát előszöri üdv szerintem nagyon jó lesz a játék XD
Nem vagyok más csak egy álmodó, a mindenség tengerén szárnyaló
Pontszám: 2.33
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
14. hozzászólás - 2008.09.22. 12:05:55
Toplisták szét van esve kegyetlenül
Bétán nem volt ennyi játékos, ott nem jött elő.

vh
Pontszám: 5
fórumozóCyron
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
15. hozzászólás - 2008.09.22. 13:02:58
1. Kellene valami topic kifejezetten a bugoknak... nem találtam meg hogyan kell újat nyitni.

2. Az emeltdíjjas SMS-nél a 30 őskő kódja hibás!
Azt írjátok OSKO9 ... amire hibaüzenetet kapok.
Valójában OSKO30 ... a helyes kód!
Soul Reaver - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagTündibündike
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
16. hozzászólás - 2008.09.22. 13:46:47
Szerintem kicsit nagy a random a vadaszatok soran. Legalabbis nekem fura, hogy elso szinten van olyan leny ami 10 LE es van olyan, ami 70. Hosszu tavon biztos kiegyenlitodik a random, de mi van ha megsem? Vagy ez csak nekem fura?
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
17. hozzászólás - 2008.09.22. 14:17:49 (Válasz Tündibündike #16 hozzászólására.)
a random már csak ilyen... nekem már 6, 9, 10 le-t is dobott párszor... persze a fránya 70-esből még csak egyet...
Pontszám: 5
fórumozóeticsFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
18. hozzászólás - 2008.09.22. 14:25:26
A tulajdonságpontokat (van elég lélekenergiám) hogyan is növelhetem?
Pontszám: 5
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
19. hozzászólás - 2008.09.22. 14:26:41 (Válasz etics #18 hozzászólására.)
Idézet: etics - 2008.09.22. 14:25:26
A tulajdonságpontokat (van elég lélekenergiám) hogyan is növelhetem?


Erő: + 20

ahol a + egy kis zold korben van. arra bokj ra. mar ha az erod akarod novelni

mindez a karakterlapon.
A hozzászólást Syck módosította 2008.09.22. 14:27:00-kor
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 5
fórumozóeticsFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
20. hozzászólás - 2008.09.22. 14:33:51 (Válasz Syck #19 hozzászólására.)
Idézet: Syck - 2008.09.22. 14:26:41
Idézet: etics - 2008.09.22. 14:25:26
A tulajdonságpontokat (van elég lélekenergiám) hogyan is növelhetem?


Erő: + 20

ahol a + egy kis zold korben van. arra bokj ra. mar ha az erod akarod novelni

mindez a karakterlapon.


Na ez az! Nekem nincs ott a jel!
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője