Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Vélemények a játékról
fórumozóHZsoltFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
521. hozzászólás - 2008.10.28. 09:23:42
Sziasztok
A késöbbiekben jólenne egy jegyzetek menüpont valahova.
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
522. hozzászólás - 2008.10.28. 13:30:09 (Válasz HZsolt #521 hozzászólására.)
Idézet: HZsolt - 2008.10.28. 09:23:42
Sziasztok
A késöbbiekben jólenne egy jegyzetek menüpont valahova.

start menü -> kellékek -> jegyzettömb
Pontszám: 6.50
irritálóChammaqulFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
523. hozzászólás - 2008.10.28. 14:13:21
gyerekek ezen a blog menuponton behaltam a rohogestol
megis ki a francot erdekel tihor velemenye barmirol is? kultuszt nyit maganak ezzel vagy mivan?
vallast fog alapitani es ez az elso lepes?

valaki magyarazza mar el mi ertelme ennek a blognak
Pontszám: 1.57
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
524. hozzászólás - 2008.10.28. 14:14:48 (Válasz atua #522 hozzászólására.)
OFF

Idézet: atua - 2008.10.28. 13:30:09
Idézet: HZsolt - 2008.10.28. 09:23:42
Sziasztok
A késöbbiekben jólenne egy jegyzetek menüpont valahova.

start menü -> kellékek -> jegyzettömb


nekem nincs start menum
sot, jegyzettombom sem
Pontszám: 6
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
525. hozzászólás - 2008.10.28. 14:24:17 (Válasz Chammaqul #523 hozzászólására.)
Idézet: Chammaqul - 2008.10.28. 14:13:21
gyerekek ezen a blog menuponton behaltam a rohogestol
megis ki a francot erdekel tihor velemenye barmirol is? kultuszt nyit maganak ezzel vagy mivan?
vallast fog alapitani es ez az elso lepes?

valaki magyarazza mar el mi ertelme ennek a blognak


Nem kell mindent megnézni, amit meg lehet... Ha téged nem érdekel, miért csinálsz belőle problémát? Engem sem érdekel egy csomó dolog, mégsem zavar, hogy létezik
Pontszám: 6
irritálóChammaqulFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
526. hozzászólás - 2008.10.28. 14:33:55 (Válasz Mormord #525 hozzászólására.)
vegulis talan kicsit tulhisztiztem, de sirni nem fogok az teny
akkor mindegy, tema lezarva mielott mindenki masfele kormondatokban elmondja hogy 'nem kotelezo itt jatszani'
Pontszám: 3
népszerűZirrianFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
527. hozzászólás - 2008.10.28. 15:50:54
Ötlet: központi kocsma, ahol más játékosokkal lehet leülni sörözni, beszélgetni, infókat szerezni, valahogyaz alábbi módon:
Lelülsz egy asztalhoz, és amikor odalép hozzád a csinos pincérnő, reneldsz egy kupa sört. Mikor kihozza, elmélyülve bámulod formás alfelét. Hirtelen egy másk galetki ül le melléd. Bemutatkozik, és szívélyes diksurálásba kezdtek. Elmeséli, hogy legutóbb harcolt XY-nal, aki erősebb volt nála, de le tudta győzni.

Itt esetleg szerepelhetnek tulajdonságok, vagy akármi. Nem sok értelme lenne, de egy színfolt a játékban. Esetleg lehetne közös kocsmázás.
Márpedig itt béke és tökéletesség lesz. Ha beledöglötök, akkor is.
Pontszám: 5
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
528. hozzászólás - 2008.10.28. 15:56:58 (Válasz Mormord #520 hozzászólására.)
ebben igazad van, de van 1 játék leírás, amiben le lehetne írni ezt, h mittomén, mongyuk lvl3-ig, 4ig nem támadhatnak, de utána igen
és akkor addigra szépen rá tudsz jönni, h hogy működik a dolog, ki tudsz találni ellene valamit, esetleg bekerülsz 1 szövetségbe és az erősebb tapasztaltabb tagok is segítenek
szal kezdők segítsége lenne a dolog
attól függetlenül, h vannak akik szenvednek mint kezdők én úgy gondolom, h a játékon nem kéne változtatni, mert ez így jó, ahogy van, csak elmondtam a véleményem, amit azóta átértékeltem és mostmár másként vélekedem
Pontszám: 5
közellenségMeszter94Nő
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
529. hozzászólás - 2008.10.28. 19:33:27
hali
nekem lenne KÉT tanácsom / ötletem. kicsit macerás, de sokkal élvezhetőbb lenne a játék.
1. szerintem meg lehetne oldani, hogy a vadászás közben lehetnének találós kérdések, és logikai feladatok.
2. lehetne szimulálni a vadászatot. szóval, hogy lássuk mi van. mert így elég uncsi, hogy 5 percig arra várok hogy kidobjon egy képet és 5 sorban leírja mi történt. így sokkal élvezhetőbb lenne....
Pontszám: 7
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
530. hozzászólás - 2008.10.28. 22:37:11
mit szólnátok egy szövetségi chatbox-hoz? beléptem egy szövetségbe 3 napja de nagyon hiányzik a "közvetlen" beszélgetés a többiekkel. esetleg nyithatnék egy topicot a szövetségi fórumon, de az nem igazán közvetlen megoldás az érintkezésre.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóMucmucFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
531. hozzászólás - 2008.10.29. 00:24:18
na, majd most nyilvan mindenki lefikaz majd, de ettol fuggetlenul elmondom a velemenyemet.

valojaban csak latszat a jatekban hogy kulonbozo hordak vannak es kulonbozo tipusu karakterekkel nyomulhat a jatekos. de a valosag az, hogy hiaba a smaragd a varazslo jellegu, vagy a rubin a harcos, attol meg mindenki ugyanazokat a cuccokat veheti meg, ugyanazokat a varazslatokat hasznalhatja, nincs semmi kasztspecifikus, nincs semmi bunti ha vki eltero cuccot hasznal, stb.
mindenki ugyanazt csinalja.

a harcos beallitottsagu is kenytelen villamot, stb dobalni, ha nem akarja, hogy mindjart a legelejen hatranyba keruljon. de miert? vagy ha mar van/kell szpell, akkor miert nem hasznalhat olyat ami csak neki jo vagy hasznalhato? miert kell energialovedeket lonie, vagy meregfelhoznie, villamoznia? miert nem dob magara verszomjat, vmi magia elleni vedelmet, vagy mittomen.
a varazslo jellegu meg miert hadonaszik 1 nagy karddal? 1szeru: azert, mert nincs mas neki.

na de ezekbol tenyleg az lesz, hogy mindenki ugyanazt csinalja es csak 1 dolog dont el mindent: kinek mennyi penze van...
ebben pedig a gyemantosok vannak rendesen elonyben, mert alapbol tobbet foszthatnak, de toluk joval kevesebbet vihetnek, raadasul meg a kufarnal is elonyuk van. de most nem is a gyemantrol van szo, nem a hordak kozotti kulonbsegrol akarok emlitest tenni.

hanem arrol, hogy igazandibol nincs alternativa. eler a kari egy adott szintre es aki azon van annak mindnek ugyanazok a lehetosegei.
nem lehet igazi varazslot gyurni, vagy atombunko harcost. esetleg arnyalatnyi kulonbseg lehet ugy, hogy tobbet teszek a tamadasra/erore/vedeketesre mint a magikus kepssegre. es ennyi.

meg a szakertelmek is ugyanazok, akarki akarmivel is jatszik. pedig lehetnenek harcosabb szakertelmek, vagy varazslosabbak.
a cuccoknal meg ne lehessen megvenni/hasznalni bmit. pl a pancelokhoz pajzsokhoz legyen erokovetelmeny, a varazslatokhoz meg pl iq. na meg olyan hulyen nez ki 1 varazslo pajzzsal, nem?

ha viszont elfogadjuk azt, hogy minden horda ugyanazt hasznalhatja, ugyanarra fejlodhet, stb., akkor 1forma az egesz jatek es csak a megszerzett LE szamit, semmi mas. de nem 1siku igy?

a fejlesztoket tisztelettel kerem, hogy azert ezen gondolkozzanak el, es legalabb vmennyi lehetoseget adjanak a specializalodasra.
Pontszám: 8.18
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
532. hozzászólás - 2008.10.29. 04:32:36 (Válasz Meszter94 #529 hozzászólására.)
Idézet: Meszter94 - 2008.10.28. 19:33:27
hali
nekem lenne KÉT tanácsom / ötletem. kicsit macerás, de sokkal élvezhetőbb lenne a játék.
1. szerintem meg lehetne oldani, hogy a vadászás közben lehetnének találós kérdések, és logikai feladatok.
2. lehetne szimulálni a vadászatot. szóval, hogy lássuk mi van. mert így elég uncsi, hogy 5 percig arra várok hogy kidobjon egy képet és 5 sorban leírja mi történt. így sokkal élvezhetőbb lenne....


Ha ez megvalósulna, napi 190 percet kéne a gép előtt töltenem csak a vadászat miatt. Így elindítok 20-at, elkezdek dolgozni, aztán néha ránézek, ennyi.
Pontszám: 5.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
533. hozzászólás - 2008.10.29. 04:40:45 (Válasz Mucmuc #531 hozzászólására.)
Szerintem bőven elég MMORPG van, ahol fajok és kasztok közül lehet válogatni, és nem csak a World of Warcraft-ra gondolok. Nézz körül, milliónyi hasonló ingyenes játék van, a Végzetúr csak egy ezek közül. "Neki" ez a stílusa-nem annyira változatos és mély, mint azok, de (bárhogy is próbálják egyesek bebizonyítani az ellenkezőjét) NEM kell egész nap a gép előtt ülnöd, és egy filléredbe sem kerül. A régi mondás szerint ajándék lónak ne nézd a fogát- ha fizetnél érte havi 4000 forintot, joggal reklamálnál az egysíkúság miatt. Sokan vannak, akiknek nem tetszett a játék, és kiléptek. Én már sok "komoly" MMORPG-vel játszottam, de ennek ellenére már egy hónapja nagyon jól szórakozom a Végzetúrral.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
534. hozzászólás - 2008.10.29. 10:07:49
Sziasztok!
Sztem csökkenteni kéne az egy szövit támadók számát. Most jelenleg 5 ellennel lehet háborúba állni, de így semmi esélye egy kisebb szövinek, akit megtámadnak 5-en...tehát egy 2-3-ra minimum le kéne redukálni ezt a számot...vagy akár 1-re...bár a valóságban is megtámadhatnak egy országot 100-an is, de azért ez nem a valóság:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6
népszerűSztavroginFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
535. hozzászólás - 2008.10.29. 11:17:07
Egyre inkább örülnék a szövettségi épületek közt egy "biológia szertárnak" vagy a szakértelmek közt egy "Etológiának", amivel meg lehetne nézni (varászpontért vagy LEért cserébe) állataink pontos értékét. Támadását, védekezését... Akkor is, ha még csak befogtad, és nem idomítottad be...
Véresszájú Röffmalacom egyre szebben nőddögél, már lassan 8. szintű... De akkor is csak egy Orling disznó, ami 3 szinttel ez előtt menő volt, most már kevésbé az...

Esélytelen az ötlet, ugye?
"Unatkozom. Kérem a köpenyem.
Mielőtt bármit elkövetnek,
gondoljanak a rózsakertre,
vagy még inkább egyetlen rózsatőre,
egyetlen egy rózsára, uraim."
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
536. hozzászólás - 2008.10.29. 12:33:33 (Válasz Sztavrogin #535 hozzászólására.)
Szeretnél egy disznóbőr csizmát, hátha az divatosabb és egy harci manót ölebnek, mert Milánóban ez ment akifutón? :Đ
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
537. hozzászólás - 2008.10.29. 13:18:01
Az odáig rendben, hogy 100 helyes válaszonként lehet most új kvízt kiírni, viszont ezzel együtt illik növelni az LE-t is, amit kapni lehet érte (10/3-nyival, ha pontosan számolunk)
Pontszám: 5
közkedveltJaanaFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
538. hozzászólás - 2008.10.29. 14:23:12
Javaslatom a kvízkérdésekkel kapcsolatban: legyen folyamatosan növekvő a határ.

30 jó válasz után jöhet az első kérdésed.
40 további jó válasz után a következő
50 után a következő
és így tovább...

Jaana
A hozzászólást Jaana módosította 2008.10.29. 14:23:30-kor
Jaana
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóMorzanFérfi
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
539. hozzászólás - 2008.10.29. 14:30:19
Ha már a kvíznél tartunk van egy olyan küldi, hogy
"Válaszolj 10 kvízkérdésre egymás után úgy, hogy egyet sem rontasz el!
" Hát... könnyű mondani, de megtenni nehéz. Használom közbe a Google-t de úgyse megy, mert valamikor nem találom a megfelelő választ.
Tisztelettel, Morzan!
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Vélemények a játékról
540. hozzászólás - 2008.10.29. 15:59:40 (Válasz Morzan #539 hozzászólására.)
Ez a legkönnyebb küldetés. Egyesével vadász, ha nem tudod a választ szakítsd meg a vadászatot, anélkül, hogy válaszolnál. Az új vadászathoz új kérdést kapsz. Csináld ezt addig, míg biztos nem vagy a válaszban. Én így csináltam. Működik a módszer.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője