Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
341. hozzászólás - 2008.10.16. 19:51:28 (Válasz Necronis #338 hozzászólására.)
Idézet: Necronis - 2008.10.16. 19:43:15
Csak a védekezésére van bónusza. De azt is figyelembe kell venni, hogy ha te támadsz, nincs bónuszod gyakorlótérből, az ellenfélnek pedig van bónusza védőfalból. Másrészt szerintem most, amikor még egy hónapja sem megy a játék, nincsenek olyan kimagasló különbségek két karakter között. Ez a nagy szórás pont azt mutatja, hogy a tulajdonságok, szakértelmek, állatok, felszerelések, épületek által kapott összes bónusz sokkal kevesebb, mint sokan gondolták. Nem számít olyan sokat pár tulajdonság előny, és ez jó, mert véleményem szerint pont arra ösztönzi a játékosokat, hogy hosszú távra gondolkodjanak, illetve hogy meggondoltan fejlesszék a karakterüket. Legalábbis remélem a többséget erre ösztönzi

Akkor mégsem tudom lezárni. Szerintem pont ellenkező ösztönzésű. A leirás alapján sok 1-szintű gondolta, hogy milyen jó ha vesz egy bőrpáncélt meg bőrpajzsot. Jóformán semmit sem ér 1 szinten sem. Most akkor kérdem én, minek van valami a játékban, ha azon kivül, hogy jól mutat a karakterlapon, ad kb. 1% esélyt (csak tipp). Sokakat elkedvetlenithet, ha gyűjtöget meg épitget, fejlődik, de ennek alig van látszatja. Ez ösztönzi a leggyengébb karakterek folyamatos ütlegelését.
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
342. hozzászólás - 2008.10.16. 19:58:09 (Válasz Batu #341 hozzászólására.)
Érdekes meglátás. Ugyanis ekkora randomnál pont az kéne, hogy domináljon, hogy az ember üt mindenkit, akit ér, hisz mindig benne van a pakliban, hogy nyerek. Vajon mi lenne, ha kisebb lenne a random? Azonos szintű karaktert senki nem ütne, pláne erősebbet nem, hisz szinte biztos, hogy gyengébb ellenfél ellen nyerhet. Egyébként pedig egy-két jó nagy ruha szerintem nem olyan nagy baj, inkább azt nézem, sok portya esetén hogy alakul a nyerési arány. Több száz harc esetén lemérhető, ha nekem 60% esélyem van nyerni az ellenfélnek/ellenfeleknek meg csak 40. És ezért jó első szinten a bőrpáncél, pajzs, illetve döntse el mindenki, kell-e neki az adott szinten elérhető bónusz a tárgyakból. Én sem vettem meg mindent, viszont amelyik szinten bevásároltam, ott sokat is portyáztam, hisz sok portya esetén már előjött, hogy jobb a felszerelésem.
A hozzászólást Necronis módosította 2008.10.16. 19:59:14-kor
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
343. hozzászólás - 2008.10.16. 20:05:11 (Válasz Batu #339 hozzászólására.)
Idézet: Batu - 2008.10.16. 19:44:16
Craslorg, nem vagyok annyira amatőr, hogy azokat ne lássam utólag a leirásban. Bár az a 10% se indokolna ekkora különbségeket. Amúgy pont a Te csatáid nézegetve is jutottam erre a következtetésre.

Melyik csatám? Tagadok!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTierNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
344. hozzászólás - 2008.10.16. 21:44:57
A levelezésbe nem akartok betteni egy olyat hogy letiltottak ? Lehet olyan akitől nem szeretnék többet egy levelet sem fogadni.
Pontszám: 5
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
345. hozzászólás - 2008.10.16. 22:37:15
Hello, itt is dühöngök 1 kicsit, hatha tamogatokrta lelek. Szeretnem, ha a CÉG altal feltett kerdeseket is ertekelhetnenk, bar azt a valaszt kaptam, hogy azokat mar elfogadta a jatekos közösseg...
Na de bocsanat, az olyan jellegü kerdesek, mint "Melyik a holland nemzetisegü DJ az alabbiak közül?"-ezutan negy teljesen megallapithatatlan nev következik, na ez kimeriti a reteg-kerdes fogalmat. Aztan a helyesirasi hibak, amelyek mar a TF-en is dühitettek. Aztan a pontatlanul feltett kerdesek. Mind-mind céges, tehat nem jatekostol szarmazo kerdes. Leccileccilecci!!!
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 1.80
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
346. hozzászólás - 2008.10.16. 22:38:35 (Válasz Kölök #345 hozzászólására.)
Pontosan honnan is tudod, hogy ezek a kérdések nem játékosok által írt remekművek?
Pontszám: 5
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
347. hozzászólás - 2008.10.16. 22:45:48 (Válasz Necronis #346 hozzászólására.)
Hat onnan, hogy a jatekosoket ertekelni lehet, az eredetieket meg nem. Bar azokat is jatekosok irtak, mint a JV-töl megtudtam (csak meg a teszt idöszakban, gondolom.)
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 3
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
348. hozzászólás - 2008.10.16. 22:49:55 (Válasz Kölök #347 hozzászólására.)
Tévedsz, de nagyon. A játékosok által írt kérdések egy bizonyos számú értékelés után, ha összességében jó értékelést kapnak, bekerülnek az adatbázisba. Ekkor ha ilyet kapsz, már nem értékelheted. A rendszer nem tökéletes, sajnos, ezért előfordul, hogy rossz, hibás kérdés is bennmarad. Ez leginkább az értékelő játékosok hibája.
Pontszám: 6
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
349. hozzászólás - 2008.10.16. 22:50:29 (Válasz Kölök #347 hozzászólására.)
Csak jelezném, hogy a játékosok kérdéseit se lehet mindig értékelni... én pl. jó ideje nem kaptam értékelendő kérdést... úgyhogy ne a fejlesztőket szapuld, mert néhányan átengedték a hibás kérdést...
Figyelmedbe ajánlom a KVÍZ topicot...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
350. hozzászólás - 2008.10.16. 22:51:45 (Válasz Kölök #347 hozzászólására.)
Idézet: Kölök - 2008.10.16. 22:45:48
Hat onnan, hogy a jatekosoket ertekelni lehet, az eredetieket meg nem. Bar azokat is jatekosok irtak, mint a JV-töl megtudtam (csak meg a teszt idöszakban, gondolom.)


No, akkor sokadszor az értékelésről és a kérdések íróiról.
- Vannak a cég által eredetileg betáplált kérdések. Ezek fixek, tán még a 25 %-os aránnyal se lehet őket kilőni.
- Vannak a béta teszt során bekerült kérdések, melyeket az ottani közösség elfogadott, plusz természetesen az amin is.
- Vannak az éles játék során beküldött kérdések. Itt megint több minden fordulhat elő:
--- Ha szerencsés vagy, akkor benne vagy az első 20-ban, aki a kérdést értékelheti. Ekkor te is dönthetsz, hogy jó-e a kérdés, rossz-e, vagy törlendő-e.
--- Ha nem vagy szerencsés, akkor 21.-nek vagy későbbinek kapod meg. Ebben az esetben már nem értékelheted és NEM LÁTOD, hogy ez játékosi kérdés. Amennyiben itt találsz benne hibát, akkor a kérdést kimásolod és beírod a kvíz topicba, ahol az admin olvassa és javítja, vagy törli.
Mivel 3000 körüli a játékosszám, így természetes, hogy kevés kérdést tud egy játékos értékelni, de a topicban jelezheti ha valami baromság, hibás, rossz, stb...
Pontszám: 8.60
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
351. hozzászólás - 2008.10.16. 23:02:04 (Válasz Craslorg #350 hozzászólására.)
Vaaoo köszi Cras, ez kimeritö valasz volt es korrekt. Nem nagyon nezek szet (szokasom szerint ) a pontos szabalyzatban, mert jobb dolgom is van, mint a gep elött dekkolni egesz nap, tehat tudatlan paraszt maradok . Viszont lam-lam vannak kedves tarsak, kik felvilagitanak
Viszont a kimasolas se az igazi, mert pl 20 db vadaszatnal becsuszhat 2-5 hülye/hibas/retg stb kerdes is, es ha kopizgatom öket, akkor bukom a 10% energiat, mire elintezem a hozzaszolast. De ha ez az ut, akkor probalkozom. Hatha kitiltanak
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
352. hozzászólás - 2008.10.16. 23:03:48
5 perced van rá, ennyi idő alatt kézzel begépelem bármely kérdést a topikba... De egyébként tényleg lehetne a kérdéseknél egy SZÁM, amivel lehet hivatkozni rájuk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
353. hozzászólás - 2008.10.16. 23:06:59 (Válasz Kölök #351 hozzászólására.)
TXT fájlba bele, onnan lehet egyben másolni. Szerintem
Pontszám: 5
kedvelt tagKölökFérfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
354. hozzászólás - 2008.10.16. 23:10:55 (Válasz Necronis #353 hozzászólására.)
Jóvammáá, meggyöztetek, csak en vagyok a hüjje
De föleg lusta dög, aki naponta 2Xfel orat felhötlenül szeretne jaccani es nem txt fajlokkal pöcsölni
Az a hivatkozasi szam jo 5let, fel kene nyomni illetekeseknek. En nem fogom, asszem
A nagy sikerre való tekintettel kiadták a Gyűrűk Ura c. film könyvvátozatát is! Sőt, állítólag a Passió lesz a következő!
Pontszám: 5.33
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
355. hozzászólás - 2008.10.17. 06:13:00
Hello!

A kapituláció menüpontba esetleg berakhatnátok egy statisztikát, hogy az egyes szövetségi tagoknak milyen a győzelem/vereség aránya. Példálul XY : 10 győzelem és 3 vereség, ahol mondjuk a számokra kattintva meg lehetne nézni, hogy az ellenfél szövetségéből kiktől kapott ki és kiket vert meg és persze hányszor az adott karakterrel szemben.

Üdv!
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
irritálóAramyr del KerithyonFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
356. hozzászólás - 2008.10.17. 09:18:49
Líthas
Most kezdtem el játszani csak, de _SZVSZ felboríthatjék a játékegyensúlyt- a Gyémánt horda nagyon TÁPOS-ra sikeredett a többi hordához képest . Ha nem akarom hogy örökké leverjenek alacsonyan kell tartanom az Életerőt- nagyon bizarr. Így viszont alig fejlődik a karakterem főleg ha láthatalan vagyok-és még az sem véd túl jól.
A hozzászólást Aramyr del Kerithyon módosította 2008.10.17. 09:20:46-kor
Pontszám: 5
fórumozóSpiduolaNő
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
357. hozzászólás - 2008.10.17. 14:23:01
Jó lenne, ha a szakértelmeknél minden elérhető szakértelem fel lenne tüntetve, csak ha rámegyek a leírásra, és nincs meg a megfelelő szintű tanulásom, kiírja, hogy hányas szintű tanulásnál kezdhetem el fejleszteni!
+Jó lenne, ha a tanulás szakértelem (mivel ez a legfontosabb), legtetejére kerüljön!
Köszönöm!
...és Isten megteremté a férfit. Aztán támadt egy jobb ötlete!!!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
358. hozzászólás - 2008.10.17. 15:53:45
épp ez a poén jelenleg, mész bele a semmibe, felderítetlen területekre.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
359. hozzászólás - 2008.10.17. 19:11:43
Én nem szoktam panaszkodni, most inkább csak kiadom magamból a dühömet, de álljon itt egy példa minden portyázó előtt.

Az előbb kikaptam egy olyan csatában, amiben az ellenfél 50! ponttal volt összesen kevesebb, mint én. Ő 154 pont még én 204 pont vagyok stuffokkal együtt (A karakter teljesen kipihent volt.)

Azért ekkora randomizálás már egy kicsit sok(k) ...

Jah igen; 341 LE-m bánta ...
A hozzászólást Ricardo módosította 2008.10.17. 19:12:10-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
360. hozzászólás - 2008.10.17. 19:36:44 (Válasz Ricardo #359 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2008.10.17. 19:11:43
Én nem szoktam panaszkodni, most inkább csak kiadom magamból a dühömet, de álljon itt egy példa minden portyázó előtt.

Az előbb kikaptam egy olyan csatában, amiben az ellenfél 50! ponttal volt összesen kevesebb, mint én. Ő 154 pont még én 204 pont vagyok stuffokkal együtt (A karakter teljesen kipihent volt.)

Azért ekkora randomizálás már egy kicsit sok(k) ...

Jah igen; 341 LE-m bánta ...

Erről téptem a számat(billenytűzetet) tegnap . Az egyetlen megoldás, hogy max. 200 LE-vel indulsz neki, igy kevesebbet buksz. Ha nagyot akarsz kaszálni, abban ott a nagyobb kockázat is.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője