Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
921. hozzászólás - 2008.12.05. 22:30:16
Sir Ny-el ne foglalkozzatok,nem igazán érti a lényeget,a Javaslatok-> 3.világ topikban már próbáltuk neki elmagyarázni a dolgokat néhányan pár nappal ezelőtt,de ezek szerint nem érti... Ő a magányos farkas,az egyetlen,a világ közepe... Hehehe...
Bocsi,de ezt nem birom megállni,direkt vagyok ilyen gúnyos. Ennyi egót még nem láttam egy helyen! Méghogy neki fejlesztették a játékot... <könnypotyogtatva röhögős emoticon>
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.33
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
922. hozzászólás - 2008.12.05. 22:58:17
Aki kitalálta a Pusztítás Citadelláját, az kitalálhatna valamilyen épületet ellene, ami megvédene egy szövetséget az ilyen jellegű támadástól.
Pontszám: 6
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
923. hozzászólás - 2008.12.05. 23:11:30 (Válasz Mortu #922 hozzászólására.)
Mivel ebben a játékban bűnnek számít, ha valaki védekezik az erősebbek ellen, így valószínűtlen, hogy valaha is lesz olyan épület, ami a Citadella ellen véd.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
924. hozzászólás - 2008.12.05. 23:19:35 (Válasz Mortu #922 hozzászólására.)
A citadella véd a citadella ellen. Csak meg kell építeni sokáig tart és drága. Dobnak egyet rád, dobsz egyet vissza, nagy szövetség dob rád, biztos találsz még 3 veled egy cipőben járót akivel együtt dobjátok vissza. Addig ciki, amíg nekik van nektek nincs.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.33
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
925. hozzászólás - 2008.12.05. 23:24:04 (Válasz CaveMaN #924 hozzászólására.)
Ez jól hangzik. Kár, hogy még sokára jutunk el oda.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűSzazaFérfi
Végzetúr
60 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
926. hozzászólás - 2008.12.06. 00:21:29
Remek a játék és hogy még jobb legyen lenne egy javaslatom, az ugynevezett multizás ellen, rengeteg karakter van nagyon sok LE veszteséggel, nem hinném hogy azért játszik mert veszíteni akar. Lehetne egy olyan szabály ami
a max veszteséget korlátozná azon felül nem lehetne veszíteni, támadni lehetne de már csak TP járna érte. igy elvenné a lehetőséget a multizás egy idő után. És nem lehetne akkora nagy különbségeket elérni.
Pontszám: 8.83
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
927. hozzászólás - 2008.12.06. 13:13:12
egy nem tul nagy prioritasu, de kb. fel perc alatt megvalosithato javaslatom lenne:
kenyelmes lenne a karakterlapon a velem harcolo allat kepere klikkelve eljutni az "allatok" kepernyore (ugyanugy, ahogy a sajat karakterkepem is a karakterlapra visz)
Pontszám: 5.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
928. hozzászólás - 2008.12.06. 14:38:16 (Válasz Szaza #926 hozzászólására.)
Idézet: Szaza - 2008.12.06. 00:21:29
Remek a játék és hogy még jobb legyen lenne egy javaslatom, az ugynevezett multizás ellen, rengeteg karakter van nagyon sok LE veszteséggel, nem hinném hogy azért játszik mert veszíteni akar. Lehetne egy olyan szabály ami
a max veszteséget korlátozná azon felül nem lehetne veszíteni, támadni lehetne de már csak TP járna érte. igy elvenné a lehetőséget a multizás egy idő után. És nem lehetne akkora nagy különbségeket elérni.


ez nem multizás, azt hamar kiszúrnák, ha valaki folyton ugyanazt leszippantja - eglsz egyszerűen sokan amikor beülnek a gép elé elindítanak 20 vadászatot, aztán másnapig nem találkoznaka játékkal és szabad prédát kínálnak. nagyon sokan vannak így ezzel.

ennek semmi köze a multizáshoz.
Pontszám: 7.50
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
929. hozzászólás - 2008.12.06. 18:26:48
Lenne néhány észrevételem:
-Hordaváltás: Nem értem, miért kell vele a 15. szintig várni, és miért kerül 50 őskőbe... Bár engem nem érint a kérdés, de ha pl holap leesik, hogy gyémánt vagyok, de az isten is zafírnak teremtett, akkor miért kell várnom 15. szintig ? Meg 50 őskő az fenemód sok szerintem... Lehetne úgy esetleg, hogy minnél alacsonyabb a szint, annál olcsóbb, és egyre drágul. Utána meg pl 25. szinten eléri az 50-et és onnantól nem drágul tovább.
-Szakértelmek: Lehetne valami olyan opció, amivel vissza lehet szedni őket? (Még ha esetleg nemis kapnám vissza az összes LE-t amit ráköltöttem). Mert bizony az elején nem tudja az ember, hogy mi is kell neki, és utána jól megbánja, hogy kitolt valamit. Persze két váltás között el kéne telni 1-2 hónapnak, hogy ne legyenek visszaélések ( pl egyik nap 30as csapdakészítéssel fogok állatot, másik nap találok egy jó célpontot és 30as kreatív affinitással megyek rá).
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
930. hozzászólás - 2008.12.06. 19:16:57 (Válasz winnie #928 hozzászólására.)
Regen egyetertettem volna veled. Meg most is vannak ilyen "figyelmetlen" karakterek.

Azonban, miutan valaki felajanlotta hogy hasznaljuk egymas masodik(!) karakteret kolcsonosen, azota elgondolkodtam errol, es sajnos mar nem tudok egyeterteni.

Felreertesek elkerulese vegett:
- nekem nincs masodik karakterem
- a szabalyok felelevenitese utan vegulis a masodik karaktere torlesere birtam osztokelni a bizonyos jatekost is

O azzal magyarazta a masodik karaktert, hogy nem tamadja egyaltalan, csak az ajanlasbol jon a fo karaktere szamara LE. Szerintem ezt le kellene vizsgalni... LE diffes toplista also oldalait megnezni, es ahol ajanlas is van, arra kulon figyelmet forditani.

Ezenfelul lehet, hogy vannak meg esetek ahol a masodik (esetleg harmadik) karaktert utogeti egy ember, de ezt valoszinuleg a multi-figyelo algoritmusok kimutatnak. Valoszinuleg ez nem olyan gyakori.

Az ajanlas miatti vesztokarakterek viszont valoszinuleg leteznek. Ajanlom a JV figyelmebe.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
közellenségKilljaniFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
931. hozzászólás - 2008.12.06. 19:43:16
"Helló!
Mérnem csináltok egy munka menüpontot ahova el lehet küldeni a végzeturadat 8-óra munkára és tegyük fel kapsz érte 1000 lélekenergiát érte a pihenés helyett!
Pontszám: 3
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
932. hozzászólás - 2008.12.06. 20:36:36 (Válasz Killjani #931 hozzászólására.)
Hogyne, a 8 óra szórakozás helyett nem kaphatnék inkább 1000 LE-t ?
Pontszám: 8.80
közellenségKilljaniFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
933. hozzászólás - 2008.12.07. 09:25:40
"Helló!
Mérnem csináltok egy munka menüpontot ahova el lehet küldeni a végzeturadat 10-óra munkára és tegyük fel kapsz érte 1000 lélekenergiát a pihenés helyett!
Nagyon díjaznám ha megcsinálnátok mert így nem tudok egy szinten megvenni semmilyen felszerelést vagy ha megtudom venni akkor meg a saját tapasztalataimra nem jut!
Ha megcsináljátok előre is köszi!
Pontszám: 2
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
934. hozzászólás - 2008.12.07. 16:44:12
tudom hogy - ertheto okokbol - nagyon elzarkoztok a jatekosok kozti kereskedelemtol
nekem megis lenne egy szerintem jo, es csalasra/tapra lehetoseget nem ado javaslatom:

lehessen egy szovetsegi tarsnak atadni ingyen terkapubol/epikus szornytol szerzett targyat

nekem pl. ket gyurum is van, amibol az egyik tok folosleges, igy most kenytelen vagyok "fillerekert" elkotyavetyelni a lelekkufarnal, de vannak olyan tagjai a szovetsegunknek, akik nagyon orulnenek meg az ilyen kis aprosagnak is, ezzel nagyon jol lehetne dijazni pl. a tobbet epitoket, stb

akinek tetszik az otlet, szerintem jelezze ennek a postnak az ertekelesevel, hatha lesz belole valami...
A hozzászólást bokorn módosította 2008.12.07. 16:46:58-kor
Pontszám: 9.50
irritálósunaiFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
935. hozzászólás - 2008.12.07. 19:07:43
Üdv Mindenknek,

Mi lenne, ha a szövetségen belüli működést államforma-szerűen lehetne szabályozni,. sztenderd beállítással?

Mondjuk a szavazatok elosztása kapcsán lehetne demokrácia (jelenlegi állapot), királyság (lenne egy figura - pl. az alapító, aki a legtöbb szavazatot birtokolná, nemesek, akik valamennyit, mert kiérdemelték; újbelépők, akik egyelőre semmit), despota (minden szavazat a legerősebb karakteré); stb.

Meg lehetne nézni, hogy a sok szövetségből melyik államforma a leghatékonyabb, melyik irányítású a legjobb.
Pontszám: 2
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
936. hozzászólás - 2008.12.07. 19:34:58 (Válasz bokorn #934 hozzászólására.)
Erre nem jó a kincseskamra?
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
937. hozzászólás - 2008.12.07. 19:44:57 (Válasz sunai #935 hozzászólására.)
Légy olyan jó, és kerüld ugyanannak az üzenetnek a több helyre való post-olását!
Pontszám: 5
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
938. hozzászólás - 2008.12.07. 20:02:37 (Válasz Zolika761 #936 hozzászólására.)
nem, a kincseskamra az epikus lényektől szerzett tárgyak tárolására alkalmas.
Zoidberg - v1
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
939. hozzászólás - 2008.12.07. 20:32:26 (Válasz Zolika761 #936 hozzászólására.)
Idézet: Zolika761 - 2008.12.07. 19:34:58
Erre nem jó a kincseskamra?

nem, mert onnan csak kivenni lehet az epikus cuccokat, a mar meglevoeket nem tudod masnak atadni
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
940. hozzászólás - 2008.12.07. 23:11:35
Helló, gondolom ezért a beírásért nem fogtok szeretni, de nem zavar.

A küldetések szégyellni valóak. Csak pár példa: a "Használd a Kémgömböt!" nevezetűt előbb meg tudtam volna oldani, mint a "veszíts 200LE-t...", "Lopj kiégett őskövet" ezért külön éghetne a bőr az arcotokról...aki nem érti miért, az lehetőleg ne is reagáljon erre a hozzászólásomra, az hogy a 666 VP-met hogyan gondoltátok lenullázni egyelőre rejtély, "Süsd ki a Lélekkutat!" süssétek meg, szépen szólva, 6 befogott állatot mire alkalmaznátok? Sebezzen az állat többet mint mi, méghozzá ötször, miért veszítsünk csatát szándékosan? A "Használj gyógyítóitalt 10 alkalommal kb. 4. szinten lenne kihívás, miért 56. küldetés?

Ez csak pár kiragadott példa.
Mivel az a topic neve, hogy Javaslatok->Vélemények a játékról, ezért röviden megfogalmazom a választ ezekre is. A játék jó, javítható sok helyen, de ln ilyet sem tudnék. A random elrontja a játékélményt, akkor is, ha erre az a válasz, hogy nincs jobb megoldás.
A javaslatom pedig az lenne, hogy gondoljátok újra a küldetéseket, rémisztően rosszul szerkesztett.

...szerintem.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 9
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője