Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűtlenJoshiFérfi
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
881. hozzászólás - 2008.12.01. 17:30:00
Egy vélemény: elég gyatra a csaták kimenetelének a random-kiszámítása (vagy mi). Egy picit idegesítő, ha az embert sokadjára (pl. zsinórban 5x) egy50-80 ponttal "kisebb" játkékos nyomja le (legutóbb a 272-mel szemben egy 192, ráadásul teljesen pihent voltam + a srác mínusz 20-at kapott a támadójára. Simán buktam 520 LE-t). Így nincs értelme fejlődni.
A kérdés: van rá lehetőség, h. valósághűbb legyen a csataszimulácuió? Csak mert a mostani elég k@kker. Bocsi. (A negatív vélemény is vélemény).
Vagy az a baj, hogy nem vagyok prémium tag?
Pontszám: 4.75
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
882. hozzászólás - 2008.12.01. 18:56:24
Az előző felvetésemre sem kaptam semmilyen reakciót, így nem tudom valóban érdekel-e benneteket bármilyen észrevétel, de még ezt ideírom...

A toplistában a "Mutasd a saját karakterem helyezését!" gomb ugyan látszólag műxik, de a listában amit produkál, a "Karakterek - általános" és "Karakterek - győzelem/vereség" fülnél sem látom magam, míg a "Karakterek - eredmények" -ben ott vagyok.
Pontszám: 5
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
883. hozzászólás - 2008.12.01. 19:17:09
Ide is ideírom, valahol csak eljut az illetékesekhez...

Tök jó fícsör lenne, ha kapnánk felületet jegyzetelésre, csak pár, mondjuk 500 karakternyit (vagy amennyit elbírtok) fejenként...
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
884. hozzászólás - 2008.12.01. 19:45:21
Az én Windowsomban van egy Wordpad nevű izé, pont erre való. Vegyél egy ilyen pofás kis 130 gombos billentyűzetet, mint az enyém, és akkor még kattintgatnod se kell, mert egy külön gomb van erre, ami felugrasztja. Vagy egy toll és cetli is megteszi.
Nem te vagy az első, aki ezt az ötletet felveti, de komolyan, mi olyan bonyolult a Végzetúrban, amit mindenképpen játékon belül, webes felületen kellene jegyzetelni? Nem kekeckedésből kérdezem, tényleg érdekelne!
Pontszám: 6
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
885. hozzászólás - 2008.12.01. 19:49:23
De, szerintem kekeckedésből kérdezed.
Pontszám: 1.80
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
886. hozzászólás - 2008.12.01. 21:11:17 (Válasz Paralel #882 hozzászólására.)
Néha ez az opció nem működik, vagy nem tökéletesen! Néha egy oldallal arrébb(előre vagy hátra is), néha pedig nem jelöli be a karakteredet. Ez nekem is be szokott jönni néha.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
887. hozzászólás - 2008.12.01. 21:35:56 (Válasz Kyron #886 hozzászólására.)
Itt egy konkrét válasz a felvetésre:

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,63.0#hsz100
Pontszám: 5
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
888. hozzászólás - 2008.12.02. 11:43:46
Hello!

Ahogy szombaton is szó volt róla, nagyon hasznos lenne egy frissítésekre dedikált oldal, ahol a játék aktuális változásait lehetne nyomon követni. Az emberek 10%-a fórumozik. Megint a szöviforumról tudtam meg, hogy az állatok befogási esélye és a sajtolható LE csökkent. :S
Úgy képzeltem el, mint ahogy ennél a játéknál van: http://www.guildwars.com/support/gameupdates/default.php
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 6.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
889. hozzászólás - 2008.12.02. 13:32:55
Portya szimulacio 1 oskoert miert nem engedi a hordan beluli szimulaciot? Jo lenne.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóLagolitFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
890. hozzászólás - 2008.12.02. 15:47:45
Üdv!

Nem tudom, hogy írták e elöttem, de észrevettem, hogy a Végzet Medálja nem működik együtt a Tudaturbóval. Hiába ad +1 -et a Medál, ha rárakom az építésra a Tudaturbót akkor az a +1 eltűnik és nem számolja bele a turbóba.
Valamint a szövettségi foumokon is jól jönne egy hosszászólás módosító gomb.
A hozzászólást Lagolit módosította 2008.12.02. 16:36:26-kor
Pontszám: 7.67
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
891. hozzászólás - 2008.12.02. 19:39:46 (Válasz Lagolit #890 hozzászólására.)
Ez nem lehet véletlen. Valószínűleg direkt van így, +1-nek jelölve.
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
892. hozzászólás - 2008.12.02. 21:23:49 (Válasz Lagolit #890 hozzászólására.)
Kipróbáltad úgy is, hogy építettél és kiszámoltad mennyivel adott többet? Mert lehet, hogy megadja, csak nem írja ki! Ha nem adja hozzá, akkor bug, szólj a adminoknak.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
893. hozzászólás - 2008.12.02. 22:52:37
gyanús volt nekem is, hogy így írja ki.. lehet tudatturbóval nem működik, akkor mondjuk ez így elég gáz..
Pontszám: 7.44
kedvelt tagmikadoFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Javaslat
894. hozzászólás - 2008.12.04. 08:56:46
Az állatok befogásával kapcsolatban lenne egy javaslatom, ha már volt akkor bocs...

Tehát miért kell automatikusan elfognom egy újabb állatot, miért nem csak akkor fogok be amikor akarok? Megoldható?
Pontszám: 6.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Javaslat
895. hozzászólás - 2008.12.04. 10:58:55 (Válasz mikado #894 hozzászólására.)
Mert az állatelfogás a szerencsén múlik. Itt az emberek nagy többsége azzal a problémával küzd, hogy akkor sem fog állatot mikor ő szeretne. Őszintén sajnállak, tényleg hatalmas gond, hogy olyankor is fogsz mikor nem vagy rászorulva. Súlyos pénzekbe kerül ám a feleslegesen elfogott állat etetése...
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
utáltJointFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
896. hozzászólás - 2008.12.04. 13:03:48
A végzeturat már kb. 1 hónap vagy 2 körül játszom és eddig szerintem ez volt a legjobb böngészőjáték amit valaha játszottam
Sokat játszottam már de hát azokat volt úgy, hogy már csak úgy unalomból toltam már halálra untattak XD
De ez naon király! És egyszerűen nem tudom megunni! Asszem függő lettem
Pontszám: 5
kedvelt tagKvinnaNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
897. hozzászólás - 2008.12.04. 13:08:00
Sziasztok!
Örülnék annak ha a 10.szint alattiaknak is lenne rendezve bajnoki viadal!!!!!!!!!
Mi kisebbek is szeretnénk viadalon részt venni..
Köszi
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
898. hozzászólás - 2008.12.04. 13:22:47 (Válasz Kvinna #897 hozzászólására.)
8. szinttől lesz most is, mint ahogy az elsőnél is volt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
899. hozzászólás - 2008.12.04. 14:50:19
Kárhozat!
Mivel nincs konkrét JAVASLATOK topic (nem leltem legalábbis) ezért ide írnék pár javaslatot ami felmerült bennem több mint 2 hónapnyi játék után:

--> Ne lehessen ész nélkül háborút folytatni legyen egy limit. javaslatom: max annyi háborút vívhatsz egyszerre amennyi az őrtornyod szintje (ez vonatkozik támadásra/védekezésre egyaránt). Jelenleg a gyengébb szövetségek teljesen ki vannak szolgáltatva és semmi (0) esélyük a fejlődésre, ez a szabály őket védné.

--> Irreális hogy a szövetségbe később belépőknek _szintjüktől függetlenül_ horribilis Lét kell a kútba tölteniük. Saját példa: volt egy 11 fős klánunk, rábeszéltük nemrégen 6 ismerősöm hogy csatlakozzanak. Addig mi húztuk fel a tornyokat, mint az őrült. Mire beléptek a 3.-4. szintű karaktereikkel átlag 10-12 ezer Lét kellett betölteniük ami számukra irreális elvárás. javaslatom: szintarányos legyen hogy mennyi Lét kell betölteni az új tagoknak.

---> 12. szint felett bajosan éri meg portyázni, mert a vadászat LE/TP átlaga jobb mint a portyáé. Ezen max trükkel lehet segíteni (mindig a lúzer farmkarikat ütöd, klán segítségét kérem, hogy írják be a zsíros falatokat, stb-stb ami nem lehet kívánt cél). Sztem a fordulópont nem is a portyapontok bevezetése volt (bár sztem az is túlzás ennyi korlátozás mellett), hanem a portyáért kapott TP felemelése. Ez egyértelműen affelé vitte el a játékot hogy _CSak és Kizárólag_ a minimálisan megengedhető legkisebb szintű karit érje meg ütni. Ez egyrészt velük óriási szemétség, másrészt mégis ezt fogom tenni, mert hülye azért nem vagyok. Ha a portyázásért kapott TP le lenne csökkentve magasabb szinten, az megoldás lehetne erre. Mondom ezt úgy hogy alapvetően békés/pacifista mentalitású játékos vagyok, de a portya tényleg elég vicc (zsákba(Lé)macska) itt magasabb szinteken.

--> A kereső nagyon nagy arányban olyan emebreket dob ki akik már nem üthetőek. Ez azért van mert velem egyidőben pont beütötte valaki (bár nem erre szoktot hivatkozni hanem alacsony ÉP-re, nem tudom mi a prioritás), vagy azért mert hibás a rendszer?

--> Küldetések: én szeretem őket mert színt visz a játékba, de az ilyen legyen 6 lényed szintű szivatás azért tényleg húzós. Egyrészt a kifejlesztési költség nem hozza vissza a küldetés árát, másrészt (ami nagyobb probléma, mert több veszteséges küldetés is van, nem is ezzel van a baj) teljesen az uniformalizálódás felé visszi a karaktereket, ez sem lehet kívánt cél. 24. szinten mindenkinek lesz 25-ös vezetőkéssége és mondjuk 35-ös Porszívózás képessége. Mert az alkotók így szeretnék. Hurrá. Két megoldást látok:
a) Megdolgoztatni szürkeállományt a küldetések kitalálásánál (lássuk be a 3 lény elfogása után, a 6 lény elfogása még jószándékú túlzással sem nevezhető kreatívnak)
b) Lehessen VÉGLEG eldobni küldetést (esetleg ezt kössétek feltételhez, pl 5 szintenként egyet, vagy/és utána nem vehet fel azonnal másikat 24 óráig, stb)
c)mindkettő (ez volna a legszimpatikusabb)

- Jegyzet funkció. Apróság de sok mindenre jó lehet.

Hirtelen ennyi.
Bár most csak javaslatokat írtam (hiszen ez a topic címe) én összességében nagyon is meg
vagyok elégedve a játékkal és a benne rejlő lehetőségekkel.

Üdv:
Aurri
A hozzászólást Aurri módosította 2008.12.04. 23:41:39-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.89
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
900. hozzászólás - 2008.12.04. 21:38:57 (Válasz Aurri #899 hozzászólására.)
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyjából sikerült összeszedned egy helyre azokat a hibákat, amik általában minden játékost zavarnak. A javaslataid első részén már megy az agyalás, a játékfejlesztők is tenni akarnak ez ellen tenni, olvasd el a:
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Szövetségek -> Végzetúr tali: szövetségi háborúk topicot!
Valamint a küldetésekhez is jöttek jó ötletek a:
Végzetúr fórum -> Végzetúr -> Haladóknak -> Küldetések topicba!
Aki még nem olvasta őket annak ajánlom!!!

Valamint én egy már felmerülő javaslatot szeretnék újra előhozni - nem én javasoltam -, vagyis legyen egy változtatások menü a játék képernyőn, ami, ha van valamilyen változás egyből jelzi! Legyen dátumozva, hogy mikor, miről és hogyan változott meg az, amit éppen változtattatok.
Ez azért jó, mert a játékosok csak kis része fórumozik és egy változás után tele lesz "szemetelve" a fórum ugyanazokkal a kérdésekkel!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!