Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozófokombereFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
261. hozzászólás - 2008.10.09. 16:39:02 (Válasz Zoli #239 hozzászólására.)
Idézet: Zoli - 2008.10.09. 09:15:54
Idézet: Deron - 2008.10.09. 02:13:39
Egy aprocska felvetés, egy nem tul gyakran felmerülő esetre:)
Ha befogok egy állatot, és ugy döntök hogy őt nem szeretném beidomitani, akkor nem nyirhatnám ki? Miért kéne szabadon engednem, ha el is vehetem a lélekerejét?
Vagy akár a már beidomitott, de megunt joszágét


Kinyírni egyelőre nem lehet, de lesz majd egy szakértelem, amivel kiszívhatod az LE-jét, sokkal többet, mintha simán megölnéd.

Idézet: fokombere - 2008.10.09. 07:22:16
Nem lehetne esetleg lélekenergiáért állatot venni?
Fejesztgettem a csapdakészítés szakértelmem, de soha nem voltam Fortuna istenasszony kedvence, szóval nem sok esélyem van egy állatra viszont ha akarom, hogy fejlödjön az a szerencsétlen jószág, minnél hamarabb szert szeretnék tenni egyre.


Nem lehet. Hidd el, be fog jönni az a % és lesz szörnyed hamarosan, csak vadászgass.


Választ köszönöm...és vadászgatok folyamatosan!
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
262. hozzászólás - 2008.10.09. 18:53:47
Kicsit keveslem amit a lélekkufár kínál az eladható tárgyaimért! Legalább a felét igazán visszakaphatnánk. Ha már egyszer telepakoltuk fókuszkristályokkal is, akkor ne a negyedét érje már az eredeti árnak!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
263. hozzászólás - 2008.10.09. 20:28:52
Kicsit gyorsnak érzem a szintlépést. Jó dolog száguldani, de szerintem nem ártana ha valamivel több tp kellene a szinthez.- ne ne ne kövezzetek meg ahhhh.....

Igazán a 6.-7-8 szint környéke tünt el pillanatok alatt-de lehet h ez szubjektiv érzés a sok portyázás miatt.
Pontszám: 3
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
264. hozzászólás - 2008.10.09. 22:29:28
Végre, a szövetség belső fórumába beépítettek pár hasznos és profi funkciót (pl. szavazás). Köszönjük. Hadd legyek egy kicsit telhetetlen, már csak a feleslegessé vált topic/szavazás törlése, és a hozzászólás szerkesztésének lehetősége hiányzik számomra.
A hozzászólást Normandiai Roland módosította 2008.10.09. 22:30:42-kor
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.50
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
265. hozzászólás - 2008.10.10. 08:57:04 (Válasz Normandiai Roland #264 hozzászólására.)
Lesz, tervben van, valamikor a jövő héten.
Pontszám: 6.67
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
266. hozzászólás - 2008.10.10. 16:27:32
Lenne egy javaslatom. Mivel a Lélekkufárnál a tárgyak igen drágák és egyre drágábbak, be lehetne vezetni a részletfizetést Például három részletben kellene fizetni, és a tárgyat akkor kapná meg az illető, ha az utolsó részletet is kifizette. Természetesen ebben az esetben drágább lenne a tárgy, mondjuk 20%-kal. Így aki nem akar annyit kockáztatni a gyűjtéssel, az is hozzájuthatna jobb cuccokhoz, ha hajlandó rááldozni a plusz lélekenergiát.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
267. hozzászólás - 2008.10.10. 16:45:04
aki nem akar kockáztatni a gyűjtéssel, az gyüjt egyben cselekvéspontot, majd levadássza 2-3 óra alatt, így lehet 3000 tárgyakat is megvenni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
268. hozzászólás - 2008.10.10. 16:49:53
Sziasztok!
Egy olyan észrevételem van, hogy a vadászattal elég kevés LE-t lehet szerezni, és Túl sok TP-t. Így sajnos viszonylag hamar szintet lép az ember anélkül, hogy mindent meg tudott volna venni azon a szinten, vagy ha meg is vett mindent, nem tudja sokáig kiélvezni. Ergo, akkor elmegyek portyázni, mert ott van esély nagyobb LE szerzésre, és kevés TP-t kapok. De most az új portyarendszer miatt kevesett lehet portyázni, meg azért elég sokszor veszít az ember, ha nincs szerencséje, és amit nyer LE-t, az el is veszti. Az lenne a jó, ha a vadászatért kevesebb TP-t kapnánk, és kicsit több LE-t, hogy megérje azzal is foglalkozni jobban, meg akik esetleg nem akarnak annyira harcolászni, azok is tudjanak fejlődni.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8
irritálóChromecatFérfi
Végzetúr tanonc
46 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
269. hozzászólás - 2008.10.10. 16:55:44
Javaslom, hogy a kérdéseknél írjatok ki egy kérdésazonosítót (715. kérdés), azzal lehetne rá hivatkozni, ha gond van vele. Ja, és lehetne esetleg egy végzetúr wiki is
A hozzászólást Chromecat módosította 2008.10.10. 20:04:38-kor
Pontszám: 6
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Vélemények a játékról
270. hozzászólás - 2008.10.11. 16:48:37 (Válasz Chromecat #269 hozzászólására.)
Úgy tudom, h már készül 1 wiki oldal, de sajna bővebb infom egyelőre nincs.

Egy javaslat. A nálam lévő fegyvert le is lehessen tenni, ne csak felvenni. Jelenleg, csak akkor tudom letenni, ha újat veszek és ez így nem az igazi. Ha a következő fegyvert már meg tudnám venni a jelenlegi eladásával, akkor eladnám. Ezt jelenleg nem tehetem meg.
A hozzászólást Szinv módosította 2008.10.11. 16:49:15-kor
Pontszám: 7.67
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
271. hozzászólás - 2008.10.11. 18:38:34
Egyrészt csatlakoznék az előttem szólóhoz. Ez így idegesítő.

A másik (ha már valaki felvetette, akkor bocs): ha felteszel egy kvízkérdést, de véletlenül elgépelted (és pont úgy sajnos, hogy értelmetlenné és megválaszolhatatlanná válik az egyébként egyszerű kérdés), akkor lehessen rajta javítani addig, amíg nem kerül kiértékelésre.
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 6.50
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
272. hozzászólás - 2008.10.11. 18:50:34 (Válasz Eardog #268 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.10.10. 16:49:53
Sziasztok!
Egy olyan észrevételem van, hogy a vadászattal elég kevés LE-t lehet szerezni, és Túl sok TP-t. Így sajnos viszonylag hamar szintet lép az ember anélkül, hogy mindent meg tudott volna venni azon a szinten, vagy ha meg is vett mindent, nem tudja sokáig kiélvezni. Ergo, akkor elmegyek portyázni, mert ott van esély nagyobb LE szerzésre, és kevés TP-t kapok. De most az új portyarendszer miatt kevesett lehet portyázni, meg azért elég sokszor veszít az ember, ha nincs szerencséje, és amit nyer LE-t, az el is veszti. Az lenne a jó, ha a vadászatért kevesebb TP-t kapnánk, és kicsit több LE-t, hogy megérje azzal is foglalkozni jobban, meg akik esetleg nem akarnak annyira harcolászni, azok is tudjanak fejlődni.


erről énekelek már pár napja. Ez a téma függetlenül a jelenlegi nagy problémától ami a portyázás körül van de aki sokat portyázott győztesen az még jobban érzi a "tp súlyát".
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
273. hozzászólás - 2008.10.12. 13:15:26
Jelezhetnétek a pihenésnél állandóan, hogy mennyi lehetőségem van még, pihenés alatt is, a vadászatnál pedig azt, hogy mikor kapom következő cselekvéspontot, ne csak mikor már nincs.
A fegyvert, páncélt, pajzsot, varázslatot tényleg jó lenne "üresbe tenni" főleg ha kufárhoz megy az ember valamit lecserélni.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
274. hozzászólás - 2008.10.12. 15:14:47 (Válasz Seligen #273 hozzászólására.)
Fegyveren kívül a többit kézből is eladhatod, egyedül a fegyver, amit le kell előtte cserélned.
Pontszám: 6
népszerűPetrusFérfi
Végzetúr
95 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: belső fórum admin
275. hozzászólás - 2008.10.12. 16:01:28 (Válasz Normandiai Roland #264 hozzászólására.)
Idézet: Normandiai Roland - 2008.10.09. 22:29:28
Végre, a szövetség belső fórumába beépítettek pár hasznos és profi funkciót (pl. szavazás). Köszönjük. Hadd legyek egy kicsit telhetetlen, már csak a feleslegessé vált topic/szavazás törlése, és a hozzászólás szerkesztésének lehetősége hiányzik számomra.


Idézet: Baraty - 2008.10.10. 08:57:04
Lesz, tervben van, valamikor a jövő héten.


Azt lehetne kérni, hogy az adminjogok ne a szavazatszámtól függjenek majd, mert a demokratikus szövetségekben már így is elég bonyolult, hogy a lélekkút kezeléséhez a szavazatot mindig át kell adni/vissza kell venni...
A hozzászólást Petrus módosította 2008.10.12. 16:02:01-kor
Pontszám: 5
irritáló_WHITE_Férfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
276. hozzászólás - 2008.10.12. 16:23:10
Hát sajnos én még mindíg találkozok olyan kérdésekkel a vadászatok során, hogy az nem egy Általános műveltséghez tartozó kérdés. És számtalan kérdést lehet olvasni a kvíz panaszoknál. Egy kérdés aki ezeket a kérdéseket jóváhagyja az le is van ellenőrizve? Mert ma sajnos 2x buktam olyan kérdésbe ami vagy nem volt egyértelmű vagy hülyeség volt. Ez nem lenne gond de kicsit idegesítő, hogy készer nem tudom megcsinálni a küldetést emiatt, hogy válaszolj helyesen hiba nélkül tíz kérdésre....
Pontszám: 3.67
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
277. hozzászólás - 2008.10.12. 17:32:55
Szintén a vadászathoz lenne hozzáfűznivalóm: miért nem kaphat az ember valamiféle bónuszt LE-re magasabb szinten,ha elmegy vadászni? Azért kérdezem,mert 7. szinten 40 vadászatból átlag 50-60 LE-t kaptam,aminél még az előző szinten is sokkal többet találtam! Ez nagyon karcsú már itt,nem futja semmire! Pedig képzettséget meg szerencsét is fejlesztettem egy keveset... Arról nem is beszélve,hogy apró méretű szörnyből többet kaptam mostanában mint eddig összesen!!!! Bezzeg mikor 3 kellett a küldetéshez...
A hozzászólást masterv módosította 2008.10.12. 17:34:50-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
fórumozóNo_needFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
278. hozzászólás - 2008.10.12. 18:59:40
Találtam valamit, amit úgy elméleti szinten nem értek (ettől függetlenül nem rossz, de nem biztos, hogy ártana, ha megmagyaráznátok): honnan jött az, hogy a varázslatok feljönnek az eladható tárgyak között? [Még ha tárgyból jönnének, akkor érteném, de így egy picit fura számomra]
Pontszám: 5
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
279. hozzászólás - 2008.10.12. 20:32:23
kedves jatekkeszitok.

5. szintre lepve azonnal megtamadott egy 7. szintu. hat ez 1szeruen nem fair...
az eddigi +-1 szint sztem rendben van, de azert az 5. szint elejen levo kari hol van sztetek 1 kiizmolt 7.-tol?
ne mar...
eleg jo harcos kiepitesu vagyok, de ugy zuzott le mint a... nem ecsetelem milyen fegyvere volt az enyemhez kepest, meg minden 1eb mas.
a 2 szintkulonbseg mondjuk 12 es 14 kozott nem lenne olyan erezheto, de 5 es 7 kozott. haaaat...

azert ezen 1 cseppet elgondolkozhatnatok. tessek komolyan venni a javaslatomat.

nem tudok mast mondani, ez igy nem jo. 1szeruen nem fair.
Pontszám: 3
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
280. hozzászólás - 2008.10.12. 20:48:44
kozben ujabb 7. szintu utese rajtam. nincs vmi korlat, hogy 1 bizonyos idon belul ki hanyszor tamadhato? most eztan felorankent latni fogom amint bezuznak? mert azert eleg lehangolo lesz ha ez megy majd 1mas utan.
nem artana vmifele limit.

mielott hulyenek nez vki 30-as erom van, 34-es tamadasom es 36-os vedekezesem 5. szint elejen. nem hinnem, hogy rossz lenne.

ez a -2 szintre valo letamadas mindenkeppen ugy tunik nekem, hogy visszaeles a jetek lehetosegeivel. tul hamar van ez engedve.
A hozzászólást Mucmuc módosította 2008.10.12. 20:51:26-kor
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!