Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
irritáló_WHITE_Férfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
281. hozzászólás - 2008.10.12. 20:49:44 (Válasz masterv #277 hozzászólására.)
Én is észrevettem, mintha vissza lenne véve a LE. Hihetetlen, hogy elmentem vadászni 4. szinten és 17, 23, 27, 30, LE kaptam oké elmegyek portyázni ott ütöttem egy 11, 2, valami nagyon nem jól van itt!
Pontszám: 3
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
282. hozzászólás - 2008.10.12. 22:04:25
ujabb 7. szintu utott le sikeresen. nem jo ez igy.
Pontszám: 2.33
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
283. hozzászólás - 2008.10.12. 22:24:24
A játékban akkora a véletlen szerepe, hogy 30-40 TÖ különbség mellett sem jósolható meg a végeredmény, sokszor ki lehet kapni teljesen esélytelennek tűnő ellenféltől is. Ez a nagy szórás igaz a vadászatokkal szerezhető LE-re is, kb. mintha mindig k100-zal dobálnál. Az már más kérdés, hogy sokaknak nem (nekem sem) tetszik, de úgy látszik ez lényeges koncepciója a játéknak. Mivel mindenki próbálja maximalizálni a nyerés esélyét, ezért muszáj a támadhatóak köréből kiválasztani a leggyengébb/legtöbb LE-vel kecsegtető áldozatokat, igy vannak akik folyamatos támadás alatt vannak, ezért, vagy azért. A mezőny beszűkülése igy is problémás a 30 portyát választóknak, mert az adott szinten nincs mindig elég játékos ennyi portyához.
Pontszám: 6
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
284. hozzászólás - 2008.10.12. 23:22:03
nem ertek 1et. eddig 3szor annyi csatat nyertem, 4szer annyi LE-t nyertem mint vesztettem. most jott be az ujabb utes 1 ujabb 7. szintutol. pihenes alatt vagyok vegig, de mindjart elfogy az osszes eletpontom. ennyi csatat meg nem vesztettem 1mas utan, sot en szoktam 3-4-et nyerni es 1et vesziteni atlagban.

kedves admin, kerlek valaszolj, mert ez igy NEM FRANKO 1 KICSIT SE!


teli elettel jottem at erre a szintre es most van 64. 6 vesztes csata 1mas utan. es vegig pihenes alatt vagyok. mar irtam korabban hogy hadd ne hasonlitsam ossze a cuccokat, mert nincs ertelme. akkora a kulonbseg. a jatek eddig nem volt ilyen. hirtelen valt ilyenne. ez a 2 szint kulonbseg abszolut nem fair LEFELE. lefele legyen 1, ne 2. az tul sok.

csak a harci kepessegekre raktam eddig az osszes pontot, de van pancelzatom pajzsom is, meg varazslat is persze, kavicsok is. +10 az erore, +11 a tamadasra, +12 a vedekezesre es amit meg a targyak adnak pluszt. ezekkel ne mar hogy csak kikapok. akkor itt nincs vmi rendjen. es meg raadasul rubinos is vagyok, elmeletileg jobb harcertekekkel.

ha ahogy mondod veletlenszeru, akkor miert nem nyerek. ez zuzda, akar honnan is nezem. en friss 5. szintu vagyok, ok meg 7.-ek. ujabb cuccokkal, uj varazslattal, kovekkel. semmi eselyem. ne legyen mar ez igy rendben!
A hozzászólást Mucmuc módosította 2008.10.12. 23:45:18-kor
Pontszám: 2
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
285. hozzászólás - 2008.10.12. 23:36:21
az 1iknek a fegyvere majdnem 3szor akkorat sebez mint az enyem. akkor ez igy fair? nem kell hogy nyerjek mindig, de ez tul nagy kulonbseg. miert volt az, hogy eddig is tamadtak magasabb szintuek, de joreszet haritottam, most meg semmit? mert tul nagy a szintkulonbseg azert. mert nekik tobb lehetoseguk van nagyobb lovehoz jutni vadaszattal, meg a 2 szinttel kisebbek utesevel nyilvan. mar vegigtoltak az 5. szintet, meg a 6.-at is, es ki tudja a 7.-kel hogy allnak. en most jottem at 5-re. 2-2.99 szinttel magasabbban vannak.

meszarlasnak tunik ez igy, tehetetlen vagyok. es az lesz mas is, aki feljon. nem lehet majd tisztesseges lovet gyujteni 1 jobb cucchoz, mert lecsapjak majd folyamatosan.
A hozzászólást Mucmuc módosította 2008.10.13. 00:26:29-kor
Pontszám: 1.57
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
286. hozzászólás - 2008.10.13. 00:02:17 (Válasz Mucmuc #285 hozzászólására.)
Ne haragudj már vazze, de vasárnap este 10 után postolgatsz. Honnan a francos picsából gondolod, hogy egy admin ilyenkor még itt van, he? Nem kell ezért teleszemetelni. Ha ennyire zavar, írj neki privát üzenetet és tuti kapsz rá választ, de csak hétfőn. Gondolkodj már kicsit!

Mellesleg ÍJ. 7-ből 5-be ütnek. Ha nincs nálad LE, nem sokat vesztesz. Ha meg itt vagy 2 órája, esetleg támadj 4. szintűeket és szerezz tőlük LE-t amikor éppen 15 % főlé érsz, így nem a nagyok vernek le.
Pontszám: 7.56
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
287. hozzászólás - 2008.10.13. 06:33:59 (Válasz Mucmuc #285 hozzászólására.)
Ne érts félre, nem lehúzni akarlak, de ez egy ilyen játék!Természetes, hogy mindenki a gyengébbre megy, mert az biztosabb győzelem. Az előttem szólóhoz csatlakozva, ha nincs LE-d olyan sokat nem vesztesz, max rosszabb lesz a statisztikád. Próbálj ki különböző stratégiákat az ellen, hogy ne támadjanak:Mutasd magad erősebbnek!Vagy pihenj két napon kesesztül 0LE-vel, válj láthatatlanná és 1 nap alatt végig vadászgass majd a felhalmozott LE-ből fejlődj!!!!Bocsánatot kérek mindenkitől, hogy a téma nem a topicba való de ez most kijött belőlem
A hozzászólást Kyron módosította 2008.10.13. 06:34:27-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
288. hozzászólás - 2008.10.13. 06:51:13 (Válasz Mucmuc #285 hozzászólására.)
Drága barátom, LÁTHATATLANSÁG!!!!
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
289. hozzászólás - 2008.10.13. 08:12:12 (Válasz Trinigan #288 hozzászólására.)
Idézet: Trinigan - 2008.10.13. 06:51:13
Drága barátom, LÁTHATATLANSÁG!!!!


de en nem akarok lathatatlan lenni. en nem fogok sunnyogni a szonyeg alatt.

amugy ujabb utes egy 7. szintutol... ez a 7. zsinorban. eddig a +-1 szintu ellenfelek esellyel pattantak rolam, nem sikerult mindnek. most meg mindenki lezuz. ez elegge frusztralo.
A hozzászólást Mucmuc módosította 2008.10.13. 08:19:05-kor
Pontszám: 3.20
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
290. hozzászólás - 2008.10.13. 08:50:59 (Válasz Mucmuc #289 hozzászólására.)
- Nesze fiam, látom ütnek. Itt egy páncél vedd fel. Ja és bármikor elbújhatsz a házamban, akkor nem fognak ütni.
- De én mazochista vagyok! Nem akarok elbújni! Nem akarok páncélt! Csak engem ne üssenek, amikor kiállok a csatatérre, azt intézd el!
...

Ne haragudj Mucmuc, de nem értelek. Ha van mód védekezni, akkor használd ki.
A hozzászólást Craslorg módosította 2008.10.13. 08:54:35-kor
Pontszám: 7.50
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
291. hozzászólás - 2008.10.13. 10:12:00 (Válasz Craslorg #286 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.13. 00:02:17
Honnan a francos picsából gondolod, hogy egy admin ilyenkor még itt van, he?


Craslorg, alapjában véve igazad van a posztodban, de egy picit finomabban, ha lehet.
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
292. hozzászólás - 2008.10.13. 10:40:06 (Válasz Petrus #291 hozzászólására.)
Igazad van, kicsit elszálltam, úgyhogy ezúton is bocs mindenkitől a stílusért (nem szokásom), elsősorban Mucmuctól!
Pontszám: 7.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
293. hozzászólás - 2008.10.13. 11:56:13
miert nem latszik a hozzaszolasom?
na meg egyszer:

megoldhato lenne, hogy a portyazasoknal a valaszthato ellenfelek kozott ne lassam azoknak a szovetsegeknek a tagjait, akikkel beket kotottunk? komoly kellemetlensegeket kerulhetnenk el igy...
masik: jo lenne egy checkbox a lathatatlanok listazasanak engedelyezesere/tiltasara
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
294. hozzászólás - 2008.10.13. 11:59:40
mindkettő jó ötlet. De amíg lapozni sem lehet a portyázási ablakot, mindezek feleslegesek (tudom, random dobja az eredményeket, de az nem ugyanaz).
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
295. hozzászólás - 2008.10.13. 12:12:58 (Válasz bokorn #293 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2008.10.13. 11:56:13
miert nem latszik a hozzaszolasom?
na meg egyszer:

megoldhato lenne, hogy a portyazasoknal a valaszthato ellenfelek kozott ne lassam azoknak a szovetsegeknek a tagjait, akikkel beket kotottunk? komoly kellemetlensegeket kerulhetnenk el igy...


Ez elvileg így van. Ellenőrizzük, és ha hibás, javítjuk.

masik: jo lenne egy checkbox a lathatatlanok listazasanak engedelyezesere/tiltasara


Megfontoljuk ezt is.
Pontszám: 7
kedvelt tagTierNő
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
296. hozzászólás - 2008.10.13. 12:47:13
Lehet hogy csak én nem látom ha igen akkor bocs. Ha lehetne valahol feltüntetni az állatoknál az általános leírásban vagy a gyógyítás szövegében hogy amíg az állatot gyógyítod addig NEM vesz részt a harcban. Kösz.
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
297. hozzászólás - 2008.10.13. 13:52:18 (Válasz Zoli #295 hozzászólására.)
Idézet: Zoli - 2008.10.13. 12:12:58
Idézet: bokorn - 2008.10.13. 11:56:13
miert nem latszik a hozzaszolasom?
megoldhato lenne, hogy a portyazasoknal a valaszthato ellenfelek kozott ne lassam azoknak a szovetsegeknek a tagjait, akikkel beket kotottunk? komoly kellemetlensegeket kerulhetnenk el igy...


Ez elvileg így van. Ellenőrizzük, és ha hibás, javítjuk.


koszi!
amugy most mondjak, hogy megtamadni igy sem lehet, mert szol a program, de ha mar ugysem tamadhatom, jo lenne nem is latni
Pontszám: 5
népszerűGillbatesFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
298. hozzászólás - 2008.10.13. 14:30:37
Az imént szerettem volna vásárolni fegyvert. Gondoltam eladom a nálam lévő mithril szöges buzit és az érte kapott LE-t nem kell összevadásznom. Mikor el akartam adni azt kérdezte a rendszer hogy a tárgy használatban van, biztosan el akarom-e adni.
Igen/Nem válasz lehetséges. Igent nyomtam, de ennek ellenére azt írta hogy nem adhatom el mert használatba van.
Ha már így van akkor minek a kérdés?
Vagy ha van kérdés akkor lehessen eladni.
Pontszám: 5.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
299. hozzászólás - 2008.10.13. 15:34:11 (Válasz Gillbates #298 hozzászólására.)
Idézet: Gillbates - 2008.10.13. 14:30:37
Az imént szerettem volna vásárolni fegyvert. Gondoltam eladom a nálam lévő mithril szöges buzit és az érte kapott LE-t nem kell összevadásznom. Mikor el akartam adni azt kérdezte a rendszer hogy a tárgy használatban van, biztosan el akarom-e adni.
Igen/Nem válasz lehetséges. Igent nyomtam, de ennek ellenére azt írta hogy nem adhatom el mert használatba van.
Ha már így van akkor minek a kérdés?
Vagy ha van kérdés akkor lehessen eladni.

fegyvert nem lehet eladni kezbol, a tobbit tudtommal igen
Pontszám: 5
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
300. hozzászólás - 2008.10.14. 10:24:06
Figyelmeztetés: a prémium tagságod 1 napon belül lejár! Itt újíthatod meg. hibás link: http://vilag1.vegzetur.huindex.php/?m=premium_tagsag
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője