Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
fórumozóApacukaFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3161. hozzászólás - 2012.01.17. 21:39:19
Küldetésre írtam ezt a kérdést:
Melyik együttes száma a Not Gonna Get Us?

Edda
t.A.T.u
Nightwish
The Rasmus

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

t.A.T.u a jó válasz.

Ettől kissé elborult a búrám, és ezt írtam a kedves értékelőknek:

Miért kell kvíz kérdést írni küldetés képpen, ha úgysem fogadják el őket? És miért van elfogadva egy csomó speciálisabbnál speciálisabb, és hibás?

Mert vannak kivételek, de te nem vagy az!
Mert mi csak a hasunkra csapunk!
Mert mi is túl speciálisak vagyunk!
Mert csak ezt tudjuk laírni!

Kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 71:20:36 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)

Ez kivágta a biztosítékot a kedves értékelőknél
Pontszám: 5
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3162. hozzászólás - 2012.01.17. 21:53:43 (Válasz Apacuka #3161 hozzászólására.)
Ha szerencséd van az értékelők vigyorogtak egyet rajta és elfelejtik. Ha nincs szerencséd, akkor jobb ha nem is írsz több kérdést, úgysem fogadják el.

Amúgy szerintem mókás, de csak magaddal tolsz ki ha ilyeneket írsz.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.38
fórumozóApacukaFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3163. hozzászólás - 2012.01.17. 22:24:59
Kb. indulás óta játszom a normál világokon, és alkalmanként a gyors szerveren is. Ez alatt az idő alatt legalább nyolc karaktert és több 10 ezer forintot töröltem a kvízek, és az agyonra terhelt szerver miatt. Mostanra már kicsit elegem lett a sok JÓ-ból. Ne csodálkozz ha néha elborul a játékosok agya.
Egyébként ha játékosok értékelik a kérdéseket, ők nem tudhatják hogy ki írta a kérdést. Ha pedig a fejlesztők akkor nem értem miért nem adják meg a küldetés végett.
Pontszám: 5
fórumozóApacukaFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3164. hozzászólás - 2012.01.17. 22:41:11
És ami a leg szebb az egészben, hogy vadászatnál mindig ugyan azokat a kérdéseket adják be. 50 kérdésből kb.40 ismétlődik, de a kületéses kérdéseket sorra dobálják vissza! Hol vannak a többi kérdések?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3165. hozzászólás - 2012.01.17. 23:35:45 (Válasz Apacuka #3163 hozzászólására.)
Adminok értékelnek, akik játékosok is egyben, és úgy tudom látják hogy ki tette fel a kérdést.
Ellenben nem kötelező bármilyen vackot elfogadni csak azért mert a kedves kérdezőnek küldetése van.
Gondolom te sem hiszed, hogy bármilyen köze van a műveltséghez egy 2 slágeres együttes diszkográfiájának, amely azt a kevés hírnevét sem az énektudásának, hanem az állítólagos leszbikus párt alkotó két tagjának köszönhette. (akikről aztán persze később kiderült, hogy ha szabadságon vannak, mindenféle jégkorongosokkal meg sportolókkal hetyegnek, vagy épp komoly hetero párkapcsolatuk, meg születendő gyerekük van). Teljesen jogos a speciális értékelés.

A második meg hát... ha én értékelhetnék, és ilyennel találkoznék, kibuliznám behóéknál a feltevőnek a végleges eltiltást a kvíztől. 3 nappal olcsón megúsztad.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.95
fórumozóApacukaFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3166. hozzászólás - 2012.01.18. 03:03:33
Így van, de azért azt ne felejtsd el hogy ezt a játékot nem Vágó vagy Gundel Takács vezeti, és nem milliókért hanem a játékban való tovább haladás érdekében.
És nem mindenki nyelvész proesszor aki itt játszik. Vagy legalábbis szeretne.
Pontszám: 6.25
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3167. hozzászólás - 2012.01.18. 07:26:30 (Válasz Apacuka #3166 hozzászólására.)
V4-es tapasztalatom szerint, illetve az ottani szövitársak tapasztalata szerint - lévén már csak ott jön elő nekem ez a küldi -, ha a kérdés egyébként elfogadható, akkor megadják a küldit, még ha van benne 1 helyesírási hiba vagy esetleg normál esetben necces lenne. Vagy ha amúgy esetleg specet kapna, akkor előfordul, hogy már szerepeltet adnak. Igaz, ez V4.
Mindemellett van itt egy olyan topic ami pont arra jött létre, hogy a kérdés feltevése előtt ellenőriztesd és véleményezzük többen. (Vajon elfogadják-e a kérdésem... topic.)
Pontszám: 7.51
fórumozóRika_21Nő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3168. hozzászólás - 2012.01.18. 11:59:04 (Válasz Apacuka #3161 hozzászólására.)
sajnos sok a rossz indulatú egyén,meg az ostoba....én is feltettem azt a kérdést h hány tagból áll az alkonyatból a cullen család.és nem fogadták el mert "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." basszus ha nem is tudja akkor is tudna googlezni de mind1.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3169. hozzászólás - 2012.01.18. 12:11:43 (Válasz Rika_21 #3168 hozzászólására.)
Hány tagból áll az Onedin család?
Hány tagból áll a Star Trek akármelyik sorozatában az adott űreszköz személyzete?
...

A kvíz nem gugliverseny (kivéve a kvízolimpia, ahol néha kell a gyorsaság miatt). Az Alkonyatról elég azt tudni, hogy vámpíroskodás van benne. Neked is javaslom az említett topic használatát kérdésfeltevés előtt (vagy a topic első bekezdésében felsorolt személyek segítségét is kérheted privátban, akik jelezték anno, hogy szívesen segítenek bárkinek).
Pontszám: 7.51
fórumozóRika_21Nő
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3170. hozzászólás - 2012.01.18. 14:42:45 (Válasz Apacuka #3161 hozzászólására.)
Nem is azért írtam h mindenki googlezon rá!Csak sok olyan kérdést láttam már ami szintén hasonló mint az enyém és el lett fogadva.Ezért is mertem írni.De látom h sok az ostoba ember aki itt éli ki kis gonoszkodó vágyait.Mibe tartana utána keresni a válasznak?Semmibe!És miért jó h a saját kvízemet megosztom másokkal h figyu ez jó?Akkor már eleve csalásnak indulna az ő részéről,mert így bizti h tudná a választ!Ez dűhít fel csak h egy ennyire egyszerű kérdésre nemtudják a választ és inkább jelentik!Jah és még annyit h tényleg sok az ismételt kérdés ,amit írnak a többiek azt is el lehetne fogadni ha már az enyémmel problémák vannak,mert 50-ből 50x ugyanazt kapom!
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3171. hozzászólás - 2012.01.18. 18:34:48 (Válasz Rika_21 #3170 hozzászólására.)
Ezeket olvasd el, hasznos:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,39.0
http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes
Pontszám: 7.51
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3172. hozzászólás - 2012.01.18. 19:42:15 (Válasz Kvnoemi #3162 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.01.17. 21:53:43
Ha szerencséd van az értékelők vigyorogtak egyet rajta és elfelejtik. Ha nincs szerencséd, akkor jobb ha nem is írsz több kérdést, úgysem fogadják el.


Normalis ertekelot szerintem nem igazan erdekel, hogy ki irta a kerdest, csak az, hogy mi a kerdes.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.00
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3173. hozzászólás - 2012.01.18. 19:46:38 (Válasz Rika_21 #3168 hozzászólására.)
Idézet: Rika_21 - 2012.01.18. 11:59:04
sajnos sok a rossz indulatú egyén,meg az ostoba....én is feltettem azt a kérdést h hány tagból áll az alkonyatból a cullen család.és nem fogadták el mert "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." basszus ha nem is tudja akkor is tudna googlezni de mind1.


Ez mondjuk tenyleg alap. En nem engednek at senkit erettsegin sem aki ezt nem tudja. A mocsok ertekelo meg nem fogadta el? Bicskanyitogato!
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.00
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3174. hozzászólás - 2012.01.18. 20:08:58 (Válasz Morzkod #3173 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2012.01.18. 19:46:38
Idézet: Rika_21 - 2012.01.18. 11:59:04
sajnos sok a rossz indulatú egyén,meg az ostoba....én is feltettem azt a kérdést h hány tagból áll az alkonyatból a cullen család.és nem fogadták el mert "Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ." basszus ha nem is tudja akkor is tudna googlezni de mind1.


Ez mondjuk tenyleg alap. En nem engednek at senkit erettsegin sem aki ezt nem tudja. A mocsok ertekelo meg nem fogadta el? Bicskanyitogato!


Ráadásul beugratós is mert most szülik a csaj vagy mi. Vagy nem? Ööö, én csak hallottam.
Hype, v1
Pontszám: 5.71
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3175. hozzászólás - 2012.01.18. 20:18:17 (Válasz Hype #3174 hozzászólására.)
szül. és nem "csaj".
18+spoiler: kivágják a főhősnőből a félig szupervámpír, félig ember "szerzetet", amit a következő részben tűzzel-vassal mindenki védeni fog, és aki hirtelen "kistinivé" fog nőni, és a könyv szerint tán úgy is marad.
szerintem senkit ne bántsunk azzal, hogy milyen az érdeklődési köre, az már más kérdés, hogy a Rika által feltett kérdés speciálisnak minősül, de ezt meg neki kell megértenie.
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 6.66
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3176. hozzászólás - 2012.01.18. 20:36:00 (Válasz Morzkod #3172 hozzászólására.)
Idézet: Morzkod - 2012.01.18. 19:42:15
Idézet: Kvnoemi - 2012.01.17. 21:53:43
Ha szerencséd van az értékelők vigyorogtak egyet rajta és elfelejtik. Ha nincs szerencséd, akkor jobb ha nem is írsz több kérdést, úgysem fogadják el.


Normalis ertekelot szerintem nem igazan erdekel, hogy ki irta a kerdest, csak az, hogy mi a kerdes.


És te találkoztál már normális értékelővel?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.95
utáltLukulluszi kexkapaloFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3177. hozzászólás - 2012.01.19. 20:13:45
Ki volt Hunyadi János édesanyja?

Morzsinai (Marsinai) Erzsébet
Bors (Borshch) Erzsébet
Morzsinai (Marsinai) Ilona
Bors (Borshch) Ilona

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

bocs mit szúrtam el?
Pontszám: 2.29
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3178. hozzászólás - 2012.01.19. 20:25:53 (Válasz Lukulluszi kexkapalo #3177 hozzászólására.)
Morsinai (Morzsinay) Erzsébet

Wiki szerint y-nal van, bár azt max. helyes írással dobták volna vissza, viszont elég specnek tűnik, lehet nem akarták avval visszadobni, így adtak még egy esélyt.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 5.22
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3179. hozzászólás - 2012.01.19. 21:07:01 (Válasz Lukulluszi kexkapalo #3177 hozzászólására.)
Azt hogy a 4 válaszod lényegében 2-2 válasz minimális eltéréssel. Simán a kiszúrásra megy rá, hogy amikor mondjuk egy olimpián az embernek másodpercei vannak egy kérdésre, akkor bebökje a jó nevet a rossz keresztnévvel.

Vagy ha érdekességként megjegyezte, hogy Hunyadi anyját és feleségét egyaránt Erzsébetnek hívják, akkor meg a vezetéknevek kavarják meg.

Emellett szerintem még lexikális is maga a kérdés, nagyjából annyi az információtartalma, mint a mikor/hol született/halt meg kérdéseknek, ami viszont le van írva hogy lexikálisnak minősül
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.95
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Nem fogadták el a kérdésemet. Miért? 2.
3180. hozzászólás - 2012.01.27. 16:18:48
Hol volt nyomdája a neves prédikátor és meseíró Heltai Gáspárnak?
Sziasztok!

A következő kérdést írtam a kvízhez és ez az értékelés már kicsapta a biztosítékot nálam!

Bukarest
Debrecen
Budapest
Kolozsvár

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Akkor ha valaki leírná ugyan ebben hol van helyesírási hiba azt megköszönném egyébként ez már a nagyon sokadik kérdés volt ami rossz értékelést kapott ilyen olyan indokkal kezdem unni ....
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2012.01.27. 16:20:36-kor
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!