Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1701. hozzászólás - 2009.04.10. 18:28:05 (Válasz Danone #1700 hozzászólására.)
Semmi értelme, mert akkor kapásból kizárnának a szövetségből és nem is tudnál senkihez sem csatlakozni....

Max ha valaki csinálna egy új klánt, de a fertőzést közel 70-71es szinten tudnád leküzdeni, akkor meg már ki akar friss klánba belépni? Az összes eddigi munkája a semmibe veszne.

Tényleg, miért nincsenek horda specifikus épületek?
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1702. hozzászólás - 2009.04.11. 00:53:05
Eddig teljesen jó véleménnyel voltam a játékról, de most ismét felkaptam a vizet a spam szűrőn, ahogy az már történt 1-2 alkalommal. Alapvetően lehetetlenség toborozni, normálisan. Ha az ember copy-paste akar elküldeni 2-3 játékosnak egy levelet, akkor simán letiltja a rendszer ha nem jut eszébe hogy várnia kell egy kicsit. Miért nincs egy időkijelzés az üzenet oldalon, hogy xy idő múlva küldhetsz üzenetet különben letiltunk? Vagy miért nincs az egész rendszer ennél sokkal normálisabban megcsinálva? Ez olyan furcsa számomra. Valaki kérem reagáljon a kérdéseimre.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1703. hozzászólás - 2009.04.11. 01:12:25
Nagyon fognak néhányan utálni, de az a toborzás, amit jópáran normálisnak hívtok, és másról sem szól, mint hogy copy-paste-ban végigkülditek mindenkinek a pontlistán, az a fogadó oldalon az esetek 75%-ában pontosan ugyanolyan spam levélszemét, mint ha a traviant reklámoznátok. Ergo ami ezt korlátozza, az teljesen jól működik. Mert ha személyre szabott toborzó levelet írnátok, egyből nem lehetne olyan sűrűn küldeni, hogy letiltson a rendszer, és talán a címzettek is éreznék, hogy valóban őket szeretnétek megnyerni a szövetségnek, nem csak szórólapoztok minden mindegy alapon.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1704. hozzászólás - 2009.04.11. 01:37:24
Teljesen megértelek, és hidd el az ilyet én is utálom, de én tipikusan nem ilyen levelet írok. A levél magja ugyan copy-paste, de nagyon sok esetben változik, mert kiveszek belőle dolgokat, vagy pont hogy belekerül olyasmi ami személyre szóló. Az egésszel nincs is baj, amíg az ember a megadott időn belül marad és már kiment 3-4 levél. Aztán kinéz két tagot is a toplistában, mindkettő jó, és elküldi az egyiknek is meg a másiknak is egymás után. Változtatni nincs mit a levelén, a két tag egyformán jó, esetleg pont egy szöviben vannak, egész egyszerűen nincs értelme bármit is módosítani a levelen és ekkor bamm, tiltás 1 órára. Ami elég gáz, ha még szerettem volna kiküldeni másik 2 levelet, vagy a szövi társaimnak írni esetleg. A kiírom hogy mennyi ideig ne küldjön az illető levelet dolog miért nem megvalósítható? Türelmesen kivárnám. Fejlesztők?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1705. hozzászólás - 2009.04.11. 06:53:42
Elnézést mindenkitől, ha már szerepelt ez az egész külön-külön, vagy akár egyben is, de nekem kezd tele lenni a hócipőm.

Szóval korábban nem játszottam netes játékokat, nem is a legelején kezdtem, nem is voltam mindig prémium játékos. Kis szöviben kezdtem, saját eszem szerint fejlesztettem a karaktert sokáig, míg pár hónapja Tökéletes gyémánttá váltam

Eleinte nagyom tetszett a játék, mivel viszonyítási alapom sem volt a fanyalgókat nem értettem.

Mára már nagyon sok minden hiányzik, és a játék optimalizálása menet közben sem az igazi.

Indultam mint gyémánt. Nem azért mert béta teszter voltam, hanem mert látszott, hogy az elég jó lesz. Mivel igazam lett, és ezt sokan meglátták nem az előnyöket csökkentettétek, hanem teljesen kiheréltétek az egészet.
Ma ott tartunk, hogy mindenkinek érvényes az összes bónusza portyára, térkapura, epikusra, csak nekünk feleződik térkapuson, epikuson meg semmi, portyát meg mindenki látja, hogy már nem éri meg, kivéve a TOP 20-30 játékost.

Az elején, ahogy logikus is a portyákkal kockáztatni kellett a nagyobb nyereményért. Ma nagyot tudok bukni, de nyerni semmit. (Most a kínzókamra igyekszik ezt pótolni, de messze nem éri utol. Arra a gyémánt bónusz egyébként miért nem vonatkozik?)

Ma ha erős karaktert akarok, akkor lassítom a fejlődésem (Ez a táp?!?) és nem portyázom. Hát gratula.

Végigjártam a szövetségek közül is egy párat voltam barátságos kicsiben, ami sajnos fejlődésben gátolt így továbbálltam, voltam egy másikban amit inkább nem jellemzek, és most a TGY-ben játszom. Úgy a játék ebben is kipörögte magát részemről ezen a fronton. (Ez nem igazi panasz, hanem csak az egyéni összképemhez hozzátartozik.)

Az épületeket kimaxoltuk, mára már muszájból építünk ezt-azt, ami abszolút LE temető. Nincs fejlesztési lehetőség itt sem.

A szakértelmek közül amit érdemes volt kimaxoltam, még a játékidőt csökkentem, meg egy-két kisebb simítást végzek, de igazából ez is kifújt.

A Játékban szerepjáték és együttműködési lehetőség elég kevés, sajnos erre egy példát látok az Azúr-Elit duót, aminek meg a rossz végére kerültem

Egy dolog érdekel még az a nyomorult fertőzés, ami meg szintén szét fogja csapni a játékot, mert ha nem lesz rá érdemleges jutalom, akkor semmit nem ért az egész, ha meg lesz, akkor megint akik LE hiány miatt nem küzdöttek azok fognak még jobban leszakadni.

Na most megyek, iszok egy kávét az feldob, és nem csak így kesergek kora reggel!
V1
Pontszám: 8.85
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1706. hozzászólás - 2009.04.11. 07:35:21 (Válasz Archibald Cunningham #1705 hozzászólására.)
"Ma ha erős karaktert akarok, akkor lassítom a fejlődésem (Ez a táp?!?) és nem portyázom. Hát gratula."

Tényleg vicces, hogy nemrég, amikor számolgattam előre karakter fejlesztését pár szintre előre, LE bevételek/kiadások stb., a portyából származó TP rovathoz több százezer LE negatívumot kellett odaírnom, ennyivel gyengébb lesz a karakter.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1707. hozzászólás - 2009.04.11. 12:49:08
Bár még nem tartunk ott, azt hiszem ebből a szempontból jobb lesz a V3. Igaz hogy nem lehet több milliós LE differenciát elérni 20. szintre, de valószínűleg magas szinten is lehet majd portyával Le-t szerezni. Szóval ebben sokkal kiegyensúlyozottabb lesz valószínűleg.
A hozzászólást Zotmund módosította 2009.04.11. 12:49:42-kor
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1708. hozzászólás - 2009.04.11. 13:38:48
A lélekenergia sajtolásnál valami durván el van rontva a képletben.

9187 lélekenergiát kaptam maxos sajtolással egy 22. szintű (36-os alapszintű) állatért. Csak beidomítani többe került ....
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1709. hozzászólás - 2009.04.11. 14:26:19 (Válasz Ricardo #1708 hozzászólására.)
Ez mondjuk tényleg nagyon kevés.
Nem lehet, hogy beütött egy bug?




Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1710. hozzászólás - 2009.04.11. 14:54:51 (Válasz Zotmund #1707 hozzászólására.)
Én csak a V1-en játszok, az is elég sok időmet eszi meg. A V3-ra szándékosan nem mentem, hiszen az békésnek lett hirdetve, és semmi kedvem nem volt hozzá, hogy mindent előre ismerjek, a már alaposan tesztelt, és kipróbált sémákat másolva karaktert fejlesszek, és a többi langyi fijjjúval simogassuk egymást.
Ezek szerint valami nem jött össze, és most ott érdemes portyázni, a két "hadi" világban meg nem?!

Esetleg ott a szövetségi háborúknak is van értelme, és egy három napos háború alatt nem csak annyi LE-t lehet szerezni amit én egyedül manakonstrukcióval megszerzek egy nap alatt? Mert ha ez így van akkor a V1-ben törlök, és már megyek is V3-ra.
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.04.11. 14:59:25-kor
V1
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1711. hozzászólás - 2009.04.11. 14:58:36 (Válasz Ricardo #1708 hozzászólására.)
Szerintem egyszerű pech. Én az első állatkámért amit közel 50. szintig vittem kaptam kb 15k LE-t. (Akkor még az alapszintje nem volt feltüntetve) A többiek meg kb a dupláját.
A sajtolásom akkor már max volt.
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.04.11. 16:00:11-kor
V1
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1712. hozzászólás - 2009.04.11. 14:59:25
Hányas sajtolással? (max)?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1713. hozzászólás - 2009.04.11. 15:06:14 (Válasz Nari77 #1712 hozzászólására.)
Max...60
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1714. hozzászólás - 2009.04.11. 15:10:22
Én 30-as sajttal a 35.szintű móleonomért 12k-t kaptam,tényleg elég kevés (mármint a Ricardoé)
A hozzászólást D4vid módosította 2009.04.11. 15:10:36-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1715. hozzászólás - 2009.04.11. 18:36:58
Hehehe...Valaki felpontozhatta Dr.Faktort, mert már csak esőfelhő van a neve mellett! Ez az, így lehet őt a legjobban bántani!
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1716. hozzászólás - 2009.04.12. 01:25:13
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 23 TP!
Meghajolsz a hölgy előtt, majd gyógyitalodból udvariasan megkínálod egy korttyal. Ő kedves mosollyal viszonozza gesztusodat, és átnyújt egy grifftojást (+460 lélekenergia).

Hehe ez remek ötlet

Végzetúrnőknek ma meg holnap szép napja lesz, lesz bőven locsolkodó
A hozzászólást Zolika761 módosította 2009.04.12. 01:28:30-kor
Pontszám: 3
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1717. hozzászólás - 2009.04.12. 01:33:32 (Válasz Zolika761 #1716 hozzászólására.)
Igen, az nagyon otletes volt, gratulacio a Beholder csapatnak!
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1718. hozzászólás - 2009.04.12. 02:15:26
most akkor jól értem, hogy ennek az a célja, hogy mindenki csapja agyon a nőnemű karaktereket? vagy ők gyógyulnak cserébe?
Pontszám: 5.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1719. hozzászólás - 2009.04.12. 04:21:06
Azért figyelitek a különbséget:

ichinedar 20as spm-el +10% a helyes válaszért: 125

ichinedar 25ös spm-el +10% a helyes válaszért: 193

az az 5% ilyen 70 LE különbséget eredményezne??
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
1720. hozzászólás - 2009.04.12. 04:31:26 (Válasz winnie #1718 hozzászólására.)
Ez akkor tortent, amikor holgy tamadott engem... Szoval valoszinuleg nem holgyek tamadasat osztonzo.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője