Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
661. hozzászólás - 2008.11.07. 16:14:58
koko ötlete nekem is tetszik!

Szerintem lehetne valahogy nagyobb értéke vagy valamije a kvízkérdéseknek mert nagyon sokan csak kattintgatnak hátha nyernek(sokszor én is) vagy be lehetne rakni hogy szeretnél a kérdésekre válaszolni?
De ezt bármikor be lehetne állítani!
Meg szerintem ez a 100 nagyon sok Lehetne 75 kérdésenként!
Pontszám: 2.33
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
662. hozzászólás - 2008.11.07. 20:01:42 (Válasz Vulkan11 #661 hozzászólására.)
Meg szerintem ez a 100 nagyon sok Lehetne 75 kérdésenként!


Valószínű itt arra gondolsz, hogy hamarabb lehessen kérdést feltenni, amire jutalmat kapsz. Ennek mindenki nagyon örülne, mert a potya LE a legjobb LE. De! Jelenleg 8015 db játékos van regisztrálva. Legyen ebből mondjuk 5000 az aktívan játszó. Régebben 30 jó kérdés után kaptál, ha most is ez lenne, átlagosan 2 naponta tudna mindenki egy kérdést feltenni. Ez 2500 naponta. Ezeket a kérdéseke erősen szűrni kell, mert kb. 80 százalékukért nem LE-t hanem negatív LE -t kellene kapniuk. Ez igen embert próbáló feladat lenne. Mióta beállt ez a 100 kérdéses kvíz, és nem mindenki értékelhet - sajnos én sem , mivel túl rendes voltam - sokkal kevesebb a gagyi kérdés. Tehát ezért nem kell a kérdés csökkentés.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
663. hozzászólás - 2008.11.07. 22:28:44 (Válasz Vulkan11 #661 hozzászólására.)
Idézet: Vulkan11 - 2008.11.07. 16:14:58


Szerintem lehetne valahogy nagyobb értéke vagy valamije a kvízkérdéseknek mert nagyon sokan csak kattintgatnak hátha nyernek(sokszor én is) vagy be lehetne rakni hogy szeretnél a kérdésekre válaszolni?


Van választási lehetőséged.
Az egyik: megnyitsz egy új ablakot a böngésződben, a www.google.com oldal keresőjébe (jobb browsereknél már beépített lehetőség) bemásolod a kérdést, és az esetek 90%-ában megkapod a helyes választ (a maradék 10-ben akár egy egész percet is el kell töltened olvasgatással), és így a +10% bónuszt.
A másik: összevissza kattintgatsz, így is van 25% esélyed a jó válaszra, egy másodperc alatt végzel, és még az általános műveltséged sem kell, hogy fejlődjön. Hát nem nagyszerű?
Pontszám: 8.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
664. hozzászólás - 2008.11.08. 07:55:54 (Válasz Gort #653 hozzászólására.)
Idézet: Gort - 2008.11.06. 19:26:20
Bocsájts meg, de ilyen rossz ötletet még életemben nem hallottam. Egy játékos megkapja több ezer játékos le-jének egy százalékát? Az illetőnek egyáltalán nem kellene játszania, csak magára pakolni a le-t, és örök időkre legyőzhetetlen lenne.
akkor kevesebbet kapna. és ha azt a sok LE-t mind magára fordítaná, akkor a szövetségnek mért érné meg?
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4.50
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
665. hozzászólás - 2008.11.08. 07:58:44 (Válasz Kyron #662 hozzászólására.)
Idézet: Kyron - 2008.11.07. 20:01:42
Meg szerintem ez a 100 nagyon sok Lehetne 75 kérdésenként!


Valószínű itt arra gondolsz, hogy hamarabb lehessen kérdést feltenni, amire jutalmat kapsz. Ennek mindenki nagyon örülne, mert a potya LE a legjobb LE. De! Jelenleg 8015 db játékos van regisztrálva. Legyen ebből mondjuk 5000 az aktívan játszó. Régebben 30 jó kérdés után kaptál, ha most is ez lenne, átlagosan 2 naponta tudna mindenki egy kérdést feltenni. Ez 2500 naponta. Ezeket a kérdéseke erősen szűrni kell, mert kb. 80 százalékukért nem LE-t hanem negatív LE -t kellene kapniuk. Ez igen embert próbáló feladat lenne. Mióta beállt ez a 100 kérdéses kvíz, és nem mindenki értékelhet - sajnos én sem , mivel túl rendes voltam - sokkal kevesebb a gagyi kérdés. Tehát ezért nem kell a kérdés csökkentés.
gagyi kérdésből is sok van. szerintem lehetne sok kérdés, úgy, hogy egy kérdést 20 szor értékelnének.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
666. hozzászólás - 2008.11.08. 09:35:05
És ha én is besegítenék a kérdés értékelésbe?
Pontszám: 3
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
667. hozzászólás - 2008.11.08. 13:13:35
Van még egy ötletem!
Szerintem támadásnál ki lehetne az mellé írni hogy biztosan megtámadod?
Hogy nagyon kevés a VP pontod! Nincs elég hozzá hogy megtámadd. Tényleg biztos hogy meg akarod támadni?
Ez lehetne egy másik felugró ablak ben mert akkor az ember nem ok-ozná le automatikusan.
Velem most volt olyan hogy nem néztem a VP-m és azért vesztettem mert nem varázyoltam!
Pontszám: 3
irritálóErvinFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
668. hozzászólás - 2008.11.08. 15:21:12
Hi 4 all

Amit mondjuk hiányolok a játékból,hogy a régi ruhákat pajzsokat stb nem lehet eladni valamiféle piacon.A játékosok egymás között is kereskedhetnének.Több játékban alkalmazzák és szerény véleményem szerint nem egy rossz dolog.Különben egy jó játék a Végzetúr csak így tovább hajrá
Pontszám: 4
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
669. hozzászólás - 2008.11.08. 15:39:59
Ja ezt én is szerttem gladiatuson(amíg ki nem tiltottak(nem ezért) )
CSak ne legyen itt olyan mint ott hogy az a legerősebb aki nem vadászik.(mert ott azok voltak a legerősebbek akik piacos karik voltak(drágábban adták a cuccokat mint vették) és mindig azok voltak az arénabajnokok)
Pontszám: 2.67
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
670. hozzászólás - 2008.11.08. 17:19:16
Csak mint érdekességet említem meg, nem tudom, feltűnt-e másnak:
- smaragd horda: mágusok, halálsmaragd: 2% kritikus sebzés;
- rubin horda: harcosok, halálrubin: 2% kritikus varázslat sebzés;

Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
671. hozzászólás - 2008.11.08. 18:19:05 (Válasz Necronis #670 hozzászólására.)
Ez csupán annyit jelent, hogy majd 28, vagy 30-as tanulásnál bejön a kritikus varázslat sebzés. Ezt ugyanúgy megtanulhatja majd bárki.

Egyébként itt jegyzem meg a gyémánt erősségét hangoztatóknak, hogy egy kört megérne az is, hogy a smaragd miért ilyen gyenge. Mivel három (magas szinten pedig négy) közelharci kör van szemben az egy varázslattal, ezért a rubinnál háromszor (négyszer) számít a +5% támadás és +1 sebzés, a smaragdnál pedig csak egyszer a +10% IQ.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
672. hozzászólás - 2008.11.08. 18:27:21 (Válasz Mortimer #671 hozzászólására.)
Ehh, azt hittem érthető mit akarok....

smaragd horda, és halálsmaragd, mégis a közelharci sebzést növeli;
rubin horda és halálrubin, mégis a varázslat sebzést növeli;

Érdekes, hogy a készítők fordítva csinálták Kapís?
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
673. hozzászólás - 2008.11.09. 11:05:30
Azért az így elsőre elég durvának néz ki, hogy a világ 2-n majdnem mindenki optimalizátor. Klánok is gyorsan alakultak, hogy mindenki tudjon 0 LE-vel pihenni, parádés.

Érdekes és izgalmas játék, szerintem ott a háború kevésbé fog a farmolásról szólni, mint inkább a komoly LE szerzésről egy rizikós háborúban.

Egyetlen hátránya talán csak az lesz, hogy az új sikerélmények miatt talán még többen hagyják majd abba a játékot a világ 1-en.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
674. hozzászólás - 2008.11.09. 12:11:10 (Válasz Mortimer #671 hozzászólására.)
1. A rubin sebzésbónusza nem +1, az csak a minimum amit kapnak
2. Nem jön semmilyen kritikus varázslat sebzés sem 28on sem 30on Sőt még a bénítás sem Sőt igazából annyira gagyi skillek jönnek, hogy nem is akarjátok megtanulni

Idézet: Mortimer - 2008.11.08. 18:19:05
Ez csupán annyit jelent, hogy majd 28, vagy 30-as tanulásnál bejön a kritikus varázslat sebzés. Ezt ugyanúgy megtanulhatja majd bárki.

Egyébként itt jegyzem meg a gyémánt erősségét hangoztatóknak, hogy egy kört megérne az is, hogy a smaragd miért ilyen gyenge. Mivel három (magas szinten pedig négy) közelharci kör van szemben az egy varázslattal, ezért a rubinnál háromszor (négyszer) számít a +5% támadás és +1 sebzés, a smaragdnál pedig csak egyszer a +10% IQ.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
675. hozzászólás - 2008.11.09. 12:36:08 (Válasz Ravenwood #674 hozzászólására.)
nem irod be a wikibe az újakat?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
676. hozzászólás - 2008.11.10. 15:07:50
Cső!

Volna egy konstruktív javaslatom a küldetésekkel kapcsolatban.

Lehetne az, hogy ha megcsinálsz egy küldetést, ne kelljen átvenned a jutalmat ahhoz, hogy új küldetést választhass. Hisz a küldetést teljesítetted, innentől vállalhatsz másikat. Így a jutalomátvételekkel még tovább lehetne növelni a taktikázási faktort.

Bocs ha már valaki írta.

Na?
A hozzászólást INf3rNo2 módosította 2008.11.10. 15:08:40-kor
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 8.33
utáltDdaaFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
677. hozzászólás - 2008.11.10. 15:58:24
Csak annyit akarok mondani hogy szerintem a kérdések a vadászatban több LE adhatna mert szerintem elég kevés!!!!!

üdv
Pontszám: 3
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
678. hozzászólás - 2008.11.10. 16:30:23 (Válasz INf3rNo2 #676 hozzászólására.)
Idézet: INf3rNo2 - 2008.11.10. 15:07:50
Cső!

Volna egy konstruktív javaslatom a küldetésekkel kapcsolatban.

Lehetne az, hogy ha megcsinálsz egy küldetést, ne kelljen átvenned a jutalmat ahhoz, hogy új küldetést választhass. Hisz a küldetést teljesítetted, innentől vállalhatsz másikat. Így a jutalomátvételekkel még tovább lehetne növelni a taktikázási faktort.

Bocs ha már valaki írta.

Na?
küldetésekben gyűjteni a lét? nem rossz.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
679. hozzászólás - 2008.11.10. 17:13:57
Esetleg lehetne olyan szakértelem, hogy valaki 2 fegyevert is tudjon használni:D
Bár ez hülyeség kicsit, mert a közelharcosok túl erősek a varikhoz képest, jó lenne, ha a vatik is kapnának szakértelmet!!!!!!!!!!!!!!
Amúgy később nem lehetne valami ékszert, vagy övet még a karikra felrakni? Cask hogy még bővüljön a tárgy felhozatal...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3.50
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
680. hozzászólás - 2008.11.11. 08:20:57
Valami durva programhibába szaladtam bele. Reggel elmentem vadászni, tehát éjszaka gyűltek a cselekvéspontjaim. Nem tudom hányszor, de felhaszbáltam egy csomót, kb 10-11-et. Az első vadászat eredménye megjelent, de utána azt írta, hogyy nincs több cselekvéspontom. Legalábbis én így emlékszem...
Világ 2, Nagyezsda nevű karakter. Szeretném visszakapni a pontjaimat!
A hozzászólást Redy módosította 2008.11.11. 08:34:47-kor
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője