Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűHollofernyigesFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1001. hozzászólás - 2008.12.15. 09:11:42 (Válasz Wolfgang #998 hozzászólására.)
"Portyázni nem szoktam. Szövetségbe sem léptem be"

Pont a játék lényegét hagyod ki, nem csoda hogy unod..
Pontszám: 7
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1002. hozzászólás - 2008.12.15. 18:44:38
tegnap reggel léptem 14-es szintre. 10 percel később már támadott is egy 18-as. jó érzés volt...
csak a mai nap az összes támadómból az egyik 17-es, az összes többi 18-as.

akartam venni őskövet (hogy legyen prémium) de nem költeném felszerelésre. így viszont hogy mostmár lopkodják el a kiégett ősköveket, inkább kösz nem.

a játék készítőinek: szerintem írjátok ki a főoldalra hogy aki nem fizet az kb 10-12-es szintig még zavartalanul játszhat, utánna az a szerepe hogy a 3-4-5 szintel magasabb embereknek legyen kit ütniük hogy erősödjenek.

ez az első online játék ahol a készítők figyelmen kívül hagyják a nem fizető játékkosokat, pedig minden nem fizető játékos potenciális "ügyfél" lehet később (mint én lettem VOLNA).
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 2.40
irritálóMateusGrandusFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1003. hozzászólás - 2008.12.15. 19:32:45
Ugyanmiért hagynák figyelmen kívül?
Akik téged támadtak azok megfiztttek érte....(kevesebb portyypont)

A játékban mint minden más ilyen jellegüben benne van sőt része az hogy valakit egy erősebb legyőz.
Teis ugyanúgy megteheted ezt.
Engem is támadnak a 11. szinte a 14esek de nem érdekel mert kevés LE-t tartok magamnál mindig és és énis ugyanúgy ütöm a kissebbeket.
Ez a játék lényege...
Copyright (V1)

Angol vagyok és turista.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1004. hozzászólás - 2008.12.15. 20:14:09 (Válasz MateusGrandus #1003 hozzászólására.)
Idézet: MateusGrandus - 2008.12.15. 19:32:45
Ugyanmiért hagynák figyelmen kívül?
Akik téged támadtak azok megfiztttek érte....(kevesebb portyypont)

A játékban mint minden más ilyen jellegüben benne van sőt része az hogy valakit egy erősebb legyőz.
Teis ugyanúgy megteheted ezt.
Engem is támadnak a 11. szinte a 14esek de nem érdekel mert kevés LE-t tartok magamnál mindig és és énis ugyanúgy ütöm a kissebbeket.
Ez a játék lényege...

még 2-3 szint és képtelen leszel portyázni vagy gyűjteni mivel csak 2-4 ember kell ahhoz hogy leverje az életpontodat. 14-es szinten 6k LE felett van egy cucc ára és emellett a tulajdonságaidat is húzni kell. meg építeni is kéne. majd ha üt egy 18-as, te ütsz rá 50-100-at, ő ütni fog 200-350-et. valamivel több mint 600 életpontom van, 2 ember le tudja ütni rólam. a te szinteden én sem voltam ennyire bajban.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1005. hozzászólás - 2008.12.15. 23:28:02 (Válasz S0laris #1004 hozzászólására.)
Nem értem. Ha gyűjteni akarsz, miért baj, hogy nullára vernek. Tudod milyen szépen lehet ellenőrzött 15% alatt fejlődni? Egyszer próbáld ki.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1006. hozzászólás - 2008.12.16. 05:11:31 (Válasz Lanmandragoran #1005 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2008.12.15. 23:28:02
Nem értem. Ha gyűjteni akarsz, miért baj, hogy nullára vernek. Tudod milyen szépen lehet ellenőrzött 15% alatt fejlődni? Egyszer próbáld ki.

nem magam miatt verem a nyálam. én tudok éjjel játszani a munkám miatt, olyankor nem zargat senki. de napközben nem lehet portyázni mert 2-3 ember le tud verni. és azért portyázásból is kellene LE-t szerezni...
egyébként a legnagyobb baj az hogy 3-4 szintel magasabb ember ver le és ott már akkora a felszerelésbeli különbség hogy 2-3 ember elintézheti az egész napi portyázásodat. és ott már a pihenés sem fog segíteni.
ha nem tudsz a gép előtt ülni egész nap akkor lerongyolnak probléma nélkül.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.50
fórumozóMoonNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1007. hozzászólás - 2008.12.16. 07:28:23
Jó reggelt!

Kedves Miklós, hogy magasabb szinten nagyobb az olló, szerintem tönkreteszi a játékot. Amíg együtt ment az élboly felfelé szintben nem volt gond, de kb most tették teljesen élvezhetetlenné a játékot. 17. szintre leüt a 22. szintű. 5 szint különbséget nem lehet áthidalni, 400 hp-t vert le rólam amíg pihentem. Innentől se háború se semmi, mert az egész éjszakai pihenésem után ott tart a karakterem, hogy most se tud ütni, meet kevés az életpontja.
Legyetek kedvesek ezt a mekkora szintkülönbséggel tudjanak a játékosok ütni, mert igy bénító ütés meg minden, csak állok, nézek, és semmit se tudok csinálni a karakteremmel, csak jó kis prédát jelenteni a 22. szintűeknek, akik nyilván a könnyű vadra mennek.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1008. hozzászólás - 2008.12.16. 07:57:48 (Válasz Moon #1007 hozzászólására.)
A karakterszintek úgy rendeződnek, mint egy piramis szintjei. Legalul az 1. szintűek vannak legtöbben, a csúcson meg Sharpa. A folyamatosan táguló ollóra azért van szükség, mert minél magasabb szintű valaki, annál kevesebb embert tudna támadni. Persze az egyszeri (egyszerű) játékos azt gondolja: "kit érdekel a sok prémiumos kocka", de ők még soha nem vezettek szerepjátékos kampányt. Én nem vagyok a csúcs közelében, de már így is baromi rossz érzés, hogy háborúban az alacsony szintű tápgépek szétverik a szövetségünket, én meg a magas szintem miatt tétlenül nézem.
Pontszám: 3.33
fórumozóMoonNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1009. hozzászólás - 2008.12.16. 08:31:29 (Válasz csati777 #1008 hozzászólására.)
Ok, értem én.....
Nade 5 szint? Baromi rossz érzés hogy nem tudok játszani...
Pontszám: 5.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1010. hozzászólás - 2008.12.16. 08:39:35 (Válasz Moon #1009 hozzászólására.)
Én inkább úgy látom, hogy 20. szint környékén már erős menekülés folyik az alsóbb szintűek elől, ugyanis ha megnézed a LE diff. toplistát, akkor az első 100 tele van 13-16. szintűekkel. 150-200e rablásnál egy jól fejlesztett karakter már simán konkurál egy 3 szinttel magasabb szinten lévővel is, és ezt az előnyét az idő előrehaladtával simán növelni is tudja.

Szóval korántsincs akkora szakadék a szintek között, mint azt itt lefested, egy karater ereje sokkal árnyaltabb ennél.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.50
népszerűTkuzmaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1011. hozzászólás - 2008.12.16. 08:48:54
Ezt Mortimernek nyugodtan el is hihetitek
Pontszám: 5
fórumozóMoonNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1012. hozzászólás - 2008.12.16. 09:25:30 (Válasz Mortimer #1010 hozzászólására.)
Lehet a te szemszögedből iagazad van.
Ennek ellenére nekem kb lehetetlenné vált a játék.
Kb abból áll, hogy reggel vagy este belépek és elköltöm a 20-22 csp-m aztán a befolyó le-ből csinálok valami kis fejlesztést.
Ennél többre nem futja mert kb 1 perccel azután hogy kilépek a 15%-ból mér le is vert egy 4-5 szinttel feljebb álló.
Tudom, tudom, nem vagyok prémiumos, ne sírjak, ugy biztos erősebb lennék. És igen. De igy soha nem is leszek, mert mire megtetszene a játék abbahagyom.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1013. hozzászólás - 2008.12.16. 10:10:44 (Válasz Moon #1012 hozzászólására.)
Ha ennyire figyelik, hogy mikor jössz ki 15% alól, akkor két lehetőség van.
- Vagy tudnak tőled általában rabolni egy kisebb summát,
- vagy a szintedhez képest nem vagy az átlagos karakterek szintjén.

Majdnem mondtam, hogy a harmadik lehetőség, hogy peches vagy, de ha rendszeres, akkor ott már más bibi van.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóMoonNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1014. hozzászólás - 2008.12.16. 10:43:01 (Válasz Lanmandragoran #1013 hozzászólására.)
296 tulcsi az olyan átlagos 17-re, nem? középmezőny
0 - 100 Le van nálam mikor tudnak ütni...már megtanultam...szal inkább pech....
És a durva hogy legtöbbször nem a háborúban lévő ellen szövikből ütnek,hanem random emberek máshonnan.....
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1015. hozzászólás - 2008.12.16. 12:22:31 (Válasz Moon #1014 hozzászólására.)
Pihenj egy hetet, 0 LE-vel (csp-d addig gyűlik, ráérsz elkölteni), valószínűleg rossz a vesztett csata / vesztett le hányados, azért próbálnak rád. Másrészről magasabb szintről 15%-on még tuti nem tudnak ütni. Ha 1 hétig 0 LE-t visznek tőled nem fognak piszkálni egy darabig.

Kivéve ha tp-t akarnak, de arra vannak jobb célpontok is szerintem.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2008.12.16. 12:24:04-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1016. hozzászólás - 2008.12.16. 17:11:50
A vicc az, hogy pár idővel ezelőtt mindenki azt mondta, hogy az őskő nem nagy előny, hamarosan az őskövesek elhúznak és egymással harcolnak, meg a nem őskövesek is...
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1017. hozzászólás - 2008.12.16. 17:14:55
Tényleg egymással "küzdenek". Minket csak farmolnak.
Pontszám: 5.50
fórumozóFreedomFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1018. hozzászólás - 2008.12.16. 17:18:59
Idézet: Sir Ny - 2008.12.16. 17:11:50
A vicc az, hogy pár idővel ezelőtt mindenki azt mondta, hogy az őskő nem nagy előny, hamarosan az őskövesek elhúznak és egymással harcolnak, meg a nem őskövesek is...

Idézet: Enchanter - 2008.12.16. 17:14:55
Tényleg egymással "küzdenek". Minket csak farmolnak.


Igazatok van..pl engem megtámadott egy olyan akinek "gyengébb" fegyverei voltak de mindegyikben egy-egy erősítő....és ez azért engem egy kicsitt idegesít.... mert simán nyert 500LE..Na mind1 szerintem nagyon királyul megcsinálták a Végzetúrat több ilyen online játékokon regeltem....de ilyen jó egyszer se volt például a Bitefight fejlődők fejlődők de semmi,minek?
itt meg mindig egy-egy szintnél új sztori ugyhogy szerintem király lett
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1019. hozzászólás - 2008.12.16. 17:20:13
Annyi vadászat indult, hogy az hihetetlen. 19:00-ig mindenki ki akarja használni a támadhatatlanságot, aztán 19:01-től rettegjen mindenki, mert akinek van pp-je és a gép előtt ül, az támadni fog.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóFreedomFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1020. hozzászólás - 2008.12.16. 17:22:17
Idézet: Ricardo - 2008.12.16. 17:20:13
Annyi vadászat indult, hogy az hihetetlen. 19:00-ig mindenki ki akarja használni a támadhatatlanságot, aztán 19:01-től rettegjen mindenki, mert akinek van pp-je és a gép előtt ül, az támadni fog.


én még adok 1 percel többet XD mondjuk 19:01-19:02 mert már tanultam bepakoltam a sulira
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője